Aktywuj przewodnik zgłaszania roszczeń i stawek

blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

HomeBlogCodefi Aktywuj

Aktywuj przewodnik zgłaszania roszczeń i stawek

przez Collin Myers, 24 września 2020, opublikowany 24 września 2020

aron wizualizacje 3jBU9TbKW7o unsplash

Activate_Skale_InlineImage-1.png

To jest oficjalny przewodnik dotyczący zgłaszania i obstawiania tokenów SKL.

Wszyscy nabywcy tokenów SKL będą mogli odebrać i postawić swoje tokeny od 24 września o godzinie 21:00 czasu UTC. Zalecamy ukończenie tego procesu do 28 września, aby mieć pewność, że Twoje tokeny zostaną postawione po rozpoczęciu pierwszej epoki 1 października i będziesz w stanie spełnić wymóg dotyczący dowodu używania do 1 grudnia..

Jeśli nie zgłosisz i nie postawisz swoich tokenów przed 1 października, będziesz musiał poczekać, aż następna epoka rozpocznie się 1 listopada i nie będziesz gromadzić nagród w październiku, ani nie będziesz w stanie ukończyć dowodu użycia wymóg przeniesienia tokenów SKL do innych celów do 1 grudnia. Możesz przeczytać więcej o dowód użycia terminów tutaj.

Proszę odnieść się do tego dokumentu jako źródła prawdy, aby uzyskać instrukcje dotyczące zgłaszania roszczeń i stawiania na Activate, każda inna dokumentacja może być fałszywa i nie jest zatwierdzona przez Activate lub SKALE.

Proszę również postępować zgodnie z naszymi Grupa telegramów i zobacz Najczęściej zadawane pytania dotyczące obstawiania SKALE aby uzyskać więcej informacji i aktualizacji. Jeśli napotkasz problem, skontaktuj się z obsługą klienta pod adresem https://activateteam.zendesk.com.


ROZPOCZĘCIE PRACY

Aby rozpocząć, uruchom witrynę Activate i zaloguj się na swoje konto.

Zanim zgłosisz i postawisz swoje tokeny, upewnij się, że masz wystarczającą ilość ETH w zarejestrowanym portfelu, aby pokryć koszty gazu związane z transakcjami.

KROK 1: ODBIERZ SWOJE ŻETONY

Po zalogowaniu powinieneś zostać automatycznie przekierowany do pulpitu nawigacyjnego. Kliknij „Pobierz moje tokeny”, aby otworzyć wyskakujące okienko z żądaniem tokena i wyświetlić podsumowanie zakupionej kwoty i powiązanego przydziału tokena SKL. Upewnij się, że podczas zakupu podłączyłeś portfel zarejestrowany jako portfel odbiorczy.

Kliknij „Pobierz moje tokeny SKL”, aby zainicjować żądanie przeniesienia. Powinno to otworzyć modal dla twojego zarejestrowanego portfela w celu potwierdzenia. Po potwierdzeniu poczekaj, aż transfer zostanie przetworzony. Jeśli transfer się powiódł, powinieneś zobaczyć ekran potwierdzenia.

1.1 Kliknij „Pobierz moje tokeny”, aby otworzyć wyskakujące okienko z żądaniem tokena

1.1 Kliknij „Pobierz moje tokeny”, aby otworzyć wyskakujące okienko z żądaniem tokena

1.2 Wyświetl podsumowanie zakupionej kwoty i powiązanego przydziału tokena SKL. Kliknij „Pobierz moje tokeny SKL”, aby zainicjować żądanie przeniesienia.

1.2 Wyświetl podsumowanie zakupionej kwoty i powiązanego przydziału tokena SKL. Kliknij „Pobierz moje tokeny SKL”, aby zainicjować żądanie przeniesienia.

1.3 Po potwierdzeniu poczekaj, aż przelew zostanie przetworzony.

1.3 Po potwierdzeniu poczekaj, aż przelew zostanie przetworzony.

1.4 Jeśli transfer się powiódł, powinieneś zobaczyć ekran potwierdzenia.

1.4 Jeśli transfer się powiódł, powinieneś zobaczyć ekran potwierdzenia.

KROK 2: PRZEJDŹ DO TYCZENIA PULPITU

Po odebraniu żetonów możesz postawić! Wybierz „Stawka” na górnym pasku menu, aby przejść do panelu obstawiania.

