Bitcoin staje się popularnym wyborem inwestycji dla ludzi (a nawet firm) na całym świecie. Nic dziwnego, że ludzie szukają sposobów na szybkie zdobycie Bitcoinów za pomocą giełdy kryptowalut, aby kupić Bitcoin online za walutę fiducjarną.

Jednak nie każdy może sobie pozwolić na zakup Bitcoinów ze względu na swoją sytuację finansową. W tym przewodniku pokażemy jak zarabiać Bitcoiny za darmo zarabiać pieniądze. Każda metoda została przez nas wypróbowana i przetestowana i jest dostępna dla każdego, kto ma telefon komórkowy i połączenie internetowe.

Jak zdobyć Bitcoiny za darmo

Oto sześć sposobów na darmowe zarabianie Bitcoinów (bez wydobywania):

Szybki sposób na zdobycie bitcoinów

Bitcoin można kupić w małych ułamkach pełnej kwoty przy użyciu różnych metod. Najpopularniejsze sposoby szybkiego zdobycia Bitcoinów to:


 • Korzystanie z giełdy kryptowalut
 • Wymień gotówkę na Bitcoin z przyjacielem lub członkiem rodziny
 • Zamień kartę podarunkową na Bitcoiny
 • Skorzystaj z lokalnego bankomatu Bitcoin

Użyj Crypto Exchange

Giełdy kryptowalut to witryny internetowe lub aplikacje handlowe, które wymagają połączenia internetowego, aby umożliwić ludziom zdeponuj lokalną walutę fiducjarną i zamień na waluty cyfrowe, takie jak Bitcoin. Platformy te są wysoce regulowane i ogólnie bezpieczne dla inwestorów przy deponowaniu środków po zweryfikowaniu ich tożsamości. Niektóre z najpopularniejszych giełd handlowych to strony internetowe, takie jak Coinbase, Binance i Crypto.com.

Otrzymuj Bitcoiny od znajomych lub rodziny

Popularną metodą jest płacenie gotówką w ręku zaufanego przyjaciela lub członka rodziny, który jest skłonny sprzedać swój Bitcoin. Chociaż ta metoda nie jest tak powszechna, jest nie ma wymogu załóż konto z wymianą i pełną weryfikacją tożsamości.

Gotówka Na Karcie Podarunkowej

Giełdy peer-to-peer, takie jak Paxful, łączą chętnych kupujących i sprzedających z całego świata. Platforma jest jedną z nielicznych, które akceptują płatności Bitcoin za pomocą kart przedpłaconych, kuponów iTunes, kart podarunkowych Amazon i wielu innych. Karty podarunkowe mogą być używane do kupowania walut cyfrowych, takich jak Bitcoin, jednak opłaty mogą być nieco wyższe niż w przypadku tradycyjnych opcji płatności za pomocą wymiany.

Najlepsze sposoby na zdobycie darmowych bitcoinów

Znalezienie najlepszych sposobów zarabiania Bitcoinów lub kryptowalut online zależy od kilku różnych czynników, takich jak trudność, zaangażowanie czasu i potencjał rentowności. Oceniliśmy każdą metodę na podstawie trudności początkujących w zarabianiu pieniędzy w Internecie za pomocą Bitcoin.

Aplikacje Bitcoin Cashback

Jednym z najłatwiejszych sposobów uzyskania darmowego Bitcoina jest skorzystanie z aplikacji lojalnościowej typu cashback. Są to programy lojalnościowe, które pozwalają użytkownikom zarabiać niewielką prowizję za zakupy u sprzedawcy internetowego lub dostawcy obsługującego program cashback. Dwa najpopularniejsze Bitcoin Cash Back & Aplikacje nagród to:

Aplikacje z nagrodami Bitcoin są do ściągnięcia za darmo i nie ma żadnych kosztów, aby zarejestrować się i utworzyć konto. Kupujący będą musieli zainstalować rozszerzenie Chrome w swojej przeglądarce internetowej, aby zacząć zarabiać na rabatach Bitcoin za zakupy online. Nie ma w tym żadnego wysiłku ani ryzyka i każdy może to zrobić.

lolli app

Pobierz aplikację Lolli i zarabiaj Bitcoiny online.

