Jak sprzedawać bitcoiny w Australii (8 łatwych sposobów)

Bitcoin odnotował astronomiczny wzrost w ciągu ostatnich 12 miesięcy, wraz ze wzrostem globalnej akceptacji i przydatności jako potencjalnego zabezpieczenia przed inflacją. Wzrost popytu spowodował, że cena Bitcoin przekroczyła 50000 USD, o czym myślą inwestorzy kiedy jest właściwy czas na sprzedaż Bitcoinów?

Jest to trudne pytanie, ponieważ zależy od różnych czynników. Pomożemy jednak udzielić wskazówek, jak wypłacić Bitcoin w odpowiednim momencie.

Najlepsza wymiana na

Ogólny

swyftx Odwiedź stronę

Najlepsza wymiana na

Bezpieczeństwo

coinspot Odwiedź stronę

Najlepsza wymiana na

Aplikacja mobilna

coinjar Odwiedź stronę

Najlepsza wymiana na

Początkujący

cyfrowy wzrost Odwiedź stronę

Krótki przewodnik: Jak sprzedawać bitcoiny w Australii


Aby ukryć Bitcoin w gotówce lub kryptowalutach w Australii, wykonaj następujące kroki:

Gdzie sprzedawać bitcoiny

Najlepszym miejscem do sprzedaży Bitcoinów w Australii jest korzystanie z platformy cyfrowej waluty, która jest regulowana w Australii. Poniższa tabela przedstawia porównanie najlepszych giełd kryptowalut w Australii do wypłaty z Bitcoin na podstawie naszych recenzji.

Najlepsze sposoby na konwersję bitcoinów w Australii

Australijczycy mogą sprzedawać Bitcoiny na kilka sposobów, które w dużej mierze zależą od tego, czy klient chce zamienić BTC na AUD, czy też sprzedać Bitcoin w celu wymiany na inną monetę. Każda metoda sprzedaży Bitcoin będzie obejmować różne poziomy nakładów i opłaty, które należy wziąć pod uwagę przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji.

Oto najpopularniejsze metody sprzedaży Bitcoinów w celu otrzymania gotówki lub kryptowalut:

Sprzedawaj Bitcoiny za pomocą giełdy

Utworzenie konta z regulowaną i godną zaufania giełdą w Australii to najbezpieczniejszy i najlepszy sposób na zamianę Bitcoin na AUD. Wymiana umożliwia użytkownikom zdeponowanie Bitcoinów w bezpiecznym portfelu, który można następnie zamienić na gotówkę i wypłacić na konto bankowe.

swyftx sprzedam

Giełdy kryptowalut mogą być również używane do konwersji Bitcoin na inne waluty cyfrowe, takie jak Ethereum, Litecoin, XRP lub inne altcoiny. Korzystanie z lokalnej giełdy zapewnia jednostce elastyczność natychmiastowej sprzedaży Bitcoinów na gotówkę lub inną kryptowalutę, gdy cena osiągnie pożądaną wartość.

Aby sprzedać Bitcoin kryptowalutowi, wykonaj następujące kroki:

Podsumowując, oto zalety i wady korzystania z giełdy do konwersji BTC na AUD.

Plusy

 • Giełdy charakteryzują się wysokim wolumenem obrotu i płynnością, aby oferować lepsze ceny konwersji
 • Wypłać dolary australijskie (AUD) bezpośrednio do lokalnego banku w ciągu 24 godzin
 • Generuj automatyczne raporty podatkowe, aby powiadamiać ATO o zyskach kapitałowych
 • Obsługa klienta 24/7

Cons

 • Będzie musiał przedstawić dokumenty tożsamości, aby potwierdzić tożsamość

Sprzedawaj Bitcoin Cash In Hand

Bitcoin można sprzedać za gotówkę osobiście u zaufanego przyjaciela lub członka rodziny gotów zapłacić dolarami australijskimi. Do wysłania Bitcoinów na adres kupującego i potwierdzenia transakcji na łańcuchu blokowym potrzebny będzie portfel w telefonie komórkowym lub laptop.

