nasz Pick

Najlepszy portfel Bitcoin dla

Popularność

księga główna Odwiedź stronę

Najlepszy portfel Bitcoin dla

Bezpieczeństwo

trezor Odwiedź stronę

Najlepszy portfel Bitcoin dla

Niska cena

Keepkey Odwiedź stronę

Przechowywanie monet Bitcoin i kryptowalut na giełdach takich jak Coinbase, Binance i Bybit naraża własność aktywów na poważne ryzyko. Statystycznie, cyfrowe giełdy walut są najgorszym miejscem do ochrony kryptowalut.

W tym przewodniku ocenimy najlepsze naszym zdaniem portfele sprzętowe Bitcoin na podstawie ważnych funkcji użytkownika, takich jak łatwość użytkowania, kompatybilność, funkcje tworzenia kopii zapasowych i bezpieczeństwa oraz obsługiwane kryptowaluty.

Najlepsze portfele sprzętowe Bitcoin

Oto nasza lista najlepszych portfeli Bitcoin lub portfeli kryptowalut:

Co to jest portfel bitcoin / kryptowaluta?


Portfel Bitcoin lub kryptowaluta jest ważnym krokiem do zostania właścicielem aktywów Bitcoin lub kryptowalut. Portfel to w zasadzie cyfrowa wersja konta bankowego, które umożliwia użytkownikom odbieranie, przechowywanie i wysyłanie Bitcoinów i monet do ludzi. Służy jako punkt połączenia z siecią blockchain.

Portfele Bitcoin przechowują i chronią klucze prywatne lub tajne kody, które są niezbędne do wysyłania i odbierania zasobów cyfrowych za pomocą urządzenia. Portfel kryptowalut nie przechowuje rzeczywistych monet i tokenów, ale klucze prywatne, które dają do niego dostęp.

Podsumować, Portfel Bitcoin lub krypto to urządzenie, aplikacja mobilna lub strona internetowa, która zarządza kluczami prywatnymi i chroni je do zasobu.

Dlaczego warto korzystać z portfela sprzętowego Bitcoin?

Urządzenie sprzętowe Bitcoin lub kryptowaluta to rodzaj urządzenia chroni klucze prywatne wymagane do legalnego dostępu do przechowywanych zasobów cyfrowych na portfelu. Urządzenia te to specjalnie zbudowane urządzenia elektroniczne wielkości pendrive’a do zabezpieczania kryptowalut.

Portfele sprzętowe można podłączyć online, aby umożliwić transfer bitcoinów i altcoinów z giełd kryptograficznych i platform handlowych. Następnie można go usunąć do trybu offline, aby bezpiecznie chronić dane kryptowaluty. To tak, jakbyś miał cyfrowe konto bankowe w portfelu.

Dwa z najpopularniejszych i najlepszych portfeli sprzętowych Bitcoin i kryptowalut na świecie, które omówimy w tym przewodniku, to:

Poważni inwestorzy i handlowcy, którzy wymagają najwyższego poziomu bezpieczeństwa i przekonują, powinni korzystać z portfela sprzętowego. Cyberprzestępcy mogą potencjalnie atakować klucze prywatne przechowywane na platformie handlu kryptowalutami podczas włamania do giełdy.

Korzystanie z cyfrowego portfela sprzętowego zapewnia śluzę powietrzną między urządzeniami podłączonymi do Internetu a składowanym zasobem. Bezpieczne przechowywanie kluczy prywatnych w portfelu kryptowalutowym gwarantuje, że haker nie ma możliwości dotarcia do cyfrowej waluty przechowywanej na urządzeniu.

Jeśli portfel Bitcoin zostanie skradziony, większość urządzeń jest wyposażona w kilka środków bezpieczeństwa, takich jak kod PIN, który utrudnia lokalny dostęp do urządzenia. Właściciele bitcoinów, którzy kupią portfel sprzętowy, mogą utworzyć tajny kod zapasowy lub frazę odzyskiwania. Jest to bardzo ważne podczas konfigurowania urządzenia, ponieważ użytkownicy mogą odzyskać i odzyskać przechowywane monety, jeśli Bitcoin & portfel sprzętowy kryptowaluty został zgubiony, skradziony lub uszkodzony.

