Blockchain Masterclass: Enterprise Blockchain Training

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak blockchain może naprawdę pomóc w rozwoju Twojej organizacji? Technologia Blockchain jest obecnie jedną z wiodących innowacji, a nasze masterclass blockchain obejmie wszystkie podstawowe wartości tej potężnej technologii. W naszych kursach mistrzowskich dotyczących technologii blockchain łączymy dogłębne badania z rzeczywistymi zastosowaniami oraz różnymi przykładami.

Każda osoba uczęszczająca na nasze masterclass będzie w stanie zrozumieć koncepcję blockchain dla biznesu i wykorzystać tę wiedzę do cyfrowej transformacji blockchain w swoim przedsiębiorstwie.

Spójrz więc, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Enterprise Blockchain Masterclass

London School of Economics, 2019

Dlaczego warto skorzystać z naszego szkolenia Enterprise Blockchain?

Każdy temat poruszony na prywatnym kursie mistrzowskim blockchain pomoże ci dokładniej zrozumieć technologię i ogólny krajobraz. Co więcej, w ten sposób będziesz mógł dość łatwo uczestniczyć w nowej granicy. Jednak głównie chwalimy się naszym prywatnym masterclassem z trzech głównych powodów –

 • Podejścia strategiczne:

Masterclass blockchain zaoferuje strategiczne podejście, które poszerzy twoją wiedzę.

 • Branże docelowe:

Aby Twoja firma mogła się rozwijać, musisz kierować reklamy na odpowiednie branże. Co więcej, dzięki naszym kursom mistrzowskim dotyczącym technologii blockchain, uzyskasz najnowsze informacje branżowe, które pomogą Ci docierać do właściwych rynków.

 • Efektywne przypadki użycia:

Poinformujemy Cię również o dzisiejszych przypadkach użycia blockchain w przedsiębiorstwach. Te lekcje pomogą Ci dokładniej modelować integrację łańcucha bloków.

 • Sesje prywatne:

Nasze kursy mistrzowskie to wszystkie prywatne sesje poświęcone wyłącznie spotkaniom biznesowym. Będziesz więc otrzymywać najlepsze lekcje z większą uwagą na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa. Ponadto będziesz mógł swobodnie wchodzić w interakcje z naszym instruktorem, co pomoże Ci szybciej się uczyć.


Opis naszego kursu szkoleniowego Business Blockchain

W naszym masterclassie będziemy zagłębiać się w technologię blockchain i wszystko, co jest z nią związane. Nasze zajęcia są przeznaczone głównie dla kadry zarządzającej i osób, które chcą zbadać wpływ technologii blockchain na ich branże oraz chcą zrozumieć i sformułować potencjalne czynniki ryzyka.

Technologia Blockchain to przełomowa siła wpływająca na tradycyjne firmy. Wszystkie te zakłócenia rozwijają się wraz z rozwojem technologii. Technologia ta wpływa na różne sektory, w tym łańcuch dostaw, opiekę zdrowotną, rząd, finanse, handel, handel detaliczny i wiele innych.

Dlatego teraz wielu liderów i menedżerów poszukuje dobrych zasobów, aby lepiej zrozumieć technologię, aby mogli ją również wykorzystać do ich doskonalenia..

Nasze prywatne kursy mistrzowskie dotyczące technologii blockchain zawierają materiały „bez puchu” i dostarczamy wnikliwą wiedzę tym profesjonalistom. Ponadto nasz instruktor masterclass omówi każdy temat jeden po drugim w uproszczony sposób, który byłby łatwy do zrozumienia dla każdego.

Jeśli więc szukasz szkolenia z zakresu technologii blockchain dla przedsiębiorstw, ten kurs jest zdecydowanie dla Ciebie.

Enterprise Blockchain Masterclass

Enterprise Blockchain Masterclass @ lipiec 2019

Jakie tematy będą obejmować nasze szkolenia biznesowe dotyczące technologii Blockchain?

Nasz instruktor omówi szeroki zakres tematów, a na każdych naszych zajęciach –

 • Podstawy Blockchain:

Wszystkie podstawy szkolenia blockchain, zaczynając od tego, co to jest, jak działa, kluczowe cechy technologii.

 • Słowniczek Blockchain:

Przejrzyj kilka ważnych terminów związanych z Blockchain. Aby w pełni opanować koncepcję tej technologii, musisz znać te specjalne terminy.

 • Historia Blockchain:

Historia technologii i ewolucja technologii blockchain na przestrzeni lat.

 • Różne typy łańcuchów bloków:

Trzy ogólne typy łańcucha bloków, których można używać w transformacji cyfrowej, takie jak sieci publiczne, prywatne i federacyjne. Ponadto dwa typy uprawnień – Permissioned i Permissionless. Nasz instruktor porówna również te sieci podczas szkolenia biznesowego z zakresu blockchain.

