blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

HomeBlogCodefi

ConsenSys Codefi ogłasza pilotażowe obstawianie Ethereum 2.0 z 6 członkami

Binance, Crypto.com, DARMA Capital, Huobi Wallet, Matrixport i Trustology dołączają do programu pilotażowego Codefi Staking, uzyskują wczesny dostęp do rozwiązania do obstawiania Ethereum 2.0 przez ConsenSys 16 czerwca 2020 r. Opublikowane 16 czerwca 2020 r.

Komunikat prasowy Codefi Staking

Binance, Crypto.com, DARMA Capital, Huobi Wallet, Matrixport i Trustology dołączają do programu pilotażowego Codefi Staking, uzyskując wczesny dostęp do rozwiązania do obstawiania Ethereum 2.0 

LONDYN, 16 czerwca 2020 r. – ConsenSys Codefi uruchamia platformę Ethereum 2.0 staking-as-a-service z funkcjonalnością instytucjonalną dla giełd, depozytariuszy, funduszy, portfeli i innych potencjalnych klientów. Dzisiaj Codefi ujawniło swoją pierwszą partię uczestników programu pilotażowego, zaprojektowanych w celu uwzględnienia opinii i żądań funkcji podczas projektowania i budowania Codefi Staking API przed uruchomieniem Ethereum 2.0. Dzięki ukończeniu programu pilotażowego partnerzy zyskują głębsze zrozumienie Ethereum 2.0 i mają okazję być pierwszymi na rynku, oferując swoim klientom możliwości obstawiania Ethereum 2.0. 

Codefi Staking jest oparty na zaufanym stosie oprogramowania stworzonym przez ConsenSys. Misją jest zapewnienie instytucjonalnego API z białą etykietą, z łatwym i wydajnym dostępem do sieci Ethereum 2.0, aby umożliwić przedsiębiorstwom bezpieczne i opłacalne zaangażowanie się w kolejną fazę ewolucji Ethereum.

Przygotowanie do aktualizacji protokołu

Ponieważ pierwsza faza ma się rozpocząć w 2020 r., Ethereum 2.0 oznacza długo oczekiwaną aktualizację do publicznej sieci głównej Ethereum. Uruchomienie Ethereum 2.0 jest szczególnie znaczące w porównaniu z wcześniejszymi aktualizacjami ze względu na wdrożenie mechanizmu konsensusu Proof of Stake, odsuwając sieć od istniejącej architektury Proof of Work. Dzięki Proof of Stake sieć walidatorów skutecznie składa depozyt zabezpieczający w wysokości 32 ETH na specjalnych kontach w sieci, jako gwarancję przestrzegania i egzekwowania zasad sieciowych. Ethereum 2.0 pozostanie zdecentralizowane, a każdy, kto chce postawić 32 ETH, może zostać walidatorem (do uruchomienia Ethereum 2.0 potrzeba minimum 16 384 walidatorów stawiających 524 288 Eth).

Dla osób, które posiadają ETH, Proof of Stake oznacza bardziej kompleksowy sposób na utrzymanie bezpieczeństwa sieci Ethereum 2.0 w porównaniu z Proof of Work, wraz ze stosunkowo wysokimi nagrodami dla uczestników. Jednak dla przeciętnego entuzjasty kryptowalut, obstawianie może być skomplikowane; w związku z tym platformy takie jak giełdy, fundusze i portfele oferujące obstawianie będą odróżniać się od swoich konkurentów pod względem obniżania barier uczestnictwa w sieciach obstawiania.

„Niektóre z zagrożeń związanych z prowadzeniem własnego walidatora obejmują kradzież lub utratę kluczy do wypłat, nieprawidłowy transfer środków do umowy wpłaty Eth 2, a także awarie sprzętu lub łączności internetowej, które skutkują utratą nagród z walidatora. Dzięki ConsenSys Codefi klucze walidatora są przechowywane w bezpiecznym skarbcu z możliwością podpisywania online, a istnieje wiele warstw strażników weryfikujących transakcje, zapobiegających nieautoryzowanemu użyciu. Wiemy, jak ważne jest wdrożenie wielu walidatorów do Ethereum 2.0 iz tego powodu stworzyliśmy gotowe rozwiązanie umożliwiające dużym giełdom i instytucjonalnym funduszom kryptograficznym stały i niezawodny punkt dostępu do obstawiania ETH, które posiadają dla swoich klientów, ”Powiedział Tim Lowe, Product Lead w Codefi Staking. 

