Müşterileri mal ve hizmet satın almak için satıcıya geri dönmeye teşvik etmek için tasarlanmış nakit iadeler, sadakat programları ve ödül uygulamaları dünyasında yaşıyoruz. Normalde çok fazla düşünmesek de, eşyalarımızda bir kağıt veya plastik kart koleksiyonu taşıma eğilimindeyiz. Bu eğilim, şimdi yapabileceğiniz dijital alana yayıldı. Bitcoin’de nakit para kazanın.

Bu, kenarda olan veya fiat-kripto borsası kullanarak Bitcoin’e yatırım yapacak parası olmayanlar için mükemmeldir. Bu makalede, müşterileri Bitcoin’de para iadesi ile ödüllendiren en popüler ve gelişmekte olan kripto para sadakat programlarından bazılarını ele alacağız. İnanılmaz derecede kolay ve fazla bir şey yapmanıza gerek yok.

Bitcoin nakit geri ödemeleri kazanmaya başlamak ister misiniz??

Cashbacks Sunan En İyi Bitcoin Uygulamaları

Çok ileri gitmeden önce, Bitcoin Cash Back Uygulamasının ne olduğunu ve nasıl çalıştığını açıklayalım. Bitcoin geri ödeme ve ödüller uygulaması, temelde, geri ödeme programını destekleyen çevrimiçi bir satıcıdan veya satıcıdan alışveriş yaptığınızda Bitcoin biçiminde küçük bir komisyon kazanmanıza olanak tanıyan bir sadakat programıdır..

Bir satın alma işlemi yaptığınızda, satış tutarının bir kısmı veya küçük bir yüzdesi Satoshi’nin hesabınızın cüzdanına iade edilir. Yüzde miktarı perakendeciye bağlı olabilir ve bir bekleme süresi olabilir..


İle kripto para birimlerinin daha fazla benimsenmesi, yeni tüccarlar Bitcoin geri ödeme programlarına katılıyor. Bu, desteklenen perakendecilerde daha iyi fırsatlar ve indirimler bulmaya teşvik ederek müşteriye fayda sağlayan bir rekabet ortaya çıkarır..

BEDAVA olduğunu da söylemiş miydik?

1. Lolli

Lolli, müşteri sadakati endüstrisine yeni bir dokunuş getiren heyecan verici yeni bir uygulamadır ve günlük alışveriş yapanların Bitcoin’de% 30’a kadar para iadesi kazanmasını sağlar. Desteklenen mağazalardan ve perakendecilerden satın alarak müşterileri Bitcoin ile ödüllendirerek çalışır..

Lolli’yi ziyaret edin

En sevdiğiniz perakendeciden alışveriş yaparak pasif olarak Bitcoin kazanmaya başlamak herkes için basit ve eğlenceli bir deneyimdir.. Uygulama, satın alınan ürünlerin bir yüzdesini Bitcoin’de (BTC) iade eden birkaç tanınmış ve popüler perakendeci tarafından desteklenmektedir..

lolli

Lolli, ortak sitelerden birinde alışveriş yaptığınızda çalışır, Lolli, tüccara trafik ve satışları artırmak için bir komisyon gibi, her birinin bir yüzdesini alır..

Lolli’nin kazandığı komisyonun bir kısmı müşteriye bölünür, Bitcoin ile ödenir ve doğrudan Lolli cüzdanınıza gönderilir. daha sonra güvenli saklama için bir donanım cüzdanına aktarılabilir. Daha fazla bilgi edinmek için Lolli Uygulamasındaki tam incelememizi okuyun.

lolli nasıl çalışır

Lolli, Bitcoin ödüllerinde% 30’a kadar geri kazanmanızı sağlayan en iyi markalar. Mevcut ortaklıklar, aşağıdakiler gibi dünyanın en büyük perakendecilerini içerir:

 • Walmart
 • Macy’s
 • Booking.com
 • Nike
 • Adidas
 • Sephora
 • Priceline
 • Grup

Ve 500’den fazla perakendeci…

lolli tüccarları

Lolli uygulamasını edinmenin en iyi yolu, Hem Chrome hem de Firefox için kullanılabilen Lolli tarayıcı uzantısını indirin. Şu talimatları uygulamanız yeterlidir:

Lolli etkinleştirildikten sonra, normalde yaptığınız gibi çevrimiçi alışveriş yapın. Sipariş uygun olduğu sürece, genellikle satıcı geri ödeme süresi sona erdikten sonra, Lolli satın alma işlemini takip edecek ve Bitcoin’i satıcı tarafından Lolli tarafından ödendiğinde Lolli cüzdanınıza gönderecektir..

