blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

HomeBlogAktualności

ConsenSys na ETHWaterloo 2019: Codefi, PegaSys, Metamask, Gitcoin, Bounties

Sprawdź wszystkich prelegentów, nagrody i ekskluzywny dostęp do produktów, które projekty ConsenSys wnoszą na oryginalne wydarzenie ETHGlobal – ETHWaterloo. autor: Jemayel Khawaja 6 listopada 2019 opublikowany 6 listopada 2019

Zrzut ekranu 2019 11 05 o godzinie 15:30


Jeśli chodzi o globalną społeczność Ethereum, wszystko się zaczęło w Waterloo w Kanadzie. ETHWaterloo to oryginalne centrum wydarzeń z serii wydarzeń i hackathonów ETHGlobal, które teraz rozprzestrzeniają się od Brooklynu do Bangalore i przy okazji wprowadziły tysiące programistów do ekosystemu blockchain. Od momentu powstania w 2017 roku, ETHWaterloo stał się jednym z najbardziej oczekiwanych hackathonów roku kalendarzowego. 

Tegoroczna edycja zawiera potężną gamę najpopularniejszych BUIDLerów i influencerów w branży blockchain, w tym twórcę Ethereum Vitalika Buterina, a także dziesiątki zespołów walczących o stworzenie nowatorskich rozwiązań na dziesiątkach wyzwań hackathonów. 

Podobnie jak w przypadku wszystkich głównych spotkań skoncentrowanych na Ethereum, ConsenSys odegra znaczną rolę w obradach na ETHWaterloo, z prelegentami konferencyjnymi, sędziami hackathonowymi, dostępem do ekskluzywnych produktów i szeregu nagród pochodzących z siatki ConsenSys. 

Sprawdź niektóre z najważniejszych nagród i prezentacji ConsenSys na ETHWaterloo 2019 i przyjdź przywitać się z zespołem przez cały weekend, aby dowiedzieć się więcej o wszystkich najnowszych wydarzeniach w Ethereum i Consensys…

foto3

PegaSys

PegaSys – który dostarcza publiczne i prywatne rozwiązania blockchain dla przedsiębiorstw – sfinansuje nagrodę w wysokości 1000 USD za niedawno uruchomionego Hyperledger Besu i klienta Ethereum typu open source, opracowanego na licencji Apache 2.0. Nagroda zostanie ufundowana dla zespołu, który osiągnie „Najlepszy przypadek użycia sieci głównej dla Besu”.

MetaMask

Metamask – pomost między przeglądarkami internetowymi a Web3 i jedna z najczęściej używanych aplikacji w łańcuchu bloków – niedawno ogłosił znaczące zmiany w swojej linii produktów dzięki wtyczkom Web3 Wallet i Metamask Snaps. Nagroda za hackathon Metamask na ETHWaterloo będzie przyznawana za „Najlepsze” Snap Metamask plugin ”dla zespołów, które integrują wtyczki Metamask Snaps w swoim projekcie. 

Dotacje ConsenSys

ConsenSys Grants – światowa brama dla projektów budowlanych, które przynoszą korzyści ekosystemowi Ethereum – zainicjowała ConsenSys Grants Wave III – i nadal możesz aplikować! 

Aby wesprzeć tę falę, ConsenSys Grants przyznaje 1000 USD DAI za najlepszą aplikację w jednej z następujących kategorii: infrastruktura, narzędzia deweloperskie, wpływ społeczny, edukacja i bezpieczeństwo. Pamiętaj: wszystkie aplikacje muszą przynosić korzyści większemu ekosystemowi Ethereum i być projektami open source. 

ConsenSys Labs

ConsenSys Labs, fundusz inwestycyjny na etapie zalążkowym dla otwartych protokołów, infrastruktury i aplikacji, niedawno uruchomił program it Relays dla zdecentralizowanych hackathonów. 

Zespół ConsenSys Labs Relays prowadzi obecnie nowy program grantów dla projektów wyłaniających się z hackathonów, takich jak EthWaterloo i GitCoin’s Web3 World Virtual Hackathon, aby stworzyć świetne prototypy hackathonów w finansowane i odnoszące sukcesy startupy, które dodają wartość do ekosystemu Ethereum. Możesz znaleźć więcej informacji tutaj.

Co więcej, partner ConsenSys Labs Min Teo będzie jurorem hackathonu EthWaterloo. 

