blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

Strona głównaBlog Informacja prasowa

Allfunds Blockchain i ConsenSys współpracują w zakresie rozwoju technologii Blockchain dla branży funduszy

przez ConsenSys 11 lutego 2021 Opublikowane w dniu 11 lutego 2021

Allfunds i Sztandar Kworum

Allfunds Blockchain, rewolucyjne ramię technologii blockchain Allfunds, i ConsenSys, wiodąca firma programistyczna Ethereum, podpisały umowę partnerską w celu dalszego wspierania usprawnienia łańcucha wartości dystrybucji funduszy i innych regulowanych branż.

Historycznie, tradycyjny transfer środków między podmiotami finansowymi, pośrednikami i systemami płatności osób trzecich był uważany za złożony proces. Technologia Blockchain może zrewolucjonizować dystrybucję funduszy poprzez radykalne skrócenie czasu przetwarzania i rozliczenia, zapewniając jednocześnie bezpieczny system dla wielu stron bez pojedynczego punktu awarii.

Usprawnienie bezpiecznej dystrybucji funduszy na całym świecie dzięki technologii blockchain

W 2020 roku Allfunds uruchomił platformę technologiczną opartą na blockchain, za pośrednictwem nowego podmiotu, Allfunds Blockchain. Wraz z uruchomieniem tego nowego oddziału biznesowego Allfunds wprowadził na rynek innowacyjną technologię blockchain, która ma na celu radykalne usprawnienie globalnej branży dystrybucji funduszy poprzez umożliwienie natychmiastowej, niezawodnej i bezpiecznej komunikacji między podmiotami branżowymi..

Na mocy tej umowy ConsenSys i Allfunds Blockchain połączy Rozwiązania Techniczne Allfunds i ConsenSys Quorum, aby zasilić Platformę Branżową Allfunds Funds. Allfunds Blockchain oferuje dwa niezależne rozwiązania:

  • Rozwiązanie techniczne: wtyczka Allfunds Privacy Plugin, która dodaje unikalne możliwości w uzupełnieniu ConsenSys Quorum, rozwiązując główne problemy dotyczące zarządzania danymi w ekosystemach blockchain.
  • Rozwiązanie biznesowe: Allfunds Business Smart Contracts, które umożliwiają dystrybucję funduszy na platformie Allfunds Industry Platform, odblokowując nowe możliwości dzięki technologii blockchain. 

Obie firmy współpracują nad dalszym rozwojem i obsługą rozwiązania technicznego Allfunds Blockchain w połączeniu z ConsenSys Quorum, warstwą protokołu open source do programowania w Ethereum. Rozwiązanie zawiera zaawansowane funkcje prywatności, które pozwalają uczestnikom sieci blockchain kontrolować, na poziomie szczegółowym, kto może zobaczyć informacje i które węzły uczestniczą w konsensusie walidacji danych zawierających informacje poufne. 

Rozwiązanie może być wykorzystywane na całym świecie w wielu sektorach przemysłu, w szczególności w branży funduszy podlegających ścisłym regulacjom. Systemy Blockchain ułatwiają przestrzeganie przepisów, zapewniając ścieżki audytu. 

Wiodące firmy z branży finansowej i spoza niej wykazały zainteresowanie wykorzystaniem technologii Allfunds w różnych inicjatywach. Wyjątkowe możliwości Allfunds Blockchain w zakresie prywatności i anonimowości oraz doświadczenie i wiedza ConsenSys znacznie przyczynią się do dalszego rozwoju ekosystemu Enterprise Ethereum.

