4 Najlepsza aplikacja Bitcoin Cash Back & Rewards (DARMOWE pieniądze)

Żyjemy w świecie zwrotów gotówki, programów lojalnościowych i aplikacji z nagrodami, a wszystko to ma na celu zachęcenie klientów do powrotu do sprzedawcy w celu zakupu towarów i usług. Chociaż zwykle nie myślimy o tym zbyt wiele, mamy tendencję do noszenia kolekcji papierowych lub plastikowych kart w naszym dobytku. Ten trend rozszerzył się na przestrzeń cyfrową, w której możesz teraz zdobądź zwrot gotówki w Bitcoin.

Jest to idealne rozwiązanie dla tych z Was, którzy byli na uboczu lub nie mają gotówki na inwestowanie w Bitcoin za pomocą wymiany fiat-to-crypto. W tym artykule omówimy niektóre z najpopularniejszych i wschodzących programów lojalnościowych kryptowalut, które nagradzają klientów zwrotem gotówki w Bitcoin. Jest to niezwykle łatwe i nie musisz w ogóle wiele robić.

Chcesz zacząć zarabiać na zwrotach gotówki Bitcoin?

Najlepsze aplikacje Bitcoin, które oferują zwrot pieniędzy

Zanim przejdziemy zbyt daleko do przodu, wyjaśnijmy, czym jest aplikacja Bitcoin Cash Back i jak ona działa. Aplikacja zwrotu gotówki i nagród Bitcoin to w zasadzie program lojalnościowy, który pozwala zarobić niewielką prowizję w postaci Bitcoin podczas zakupów u sprzedawcy internetowego lub dostawcy obsługującego program zwrotu gotówki.

Kiedy dokonujesz zakupu, część lub niewielki procent kwoty sprzedaży jest zwracana z powrotem w Satoshi na portfel Twojego konta. Kwota procentowa może zależeć od sprzedawcy i może wystąpić okres oczekiwania.

Dzięki coraz częstsze przyjmowanie kryptowalut, nowi handlowcy uczestniczą w programach zwrotu gotówki za bitcoiny. Wprowadza to konkurencję, która jest korzystna dla kupującego, zapewniając zachętę do znajdowania lepszych ofert i rabatów u obsługiwanych sprzedawców.

Czy wspominaliśmy, że jest również BEZPŁATNY?

1. Lolli

Lolli to ekscytująca nowa aplikacja, która wprowadza nowy zwrot do branży lojalnościowej klientów, która umożliwia codziennym kupującym zarabianie do 30% zwrotu gotówki w Bitcoinach. Działa poprzez nagradzanie klientów Bitcoinami, po prostu kupując w obsługiwanych sklepach i sprzedawcach.

Odwiedź Lolli

Rozpoczęcie pasywnego zarabiania Bitcoin poprzez zakupy w ulubionym sklepie jest prostym i przyjemnym doświadczeniem dla każdego. Aplikacja jest obsługiwana przez kilku znanych i popularnych sprzedawców detalicznych, którzy zwracają procent zakupionych przedmiotów z powrotem w Bitcoin (BTC).

lolli

Lolli działa, gdy robisz zakupy w jednej z witryn partnerskich, Lolli otrzymuje procent każdej z nich, coś w rodzaju prowizji za generowanie ruchu i sprzedaż do sprzedawcy.

Część prowizji, którą zarabia Lolli, jest dzielona z klientem, płacona w Bitcoin i wysyłana bezpośrednio do Twojego portfela Lolli które można następnie przenieść do portfela sprzętowego w celu bezpiecznego przechowywania. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą pełną recenzję na temat aplikacji Lolli.


lolli, jak to działa

Lolli współpracuje z najlepsze marki, które pozwalają zarobić do 30% w nagrodach Bitcoin. Obecne partnerstwa obejmują największych światowych sprzedawców detalicznych, takich jak:

 • Walmart
 • Macy’s
 • Booking.com
 • Nike
 • Adidas
 • Sephora
 • Priceline
 • Grupa

I 500+ więcej sprzedawców…

kupcy lolli

Najlepszym sposobem na zdobycie aplikacji Lolli jest pobierz rozszerzenie przeglądarki Lolli, które jest dostępne zarówno dla przeglądarki Chrome, jak i Firefox. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Po aktywacji Lolli rób zakupy online w normalny sposób. Dopóki zamówienie się kwalifikuje, Lolli będzie śledzić zakup i prześle Bitcoin do Twojego portfela Lolli, gdy Lolli zostanie opłacony przez sprzedawcę, zwykle po wygaśnięciu okresu zwrotu pieniędzy..