Bakiyeniz minimum 15 $ ‘a ulaştığında, Bitcoin nakit geri bakiyenizi, güvenlik için belirlenmiş bir banka hesabına veya donanım cüzdanına çekebilirsiniz..

Bu kadar! Kulağa hoş gelmek?

Bitcoin Cash geri ödülleri kazanmak istiyorsanız, Lolli Uygulamasını şimdi indirin.

2. Foldapp

Foldapp Bir dizi popüler perakendeciden satın alınabilen ve kullanılabilen Hediye Kartları sunarak Bitcoin’de% 20’ye kadar para iadesi sağlar.

Lolli’den oldukça farklı çalışıyor. Doğrudan perakendeciye ödeme yapmak yerine, Fold, bir satın alma işlemi yapmadan önce Fold aracılığıyla mağaza kredisi veya hediye kartları satın almanız gereken ön ödemeli bir programdır. Bu, gerçek dünyada kripto harcamak isteyen mevcut Bitcoin yatırımcılarına uyacak.

Foldapp’ı ziyaret edin

Harcama yapanlar, kazananlar ve tasarruf edenler gibi diğer herkes için Foldapp, Bitcoin’i bir sonraki kripto benimseme dalgası için ödüllendirici bir şekilde ana akıma getiriyor..

Foldapp

Fold’u kullanmaya başlamadan önce, şu anda Bitcoin’e sahip değilseniz, kredi kartınızı veya banka kartınızı eklemeniz gerekecektir. Bir Bitcoin cüzdanınız varsa, cüzdan adresinizi kolayca ekleyebilirsiniz; bu, aynı zamanda nakit geri çekimlerinizin de aktarılacağı yerdir..

Hesabınız kurulduğunda, telefonunuzda dijital bir hediye kartı seçmek kadar kolaydır ve anında Bitcoin nakit geri alırsınız. Ödemenizi yaptıktan sonra, markaya özel hediye kartı barkodunuzu veya kodunuzu Fold hesabınızdaki “Kartlarım” görünümünde bulabilirsiniz..

Kullanmaya hazır olduğunuzda, telefonunuzda kullanmak istediğiniz kartı seçin ve kasadaki mağazadaki barkodu tarayın veya ödemeyi tamamlamak için ödeme sırasında alfanümerik kodu girin. Satıcı telefonunuzdaki barkodu tarayamazsa, kart ayrıntıları menüsünde erişilebilen sayısal kodu girebilir..

foldapp nasıl çalışır

Foldapp hediye kartları, ABD ve dünya genelinde birçok perakendecide kabul edilmektedir. Desteklenen satış noktalarının listesinin artmasını bekliyoruz, bu nedenle güncellemeler için Foldapp’ın sosyal medya kanallarını kontrol edin. Bitcoin’de nakit para iadesi aşağıdaki satış noktalarında sunulmaktadır:

 • Airbnb
 • Amazon
 • AMC
 • En iyi satın alım
 • Burger kralı
 • Chipotle
 • Ev deposu
 • Hotels.com
 • Macy’s
 • P.F. Değişiklikler
 • REI
 • Southwest Havayolları
 • Dunkin Donuts
 • Starbucks
 • Hedef
 • TJ Maxx
 • Uber

foldapp hediye kartı

Foldapp’ı edinmenin en iyi yolu, iOS ve Android’i destekleyen mobil uygulamanız için Fold’u indirin. Şu talimatları uygulamanız yeterlidir:

3. Bitcoin Ödülleri

Bitcoin Rewards, Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) ve diğer dijital para birimlerinde nakit para kazanmanızı sağlayan başka bir çevrimiçi hizmettir. Dünyanın her yerinden alışveriş yapanlar, bir satın alma işlemi yapmaya gerek kalmadan kripto para birimine erişebilir.

Bitcoin Rewards’ı ziyaret edin

Bitcoin Rewards, perakendeci tarafından kripto olarak sizinle paylaştırılan küçük bir komisyon ödenir. Bitcoin paranızı geri harcayabilir veya kaydedebilirsiniz, seçim tamamen size kalmış.

bitcoin ödülleri

BitcoinRewards, popüler, tatil gibi farklı kategorilere kolayca göz atabileceğiniz çok çeşitli mağazalara sahiptir. & seyahat, giyim & moda, elektronik, bahçe ve güzellik.

İlginizi çeken bir mağaza veya kupon bulduğunuzda, yapmanız gereken tek şey sizi perakendecilerin web sitesine götürecek olan ‘Mağazaya git’ düğmesine tıklamaktır. Normalde yaptığınız gibi göz atın, alışveriş yapın ve satın alın. Başarılı bir satın alma işleminden sonraki 48 saat içinde Bitcoin’de nakit para iadesi alacaksınız.