Ruben Nieto, dyrektor zarządzający w Allfunds Blockchain, powiedziany: „Cieszymy się, że możemy współpracować z ConsenSys, aby wprowadzić to rewolucyjne rozwiązanie blockchain na szerszy rynek. Dzięki doświadczeniu ConsenSys, klienci Allfunds Blockchain skorzystają z naprawdę wyjątkowego produktu blockchain. Wybraliśmy ConsenSys Quorum jako nasz korporacyjny protokół blockchain ze względu na jego znaczące zastosowanie w korporacyjnym łańcuchu blokowym oraz ciągły rozwój i wsparcie, jakie zapewnia ConsenSys. To kolejny ważny krok naprzód w ewolucji technologii Allfunds Blockchain ”.


Madeline Murray, kierownik ds. Produktu w ConsenSys Quorum, stwierdziła: „Obserwujemy rosnące globalne zainteresowanie ConsenSys Quorum, protokołem Enterprise Ethereum o otwartym kodzie źródłowym, zbudowanym w celu uproszczenia korzystania z korporacyjnego łańcucha blokowego. To partnerstwo z Allfunds jeszcze bardziej ułatwi globalne przyjęcie łańcucha bloków w branży funduszy i wzbogaci ekosystem o innowacje techniczne odpowiednie do zaawansowanych zastosowań prywatności ”.

Aby dowiedzieć się więcej o Allfunds Blockchain, odwiedź: https://allfunds.com/en/blockchain/

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach ConsenSys Quorum, odwiedź: https://consensys.net/quorum

KOŃCZY SIĘ

Informacje o Allfunds i Allfunds Blockchain:  

Allfunds stał się jedną z wiodących na świecie firm zajmujących się technologią bogactwa i dystrybucją funduszy, oferującą usługi obejmujące dane & analityka, handel & usługi wykonawcze, portfolio & narzędzia raportowania, badania, rozwiązania regulacyjne i technologia blockchain. Allfunds ma 1,2 biliona euro w AuA i obsługuje 2000 domów funduszy oraz 2300 dystrybutorów z 16 lokalnych biur.  

W 2020 roku Allfunds uruchomił oddzielny podmiot Allfunds Blockchain, aby wprowadzić na rynek najbardziej rewolucyjną technologię blockchain. Po latach odkrywania różnych istniejących technologii blockchain, zastrzeżona platforma blockchain Allfunds dodaje unikalne możliwości w sieci Ethereum Network dla prawdziwych rozwiązań korporacyjnych.

O ConsenSys:

ConsenSys to wiodąca firma oprogramowania Ethereum. Umożliwiamy programistom, przedsiębiorstwom i ludziom na całym świecie tworzenie aplikacji nowej generacji, uruchamianie nowoczesnej infrastruktury finansowej i dostęp do zdecentralizowanej sieci. Nasz pakiet produktów, w skład którego wchodzą Infura, Kworum, Twzburzyć, Codefi, MetaMask, and Diligence, obsługuje miliony użytkowników, obsługuje miliardy zapytań opartych na łańcuchu bloków dla naszych klientów i obsługuje miliardy dolarów w zasobach cyfrowych. Ethereum to największy programowalny łańcuch bloków na świecie, wiodący w zakresie adopcji biznesowej, społeczności programistów i działalności DeFi. Na tym zaufanym fundamencie open source budujemy cyfrową gospodarkę jutra.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: consensys.net

Kontakty dla mediów: 

Allfunds

Katherine J. Sloan

Globalna komunikacja korporacyjna

[e-mail chroniony]   / Telefon +34 91 2746400

Doradztwo FTI  

[e-mail chroniony]   / Telefon: +44 7890 611 340

ConsenSys

[e-mail chroniony]

AllfundsConsenSys QuorumQuorumNewsletterZapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 r

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 r

Ethereum 2 0 Raport o obstawianiu ekosystemówRaport

Raport ekosystemu obstawiania Ethereum 2.0

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych BlockchainPrzewodnik

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych Blockchain

Jak zbudować udany produkt BlockchainWebinar

Jak zbudować udany produkt Blockchain

Banki centralne i przyszłość pieniądzaBiały papier

Banki centralne i przyszłość pieniądza

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me