Wyprzedaż w Czarny piątek 2020: Najgorętsza oferta roku

Czy nastał już nastrój świątecznych zakupów? Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać tegoroczny weekend zakupowy następujący po Święcie Dziękczynienia, to 101 Blockchains ma w sklepie coś dla Ciebie. Z przyjemnością informujemy, że możesz uzyskać niesamowite oferty na nasze kursy i certyfikaty dzięki 101 Blockchains Black Friday Sale. 101 Blockchains przy wsparciu ekspertów branżowych zmienił zasady gry w edukacji i badaniach dotyczących technologii blockchain.

W tym roku chcieliśmy podarować naszym klientom coś wyjątkowego, czym mogliby się cieszyć i jak najlepiej wykorzystać ich wakacje. Wybierz, aby kupić dla siebie lub jako prezent dla swoich przyjaciół; 101 kursów i certyfikatów Blockchains ma ekscytującą wartość dla wszystkich. Pozwól, że pokażemy Ci szczegóły naszej tegorocznej wyprzedaży w Czarny piątek i co możesz zyskać dzięki cennym inwestycjom.

101 Blockchains Grand Sale powraca i będzie obowiązywać od 23 grudnia 2020 r. Do 3 stycznia 2021 r. Użyj kuponu HAPPYDEAL i uzyskaj 40% zniżki na kursy i certyfikaty 101 Blockchains Blockchain.

Znaczenie Święta Dziękczynienia i Czarnego Piątku

Zanim przejdziemy do opisu 101 Blockchains Black Friday Sale, zastanówmy się nad specjalnością Święta Dziękczynienia i Czarnego Piątku. Jak sama nazwa wskazuje, Święto Dziękczynienia to pora roku, która wymaga okazania wyrazu wdzięczności. Święta Bożego Narodzenia są już za miesiąc, a Święto Dziękczynienia zwiastuje wczesną fazę świąt!

Rodziny gromadzące się w jednym miejscu, dzielące wystawną kolację przy stole i wymieniające się prezentami zawsze były głównymi atrakcjami Święta Dziękczynienia. Dzień następujący po Święcie Dziękczynienia nosi tytuł „Czarny piątek”, prawdopodobnie z zamiarem ukazania melancholii po świątecznym dniu. Jednak dzień „Czarnego Piątku” ma w sobie coś więcej, niż się wydaje powierzchownie.

Czarny piątek obiecuje o wiele więcej w przeciwieństwie do jego tytułowego znaczenia. Czarny piątek jest początkiem świątecznego weekendu i towarzyszy wielu atrakcyjnym ofertom i rabatom w różnych sklepach. Giganci handlu detalicznego wskakują do gry z ogromnymi rabatami i lukratywnymi ofertami, a my również jesteśmy w tym roku.

Niewiele jest miejsca na ignorowanie takich ofert z weekendem, a trend Black Friday stopniowo narastał na przestrzeni lat. Oprócz sklepów detalicznych, wiele sklepów internetowych i platform e-learningowych dogoniło ten trend. W rezultacie na stronach internetowych dostawców kursów można znaleźć wiele wyprzedaży z okazji Czarnego Piątku.

Co ciekawe, niespodzianki związane z wyprzedażą w Czarny piątek nie kończą się aż do odpowiedniego poniedziałku. Radość z zakupów trwa przez cały weekend i trwa do poniedziałku, ustanawiając tym samym trend w Cyberponiedziałek. Tak więc, zaczynając od Święta Dziękczynienia i kontynuując Czarny piątek przez weekend do poniedziałku, kupujący mogą mieć czas na galę.

Sprawdź teraz 101 certyfikatów i kursów szkoleniowych Blockchains!

101 Blockchains Wyprzedaż w Czarny piątek

101 Blockchains wprowadziło w tym roku wyprzedaż z okazji Czarnego Piątku, aby uczcić ducha Święta Dziękczynienia i świątecznych zakupów. Jako renomowany dostawca e-learningu w technologii blockchain, 101 certyfikatów i kursów Blockchain jest bardzo popularnych wśród entuzjastów Blockchain.

Jeśli jednak odkładałeś plany zakupu 101 kursów i certyfikatów Blockchains, to 101 Blockchains Black Friday Sale jest dla Ciebie najlepsza. Najciekawszą atrakcją sprzedaży 101 Blockchains w Czarny piątek jest to, że zaczyna się wcześniej i trwa dłużej.


