blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

Strona głównaBlog Informacja prasowa

ConsenSys i Securosys wprowadzą bezpieczną metodę długoterminowego obstawiania Ethereum 2.0

przez ConsenSys 2 lutego 2021 Opublikowane 2 lutego 2021

Codefi Staking i Securosys

ConsenSys, wiodąca firma oprogramowania Ethereum, oraz Securosys, lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, szyfrowania i ochrony tożsamości cyfrowej, ogłosił dziś wprowadzenie bezproblemowej i bezpiecznej metody długoterminowego obstawiania Ethereum 2.0. 

Partnerstwo zapewnia możliwość tworzenia kluczy wypłat Ethereum 2.0 w sprzętowych modułach bezpieczeństwa Securosys (zarówno lokalnie, jak i jako usługa w chmurze) bezpośrednio z ConsenSys Codefi Staking API. Klucze nigdy nie są ujawniane Codefi ani Securosys, a staker zachowuje pełną kontrolę i prawo własności do kluczy. 

„Razem z Securosys możemy zapewnić kompleksowe rozwiązanie do obstawiania Ethereum 2.0” – mówi Kuhan Tharmananthar, kierownik ds. Produktów w Codefi Staking. „Łącząc Codefi ze sprzętowymi modułami bezpieczeństwa Securosys, nasi klienci osiągają najwyższy poziom bezpieczeństwa i wygody podczas przechodzenia z Et1 na Et2”.

„Securosys od samego początku skupiał się na aplikacjach typu blockchain i jest zaangażowany w umocnienie pozycji lidera w zapewnianiu bezpieczeństwa sprzętowego dla sektora kryptowalut” – mówi Robert Rogenmoser, dyrektor generalny Securosys. „Uznanie przez wiodącego dewelopera platformy Ethereum to nie tylko wielkie uznanie dla tych wysiłków, ale także silna motywacja do dalszego świadczenia najlepszych usług naszym klientom”. 

Aby zweryfikować transakcje w Ethereum 2.0, stakerzy muszą wygodnie obstawiać ETH i tworzyć klucze wypłat Eth2 z gwarancją, że są zabezpieczeni przed wszelkiego rodzaju atakami i awariami podczas pierwszej fazy przejścia z Proof-of-Work do Proof-of-Stake, co może się wydarzyć w tym roku. 

ConsenSys Codefi Staking zapewnia interfejs użytkownika do deponowania ETH w Eth2 Beacon Chain i eliminuje wyzwania związane z obsługą niezależnych węzłów walidacyjnych. Codefi Staking będzie polegać na Teku, kliencie Eth2 firmy ConsenSys w zakresie obstawiania instytucjonalnego. Integracja z ekosystemem Securosys zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa procesu, ponieważ stakers mogą bezproblemowo tworzyć klucze bezpośrednio w sprzętowych modułach bezpieczeństwa Primus (HSM) i chronić je za pomocą mechanizmów kontroli kluczy Securosys. Istnieje wiele poziomów uwierzytelniania i autoryzacji, które zapewniają, że stakerzy nie zrzekną się kontroli nad kluczami wypłat Eth2.  

Podczas gdy mechanizmy uwierzytelniania Securosys zapewniają bezpieczeństwo kluczy przed atakami z zewnątrz, ich zabezpieczenie przed różnymi czynnikami awarii ma również kluczowe znaczenie dla długoterminowego przechowywania. Moduły HSM Securosys Primus są zbudowane na wysoce niezawodnym sprzęcie klasy korporacyjnej, zaprojektowanym do długotrwałej pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, można je łączyć w klastry w celu zapewnienia nadmiarowości konfiguracji o wysokiej dostępności lub bezpiecznie tworzyć kopie zapasowe. W przypadku braku możliwości prowadzenia działalności lokalnej, Securosys oferuje usługę CloudsHSM z certyfikatem ISO27001. Jest zasilany przez wiele georedundantnych centrów danych, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa operacyjnego, w tym EMP i obiekt odporny na ataki głęboko w szwajcarskich górach. 

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniu do obstawiania Eth2 firmy ConsenSys i Securosys, dołącz do nas 4 lutego o 16:00 czasu GMT i posłuchaj od Codefi Staking, Secruosys, Ledger i Microsoft. 

O Securosys SA


Securosys SA z siedzibą w Zurychu w Szwajcarii jest liderem na rynku cyberbezpieczeństwa, szyfrowania i zabezpieczania tożsamości cyfrowych. Założony w 2014 roku Securosys zabezpiecza szwajcarskie rynki finansowe w imieniu Szwajcarskiego Banku Narodowego i chroni transakcje o wartości ponad 100 miliardów euro każdego dnia. Firma zaopatruje ponad połowę banków Tier 1 na całym świecie w sprzętowe moduły bezpieczeństwa opracowane i zbudowane w Szwajcarii.

Securosys oferuje szeroką gamę zabezpieczających urządzeń sieciowych przeznaczonych do zastosowań komercyjnych. Obejmują one szyfrowanie komunikacji oraz generowanie kluczy i zarządzanie nimi. Wszystkie produkty są projektowane i wytwarzane w Szwajcarii, wolne od czynników zanieczyszczających.

Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio od Securosys SA pod adresem e-mail [e-mail chroniony], dzwoniąc pod numer +41 44 552 31 00 lub z biur w Zurychu, Monachium i Hongkongu.

www.securosys.com

O ConsenSys

ConsenSys to wiodąca firma oprogramowania Ethereum. Umożliwiamy programistom, przedsiębiorstwom i ludziom na całym świecie tworzenie aplikacji nowej generacji, uruchamianie nowoczesnej infrastruktury finansowej i dostęp do zdecentralizowanej sieci. Nasz pakiet produktów, w skład którego wchodzą Infura, Kworum, Trufla, Codefi, MetaMask, and Diligence, obsługuje miliony użytkowników, obsługuje miliardy zapytań opartych na łańcuchu bloków dla naszych klientów i obsługuje miliardy dolarów w zasobach cyfrowych. Ethereum to największy programowalny łańcuch bloków na świecie, wiodący w zakresie adopcji biznesowej, społeczności programistów i działalności DeFi. Na tym zaufanym fundamencie open source budujemy cyfrową gospodarkę jutra.

ConsenSys Codefi to pakiet aplikacji opartych na łańcuchu bloków napędzający handel i finanse nowej generacji. Naszą wizją jest doprowadzenie do konwergencji istniejących i zdecentralizowanych technologii finansowych w celu stworzenia bardziej dostępnych i sprawiedliwych usług finansowych dla wszystkich i wszędzie. Współpracujemy z instytucjami finansowymi, globalnymi przedsiębiorstwami i projektami Ethereum, aby optymalizować procesy biznesowe, digitalizować instrumenty finansowe, aktywować rynki i sieci oraz wdrażać gotowe do produkcji rozwiązania blockchain.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: consensys.net

Ogłoszenie klientaCodefi StakingConsenSysEthereum 2.0SecurosysStakingTekuNewsletterZapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 r

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 r

Ethereum 2 0 Raport o obstawianiu ekosystemówRaport

Raport ekosystemu obstawiania Ethereum 2.0

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych BlockchainPrzewodnik

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych Blockchain

Jak zbudować udany produkt BlockchainWebinar

Jak zbudować udany produkt Blockchain

Banki centralne i przyszłość pieniądzaBiały papier

Banki centralne i przyszłość pieniądza

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me