Bitcoin & Porównanie portfela sprzętowego kryptowalut

Przeczytaj poniższą tabelę, aby szybko porównać najlepsze bitcoiny & portfele sprzętowe kryptowalut.

Bitcoin & Recenzje portfela sprzętowego Crypto

Oceniliśmy i przejrzeliśmy najlepsze portfele sprzętowe na rynku. Ponieważ wiele firm i producentów opracowuje własne portfele sprzętowe, ważne jest, aby kupować najbezpieczniejszy portfel sprzętowy od zaufanej firmy. Bez zbędnych ceregieli, oto nasze najlepsze typy najlepszych portfeli Bitcoin i kryptowalut.

Ledger Nano X

Nano X to najnowszy flagowy produkt firmy Ledger wydany w 2019 roku, który oferuje prawdziwie najnowocześniejsze zabezpieczenia. Stał się najbezpieczniejszym portfelem sprzętowym Bitcoin i przyjaznym dla urządzeń mobilnych w świecie kryptowalut. Ledger to jedna z największych i najpopularniejszych firm zajmujących się portfelami sprzętowymi kryptowalut.

Ledger Nano X przełamuje nowe terytoria, koncentrując się na mobilności, w szczególności na jego dostępności Bluetooth i wbudowanej baterii.

księga nano x

Ledger Nano X ma elegancką i solidną konstrukcję z większym wyświetlaczem cyfrowym. Przyciski zostały powiększone, dzięki czemu są łatwiejsze w użyciu w porównaniu do poprzedniego modelu.

Posiada zwiększoną pojemność do 100 kryptowalut, takich jak Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, EOS, Litecoin, Cardano i wiele innych altcoinów. Ledger X ułatwia przenoszenie różnych monet z różnych giełd do jednego urządzenia.

księga X

Świetną cechą modelu Nano X jest łączność bluetooth. Dzięki temu Nano X może łączyć się z iPhone’ami z systemem Android i Apple (iOS) oraz innymi urządzeniami inteligentnymi za pomocą aplikacji Ledger Live. Sygnały bezprzewodowe są w pełni szyfrowane od końca do końca w celu ochrony przed wszelkimi zagrożeniami bezpieczeństwa.

Tym, co oddziela ten portfel kryptowalut, jest łatwość jego pierwszej konfiguracji. Podobnie jak w przypadku innych portfeli, konfiguracja może być skomplikowanym i żmudnym procesem dla osób nietechnicznych. Jednak Nano X ma bardziej stromą cenę i może nie być idealny dla inwestorów kryptowalut po raz pierwszy.

Ledger Nano S

Ledger Nano S był pierwszym niezależnie certyfikowanym portfelem sprzętowym, który został opracowany w celu ochrony kryptowalut. Jest to zdecydowanie najpopularniejszy portfel kryptograficzny na rynku i podobno sprzedał się w liczbie 1,5 miliona urządzeń.

Model Ledger Nano S obsługuje ponad 1000 kryptowalut, takich jak:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Ripple (XRP)
 • Łańcuch Binance (BNB)
 • Dziarskość
 • Cardano (ADA)
 • EOS (EOS)
 • USDT
 • tron
 • Monero (XMR)
 • Wszystkie tokeny ERC 20
 • USDC
 • BAT (podstawowy token uwagi)

model księgi S.

Ledger Nano S posiada najnowocześniejsze zabezpieczenia dzięki chipowi zabezpieczającemu tego samego typu, co w paszportach. To tak, jakbyś miał w kieszeni skrytkę depozytową, w której możesz przechowywać swoje ulubione kryptowaluty.

Urządzenie jest dobrze zaprojektowane z wyświetlaczem LED i metalową obudową, dzięki czemu jest bardziej wytrzymałe w dłoni. Podobnie jak większość portfeli sprzętowych, urządzenie jest podłączone przez USB i zawiera aplikację Ledger Live do interakcji z urządzeniem.

