Aktywuj przewodnik obstawiania

blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

HomeBlogCodefi Aktywuj

Aktywuj przewodnik obstawiania

autor: Collin Myers 11 grudnia 2020 r. opublikowany 11 grudnia 2020 r

aron wizualizacje 3jBU9TbKW7o unsplash

To jest oficjalny przewodnik po obstawianiu SKL na Activate.

Posiadacze tokenów SKL mieszkający w zaakceptowanych jurysdykcjach może teraz korzystać z Aktywuj platforma do obstawiania swoich SKL z różnymi walidatorami. Poradnik jest przeznaczony dla nowych użytkowników Activate, którzy nie brali udziału w uruchomieniu Sieci SKALE na Activate. Jeśli brałeś udział w uruchomieniu sieci SKALE po aktywacji, zapoznaj się z przewodnikiem dotyczącym odbierania i stakowania oraz przewodnikiem dotyczącym odbierania i zmiany delegacji, aby uzyskać więcej informacji..

Ten dokument jest źródłem prawdy dla instrukcji, jak obstawiać SKL na Activate. Każda inna dokumentacja może być fałszywa i nie została zatwierdzona przez Activate lub SKALE.

Prosimy również o przestrzeganie naszych Grupa telegramów i zobacz SKALE FAQ Staking aby uzyskać więcej informacji i aktualizacji. Jeśli napotkasz problem, skontaktuj się z obsługą klienta pod adresem https://activateteam.zendesk.com.

Pierwsze kroki

Aby rozpocząć, uruchom Aktywuj aplikację.

Przed przekazaniem swoich tokenów upewnij się, że masz wystarczającą ilość ETH w zarejestrowanym portfelu, aby pokryć koszty gazu związane z transakcjami.


KROK 1: Uzyskaj SKL

Jeśli nie masz jeszcze SKL, możesz użyć MetaMask zamienia widget, aby zamienić się na SKL. Po zalogowaniu się do portfela MetaMask kliknij przycisk zamiany. Spowoduje to przejście do poniższych ekranów, na których można uzyskać najlepszą realizację przy zamianie ETH na SKL.

Sprawdź adres tokena na etherscan przed zamianą tokenów na SKL, istnieje wiele pul oszustów i tokenów.

Prawidłowy adres to:

0x00c83aeCC790e8a4453e5dD3B0B4b3680501a7A7

Zrzut ekranu 2020-12-10 o 14:40.53.png

Zrzut ekranu 2020-12-10 o 14:41.09.png

Zrzut ekranu 2020-12-10 o 14:41.40.png

KROK 2: Przejdź do pulpitu nawigacyjnego SKL

Po przybyciu na stronę Activate zobaczysz kartę po prawej stronie z monitem o „Rozpocznij obstawianie SKL”. Po kliknięciu przycisku zostaniesz przekierowany do pulpitu obstawiania, gdzie możesz zobaczyć różne walidatory obsługiwane w Aktywuj rynek. Użytkownicy nie muszą tworzyć konta użytkownika w celu postawienia swoich tokenów SKL.

Zrzut ekranu 2020-11-30 o godzinie 1.50.25.png

KROK 3: Podłącz portfel

Gdy znajdziesz się na stronie pulpitu obstawiania w prawym górnym rogu, zobaczysz ikonę „połącz portfel”. Po kliknięciu zostaniesz poproszony o podłączenie wybranego portfela. Jeśli używasz Ledgera, upewnij się, że Twoja aplikacja Ethereum jest otwarta przed połączeniem z MetaMask.

Zrzut ekranu 2020-11-30 o godz.1.56.00.png

KROK 4: Wybierz Validator

Po podłączeniu portfela będziesz mógł przewijać listę walidatorów aktualnie akceptujących delegację w sieci SKALE. Dzisiaj Activate obsługuje delegację do 18 różnych walidatorów i pozwala na obstawianie z wieloma walidatorami, jeśli chcesz. W przypadku delegowania do wielu walidatorów pamiętaj, że podwoi to koszty gazu. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o każdym walidatorze, kliknij jego logo, aby wyświetlić rozwijany ekran. W tym menu rozwijanym znajdziesz istotne informacje o każdym walidatorze i ważne informacje kontaktowe na wypadek, gdybyś musiał skontaktować się z wybranym walidatorem w celu uzyskania pomocy.

