Lolli, müşteri sadakati endüstrisine yeni bir dokunuş getiren heyecan verici yeni bir uygulamadır ve günlük alışveriş yapanların Bitcoin’de% 30’a kadar geri kazanmalarına olanak tanır. En sevdiğiniz perakendeciden alışveriş yaparak ücretsiz Bitcoin kazanmak herkes için yasal, güvenli, basit ve eğlenceli bir deneyimdir..

Lolli Uygulamasını Edinin

Desteklenen mağazalardan ve perakendecilerden satın alarak müşterileri Bitcoin ile ödüllendirerek çalışır. Yani geleneksel fiat-kripto değişimini kullanarak Bitcoin satın almanıza gerek yok. Lolli uygulaması, satın alınan ürünlerin bir yüzdesini Bitcoin (BTC) olarak iade eden birkaç tanınmış ve popüler perakendeci tarafından desteklenmektedir..

Bu inceleme, Lolli hakkında bilmeniz gereken her şeyi ve sevdiğiniz şeyi yaparak, çevrimiçi alışveriş yaparak nakit para iadesi uygulamalarını kullanarak nasıl Bitcoin kazanabileceğinizi kapsayacaktır..

Lolli Uygulama İncelemesi: Bitcoin Nasıl Kazanılır

Lolli, Bitcoin gibi cazip bir teşvik sunarak müşterileri alışverişe devam etmeye teşvik eden bir sadakat ödül programıdır. Telif programları artışta bir trend olmuştur ve cüzdanlarımızda veya çantalarımızda taşıdığımız sadakat kartlarının sayısıyla açıkça görülmektedir..

Sadakat programları artık sadık müşterilerin Bitcoin ile ödüllendirilebileceği kripto para dünyasına girdi. BlockFi gibi platformlar ile kripto portföyünüzden faiz bile kazanmanız mümkün..

Çevrimiçi alışveriş yapmak için para kazandığınızı hayal edin. Daha da iyisi, normalde yaptığınız gibi çevrimiçi alışveriş için Bitcoin ile ödeme alabilseydiniz? İşte Lolli, insanların çevrimiçi alışveriş yaptıklarında Bitcoin kazanmalarına ve sahip olmalarına olanak tanıyan bir Bitcoin ödül uygulamasıdır..

lolli alışverişi

Lolli Nasıl Çalışır?

Lolli, ortak sitelerden birinde alışveriş yaptığınızda çalışır, Lolli, tüccarın trafiğini ve satışını artırmak için bir komisyon gibi, her birinin yüzdesini alır..

Lolli’nin kazandığı komisyonun bir kısmı müşteriye bölünür, Bitcoin ile ödenir ve doğrudan Lolli cüzdanınıza gönderilir ve bu daha sonra güvenli bir şekilde saklanması için bir donanım cüzdanına aktarılabilir..

Bitcoin’in ödülü (%), Lolli tarafından değil, katılan tüccarlar tarafından belirlenir..

Lolli gibi sadakat ödül programları uzun yıllardır var. Alışveriş yapanları en sevdikleri perakendecide sevdikleri şeyi yapmaya devam etmeye teşvik eden çok başarılı bir pazarlama modelidir..

Lolli’nin kurucuları, Bitcoin’in gücünü küresel bir alternatif para birimi ve evrensel bir değer deposu olarak göstermek için bunu bir adım daha ileri götürdüler ve bunu dünyayla paylaşmak istiyorlar..


lolli nasıl çalışır

Bu, alışveriş yapanların halihazırda varlığa sahip olmayan Bitcoin ve kripto para birimleri ile ilgilenmesi için mükemmeldir..

Ücretsiz Bitcoin alarak indirim kazanan ve aynı zamanda Lolli’nin çevrimiçi alışverişi kullanarak insanları Bitcoin gücüyle hem eğitme hem de ödüllendirme hedeflerine ulaşan tüketiciler için bir kazançtır..

Neden Lolli Uygulamasını Kullanmalısınız??

Online alışveriş yaparken Lolli kullanarak pasif Bitcoin kazanmanın eğlenceli ve kolay bir yoludur. Mevcut finansal sisteme daha iyi bir alternatif olarak potansiyel olarak kullanılmak üzere dijitalin kitlesel olarak benimsenmesini teşvik edecek ve teşvik edecektir..

Lolli’nin kurucuları, herkesin geleneksel bir fiat-kripto borsası kullanarak Bitcoin satın alma kapasitesine sahip olmadığını takdir ediyor..

Bu engeli çözmek için Lolli, Bitcoin kazanmayı, sahip olmayı ve olabildiğince çok kişiyle paylaşmayı kolaylaştırmak için geliştirildi. Bir borsaya kaydolmanıza ve yeni başlayanlar için göz korkutucu gelebilecek herhangi bir doğrulama belgesi sağlamanıza gerek yoktur..

Lolli Uygulamasını Nasıl Edinebilirim?

Lolli uygulamasını edinmenin en kolay yolu, hem Chrome hem de Firefox için kullanılabilen Lolli tarayıcı uzantısını indirmektir. Şu talimatları uygulamanız yeterlidir:

 • Lolli web sitesini ziyaret edin veya yukarıdaki düğmeyi tıklayın
 • ‘Chrome için Lolli’yi Edinin’ üzerine tıklayın
 • Lolli uzantısını indirin ve yükleyin

lolli krom

Lolli Chrome uzantısı yüklendikten sonra, bir ortak sitesini ziyaret ettiğinizde sizi otomatik olarak uyaracak ve uygun olacağınız potansiyel Bitcoin geri dönüşünün ana hatlarını verecektir..