Bitcoin ödül mağazaları

BitcoinRewards ayrıca çeşitli çevrimiçi mağazalarda kullanılabilen özel fırsatlar ve indirim kuponları sunar. En iyi yanı, kupon indirimine ek olarak Bitcoin Cashback kazanabilirsiniz..

BitcoinRewards’a başlamak için şu talimatları izleyin:

4. CoinRebates

CoinRebates geri ödemeli alışverişle Bitcoin kazanmanın yeni bir yolunu getiriyor ve 300’den fazla çevrimiçi perakendeciyle ortaklığı var. Alışveriş yapanlar, en sevdikleri mağazalarda harcadıkları her dolar için Bitcoin ile ödüllendiriliyor.

CoinRebates’i ziyaret edin bozuk para iadesi

Şu anda platform, aşağıdakileri içeren 300’den fazla perakendeciden oluşan bir satıcı ağına sahiptir:

 • AliExpress
 • En iyi satın alım
 • Carhartt
 • Lego
 • Yeni denge
 • Hedef
 • Udemy

Kaydolmak inanılmaz derecede kolaydır. İhtiyacınız olan tek şey, web sitesine girmeniz gereken bir Bitcoin cüzdan adresidir. Ardından, desteklenen satıcılara göz atabilir ve çevrimiçi alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıdaki Bitcoin geri ödeme platformları gibi, Bitcoin iadesi, satın alınan ürünün iade politikasının süresi dolduktan sonra kredilendirilir, bu genellikle yaklaşık 30 gündür..

CoinRebates’e başlamak için şu adımları izleyin:

5. Sıvılaştırın

Sıvılaştırmak kullanıcıları çevrimiçi alışverişlerinde ödüllendiren bir Bitcoin geri ödeme hizmetidir. Dünya çapında 1200 mağaza ile ortaklık kurdular ve Bitcoin’de% 30’a kadar para iadesi. Ödül uygulaması iOS ve Android cihazlarda veya web sürümü kullanılarak indirilebilir.

Liquigate’i ziyaret edin

Bu, size Bitcoin kazandıran basit bir hizmettir. tek Tıklayın. Liquigate kullanarak Bitcoin ödülleri kazanmak için, ürün satın almak istediğiniz mağazayı arayın ve tıklayın "DÜKKAN". Mal satın almak istediğiniz web sitesine yönlendirileceksiniz. Ürünler satın alındıktan sonra, Liquigate borçlandıracak Hesaba Bitcoin.

sıvılaştırma web sitesi

Liquigate ile kullanılabilir FOLD uygulaması ve mycrypto.com iki kat para iadesi ve ödül kazanın. Arkadaşlarınızın kazançlarından% 10’a kadar ömür boyu komisyon kazanmak için referans kodunu paylaşan Liquigate kullanıcıları için bir tavsiye programı da vardır.!

Liquigate iş ortakları ve önbellek ödül yüzdeleri aşağıdaki gibidir:

Sonuç

Kripto para birimlerinin kitlesel olarak benimsenmesi dünyayı kasıp kavurmaya devam ettikçe, gelecekte büyük olasılıkla daha fazla Bitcoin geri ödeme uygulaması göreceğiz..

Bitcoin geri ödeme uygulamalarını Bitcoin kazanmanın en güvenli ve en kolay yolu yapan bu sadakat programlarına kaydolmanın kesinlikle hiçbir maliyeti yoktur. Bu uygulamalar, insanların yapmayı sevdiği şeyi yaparak – çevrimiçi alışveriş yaparak Bitcoin’i basit ve kullanıcı dostu bir şekilde kitlelere dağıtmaya yardımcı olur..

Bu uygulamalar, Bitcoin geri ödemelerine ek olarak en sevdiğiniz çevrimiçi mağazalardan binlerce çevrimiçi alışveriş fırsatına ve indirime erişim sağlar. Bitcoin ödül uygulamasında müşteriye fayda sağlayacak daha fazla rekabet görmekten heyecan duyuyoruz.

Satın almadan pasif olarak Bitcoin kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Daha fazlasını öğrenmek için tıklayın.

Bitcoin biriktirmenin akıllıca bir yolu.

Okunacak birkaç ilgili makale daha:

 • Amazon Hediye Kartlarıyla Bitcoins Nasıl Satın Alınır – Süper Kolay
 • BlockFi İncelemesi: Yasal mı & Kasa?

 • Instars İncelemesi: Yasal mı? ÜCRETSİZ Kripto Nasıl Kazanılır (2020)
 • Bitcoin’inizi Saklamak İçin En İyi Donanım Cüzdanları
 • 2019’da Bitcoin’i Kimler Kabul Ediyor – MASSIVE Listesi (24 Büyük Şirket)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me