 • Cyfrowa transformacja Blockchain:

Omów cyfrową transformację blockchain i przedstaw, które firmy już przechodzą przez tę transformację.

 • Inteligentne kontrakty:

Kiedy i gdzie należy ich używać oraz w jakich branżach jest to najbardziej potrzebne.

 • Popularne trendy biznesowe:

Aktualne trendy biznesowe związane z blockchainem – STO, BAAS (Blockchain as a Service), Stablecoins i nie tylko.

 • DLT:

Różne technologie rozproszonych rejestrów (DLT) inne niż blockchain, którym warto się przyjrzeć.

 • Sieć 3.0 i Internet:

Przyszłe scenariusze blockchain, takie jak Web 3.0 – nowy zdecentralizowany Internet, IOT i wiele innych.

 • Przypadki użycia w przedsiębiorstwach:

Śledź przypadki użycia blockchain w przedsiębiorstwie i omów różne pomysły na model biznesowy dla Twojej firmy.

 • Firmy typu Enterprise Blockchain:

Zapoznaj się z popularnym łańcuchem bloków dla przedsiębiorstw, któremu powinieneś się przyjrzeć, i jak działają i mogą Ci pomóc. Będziemy obejmować głównie Hyperledger, Ethereum i Corda na szkoleniu z zakresu blockchain dla przedsiębiorstw.

 • Studia przypadków dla przedsiębiorstw:

Różne studia przypadków firm korporacyjnych i tego, jak te różne branże wdrażają łańcuchy bloków, takie jak handel detaliczny, rząd, opieka zdrowotna, ubezpieczenia i wiele innych.

 • Wyzwania wdrożeniowe:

Istnieją pewne wyzwania związane z implementacją, o których zdecydowanie powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem. Dokładnie omówimy każdy z nich.

 • Strategia POC:

Jak należy opracować strategię POC (Proof of Concept).

 • Warsztaty Enterprise Blockchain:

Tutaj dowiesz się, jak wprowadzać innowacje w swojej firmie.

 • Ćwiczenia praktyczne:

Praktyczne ćwiczenia, które pomogą ci zrozumieć całą koncepcję masterclass blockchain.

Najwyższy głośnik Blockchain

Zmień opiekę zdrowotną, 2019

Czy materiał kursu będzie uwzględniony??

Tak, dołączymy slajdy prezentacji (ponad 100 stron) wraz z podręcznikiem dla każdego ucznia biorącego udział w naszym masterclassie. Ponadto aktualizujemy i poprawiamy każdy materiał kursu, aby zapewnić jak najwięcej najnowszych informacji.

Kto powinien uczestniczyć w Masterclass Blockchain?

Blockchain dla biznesu i szkoleń korporacyjnych jest specjalnie zaprojektowany dla osób nietechnicznych i technicznych, które chcą rozwinąć wszechstronne zrozumienie całej technologii blockchain i wpływu na przedsiębiorstwa.

Tak więc CIO, CTO, CEO, Managerowie ds.Innowacji, Dyrektorzy Strategiczni i Wiceprezesi, Liderzy Biznesu, Decydenci i Przedsiębiorcy powinni zdecydowanie uczestniczyć w naszym szkoleniu korporacyjnym.

Ponadto instytucje rządowe, organizacje handlowe, gminy lub każdy profesjonalista zajmujący się technologią i organizacjami transformacji przemysłowej zdecydowanie powinni wypróbować nasze szkolenie biznesowe z zakresu blockchain..

Certyfikat ukończenia

Wszyscy uczestnicy, którzy wezmą udział w prywatnym masterclassie i ukończą warsztaty dla przedsiębiorstw, otrzymają certyfikat ukończenia 101 Blockchains.

O instruktorze

Aviv Lichtigstein jest doświadczonym liderem i przedsiębiorcą, który ma ogromne doświadczenie w tworzeniu produktów klasy korporacyjnej z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i Big Data. Jest także dyrektorem generalnym i założycielem jednego z wiodących na świecie portali z zasobami blockchain – 101Blockchains.com.

Ponieważ Aviv zajmuje stanowisko kierownicze wyższego szczebla od ponad 12 lat, ma obecnie bogate doświadczenie w różnych dziedzinach, w których pełni role biznesowe, operacyjne i techniczne. Ponadto skutecznie uruchamia, rozwija i prowadzi programy i projekty z wykorzystaniem wielu modeli biznesowych. Dzięki błyskotliwości i sprytowi Aviv doprowadził wiele renomowanych start-upów do firm z listy Fortune 500, aby osiągnąć sukces i chwałę.

Poza tym Aviv wykazuje ogromne doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu zespołami w celu rozwijania firm i produktów. Ponadto triathlonista Ironman i zapalony podróżnik.

Więc zarezerwuj teraz nasze masterclass na blockchain i ucz się od jednego z najlepszych w branży.

Połączmy się i dowiedzmy się, jak możemy pomóc Ci zwiększyć wartość Twojej organizacji

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map