Program pilotażowy Codefi Staking

Binance, Crypto.com, DARMA Capital, Huobi Wallet, Matrixport i Trustology to pierwsze firmy, które dołączyły do ​​programu pilotażowego Codefi Staking.


„Dzięki obstawianiu na Binance użytkownicy mogą otrzymywać nagrody za obstawianie bez konieczności konfigurowania węzłów lub martwienia się o minimalne kwoty obstawiania, długości czasu lub jakiekolwiek połowy. Użytkownicy zasługują na nagrody, które mogą zdobyć ich monety. Wraz z ostatecznym uruchomieniem Ethereum 2.0 cieszymy się, że możemy wspierać obstawianie wszystkich naszych posiadaczy ETH na Binance ”- powiedział Changpeng Zhao (CZ), dyrektor generalny Binance.

„Uaktualnienie Ethereum do wersji Proof of Stawki będzie kluczowym momentem zarówno dla Ethereum, jak i ekosystemu Web 3.0. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z ConsenSys, ponieważ wspierają one postęp technologiczny, a DARMA zajmuje się finansowym wpływem aktywów zablokowanych na ETH i nagród za pomocą obstawiania-zamiany i zabezpieczenia ”- powiedział James Slazas, dyrektor generalny DARMA Capital.

Alex Batlin: „Uważamy, że ETH2.0 stanowi znaczącą zmianę w zdecentralizowanym finansowaniu, zarówno pod względem wydajności, jak i skalowalności, która zapoczątkuje długo oczekiwaną masową adopcję, a także możliwość uzyskania odsetek od ETH poprzez obstawianie. ETH2.0 stawia na pierwszym miejscu zapotrzebowanie na bezpieczne, ale błyskawicznie szybkie rozwiązania w zakresie przechowywania danych klasy bankowej. Dzięki naszemu niestandardowemu oprogramowaniu HSM w HSM jesteśmy w stanie być liderem na rynku w oferowaniu szybkiego i skalowalnego portfela powierniczego zarówno dla inwestorów, którzy chcą obstawić ETH2.0, jak i dla walidatorów zaangażowanych w operacje stakingu. ”

ConsenSys Codefi oferuje elastyczne funkcje i usługi

Codefi Staking będzie oferować bezpośrednią integrację API lub interfejs użytkownika oznaczony białą etykietą, zapewniający szczegółowe wskaźniki i raportowanie, przy jednoczesnym zapewnieniu minimum 99% czasu pracy walidatorów potwierdzających bloki w Ethereum 2.0. Co ważne, będzie dostępna całodobowa pomoc techniczna i profesjonalny zespół obsługi klienta. 

Codefi Staking został zbudowany przy użyciu PegaSys Teku, klient Ethereum 2.0 umożliwiający firmom stawianie na kolejną ewolucję sieci Ethereum. Napisany w Javie i utrzymywany przez ten sam zespół co Hyperledger Besu, Teku ułatwia dostarczanie usług stakingu dla firm. Codefi Staking będzie również wspierać innych klientów Eth2 w utrzymaniu elastyczności i 99% czasu pracy walidatorów w miarę dalszego rozwoju faz rozwoju Eth2. 

Program Early Adopter 

Codefi przyjmuje klientów Early Adopter do współpracy przed wprowadzeniem Ethereum 2.0 Beacon Chain. Early Adopters wyprzedzają konkurencję dzięki niskim ryzyku i niskiej barierze wejścia, aby przekazać opinie na temat usługi, a także uczyć się bezpośrednio od zespołów Eth2 budujących następną generację Ethereum i rozpocząć obstawianie ETH. Aby się zarejestrować, kliknij tutaj. 

#####

CodefiEthereum 2.0NewsletterZapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me