Wyprzedaż w Czarny piątek rozpoczynamy na dwa dni przed Świętem Dziękczynienia (26 listopada), tj. 24 listopada i potrwa do jednego dnia po Cyberponiedziałku (30 listopada), czyli 1 grudnia..

Chcieliśmy, aby nasi klienci nie spieszyli się i nie spieszyli się z wyborem ulubionych zasobów edukacyjnych. Możesz usiąść wygodnie na laptopie lub telefonie i podejmować przemyślane decyzje dotyczące kursów szkoleniowych i certyfikatów, które chcesz, mając dodatkowy czas.

Co otrzymasz w 101 Blockchains Wyprzedaż w Czarny piątek?

Zapewnimy stałą 40% zniżkę na wszystkie nasze certyfikaty i szkolenia w tegorocznej wyprzedaży z okazji Czarnego Piątku. 101 Blockchains nieustannie dąży do wprowadzenia nowych zasobów edukacyjnych, aby pomóc praktykom technologii blockchain w przedsiębiorstwach i aspirującym specjalistom w dziedzinie technologii blockchain w rozwijaniu umiejętności.

Względny brak dostawców edukacji i certyfikacji w zakresie technologii blockchain utrudnia zdobywanie wiedzy na temat różnych specjalizacji w łańcuchu bloków. Jednak dzięki naszemu zróżnicowanemu asortymentowi kursów szkoleniowych i certyfikatów z powodzeniem zaufało nam ponad 11 000 specjalistów ds. Technologii blockchain dla przedsiębiorstw. Podczas wyprzedaży w Czarny piątek oferujemy Ci ekscytujący 40% rabat na poniższe certyfikaty,

  • Certyfikat Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP)
  • Certyfikat Certified Blockchain Security Expert (CBSE)
  • Certyfikat Certified Enterprise Blockchain Architect (CEBA)

Możesz również uzyskać stałą zniżkę w wysokości 40% na wszystkie następujące 101 profesjonalnych kursów szkoleniowych Blockchain,

  • Enterprise Blockchain i zarządzanie łańcuchem dostaw
  • Enterprise Blockchain i Trade Finance
  • Szablony i narzędzia związane z łańcuchami bloków korporacyjnych

Mamy również dobrą wiadomość dla naszych klientów, że oferujemy 40% zniżki na nasze nowo uruchomione kursy. Możesz zastosować ekscytującą zniżkę na Czarny piątek na następujące nowe kursy, które niedawno uruchomiliśmy,

  • Jak budować swoją karierę w łańcuchach bloków przedsiębiorstw
  • Wprowadzenie do kursu zdecentralizowanego finansowania zdecentralizowanego

Co więcej, możesz również zapisać się na nasz bezpłatny kurs Enterprise Blockchains Fundamentals, jak zwykle, aby rozpocząć swoją podróż szkoleniową z zakresu blockchain.

Rosnące znaczenie technologii blockchain przyniosło znaczącą rewolucję w certyfikacji technologicznej i szkoleniach. Chcemy pomóc naszej społeczności uczących się i praktyków technologii blockchain w przedsiębiorstwach w czerpaniu korzyści z pojawiających się możliwości kariery w blockchain. Umowy z Czarnego Piątku na 101 Blockchain będą wspierać ludzi, którzy chcą opłacalnych rozwiązań do edukacji i szkoleń w zakresie blockchain.

Słowa końcowe

101 Blockchains Black Friday Sale to nasza wyjątkowa inicjatywa mająca na celu wspieranie edukacji i szkoleń w zakresie technologii blockchain. W tym świątecznym sezonie zakupowym chcemy rozszerzyć nasze zasoby szkoleniowe i certyfikaty dla jak największej liczby uczniów. Renomowani eksperci branżowi tworzą nasze zasoby edukacyjne dzięki wieloletniemu doświadczeniu w praktyce blockchain i różnorodnych projektach korporacyjnych.

Dlatego możemy zapewnić idealne platformy do rozwijania umiejętności blockchain. Oferty w Czarny piątek na 101 Blockchain również dają Ci dużo czasu na zastanowienie się przed zakupem. Klienci mogą dokładnie ocenić wszystkie dostępne opcje przed dokonaniem wyboru kursów lub certyfikatów, które chcą kupić. Więc ustaw swoje zegary i przygotuj się na niesamowite okazje w Czarny piątek na 101 Blockchains już teraz!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map