Aplikacje z nagrodami w postaci zwrotu gotówki w bitcoinach działają, wypłacając niewielki procent kwoty sprzedaży do portfela Bitcoin kupującego. Kwota procentowa zależy od sprzedawcy i może istnieć okres oczekiwania do 90 dni. Aplikacje z nagrodami Bitcoin, takie jak Lolli, zapewniają dostęp do tysięcy ofert zakupów online i rabatów w popularnych sklepach internetowych na całym świecie, jak pokazano poniżej.

Gdy aplikacja zostanie zainstalowana w Chrome, a użytkownik odwiedzi obsługiwanego sprzedawcę internetowego, automatycznie pojawi się wyskakujące okienko z wartością procentową rabatu. Po dokonaniu zakupu konto użytkownika zostanie zasilone Bitcoinami po wygaśnięciu okresu zwrotu.

Darmowe bitcoiny można następnie przenieść do portfela Bitcoin w celu przechowania. Poniżej znajduje się przykład konta Lolli, które ma zgromadziło 0,0054 darmowych Bitcoinów, co odpowiada 96 USD po aktualnych cenach za zakup kilku przedmiotów online.

nagrody lolli

Konto odsetkowe Bitcoin

Jednym z najpopularniejszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie jest korzystanie z konta oszczędnościowego w cyfrowej walucie. Usługi te pozwalają zarabiać odsetki od kryptowalut w sposób podobny do dzielenia się dywidendami. Konto oszczędnościowe Bitcoin to idealna opcja dla inwestorów, którzy tego chcą rosną długoterminowo, zwracają inwestycję w Bitcoin bez poświęcania czasu i wysiłku. Najpopularniejsze konta odsetkowe Bitcoin, które są szeroko znane, to:

 • BlockFi
 • Nexo
 • Celsius Network
 • Binance
 • Crypto.com

Niektórzy dostawcy pożyczek kryptograficznych oferują oprocentowanie do 12% rocznie, co jest znacznie wyższe niż stopy procentowe oferowane przez tradycyjne instytucje finansowe i banki w walucie fiducjarnej.

OTRZYMAĆ 50 $ ZA DARMO W BITCOINACH. OFERTA ZAKOŃCZONA DO 31 GRUDNIA 2020 ROKU

Zdobądź 50 $ za darmo Witryna internetowa nexo

Zasadniczo te cyfrowe platformy pożyczkowe umożliwiają pożyczkobiorcom i pożyczkodawcom wymianę pieniędzy między sobą w celu otrzymania pożyczki zabezpieczonej kryptowalutą (płatnej w walucie fiducjarnej) lub utworzenia konta oszczędnościowego o wysokim oprocentowaniu do przechowywania aktywów kryptograficznych. Odsetki naliczone na koncie oszczędności odsetkowych na platformach takich jak BlockFi (stawki są pokazane poniżej) są płacone codziennie, co pozwala na kumulację odsetek Bitcoin i ich szybki wzrost.

Użytkownicy, którzy utworzą konto, będą musieli przejść proces KYC, aby zweryfikować swoją tożsamość, co jest standardową praktyką dla firm oferujących usługi finansowe, które inwestorzy Bitcoin powinni już znać.

Poniżej znajduje się przykład nowego konta BlockFi z wpłatą 0,37 Bitcoin i 1,85 Ethereum. W ciągu ostatnich 2 miesięcy to konto zarobiło 54,08 $ darmowych odsetek. Może się to wydawać niewielką kwotą, ale po zastosowaniu odsetek składanych saldo konta wzrośnie z 7 657 USD do około 9 612 USD w ciągu najbliższych 48 miesięcy, gromadząc środki na rachunku odsetkowym.

