Przegląd

Kompleksowe zarządzanie zasobami cyfrowymi

Tradycyjne rynki kapitału dłużnego i zarządzanie aktywami napotykają wiele wyzwań i nieefektywnościod kosztownych procesów papierowych do wielu pośredników, odłączonych silosów danych i powolnego rozliczania transakcji. Te nieporozumienia skutkują słabym bezpieczeństwem i udostępnianiem danych, załamaniem administracji bezpieczeństwa, rosnącymi kosztami i ostatecznie przestarzałym doświadczeniem inwestora.

Codefi Assets to kompleksowa platforma do cyfrowego zarządzania aktywami, która bezpiecznie digitalizuje szeroką gamę produktów finansowych i transakcji.

przegląd zasobów codefi e2e

Elastyczne dostosowywanie

Uprość i skonfiguruj projekt, emisję i dystrybucję aktywów cyfrowych i papierów wartościowych w różnych klasach aktywów.

Tokenizacja zasobów

Digitalizuj fundusze zamknięte i otwarte, a także dłużne instrumenty rynku kapitałowego, takie jak obligacje zerokuponowe, obligacje o stałym i zmiennym oprocentowaniu.

Efektywność operacyjna

Usprawnij przepływy pracy i zmniejsz koszty dzięki zautomatyzowanym procesom i dostępowi do danych natywnych dla łańcucha bloków.

Korzyści z produktu

Zarabiaj na szerszej gamie aktywów

Tokenizuj istniejące produkty finansowe

Digitalizuj produkty, w tym instrumenty dłużnego rynku kapitałowego, obligacje i instrumenty zarządzania aktywami. Obejmuje to fundusze otwarte (fundusze powiernicze i jednostki SICAV) oraz fundusze zamknięte (fundusze private equity i spółki celowe).

Twórz nowe produkty finansowe

Wykorzystaj łączność między w pełni zdigitalizowanymi aktywami, powiązanymi rynkami i instrumentami finansowymi, aby tworzyć całkowicie nowe produkty i usługi.


Korzyści z aktywów codefi zarabiają

Codefi asset korzyści dostosowane do indywidualnych potrzeb

Dostosuj produkty do wymagań rynku

Dostosuj emisję aktywów bezpośrednio do specyfikacji emitenta i zrestrukturyzuj wolno rozliczające się produkty finansowe, aby szybko reagować na wahania rynkowe.

Poszerz możliwości rynku wtórnego

Szeroki dostęp dla inwestorów

Udostępnij swoje produkty większej grupie inwestorów, cyfrowo dzieląc aktywa, zmniejszając koszty emisji i dystrybuując bezpieczne tokeny oparte na łańcuchu bloków na całym świecie.

Handel peer-to-peer

Rozszerz swoją ofertę aktywów cyfrowych dzięki zintegrowanym funkcjom handlowym Codefi Markets i uwolnij płynność dzięki szybkim i bezpiecznym transferom aktywów peer-to-peer.

Aktywa StartTrade

poproś o demo

cechy produktu

Podnieś poziom zarządzania zasobami cyfrowymi, aby umożliwić handel i finanse nowej generacji.

Możliwość dostosowania wydania

Możliwość dostosowania wydania

Emisja nowych papierów wartościowych w ciągu kilku minut, z zakodowanymi i zautomatyzowanymi prawami i obowiązkami emitentów i inwestorów.Wbudowana zgodność

Wbudowana zgodność

Upewnij się, że Twoje zasoby cyfrowe są zgodne z przepisami, wykorzystując kod wzorowany na tradycyjnym prawie dotyczącym papierów wartościowych.Przyspieszone wdrażanie inwestorów

Przyspieszone wdrażanie inwestorów

Przyspieszenie operacji KYC i AML, ustalanie reguł dystrybucji, udostępnianie danych dotyczących zgodności organom regulacyjnym i innym uczestnikom sieci oraz usprawnianie audytów.Zunifikowane zarządzanie cyklem życia

Zunifikowane zarządzanie cyklem życia

Automatyzuj zdarzenia dotyczące cyklu życia zabezpieczeń cyfrowych, ułatwiaj działania związane z zarządzaniem, poprawiaj relacje z inwestorami oraz umożliwiaj zarządzanie portfelem i tabelą limitów w czasie rzeczywistym. Bezpośrednia dystrybucja zasobów

Bezpośrednia dystrybucja zasobów

Dystrybuuj produkty bezpośrednio do inwestorów korzystających z rynków peer-to-peer. Rozliczaj i rozliczaj transakcje w czasie rzeczywistym z wieloma opcjami płatności i bez ryzyka kontrahenta.Dokładny pomiar wydajności

Dokładny pomiar wydajności

Zachowaj przejrzystą i niezmienną historię transakcji, wyświetlaj wskaźniki pozycji i wydajności oraz generuj przydatne informacje z jednego pulpitu nawigacyjnego.Codefi wkrótce

Piaskownica zasobów Codefi

Zrozumienie wpływu i funkcjonalności zasobów cyfrowych może być trudne. Jednak nowi gracze finansowi już zaczęli korzystać z tych innowacji.