Interfejs oprogramowania może być używany do wyświetlania sald kont i dokonywania transakcji. Aplikacja jest intuicyjna, przyjazna dla użytkownika i idealna dla początkujących. Ogólnie rzecz biorąc, Ledger Nano S jest idealnym wyborem dla początkujących i zawiera wszystkie funkcje bezpieczeństwa, które chronią Twoje aktywa kryptograficzne w atrakcyjnej cenie.

Trezor T

Trezor T to portfel sprzętowy kryptograficzny drugiej generacji firmy Satoshi Labs. Satoshi Labs rozwija portfele sprzętowe do kryptowalut od 2011 roku i jest firmą renomowaną i cieszącą się dużym zaufaniem. Jest to do tej pory jedno z najpopularniejszych rozwiązań chłodniczych, często w porównaniu do portfeli Ledger.

Portfel Trezor T działa z wieloma walutami i jako menedżer haseł, urządzenie do uwierzytelniania dwuskładnikowego i inne przydatne funkcje. Jedną z zalet Trezora T jest cyfrowy ekran dotykowy, który eliminuje potrzebę stosowania małych fizycznych przycisków.

trezor t

Wszystkie operacje wymagające wprowadzenia poufnych danych są wykonywane wyłącznie na ekranie urządzenia. Możesz być pewien, że nikt nie zobaczy Twojego kodu PIN ani materiału siewnego do odzyskiwania.

Trezor Model T przesuwa granice technologii i jest oparty na zasadzie zerowego zaufania. Oznacza to, że w pewnym momencie każda część bezpiecznego systemu może zostać naruszona. Oznacza to, że jeśli jakakolwiek część Twojego portfela sprzętowego zostanie naruszona, Twoje kryptowaluty pozostaną całkowicie bezpieczne.

Trezor One

Trezor One został uruchomiony w sierpniu 2014 roku i był pierwszym portfelem sprzętowym Bitcoin, który zapewniał bezpieczne przechowywanie w chłodni z elastycznością w transporcie i wydawaniu z wygodą, jak gorący portfel.

Firma, która założyła produkt Trezor, Satoshi Labs jest pionierem w branży Bitcoin. Urządzenie jest wyposażone w dodatkowe środki bezpieczeństwa, takie jak kody PIN i hasła, dzięki którym ten portfel sprzętowy jest bezpiecznym wyborem do ochrony kryptowalut.

Trezor obsługuje ponad 600 kryptowalut, takich jak:

 • BTC – Bitcoin
 • ETH / ETC – Ethereum / Ethereum Classic
 • NMC – Namecoin
 • LTC – Litecoin
 • DOGE – Dogecoin
 • ZEC – Zcash
 • DASH – Dash

trezor one

Urządzenie ma małą obudowę, która ułatwia noszenie w kieszeni. Wygoda Trezor One umożliwia łatwe wydawanie Bitcoinów w ruchu. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć Trezor One do dowolnego komputera i to wszystko!

Cena Trezora One jest przystępna i po prostu bardzo dobry portfel sprzętowy dla wszystkich typów inwestorów kryptowalutowych.

Zachowaj klucz

Plik KeepKey portfel został wydany w 2015 roku, a później wykupiony przez Shapeshift. Urządzenie jest pięknie zaprojektowane, a jednocześnie solidna konstrukcja z dużym ekranem. Urządzenie jest nieco większe niż Ledger Nano X, a także Trezor T..

Jest to urządzenie łatwe w obsłudze i dostępne w przystępnej cenie. Użytkownicy kryptowalut szukający połączenia wartości i bezpieczeństwa podczas zarządzania portfelami kryptowalut powinni wziąć pod uwagę KeepKey.

portfel Keepkey

Portfel Keep Key oferuje podobne funkcje bezpieczeństwa co portfele Ledger i Trezor, ale nie obsługuje tak wielu kryptowalut.

Jest to idealny portfel, jeśli posiadasz wiele kryptowalut lub chcesz zbudować portfel aktywów cyfrowych. Keep Key może nie mieć dużej reputacji w porównaniu z Ledger i Trezor. Jednak jest to proste i łatwe do zaprojektowania urządzenie, które jest niedrogie.

Inne bitcoiny & Portfele kryptowalut

Różne rodzaje portfeli, które oferują różne funkcje o różnym poziomie bezpieczeństwa, funkcjach i cenie. Oto przegląd każdego rodzaju portfela.