Odwiedź witrynę BlockFi, aby sprawdzić, ile możesz zarobić.

zainteresowanie blockfi

Dowiedz się o Crypto

Zarabianie darmowej kryptowaluty może być dostępne dla każdego, kto posiada konto Coinbase. Wymiana oferuje program edukacyjny, który płaci nagrody za zdobywanie wiedzy o projektach blockchain. Kwota nagrody różni się w zależności od konkretnej monety. Kwotę otrzymaną w krypto za każdy ukończony quiz można przeliczyć na Bitcoin za pomocą Coinbase Pro.

jak działa zarabianie w bazie monet

Każdy uprawniony użytkownik Coinbase może uczestniczyć w zarabianiu Coinbase, aby przeglądać treści edukacyjne dotyczące obsługiwanych kryptowalut na stronie internetowej. Do zarabiać mwięcej niż 500 $ w darmowej kryptowalucie, uczestnicy będą musieli:

 • Obejrzyj filmy edukacyjne na temat wybranej monety
 • Na koniec zdaj quiz wielokrotnego wyboru
 • Otrzymuj kryptowalutę w portfelu Coinbase

Wybór oferowanych kryptowalut zmienia się i jest ograniczony czasowo. Ogólnie rzecz biorąc, dla początkujących w dziedzinie kryptowalut, Coinbase Earn to prosty i łatwy sposób na zarobienie kilkuset dolarów na poznanie projektu blockchain.

Wypełnij ankiety & Ankiety

Informacje o konsumentach są codziennie zbierane online i sprzedawane organizacjom zewnętrznym w celu osiągnięcia zysku. Zdecentralizowane sieci wymiany danych, takie jak INSTARS, pozwalają na to zwykłym osobom zarabiać darmową kryptowalutę, sprzedając swoje dane i opinie na temat zgody.

instars funkcje

Użytkownicy mogą zarabiać na popularnych kryptowalutach, takich jak INSTAR, EOS i DAI, angażując się w platformę, biorąc udział w następujących działaniach. Te tokeny można postawić na platformie, aby zdobyć dodatkowe nagrody lub przenieść na giełdę handlową Bitcoin.

 • Bonus rejestracyjny za weryfikację nowego konta
 • Zrób zdjęcie paragonów z zakupów
 • Wypełnianie ankiet i ankiet
 • Poznanie kryptowalut i projektów blockchain
 • Udostępnianie znajomemu (lub dwóm)

Popularnym sposobem zarabiania darmowych bitcoinów jest wypełnianie ankiet i ankiet online. Korzystając z platformy INSTARS, użytkownicy mogą wykonuj codzienne czynności i otrzymuj nagrody w postaci tokenów EOS za każde zadanie zakończony. Ankiety są oparte na informacjach podanych w profilu użytkownika.

ankiety kryptograficzne

Użytkownicy mogą również przesłać pokwitowanie zakupu towarów lub usług z opinią o doświadczeniu, aby uzyskać bezpłatne krypto. Każda osoba może przesłać do trzech rachunków dziennie i musi wyraźnie zawierać nazwę firmy, adres, datę, numer transakcji i łączną kwotę. Po przejrzeniu obrazu i opisu doświadczenia z oceną, ich portfel zostanie zdeponowany za pomocą tokenów EOS.

Skierowanie & Marketing afiliacyjny

Osoby fizyczne mogą promować produkty kryptowalutowe pocztą pantoflową przyjaciołom i rodzinie, aby zarobić niewielką premię. Firmy są skłonne nagradzać nową firmę premią rejestracyjną za polecanie nowych klientów. Każdy może uczestniczyć w tych programach poleceń używać specjalny kod promocyjny lub link polecający, aby wygenerować dodatkowy dochód. Jednym z najpopularniejszych programów polecających kryptowaluty jest Coinbase, który przyznaje 10 USD za każdego nowego klienta który handluje giełdą.

Jak to działa:

Osoby posiadające konto w mediach społecznościowych lub witrynę internetową z następującymi osobami mogą uczestniczyć w programach partnerskich wymiany, aby zdobyć bezpłatną walutę cyfrową. Korzystając z tego samego przykładu, partnerzy Coinbase będą nagradzać swoich użytkowników 50% prowizji od poleconych klientów przez pierwsze 3 miesiące. Im większa liczba kont stowarzyszonych, tym większy potencjał powtarzających się przychodów.

Handluj Bitcoinami za pomocą giełdy

Handel bitcoinami za pomocą platformy kryptowalutowej może być korzystnym doświadczeniem dla wykwalifikowanych i doświadczonych handlowców, aby zarobić więcej Bitcoinów. Przedsiębiorca może zamienić niewielką kwotę pieniędzy w dużą sumę w stosunkowo krótkim czasie.