Gdy saldo osiągnie minimum 15 USD, możesz wypłacić saldo zwrotu gotówki Bitcoin na wyznaczone konto bankowe lub portfel sprzętowy w celu przechowania.

Otóż ​​to! Brzmi dobrze?

Jeśli chcesz zdobyć nagrody w postaci zwrotu gotówki w bitcoinach, pobierz teraz aplikację Lolli.

2. Foldapp

Foldapp zapewnia do 20% zwrotu gotówki w bitcoinach, oferując karty podarunkowe, które można kupić i zrealizować w wielu popularnych sklepach detalicznych.

Działa zupełnie inaczej niż Lolli. Zamiast płacić bezpośrednio sprzedawcy, Fold to program przedpłacony, w którym przed dokonaniem zakupu musisz kupić sklepowe karty kredytowe lub podarunkowe za pośrednictwem Folda. Będzie to odpowiadało obecnym inwestorom Bitcoin, którzy chcą wydawać kryptowaluty w prawdziwym świecie.

Odwiedź Foldapp

Dla wszystkich innych, takich jak wydający, zarabiający i oszczędzający, Foldapp wprowadza Bitcoin do głównego nurtu w satysfakcjonujący sposób na kolejną falę adopcji kryptowalut.

Foldapp

Zanim zaczniesz korzystać z Fold, musisz dodać swoją kartę kredytową lub debetową, jeśli obecnie nie posiadasz Bitcoin. Jeśli masz portfel Bitcoin, możesz po prostu dodać adres swojego portfela, na który będą również przekazywane zwroty gotówki.

Po skonfigurowaniu konta jest to tak proste, jak wybranie cyfrowej karty podarunkowej w telefonie, a natychmiast otrzymasz zwrot gotówki w bitcoinach. Po dokonaniu płatności możesz znaleźć kod kreskowy lub kod karty podarunkowej określonej marki w widoku „Moje karty” na koncie Fold.

Kiedy będziesz gotowy do użycia, wybierz kartę, której chcesz używać w telefonie, i zeskanuj kod kreskowy w sklepie przy kasie lub wprowadź kod alfanumeryczny przy kasie, aby dokończyć płatność. Jeśli sprzedawca nie może zeskanować kodu kreskowego w telefonie, może wprowadzić kod numeryczny dostępny w menu szczegółów karty.

jak działa foldapp

Karty podarunkowe Foldapp są akceptowane w wielu sklepach w USA i na całym świecie. Spodziewamy się, że lista obsługiwanych punktów sprzedaży będzie rosła, więc sprawdź kanały mediów społecznościowych Foldapp pod kątem aktualizacji. Zwrot gotówki w Bitcoin jest oferowany w następujących punktach sprzedaży:

 • Airbnb
 • Amazonka
 • AMC
 • Najlepsza oferta
 • Burger King
 • Chipotle
 • Home Depot
 • Hotels.com
 • Macy’s
 • P.F. Changs
 • REI
 • Poludniowo-zachodnie linie lotnicze
 • Pączki Dunkin
 • Starbucks
 • Cel
 • TJ Maxx
 • Uber

karta podarunkowa foldapp

Najlepszym sposobem na zdobycie Foldapp jest pobierz Fold na swoją aplikację mobilną obsługującą systemy iOS i Android. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

3. Nagrody Bitcoin

Bitcoin Rewards to kolejna usługa online, która umożliwia uzyskanie zwrotu gotówki w Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) i innych walutach cyfrowych. Kupujący na całym świecie mogą uzyskać dostęp do kryptowaluty bez konieczności dokonywania zakupu.

Odwiedź Bitcoin Rewards

Nagrody Bitcoin są wypłacane przez sprzedawcę niewielką prowizją, która jest dzielona z Tobą w krypto. Możesz wydać swój zwrot gotówki Bitcoin lub zapisać go, wybór należy całkowicie do Ciebie.

nagrody bitcoin

BitcoinRewards ma ogromny wybór sklepów, w których możesz łatwo przeglądać różne kategorie, takie jak popularne, wakacyjne & podróże, odzież & moda, elektronika, ogród i uroda.

Gdy znajdziesz interesujący Cię sklep lub kupon, wystarczy kliknąć przycisk „Przejdź do sklepu”, który przeniesie Cię na stronę sprzedawcy. Przeglądaj, kupuj i kupuj tak jak zwykle. Otrzymasz zwrot gotówki w Bitcoin w ciągu 48 godzin od udanego zakupu.