Sprzedawaj Bitcoiny za pomocą platformy handlowej peer to peer

Giełdy peer to peer (P2P), takie jak Paxful, łączą chętnych kupujących i sprzedających w Internecie. Sprzedawcy mogą ogłaszać swoje zamówienie na giełdzie P2P i preferowanej metodzie płatności, aby otrzymać pieniądze w AUD. Platformy te nie zawsze wymagają od kupującego lub sprzedającego zakończenia weryfikacji tożsamości. Jednak użyj pliku usługa escrow aby upewnić się, że transakcja zostanie zakończona po obu stronach, zanim Bitcoin zostanie wydany.

paxfull

Konwertuj Bitcoiny na karty podarunkowe i wydawaj

Właściciele bitcoinów, którzy chcą wypłacić pieniądze i pozostać anonimowi, mogą zamienić Bitcoin na kartę podarunkową za pomocą platformy P2P. Metoda płatności nie jest powszechna, więc możliwości znalezienia kupującego będą ograniczone. Istnieją strony internetowe, takie jak Bitrefill które akceptują Bitcoin jako płatność za zakup karty podarunkowej, którą można następnie wydać jak pieniądze.

Wypłać gotówkę z bankomatu Bitcoin

Bankomatów Bitcoin można używać do konwersji bitcoinów na AUD, przesyłając aktywa na adres portfela Bitcoin maszyny. Współczynniki konwersji i opłaty są generalnie wyższe jest to jednak opcja dla osób, które nie chcą korzystać z platformy cyfrowej waluty.

Płać rachunki za pomocą Bitcoin

Platformy kryptowalut, takie jak Digital Surge, oferują swoim użytkownikom możliwość płacenia rachunków za pomocą Bitcoin. Oznacza to, że właściciele nie muszą likwidować swoich zasobów Bitcoin na gotówkę, aby wydać na codzienne wydatki na życie. Platforma może służyć do zapłacić dowolny australijski rachunek lub karta kredytowa wyciąg za pomocą Bitcoin (BTC).

Wydaj Bitcoin za pomocą karty debetowej Crypto

Na rynku dostępnych jest kilka kart Bitcoin, które pozwalają inwestorom wydawać BTC (zamiast sprzedawać je na gotówkę) u każdego internetowego sprzedawcy, sklepu, sklepu i bankomatu, który akceptuje karty debetowe. Platformy takie jak Coinbase, Binance i Crypto.com oferują karty debetowe VISA, które można wykorzystać do zakupu towarów i usług. Karta automatycznie sprzeda przechowywane Bitcoiny w akceptowanej walucie fiducjarnej (np. AUD).

binance visa card

Pożycz Bitcoin, aby otrzymać pożyczkę gotówkową w AUD

Ta metoda będzie odpowiednia dla osób, które muszą sprzedać Bitcoin za pieniądze, aby opłacić codzienne wydatki na życie. Platformy pożyczkowe i pożyczkowe, takie jak BlockFi i Nexo, pozwalają posiadaczom Bitcoinów pożyczać swoje BTC w zamian za pożyczkę gotówkową. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz artykuł na temat najlepszych platform pożyczkowych, aby zarabiać na kryptowalutach.

Najlepsze giełdy kryptowalut do sprzedaży BTC na AUD

Nasz przegląd i ocena najlepszych giełd w Australii do wypłaty z Bitcoin opiera się na ważnych czynnikach, takich jak łatwość użytkowania, reputacja, opłaty, bezpieczeństwo i wsparcie na żywo.

Swyftx

Swyftx to nasza najlepiej oceniana giełda sprzedawać Bitcoiny na AUD lub inne kryptowaluty. Platforma oferuje najwięcej aktywów kryptograficznych w Australii którym można handlować za Bitcoin. Osoby fizyczne mogą sprzedawać Bitcoiny za AUD i wypłacać bezpośrednio do banku.