Portfele kryptowalut na komputery stacjonarne

Portfele stacjonarne to klient do pobrania w formie aplikacji komputerowej. Interfejs zapewnia bezpośrednie połączenie z twoją kryptowalutą. Portfele komputerowe mogą być podatne na ataki hakerów, którzy używają złośliwego oprogramowania, rejestratorów kluczy i inżynierii społecznej (np. Phishing), aby łatwo uzyskać dostęp do portfela i go złamać. Zaleca się korzystanie z renomowanych portfeli stacjonarnych, takich jak Exodus i Portfel Lumi.

Portfel Lumi to intuicyjna aplikacja typu open source, odpowiednia dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Lumi to portfel nieprzechodni, co oznacza, że ​​portfel nie przechowuje kluczy prywatnych użytkowników ani fraz mnemonicznych. Portfel obsługuje tysiące tokenów i popularnych aktywów, takich jak BTC, ETH i jeden z nielicznych portfeli obsługujących tokeny EOS. Popularne tokeny DeFi można zintegrować z portfelem Lumi. Interfejs został zaprojektowany tak, aby umożliwić użytkownikom ustawienie różnych opcji zarządzania portfelem i wybranie żądanych ustawień.

Mobilne portfele kryptowalut

Podobnie jak w przypadku portfeli stacjonarnych, korzystanie z portfela mobilnego, takiego jak Grzybnia i Zaufaj portfelowi wiąże się z własnym ryzykiem, ponieważ klucze prywatne są przechowywane na urządzeniu. Chociaż charakteryzują się łatwością obsługi i wygodą, smartfony można łatwo zgubić, ukraść lub przejąć. Większość użytkowników smartfonów nie myśli o bezpieczeństwie telefonu w taki sam sposób, jak w przypadku komputera.

Portfele kryptowalut online

Dostępne przez internet, portfele online, takie jak Blockchain przechowuj swoje transakcje kryptograficzne online, które są hostowane na serwerach poza twoją kontrolą. Chociaż mogą używać szyfrowania, są podatni na włamania.

Wszystkie alternatywne (i tańsze) metody zabezpieczania Bitcoinów mają nieodłączne ryzyko i luki w zabezpieczeniach. Każda inwestycja powinna być bezpieczna, a najlepszym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Bitcoinów jest użycie portfela sprzętowego.

Papierowe portfele kryptowalut

Prawdopodobnie najniższa forma zabezpieczenia, ten portfel papierowy polega na przechowywaniu kluczy publicznych i prywatnych na kawałku papieru (lub podobnym), a następnie przechowywaniu go w bezpiecznym miejscu, takim jak sejf rodzinny. Ta metoda przechowywania bitcoinów jest wyjątkowo podatna na uszkodzenia, zgubienie, rozdarcie, wyblaknięcie lub przypadkowe wyrzucenie.

Wniosek

Ze względu na ograniczoną podaż Bitcoin, w ostatnich latach wzrosła popularność aktywów cyfrowych i innych kryptowalut. Inwestorzy szukają bezpiecznych sposobów przechowywania Bitcoinów. Jedną z najlepszych metod zapewniania bezpieczeństwa Bitcoin jest korzystanie z portfela sprzętowego.

Ostatecznie każdy inwestor jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo aktywów cyfrowych i mam nadzieję, że ten przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych Bitcoin i kryptowalut był przydatny.

Polub ten post? Nie zapomnij go udostępnić!

Jeśli istnieją inne portfele sprzętowe do kryptowalut, które chcesz, abyśmy przejrzeli, zostaw nam komentarz.

Oto kilka innych starannie wybranych artykułów do przeczytania:

 • Recenzja WazirX: Bitcoin, handel & Opłaty
 • Jak kupić Ethereum (ETH) w Australii [dla początkujących]
 • Recenzja Plus500: Handel kontraktami CFD na kryptowaluty, funkcje & Opłaty
 • 4 najlepsze miejsca do obstawiania Tezos (XTZ) & Zdobywać nagrody
 • 5 stron internetowych do demo Handluj bitcoinami za pomocą wirtualnych pieniędzy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me