KROK 3: WYBIERZ WALIDATOR

W podmenu „Stawka” będziesz mógł zobaczyć różne walidatory, z których możesz delegować swoje tokeny. Aplikacja Aktywuj ma funkcję umożliwiającą użytkownikom obstawianie wielu walidatorów, jeśli zdecydujesz się na to.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o każdym walidatorze, kliknij jego logo, aby wyświetlić rozwijany ekran. W tym menu rozwijanym znajdziesz istotne informacje o każdym walidatorze i ważne informacje kontaktowe na wypadek, gdybyś musiał skontaktować się z wybranym walidatorem w celu uzyskania pomocy.

Po wybraniu wybranych walidatorów kliknij niebieski przycisk „Stawka” widoczny po prawej stronie ekranu, aby rozpocząć proces delegowania.

Zrzut ekranu 2020-09-29 o 9.28.59 PM.png

KROK 4: WYPEŁNIJ FORMULARZ WNIOSKU O DELEGACJĘ

Po kliknięciu niebieskiego przycisku „Stawka” przy wybranym walidatorze zostanie wyświetlony poniższy ekran przed przejściem do przepływu delegacji. Ważne jest, aby uważnie przeczytać zawartość tego ekranu, ponieważ wyjaśni on niuanse obstawiania z walidatorem w sieci SKALE. Po przejrzeniu poniższego ekranu kliknij „Postaw moje pierwsze tokeny SKALE”, aby przejść do przepływu delegacji.

jak działa obstawianie activ.png

Po wejściu w przepływ delegacji należy zacząć od wprowadzenia kwoty SKL, którą chcesz postawić. Pamiętaj, że aby spełnić dowód użycia, musisz postawić 50% swoich tokenów przez 60 dni. W rezultacie istnieje przycisk 50%, 75% i 100%, który ułatwia nawigację. Ponadto jesteś w stanie ręcznie określić kwotę, którą chciałbyś postawić, jeśli wpiszesz kwotę SKL niższą niż 50% całkowitego salda, znaki ostrzegawcze w aplikacji poinformują Cię o tym.

Po wprowadzeniu kwoty do postawienia, będziesz musiał wybrać okres obstawiania. Dla SKALE Mainnet Launch on Activate jedyny dostępny okres obstawiania do rozpoczęcia to 2 miesiące. Pozostałe opcje są wyszarzone i będą dostępne po początkowym okresie 60 dni. Dzięki temu wszyscy posiadacze tokenów, niezależnie od rozmiaru lub blokady, mogą otrzymywać te same procentowe zachęty do ładowania sieci.

Na koniec, aby wyświetlić dalsze szczegóły dotyczące usług i zasad cięcia wdrożonych przez wybranego walidatora, zapoznaj się z Warunkami korzystania z usługi, do których link znajduje się u dołu ekranu. Warunki te należy zaakceptować przed przesłaniem wniosku.

Po wykonaniu tych trzech kroków ekran powinien wyglądać jak poniżej. Kliknij „kontynuuj”, aby zakończyć proces delegowania.

Zrzut ekranu 2020-09-23 o godzinie 18.32.32.png

KROK 5: ZŁÓŻ WNIOSEK O DELEGOWANIE

Po kliknięciu „kontynuuj” zobaczysz podsumowanie swojej prośby o delegację w prawym górnym rogu ekranu w celu ostatecznego przejrzenia przed przekazaniem tokenów. Gdy będziesz gotowy, aby kontynuować, kliknij „Stake SKL to Validator”, który aktywuje Twój portfel i przedstawi prośbę o potwierdzenie.

Zrzut ekranu 2020-09-23 o godzinie 18.35.05.png

Po potwierdzeniu transakcji w portfelu zostanie wyświetlony ekran podsumowujący żądanie obstawienia i kolejne kroki.

Zrzut ekranu 2020-09-23 o godzinie 18.36.43.png

KROK 6: ZŁÓŻ WNIOSEK O DELEGOWANIE

Kliknij „Wyświetl portfolio”, aby przejść do strony swojego portfela, na której znajdziesz przegląd oczekujących wniosków o obstawienie, saldo SKL, podsumowanie obstawiania i postęp w zakresie ukończenia dowodu użycia.

Zrzut ekranu 2020-09-23 o godzinie 18.39.48.png Zdecentralizowane sieci SKALEStakingNewsletter Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map