Lolli Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Lollo Uygulamasına başlamak için şu adımları izleyin:

 • Lolli tarayıcı uzantısını indirin
 • Web sitesi veya tarayıcı uzantısı aracılığıyla iş ortağı mağazalarından birini ziyaret edin
 • Desteklenen bir çevrimiçi mağazayı ziyaret ettiğinizde Lolli uyarılarını etkinleştirin

lolli uygulaması

Lolli etkinleştirildikten sonra, normalde yaptığınız gibi alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş uygun olduğu sürece, genellikle satıcı geri ödeme süresi sona erdikten sonra, Lolli, satın alma işlemini takip edecek ve Bitcoin’i satıcı tarafından Lolli tarafından ödendikten sonra Lolli cüzdanınıza gönderecektir..

Lolli cüzdanı, bakiyeniz minimum 15 $ ‘a ulaştığında kazanılan Bitcoin’i bir banka hesabına veya donanım cüzdanına çekmenize olanak tanır..

Lolli Kullanarak Nerede Alışveriş Yapmalı?

Lolli, Bitcoin ödüllerinde% 30’a kadar geri kazanmanıza olanak tanıyan 500’den fazla üst düzey markayla ortaktır. Lolli ile olan bu ortaklık, aşağıdakiler gibi Bitcoin’i destekleyen dünyanın en büyük perakendecilerini içerir:

 • Walmart: Bitcoin’de% 3,5’e kadar geri ödeme
 • Macy’s: Bitcoin’de% 5’e kadar geri ödeme
 • Booking.com: Bitcoin’de% 3,5’e kadar geri ödeme
 • Nike: Bitcoin’de% 3’e kadar geri ödeme
 • Adidas: Bitcoin’de% 7’ye kadar geri ödeme
 • Sephora: Bitcoin’de% 4,5’e kadar geri ödeme
 • Ve bircok digerleri!

Heyecan verici olan şey, Lolli’nin neredeyse her gün sürekli olarak yeni perakende ortakları eklemesidir. Perakendeciler, Bitcoin desteğinin ve genel kripto para birimi teknoloji alanının yayılmasına yardımcı olmak için Lolli ile iletişime geçebilirler..

lolli markaları

Sıkça Sorulan Sorular

Lolli Güvenli ve Güvenli mi?

Evet, Lolli, müşteri bakiyelerinin Lolli cüzdanında güvende olmasını sağlamak için son teknoloji yazılım ve ağ güvenliğini kullanarak güvenliği çok ciddiye alıyor gibi görünüyor..

Personel Bilgilerim Lolli İle Güvende mi?

Lolli, kullanıcıların hangi siteleri ziyaret ettiğini İZLEMEZ ve kişisel olarak tanımlanabilir verileri veya bilgileri üçüncü şahıslara satmaz..

Hangi Tarayıcılar Lolli Tarafından Desteklenmektedir??

Lolli şu anda Chrome ve Firefox için desteklenmektedir. Lolli’nin arkasındaki ekip, gelecekte Brave’i desteklemek istiyor ve şu anda desteklenmeyen bir tarayıcı. Safari önceden desteklenen bir tarayıcıydı, ancak Apple’ın sonundaki değişiklikler nedeniyle artık güncellenmiyor.

Lolli’nin Bağlı Kuruluş veya Yönlendirme Programı Var mı??

Evet, Lolli, tavsiye bağlantınızı paylaşarak Bitcoin kazanmanıza izin veren bir tavsiye programına sahiptir. Yönlendirilen müşteri Lolli’yi kullanarak desteklenen bir perakendeciden bir ürün satın aldığında tarafların her biri 10 $ değerinde Bitcoin almaya hak kazanır. Tek yapmanız gereken bedava Bitcoin kazanmak için sevgiyi yaymak.

Lolli’nin Mobil Uygulaması Var mı?

Hayır, Lolli’nin mobil uygulaması yok. Yakın gelecekte bir mobil uygulama başlatma planları var. Bu arada, alışveriş yapanlar en iyi deneyim için masaüstü sürümünü kullanmalıdır.

Sonuç: Lolli, Bedava BTC Kazanmanın Harika Bir Yolu

Lolli incelememizi sonuçlandırmak için, kullanıcıların Bitcoin’de (BTC)% 30’a kadar geri kazanmalarına olanak tanıyan yenilikçi ve yasal bir kripto para sadakat uygulamasıdır. Gözlerimizin önünde yükselen kripto para birimlerinin artan benimsenmesinin bir işaretidir..

Lolli’yi indirin

Artan sayıda kullanıcının, favori perakendecilerinden alışveriş yaparak eğlenceli, kolay ve basit bir şekilde daha fazla Bitcoin elde etmek için Lolli’ye akın edeceğini tahmin ediyoruz. Lolli, Bitcoin’i dünya ile paylaşmak için bir parçası yapıyor.

Okunacak birkaç ilgili makale daha:

 • Amazon Hediye Kartlarıyla Bitcoins Nasıl Satın Alınır – Süper Kolay
 • Instars İncelemesi: Yasal mı? ÜCRETSİZ Kripto Nasıl Kazanılır (2020)
 • Bitcoin’inizi Saklamak İçin En İyi Donanım Cüzdanları
 • 2019’da Bitcoin’i Kimler Kabul Ediyor – MASSIVE Listesi (24 Büyük Şirket)
 • OKEx İncelemesi: Güvenli Olup Olmadığını Değerlendirme & Dürüst?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me