blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

Strona głównaBlog Informacja prasowa

Aplikacja MetaMask Mobile jest już dostępna na iOS i Android

Aplikacja mobilna MetaMask ułatwia interakcję z aplikacjami opartymi na łańcuchu bloków, bez narażania bezpieczeństwa lub łatwości użytkowania, dzięki czemu MetaMask jest najbardziej zaufanym portfelem Ethereum. Przez ConsenSys 3 września 2020 opublikowany 3 września 2020

informacja prasowa o uruchomieniu mobilnej wersji v2

NOWY JORK, NY, 3 września 2020 r – Dzisiaj ConsenSys ogłosił wydanie MetaMask Mobile, dostępne do pobrania na iOS i Androida. Aplikacja MetaMask Mobile ułatwia interakcję z aplikacjami opartymi na łańcuchu bloków, bez narażania bezpieczeństwa lub łatwości użytkowania, które sprawiają, że MetaMask jest najbardziej zaufanym portfelem Ethereum. Od premiery w 2016 roku rozszerzenie MetaMask do przeglądarki zostało pobrane ponad 4 miliony razy, a wydanie MetaMask Mobile było niecierpliwie oczekiwane, ponieważ jego przekroczona wersja beta osiągnęła limit 135 000 użytkowników pod koniec 2019 roku..

MetaMask Fox Pobierz MetaMask Mobile już dziś Pobierz teraz

Po pobraniu aplikacji użytkownicy MetaMask mogą teraz przeglądać i handlować cyfrowymi zasobami w podróży, zarządzać pożyczkami i saldami kryptograficznymi, grać w gry oparte na łańcuchu bloków, podpisywać wiadomości, wysyłać transakcje i przechowywać niezamienialne tokeny (NFT), które mogą stanowić dowód własność, członkostwo lub unikalne dzieła sztuki i przedmioty kolekcjonerskie. MetaMask Mobile wyposaża użytkowników w przechowalnię kluczy, bezpieczne logowanie i portfel tokenów. Jeśli użytkownicy mają już rozszerzenie MetaMask na komputer, mogą po prostu wygenerować kod QR, zeskanować go urządzeniem mobilnym, a cała historia transakcji zostanie zsynchronizowana w ciągu kilku sekund.

Aplikacje takie jak MetaMask oferują każdemu portal do bardziej przejrzystego i zorientowanego na bezpieczeństwo Internetu. MetaMask robi wszystko, co robi standardowy portfel Ethereum: zarządza kryptowalutami, tokenami ERC-20 i przedmiotami kolekcjonerskimi ERC-721. Ale w przeciwieństwie do innych portfeli, pozwala również ludziom przeglądać Web3 tak łatwo, jak każda mobilna przeglądarka internetowa. 

MetaMask Mobile upraszcza proces rozpoczęcia korzystania z aplikacji Web3. W 34 krajach ludzie mogą teraz kupować ETH bezpośrednio w MetaMask Mobile za pomocą Apple Pay, kart debetowych lub innych metod płatności specyficznych dla danego kraju.

„Od momentu powstania MetaMask umożliwiamy sporej społeczności wczesnych użytkowników uczestniczenie w nowym ekosystemie obliczeniowym: takim, w którym użytkownicy kontrolują własne konta, w którym konta kontrolują własne fundusze i gdzie szybkość innowacji jest jedyny strażnik. Cieszymy się, że możemy zapewnić przeglądarkę internetową stworzoną specjalnie dla zdecentralizowanych aplikacji i umożliwić użytkownikom bezproblemową synchronizację z ich komputerowymi kontami MetaMask ”- powiedział Dan Finlay, założyciel MetaMask

Brama konsumenta do sieci Web3

Wbudowana przeglądarka internetowa w MetaMask Mobile zapewnia użytkownikom prosty, bezpieczny i intuicyjny sposób eksplorowania Web3 bezpośrednio z aplikacji. Co najważniejsze, MetaMask przenosi swoje funkcje bezpieczeństwa do przeglądania sieci. Użytkownicy aplikacji generują hasła i klucze bezpośrednio na swoim urządzeniu, aby mieć pewność, że tylko użytkownik ma dostęp do środków i kont. Dzięki MetaMask użytkownik ma zawsze pełną kontrolę podczas przeglądania i interakcji w zdecentralizowanej sieci.

Podczas gdy istniejące rozszerzenie internetowe MetaMask pomogło w obsłudze miliony użytkowników na całym świecie, łącząc ich z aplikacjami Web3, aplikacja mobilna MetaMask ma potencjał, aby służyć milionom więcej, po prostu umożliwiając dostęp mobilny. Prawie 2 miliardy ludzi, czyli około 60% populacji korzystającej z internetu, jest szacowane dostęp do sieci wyłącznie z urządzenia mobilnego, gdzie infrastruktura sieciowa i przystępna cena powodują wzrost popularności mobilnego internetu. Urządzenia mobilne stają się preferowaną platformą dostępu do produktów i usług internetowych. Web3 nie jest inny. Ponad 65% użytkowników MetaMask Mobile w wersji beta mieszka poza Ameryką Północną i Europą. 


„Bardzo ważne jest, aby nasz ekosystem nadal myślał„ najpierw mobilnie ”i nadawał priorytet wykrywalności UX i dApp, nie poświęcając przy tym bezpieczeństwa i kontroli, jakiej oczekują użytkownicy aplikacji Web3. Wierzymy, że to, co smartfony zrobiły dla Web2, wierzymy, że MetaMask Mobile zrobi dla Web3 ”- powiedział Joseph Lubin, założyciel ConsenSys i współtwórca Ethereum.

O ConsenSys

ConsenSys to wiodąca firma oprogramowania Ethereum. Umożliwiamy programistom, przedsiębiorstwom i ludziom na całym świecie tworzenie aplikacji nowej generacji, uruchamianie nowoczesnej infrastruktury finansowej i dostęp do zdecentralizowanej sieci. Nasz pakiet produktów, w skład którego wchodzą Infura, Quorum, Codefi, MetaMask, and Diligence, obsługuje miliony użytkowników, obsługuje miliardy zapytań opartych na łańcuchu bloków dla naszych klientów i obsługuje miliardy dolarów w zasobach cyfrowych. Ethereum to największy programowalny łańcuch bloków na świecie, wiodący w zakresie adopcji biznesowej, społeczności programistów i działalności DeFi. Na tym zaufanym fundamencie open source budujemy cyfrową gospodarkę jutra. Aby poznać nasze produkty i rozwiązania, odwiedź https://consensys.net/.

Chcesz, aby Web3 był w Twojej kieszeni?

Odkrywaj nowe dapsy, handluj zasobami cyfrowymi i nie tylko z dowolnego miejsca.

 

Ogłoszenie o produkcie MetaMask MobileWprowadzenie produktuNewsletterZapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 r

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 r

Ethereum 2 0 Raport o obstawianiu ekosystemówRaport

Raport ekosystemu obstawiania Ethereum 2.0

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych BlockchainPrzewodnik

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych Blockchain

Jak zbudować udany produkt BlockchainWebinar

Jak zbudować udany produkt Blockchain

Banki centralne i przyszłość pieniądzaBiały papier

Banki centralne i przyszłość pieniądza

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me