Bitcoin nagradza sklepy

BitcoinRewards oferuje również specjalne oferty i kupony rabatowe, które można zrealizować w wielu sklepach internetowych. Najlepsze jest to, że oprócz rabatu na kupony możesz otrzymać zwrot gotówki w Bitcoinach.

Aby rozpocząć korzystanie z BitcoinRewards, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

4. CoinRebates

CoinRebates wprowadza nowy sposób zarabiania Bitcoinów dzięki zakupom za gotówkę i współpracuje z ponad 300 sklepami internetowymi. Kupujący są nagradzani Bitcoinami za każdego dolara wydanego w swoich ulubionych sklepach.

Odwiedź CoinRebates Coinrebates

Obecnie platforma posiada sieć handlową obejmującą ponad 300 sprzedawców, w tym m.in .:

 • AliExpress
 • Najlepsza oferta
 • Carhartt
 • klocki Lego
 • Nowa równowaga
 • Cel
 • Udemy

Rejestracja jest niezwykle łatwa. Wszystko, czego potrzebujesz, to adres portfela Bitcoin, który musisz wprowadzić na stronie internetowej. Następnie możesz przeglądać obsługiwanych sprzedawców i dokonywać zakupów online. Podobnie jak powyższe platformy cashback Bitcoin, rabat Bitcoin jest naliczany po wygaśnięciu polityki zwrotu zakupionego przedmiotu, co zwykle trwa około 30 dni.

Aby rozpocząć korzystanie z CoinRebates, wykonaj następujące kroki:

5. Skraplanie

Skraplaj to usługa cashback Bitcoin, która nagradza użytkowników za ich zakupy online. Nawiązali współpracę z 1200 sklepami na całym świecie i oferują do 30% zwrotu gotówki w Bitcoin. Aplikację nagrody można pobrać na urządzenia z systemem iOS i Android lub w wersji internetowej.

Odwiedź Liquigate

To prosta usługa, dzięki której zarabiasz na Bitcoinach dzięki rozszerzeniu pojedynczy Kliknij. Aby zdobyć nagrody Bitcoin za pomocą Liquigate, wyszukaj sklep, w którym chcesz kupić towary, i kliknij "SKLEP". Zostaniesz przekierowany na stronę, z której chcesz kupić towar. Gdy przedmioty zostaną zakupione, Liquigate zostanie obciążona Bitcoin na konto.

upłynnić witrynę

Liquigate może być używany z FOLD app i mycrypto.com do zdobywaj podwójne cashbacki i nagrody. Istnieje również program poleceń dla użytkowników Liquigate, którzy udostępniają swój kod polecający, aby zarobić do 10% dożywotniej prowizji od zarobków znajomych!

Likwidacja partnerów i procenty nagród cachback są następujące:

Wniosek

Prawdopodobnie zobaczymy więcej aplikacji cashback Bitcoin w przyszłości, ponieważ masowa adopcja kryptowalut będzie nadal ogarniać świat.

Rejestracja w tych programach lojalnościowych jest całkowicie bezpłatna, co sprawia, że ​​aplikacje typu cash back Bitcoin są najbezpieczniejszym i najłatwiejszym sposobem na zarabianie bitcoinów. Te aplikacje pomagają rozpowszechniać Bitcoin wśród mas w prosty i przyjazny dla użytkownika sposób, robiąc to, co ludzie lubią robić – zakupy online.

Te aplikacje zapewniają dostęp do tysięcy ofert zakupów online i rabatów w Twoich ulubionych sklepach internetowych, a także do cashbacków Bitcoin. Jesteśmy podekscytowani, widząc większą konkurencję w aplikacji nagród Bitcoin, która przyniesie korzyści klientowi.

Czy wiesz, że możesz zarabiać Bitcoin pasywnie bez dokonywania zakupu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

To sprytny sposób na gromadzenie Bitcoinów.

Kilka innych powiązanych artykułów do przeczytania:

 • Jak kupować bitcoiny za pomocą kart podarunkowych Amazon – bardzo łatwe
 • Recenzja BlockFi: czy to legalne & Bezpieczny?
 • Recenzja Instars: czy to jest legalne? Jak zarobić DARMOWE krypto (2020)
 • Najlepsze portfele sprzętowe do przechowywania bitcoinów
 • Kto akceptuje Bitcoin w 2019 roku – MASYWNA lista (24 główne firmy)
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map