Ta metoda polega na korzystaniu z giełdy, na której użytkownik może zdeponować swoje Bitcoiny i użyć ich jako zabezpieczenia w handlu z innymi walutami. Instrumenty pochodne na kryptowaluty są popularnym wyborem, ponieważ przedsiębiorca może korzystać z depozytu zabezpieczającego do 100: 1, aby spekulować na walutach cyfrowych, aby zwiększyć rozmiar swojego konta Bitcoin. Dwie najpopularniejsze giełdy do handlu z depozytem zabezpieczającym to:

 • Bybit
 • FTX
 • eToro

interfejs bajtowy

Handlowy wiąże się ze znacznym ryzykiem i ta metoda jest odpowiednia tylko dla zaawansowanych traderów. W grę wchodzi niewiele szczęścia, a nowy inwestor może stracić więcej niż kapitał zdeponowany na koncie handlowym. Początkujący, którzy decydują się na handel, powinni rozważyć zakup kursu handlowego i przestrzeganie poniższych wskazówek dotyczących handlu Bitcoinami, aby osiągnąć zyski:

 • Zastosuj prostą i łatwą do naśladowania strategię handlową
 • Zmniejsz wielkość pozycji i dźwignię
 • Bądź cierpliwy i nie wymuszaj transakcji
 • Prowadź dziennik każdej transakcji i ulepszaj

Istnieje kilka renomowanych platform, które oferują konto demo do ćwiczenia handlu fałszywymi pieniędzmi, takie jak eToro i Plus500. Korzystanie z symulowanego konta handlowego, które śledzi rzeczywiste ceny Bitcoin na rynku na żywo, to świetny sposób, aby dowiedzieć się, jak handlować, a nawet kopiować handlowców odnoszących sukcesy.

Często Zadawane Pytania

Czy mogę dostać Bitcoin bez pieniędzy?

Osoby fizyczne mogą zacząć korzystać z Bitcoin bez pieniędzy i pozostawienia dziury na koncie bankowym. Kilka prostych sposobów na rozpoczęcie zarabiania Bitcoin obejmuje:

 • Otrzymywanie płatności w Bitcoin za małe zadania
 • Sprzedaż towarów i usług w zamian za Bitcoin
 • Wypełnianie ankiet / ankiet online, które opłacają się w Bitcoin
 • Publikowanie treści na platformach takich jak Steemit który płaci za interesujące artykuły

Które aplikacje dają darmowe Bitcoiny?

Istnieje kilka aplikacji kryptowalutowych, które wypłacają darmowe Bitcoiny. ZA Popularną aplikacją mobilną do zarabiania darmowych bitcoinów jest Lolli App który jest programem lojalnościowym, który nagradza kupujących online niewielkim rabatem w BTC za zakupy u obsługiwanych sprzedawców. Zarobiony Bitcoin można następnie przenieść do portfela sprzętowego Bitcoin.

Wniosek

Podsumowując nasz przewodnik dotyczący zdobywania Bitcoinów online, mamy nadzieję, że teraz jest oczywiste, że nie musisz używać waluty fiducjarnej do kupowania Bitcoinów. Istnieją alternatywne metody uzyskania darmowego Bitcoina bez wydawania pieniędzy na inwestycję. Pamiętaj tylko, aby zabezpieczyć swój nowy Bitcoin za pomocą renomowanego i zaufanego portfela sprzętowego Bitcoin i nadal układać w stosy.

Polub ten post? Nie zapomnij go udostępnić!

Może Cię również zainteresować:

 • 8 najlepszych giełd do handlu kryptowalutami bez opłat (zero prowizji)
 • Jak kupować bitcoiny za pomocą kart podarunkowych Amazon – bardzo łatwe
 • 7 najlepszych platform wymiany kryptowalut (szybkie, bezpieczne & Bezpieczne)
 • Najlepsze giełdy Fiat na Crypto na świecie
 • 4 najlepsze miejsca do obstawiania Tezos (XTZ) & Zdobywać nagrody

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me