Wypłata trwa od 1 do 3 dni roboczych. Inne wspaniałe funkcje, takie jak aplikacja mobilna i kalkulator podatkowy, aby pomóc w deklarowaniu wszelkich zysków kapitałowych.

strona swyftx

Funkcje:

 • Regulowana giełda kryptowalut w Australii
 • Niska i przejrzysta opłata transakcyjna z niewielkimi opłatami za spread
 • Wysoka płynność umożliwiająca uzyskanie najlepszych kursów rynkowych przy sprzedaży BTC
 • Wygeneruj raport podatkowy dotyczący kryptowaluty
 • Dzienny limit wypłat w wysokości 20000 USD, który można zwiększyć
 • Bot czatu na żywo 24/7

Przejdź do witryny

ogólny

5/5

Recenzja Swyftx

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Swyftx

Binance

Giełda Binance, która oferuje miejsce do kupna, handlu i sprzedaży ponad 200 kryptowalut. Platforma oferuje natychmiastowe wypłaty AUD za pośrednictwem PayID / Osko (płatności NPP) i jest obsługiwana przez ponad 100 australijskich banków i instytucji finansowych. Binance to jedna z najtańszych giełd kryptowalut w Australii z opłaty transakcyjne od 0% do 0,1%.

binance

Funkcje:

 • Wiodąca giełda kryptowalut na świecie
 • Obsługiwane przez kilka australijskich banków i instytucji
 • Natychmiastowe wypłaty dla banków obsługujących NPP i PayID
 • Najniższe opłaty transakcyjne od 0% do 0,1%
 • Najwyższy wolumen obrotu i płynność w celu uzyskania najlepszych cen
 • Kompleksowe przewodniki, które pomogą przy wypłatach

Przejdź do witryny

ogólny

4.8 / 5

Recenzja Binance

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Binance

Coinspot

CoinSpot został założony w 2013 roku i zbudował solidną reputację i wiarygodny wizerunek australijskiej platformy kryptowalutowej. Giełda koncentruje się na pomocy nowicjuszom w sprzedaży Bitcoinów i kryptowalut w Australii za AUD. Coinspot od kilku lat jest jednym z najlepszych miejsc do sprzedaży Bitcoinów.

Strona internetowa Coinspot

Funkcje:

 • Prosta i łatwa w użyciu giełda do sprzedaży Bitcoinów
 • Ponad 200 kryptowalut do kupna, handlu i sprzedaży
 • OTC i wsparcie dla inwestorów Australian Super Fund
 • Wymiana tylko w Australii, aby spełnić normy bezpieczeństwa ISO
 • Wpłać za pomocą POLi, PayID, BPAY i gotówką w lokalnych kioskach
 • Responsywny zespół obsługi klienta

Przejdź do witryny

ogólny

4.6 / 5

Recenzja Coinspot

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Coinspot

Digital Surge

Digital Surge to australijska giełda kryptowalut, która zapewnia szybki i łatwy sposób sprzedaży cyfrowej waluty do AUD. Platforma skupiła się na dostarczaniu przyjazna dla początkujących strona wymiany dla zwykłych Australijczyków aby wypłacić aktywa kryptograficzne.

Lokalna giełda to nastawiony na prostotę który rozpoczyna się od procesu weryfikacji, który jest zautomatyzowany. Oznacza to, że użytkownicy mogą szybko i łatwo sprzedawać cyfrową walutę w kilku krokach.

witryna internetowa poświęcona wzrostowi cyfrowemu

Funkcje:

 • Prosta i łatwa w użyciu platforma dla kupujących i sprzedających
 • Regulowane konto wymiany kryptowalut
 • Kupuj, sprzedawaj i płać rachunki za pomocą Bitcoin
 • Stała opłata transakcyjna w wysokości 0,5%
 • Obsługuje metody wpłat PayID, POLi i BPAY
 • Zespół wsparcia dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Przejdź do witryny

ogólny

4,5 / 5

Przegląd Digital Surge

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź witrynę Digital Surge

CoinJar

CoinJar to zaufana giełda kryptowalut w Australii, a także jedna z najdłużej działających giełd cyfrowych walut. CoinJar umożliwia użytkownikom sprzedaż zasobów cyfrowych. Z ponad 400000 użytkowników i wciąż rośnie, giełda CoinJar jest jednym z najlepszych miejsc do sprzedaży Bitcoinów, które będzie odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych inwestorów.

coinjar

Funkcje:

 • Łatwe w użyciu, proste i innowacyjne produkty kryptowalutowe
 • Zaufana i regulowana giełda Bitcoin w Australii
 • Niezawodna i bezpieczna aplikacja do handlu kryptowalutami
 • Mobilna aplikacja handlowa do kupowania i sprzedawania kryptowalut
 • Sprzedaj kryptowaluty i wypłać do banku
 • Obsługa klienta dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Przejdź do witryny

ogólny

4.3 / 5

Recenzja CoinJar

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Coinjar

Niezależna rezerwa

Independent Reserve to popularna giełda wśród handlowców kryptowalut na całym świecie, która oferuje konkurencyjne opłaty i wsparcie dla tradycyjnych walut fiducjarnych, takich jak dolary australijskie (AUD), dolary nowozelandzkie i dolar amerykański.

niezależna strona internetowa rezerw

Funkcje:

 • Renomowana i zaufana australijska giełda kryptowalut
 • Struktura opłat oparta na poziomie, która maleje wraz z wolumenem transakcji
 • Fundusze są zabezpieczone przez firmę ubezpieczeniową
 • Estymator / kalkulator podatkowy z czołowej firmy KPMG
 • Brak opłat za wypłatę AUD
 • Bezpieczna platforma do przechowywania środków

Przejdź do witryny

ogólny

4.1 / 5

Przegląd niezależnych rezerw

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Independent Reserve

Jak wybrać najlepsze miejsce do sprzedaży bitcoinów

Znalezienie najlepszego sposobu sprzedaży Bitcoin będzie zależało od indywidualnych okoliczności w danym czasie. Nie ma jednej najlepszej metody, jednak przy podejmowaniu decyzji o miejscu sprzedaży inwestor musi zapytać:

 • Czy powinienem sprzedać Bitcoin za AUD lub inną kryptowalutę?
 • Czy chcę teraz sprzedać Bitcoin, czy poczekać na wyższą cenę?
 • Jak chcę otrzymać płatność?
 • Czy powinienem natychmiast sprzedać Bitcoin i zapłacić wyższe opłaty, czy użyć zlecenia z limitem?
 • Ile jestem gotów zapłacić w ramach opłat za wymianę?

Aby pomóc w podjęciu decyzji, osoba fizyczna powinna wziąć pod uwagę następujące kryteria, decydując się na użycie giełdy kryptograficznej w celu wypłaty i otrzymania pieniędzy w australijskim banku.

Sprawdź ceny

Sprawdź ceny między najwyżej ocenianymi giełdami w Australii, aby zobaczyć, która platforma oferuje najlepsze ceny i najniższe spready. Można to potwierdzić, patrząc na różnicę między cena kupna i sprzedaży. Większa luka oznacza, że ​​istnieje premia zwana spreadem, która zmniejszy ilość AUD otrzymywaną podczas sprzedaży Bitcoin.

Handlowy & Opłaty karencji

Dwa koszty, które należy wziąć pod uwagę, to opłaty za konwersję i wypłatę. Opłata transakcyjna to koszt realizacji transakcji i może wynosić od 0,1% do 1% za zlecenie sprzedaży. Ważne jest również sprawdzenie spreadu (jak wspomniano powyżej) przy określaniu najtańszej platformy. W przypadku wypłat na konto bankowe czasami może zostać pobrana niewielka opłata.

Rodzaje wypłat & Limity

W przypadku osób, które wolą sprzedawać Bitcoiny na gotówkę, sprawdź, czy giełda obsługuje wypłaty na konto bankowe w Australii. Nie wszystkie giełdy obsługują wypłaty walut fiducjarnych lub na konto bankowe. Dla inwestorów o dużej wartości netto maksymalny dzienny limit wypłat jest ważnym aspektem wyboru giełdy. Kwotę wypłaty za okres 24 godzin można zwykle zwiększyć za pomocą dodatkowej weryfikacji.

Obsługa klienta

Wypłata środków z wymiany może być trudnym procesem dla początkujących. Podczas gdy większość giełd zapewnia dział obsługi klienta z często zadawanymi pytaniami i przewodnikami, sprawdź, czy jest dostępna funkcja czatu na żywo lub bezpośredni adres e-mail.