Sieć nagród

Na ETHWaterloo’19 zespół Bounties zainicjuje szereg aktywacji skupionych na zwiększeniu nagród, które normalnie są przyznawane podczas hackathonu. Zespół organizuje mniejsze nagrody dla zespołów, które zajmują się produkcją, budują projekty artystyczne, zajmują się celami zrównoważonego rozwoju ONZ i nie tylko. Istnieją również nagrody za bardziej bierne uczestnictwo, takie jak pisanie wierszy o tym, jak się czujesz podczas wydarzenia. 

Wszystkie powyższe zlecenia są dostępne pod adresem waterloo.bounties.network. Zespół Bounties przedstawi również warsztat techniczny w sobotę po południu na temat inteligentnych kontraktów, które można komponować, w oparciu o ich doświadczenie we wdrażaniu protokołu StandardBounties w ciągu ostatnich 2 lat.

Zrzut ekranu 2019 11 06 o godzinie 11 18 24

Głośniki

Josh Crites z Consensys Academy

Rozpocznij nocny hackathon wcześnie i we właściwy sposób, korzystając z podstawowych podstaw z Josh Crites z ConsenSys Academy. Lekcja zatytułowana “ Pierwsze kroki z programowaniem Ethereum: Jak używać Metamask, Remix i Web3.js ” jest obowiązkowa dla początkujących i omówi kluczowe wnioski dla buddings BUIDLers

Piątek, 8 listopada, 16: 30-18: 30

Kevin Owocki z Gitcoin

Założyciel Gitcoin, Kevin Owocki, wygłosi referat pt „System finansowy stworzony przez ludzi i dla ludzi”. Wystąpienie będzie dotyczyło następujących pytań: A jeśli system finansowy Wall-Street z epoki przemysłowej XX wieku nie jest jedyną możliwą skalowalną architekturą systemu finansowego? A co by było, gdybyśmy zaprojektowali system operacyjny na skalę planetarną, opierając się na pierwszych zasadach, które obejmują cele projektowe dotyczące różnorodności ekologicznej, harmonii społecznej i obfitości duchowej?

Sobota, 9 listopada, Sala Buterin, 14: 00-14: 25

Mark Beylin z Sieć nagród 

Poza aktywacjami Bounties Network podczas hackathonu ETHWaterloo, założyciel Mark Beylin wygłosi także wykład zatytułowany „Wyzwania inteligentnych kontraktów z możliwością tworzenia kompozycji”, który porusza szereg kwestii technicznych związanych z budowaniem na Ethereum.

Sobota, 9 listopada, Sala Buterin, 14:30 – 14:55

Mara Schmiedt i Collin Myers z Codefi Networks / Aktywuj 

Mara Schmiedt i Collin Myers z Codefi Networks przedstawią szczegółowe omówienie niedawno uruchomionej platformy Activate firmy Codefi. Przemówienie, zatytułowane “ Aktywuj przez Codefi Networks: nowy sposób uruchamiania i uczestniczenia w zdecentralizowanych sieciach ”, przedstawi przegląd stanu zdecentralizowanych sieci, tokenów użytkowych oraz tego, jak platforma Activate eliminuje złożoność uruchamiania i uczestniczenia w zdecentralizowanych sieciach sieci.

Piątek, 8 listopada, 10:00 – 22:25 

Zrzut ekranu 2019 11 06 o godzinie 11 19 50

Dostęp do produktów ConsenSys 

Potęga bezpieczeństwa inteligentnych kontraktów Ethereum MythX zapewni dostęp do niedawno wydanego zestawu narzędzi MythX Pro. 

Kaleido, Blockchain Business Cloud umożliwi również dostęp do pełnej platformy w celu budowania kompletnych rozwiązań korporacyjnych.  

I nie zapomnij odebrać #FollowNarly SWAG

DeweloperzyEth GlobalEthereumEventsNewsletterZapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 r

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 r

Ethereum 2 0 Raport ekosystemu obstawianiaRaport

Raport ekosystemu obstawiania Ethereum 2.0

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych BlockchainPrzewodnik

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych Blockchain

Jak zbudować udany produkt BlockchainWebinar

Jak zbudować udany produkt Blockchain

Banki centralne i przyszłość pieniądzaBiały papier

Banki centralne i przyszłość pieniądza

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me