Po wybraniu wybranych walidatorów kliknij niebieski przycisk „Stawka” widoczny po prawej stronie ekranu, aby rozpocząć proces delegacji.

Zrzut ekranu 2020-11-30 o godzinie 14.00.11.png

KROK 5: Jak działa tyczenie SKL

Po kliknięciu niebieskiego przycisku „Stawka” przy wybranym walidatorze zostanie wyświetlony poniższy ekran przed przejściem do przepływu delegacji. Ważne jest, aby przeczytaj uważnie zawartość tego ekranu ponieważ wyjaśni niuanse obstawiania z walidatorem w sieci SKALE. Zalecamy obstawianie tokenów SKL na 5-7 dni przed rozpoczęciem następnej epoki. Po przejrzeniu poniższego ekranu kliknij „Postaw moje pierwsze tokeny SKALE”, aby przejść do przepływu delegacji.

Zrzut ekranu 2020-11-30 o godzinie 14.05.43.png

KROK 6: Wypełnij formularz wniosku o delegację

Po wejściu w przepływ delegacji należy rozpocząć od wprowadzenia kwoty SKL, którą chcesz postawić na swoje całkowite saldo. Po wprowadzeniu kwoty stawki, będziesz musiał wybrać okres obstawiania. Na razie sieć SKALE oferuje tylko 2-miesięczne okresy obstawiania (zostaną one automatycznie wybrane dla Ciebie). W nadchodzących miesiącach decyzje o zmianach i / lub uzupełnieniach okresów obstawiania będą podejmowane w drodze głosowania posiadaczy tokenów SKALE Network. Do tego czasu umożliwia to wszystkim posiadaczom tokenów, niezależnie od rozmiaru lub blokady, otrzymywanie tych samych procentowych zachęt za pomoc w zabezpieczeniu sieci.

Na koniec zapoznaj się z Warunkami korzystania z usługi, które zawierają dalsze szczegóły dotyczące usługi i zasad cięcia wdrożonych przez wybrany walidator, do którego link znajduje się u dołu ekranu. Warunki te należy zaakceptować przed przesłaniem wniosku.

Po wykonaniu tych trzech kroków ekran powinien wyglądać jak na poniższym obrazku. Kliknij „kontynuuj”, aby zakończyć proces delegowania.

Zrzut ekranu 2020-12-07 o 12.24.38.png

KROK 7: Prześlij żądanie delegacji

Po kliknięciu „kontynuuj” zobaczysz podsumowanie swojej prośby o delegację w prawym górnym rogu ekranu w celu ostatecznego przejrzenia przed delegowaniem tokenów. Gdy będziesz gotowy, aby kontynuować, kliknij „Stake SKL to Validator”, który aktywuje Twój portfel i przedstawi prośbę o potwierdzenie. Upewnij się, że masz w portfelu wystarczającą ilość ETH, aby zapłacić za transakcję delegacji.

Zrzut ekranu 2020-12-07 o 12.24.55.png

Po potwierdzeniu transakcji w portfelu zostanie wyświetlony ekran podsumowujący żądanie obstawienia i kolejne kroki. Pamiętaj, że weryfikatorzy muszą zaakceptować Twoją delegację przed następną epoką, zanim zostaniesz w pełni oddelegowany i będziesz gotowy do zdobycia nagród. Zalecamy wysłanie prośby o delegację na 5-7 dni przed rozpoczęciem następnej epoki, aby weryfikatorzy mieli wystarczająco dużo czasu na zaakceptowanie.

KROK 8: Zarządzaj saldem obstawiania

Jeśli w dowolnym momencie zechcesz przejrzeć swoje salda stawek, kliknij „Token Inventory” na głównym pulpicie nawigacyjnym, aby przejść do strony swojego portfela. Tutaj zobaczysz przegląd swoich oczekujących żądań obstawiania, saldo SKL i podsumowanie obstawiania.

Zrzut ekranu 2020-11-24 o 8.32.50 (1) .png

Szczęśliwego obstawiania!

Zespół Codefi Activate

Zdecentralizowane sieci DeFiNewsletter Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map