Opinie & Media społecznościowe

Informacje zwrotne od innych inwestorów mogą być potężnym narzędziem zapewniającym wgląd w ich doświadczenia związane z wymianą. Sprawdź platformy mediów społecznościowych, takie jak Facebook i Twitter, a także wiarygodne fora, takie jak Bitcointalk.org.

Często Zadawane Pytania

Czy możesz sprzedawać bitcoiny za prawdziwe pieniądze?

Bitcoin można wypłacić na walutę fiducjarną, taką jak USD, AUD, EUR i GBP, korzystając z wymiany, aby wydawać je jako prawdziwe pieniądze. Najlepszą metodą sprzedaży Bitcoinów jest korzystanie z giełdy kryptowalut, która obsługuje lokalną walutę z zerowymi opłatami za wypłatę na konto bankowe.

Kiedy jest najlepszy czas na sprzedaż bitcoinów?

Wiedza o tym, kiedy sprzedać Bitcoin, jest jedną z najtrudniejszych rzeczy, ponieważ nie ma dobrej lub złej odpowiedzi na to pytanie. Zależy to od Twojej sytuacji finansowej, apetytu na ryzyko i ceny, jaką za to zapłaciłeś.

Aby zmaksymalizować swoje zyski, musisz kupować tanio i sprzedawać drogo. Nie bój się więc czerpać zysków, jeśli miałeś szczęście kupować na dnie. Zapamiętaj, Bitcoin to wysoce niestabilny składnik aktywów dlatego ostrzegamy wszystkich inwestorów, aby nigdy nie ryzykowali więcej, niż możesz stracić.

Jaki jest najszybszy sposób na sprzedaż bitcoinów?

Najszybszym sposobem na zlikwidowanie Bitcoinów na gotówkę lub inną kryptowalutę jest platforma handlowa. Platformy transakcyjne kryptowalut oferują wysoką płynność do konwersji bitcoinów na walutę fiducjarną lub altcoiny. Po utworzeniu konta i zweryfikowaniu identyfikatora użytkownika Bitcoin może zostać zdeponowany i sprzedany niemal natychmiast.

Dlaczego nie mogę sprzedawać bitcoinów i wypłacać gotówki?

Ważne jest, aby sprawdzić, czy giełda umożliwia sprzedaż Bitcoinów w walucie fiducjarnej, ponieważ nie wszystkie globalne platformy handlowe są obsługiwane w każdym kraju ze względu na przepisy. Ponadto każda giełda może oferować różne metody wypłat, dzienne limity i opłaty.

Czy mogę sprzedawać bitcoiny w Coinbase w Australii?

Coinbase umożliwia jednak mieszkańcom Australii kupowanie Bitcoinów za pomocą karty debetowej nie zapewnia opcji sprzedaży Bitcoinów z powrotem za AUD. Właściciele bitcoinów w Australii, którzy korzystali z Coinbase, będą musieli przenieść aktywa na lokalną giełdę, która obsługuje wypłaty na australijskie konto bankowe.

Wniosek

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był przydatny do wyjaśnienia, jak sprzedać Bitcoin na gotówkę lub kryptowalutę. Pamiętaj tylko, że wszelkie zyski, które osiągasz w wyniku sprzedaży Bitcoinów, muszą być rejestrowane zgodnie z przepisami dotyczącymi podatku od zysków kapitałowych (CGT). Dlatego warto rozważyć użycie Swyftx i Independent Reserve do wypłaty gotówki na konto, ponieważ obie mają bardzo pomocny kalkulator podatkowy.

cyfrowy wzrost

Kilka innych powiązanych artykułów do przeczytania:

 • 5 stron internetowych do demo Handluj bitcoinami za pomocą wirtualnych pieniędzy
 • Jak kupić Bitcoin w Australii (4 proste kroki)
 • Najlepsze giełdy handlowe na kryptowalutach (w porównaniu)
 • 10 najczęściej zadawanych pytań dotyczących podatku od kryptowalut w Australii (które mogą zaoszczędzić pieniądze)
 • 4 Najlepsze strony z wykresami kryptograficznymi dla traderów Altcoin
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map