Zarządzający aktywami, banki inwestycyjne, agenci transferowi, brokerzy-dealerzy, centralne depozyty papierów wartościowych, zarejestrowani doradcy inwestycyjni i platformy finansowania społecznościowego na całym świecie zgłosili się, aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób platforma Codefi Assets zmieni sposób ich emisji, dystrybucji i zarządzania Produkty finansowe.

W odpowiedzi stworzyliśmy Codefi Assets Sandbox – platformę testową, która pozwoli instytucjom finansowym oceniać i badać zasoby cyfrowe w symulowanym ekosystemie cyfrowym. Piaskownicę można dostosować do środowiska, w którym działa instytucja finansowa, umożliwiając eksperymentowanie, naukę, szkolenia i demonstracje:

  • Eksperyment: Symuluj wydawanie, dystrybucję i wymianę zasobów cyfrowych.
  • Uczyć się: Daj dostęp członkom zespołu, którzy chcą dowiedzieć się, jak działa Codefi Assets i co to znaczy działać na blockchainie.
  • Pociąg: Zarządzaj użytkownikami, wdrażaj inwestorów i twórz cyfrowe aktywa bez ryzyka implementacji w świecie rzeczywistym, dopóki Twój zespół nie będzie gotowy.
  • Przekonać: Uzyskaj dostęp do wersji demonstracyjnych produktów, aby zaprezentować swoim interesariuszom funkcje i zalety platformy.

 

Uzyskaj dostęp do piaskownicy zasobów Codefi

codefi aktywa fordev

Dla programistów

Interfejs API Codefi Assets

Zintegruj blockchain i wydawaj zasoby cyfrowe, zachowując kontrolę nad przepływem pracy produktu. Wdrażaj funkcje tokenizacji zasobów cyfrowych, wydawania i zarządzania cyklem życia bez tworzenia od podstaw, zatrudniania zasobów programistów lub płacenia za audyty inteligentnych kontraktów.

Zastosuj funkcje Codefi Assets do przypadków użycia innych niż te obsługiwane przez platformę Codefi Assets z Universal Token for Assets and Payments.

 

Poproś o wersję demonstracyjną interfejsu API Codefi Assets

Zapoznaj się z Universal Token for Assets and Payments

STUDIUM PRZYPADKU

Zbudowany przy użyciu zasobów Codefi

Katalizowanie inwestycji w nieruchomości za pomocą technologii blockchainMata CapitalKatalizowanie inwestycji w nieruchomości za pomocą technologii blockchain Maj 2020Odkrywanie tokenizacji aktywów w Wielkiej BrytaniiHMLRExploring tokenizacja aktywów w Wielkiej Brytanii w styczniu 2020 rwideo z zasobami codefi

Zegarek Baptiste Saint-Martin, Product Manager w Mata Capital, omów misję funduszu nieruchomości, aby umożliwić większy udział w inwestycjach w nieruchomości poprzez zmniejszenie minimalnych kwot subskrypcji inwestorów ze 100 000 EUR do 1 EUR

SKUPIONE RYNKI

Dowiedz się, jak Codefi Assets zmienia usługi finansowe

Rozwiązania do zarządzania zasobamiRozwiązania do zarządzania zasobamiRozwiązania w zakresie zarządzania aktywamiRozwiązania dotyczące nieruchomościRozwiązania dotyczące nieruchomościRozwiązania dla rynku nieruchomości Rozwiązania dla rynków kapitałowychRozwiązania dla rynków kapitałowychRozwiązania dla rynków kapitałowych Rozwiązania CBDCRozwiązania CBDCRozwiązania CBDC

naciśnij

    Major Financial Clearinghouse bada Ethereum do zarządzania zasobami cyfrowymi Lipiec 2020 r. Jak tokenizowano nieruchomości o wartości 350 mln euro na Ethereum Maj 2020 r. Data Capital i ConsenSys Partner na platformie Blockchain nieruchomości Lipiec 2019 r.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me