blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

Strona głównaBlog Informacja prasowa

ConsenSys ogłasza trzy nowe usługi SaaS Freemium

Trzy produkty ConsenSys zaczęły oferować najlepsze modele oprogramowania jako usługi klientom popularnych narzędzi programistycznych Ethereum i usług infrastrukturalnych. przez ConsenSys 8 października 2019 opublikowany 8 października 2019

Consensys ogłasza


Osaka, Japonia – W trzecim kwartale 2019 r. Trzy produkty należące do ConsenSys ogłosiły nowe modele Software-as-a-Service oferujące klientom umowy dotyczące poziomu usług, odpowiadające na dojrzewający rynek infrastruktury, analiz i narzędzi programistycznych Ethereum. Wraz z rozwojem rynku bogatych w funkcje usług i narzędzi w Ethereum, rosną też potrzeby klientów. W III kwartale 2019 r, Infura, MythX i Alethio, uruchomiliśmy usługi subskrypcji w celu obsługi szeregu ofert – od początkujących do zastosowań na poziomie korporacyjnym jedne z najczęściej używanych usług w zakresie bezpieczeństwa i infrastruktury w sieci Ethereum Network z oprogramowaniem infrastruktury, analizy danych i audytu bezpieczeństwa.

opisywany infura

Infura +: ulepszona infrastruktura Ethereum

17 lipca dostawca infrastruktury Ethereum Infura uruchomiła Infura +, usługę subskrypcji premium dla interfejsu API Ethereum firmy Infura, zapewniającą ulepszoną obsługę infrastruktury Ethereum dla aplikacji każdej wielkości. Użytkownicy mogą wybierać spośród wielopoziomowe opcje usług– Core, Developer, Team i Growth – aby umożliwić odpowiedni plan przeniesienia projektu opartego na Ethereum z weryfikacji koncepcji do globalnej produkcji. Opierając się na zapotrzebowaniu istniejącej społeczności użytkowników Infura, płatne plany pozwolą na zwiększone codzienne użytkowanie, niestandardowe umowy SLA i ulepszoną obsługę klienta – w tym krótsze czasy odpowiedzi – wraz z obsługą nadwyżek. Infura nadal będzie utrzymywać darmowy poziom, aby nadal wspierać rozwój programistów i wdrażanie technologii blockchain i Web3.

Infura obsługuje już tysiące unikalnych programistów Ethereum i obsługuje miliardy żądań dziennie. Uruchomiona w 2016 roku na DevCon2, Infura jest najbardziej niezawodną infrastrukturą jako usługą zapewniającą niezawodny, skalowalny dostęp do Ethereum i IPFS (InterPlanetary File System). W ciągu ostatniego roku Infura utrzymywała dostępność na poziomie 99,95%. Ponieważ zakres projektów zależnych od Infura dla ich potrzeb infrastrukturalnych rozszerzył się, nowe plany subskrypcji pomogą utrzymać ten wysoki standard usług, dodając jednocześnie więcej funkcji i opcji dostosowywania. Dzięki Infura + użytkownicy mogą nawet uzyskać dostęp do usługi konta tego samego dnia, aby pomóc w utrzymaniu płynnego działania aplikacji gotowych do produkcji.  

Współzałożyciel Infura E.G. Galano mówi: „Infura bardzo się rozwinęła w ciągu pierwszych 3 lat, podobnie jak ekosystem Ethereum. Na początku postanowiliśmy uruchomić Web3, dostarczając bezpłatną, skalowalną infrastrukturę, aby programiści mogli zacząć budować na Ethereum. Obecnie istnieją duże firmy korzystające z naszych usług w celu prowadzenia działalności. Aby nadal sprostać temu rosnącemu popytowi, przechodzimy na bardziej zrównoważony model biznesowy. Dzięki nowej gamie planów nadal możemy oferować bezpłatną usługę zachęcającą do rozwoju deweloperów i lepsza obsługa większych aplikacji produkcyjnych. Uruchomienie doświadczenia Infura + to duży krok dla naszego zespołu i znak dla całego ekosystemu, że Ethereum dojrzewa ”.

4 października 2019 r, Infura stała się jednostką biznesową należącą w całości do ConsenSys.

webinaria zawierały Mythx

MythX Pro: Utrzymanie bezpieczeństwa Ethereum

MythX, czołowa usługa analizy bezpieczeństwa dla inteligentnych kontraktów Ethereum uruchomiła dzisiaj MythX Pro. Teraz użytkownicy MythX wykrywają pełen zakres luk w zabezpieczeniach inteligentnych kontraktów i pomagają zapobiegać naruszeniom bezpieczeństwa – dzięki przejrzystej i łatwej w użyciu usłudze subskrypcji DAI-stablecoin za pośrednictwem Płatności stokrotkowe

„Ponad dwa lata temu nasz założyciel i„ Chief Hacking Officer ” Bernhard Mueller, stworzył narzędzie open source Mythril zapewnienie symbolicznej analizy inteligentnych kontraktów. Do tej pory to narzędzie zostało pobrane ponad 420 000 razy, więc wyraźnie było na nie popyt. Jednak lokalne uruchamianie narzędzi zabezpieczających jest procesem trudnym i wymagającym dużej ilości zasobów, a nowe luki i techniki są cały czas odkrywane. Nasz zespół szybko zdał sobie sprawę, że aby nadążyć za technicznymi potrzebami kompleksowej analizy inteligentnych kontraktów, musieliśmy zbudować usługę obejmującą szereg narzędzi, w tym nie tylko analizę symboliczną, ale także analizę statyczną i dynamiczną z fuzzingiem, wszystko działające w koncert ”- powiedział Tom Lindeman, współzałożyciel MythX.

W przeciwieństwie do innych narzędzi bezpieczeństwa, MythX to zautomatyzowane rozwiązanie typu “ wszystko w jednym ”, które wykorzystuje zestaw zintegrowanych mikrousług do głębokiej analizy, które bezproblemowo współpracują, aby pomóc zawęzić obszar podatności i skoncentrować wysiłki na określonych obszarach kodu.

MythX API działa jako usługa SaaS w chmurze, oferując dużą moc obliczeniową do ich dynamicznej analizy i możliwości głębokiego fuzzingu. MythX jest zintegrowany z popularnymi narzędziami programistycznymi, takimi jak Truffle, Remix i VS Code, dzięki czemu zespoły mogą łatwo włączać skanowanie bezpieczeństwa do swoich codziennych przepływów pracy bezpośrednio z ulubionych narzędzi klienckich.

Kaleido, wiodąca chmura biznesowa typu blockchain dla przedsiębiorstw, i MythX również ogłosiły partnerstwo na DevCon 2019. Weryfikacja inteligentnych kontraktów MythX jest teraz dostępna na rynku Kaleido, umożliwiając biznesowi & organizacjom do bezpiecznego korzystania z inteligentnych kontraktów z łatwością za jednym naciśnięciem przycisku.

produkty alethio

Alethio API PRO

Alethio udostępniło swoje API Blockchain jako bezpośredni sposób dla programistów na uzyskanie dostępu w czasie rzeczywistym do zindeksowanych, zsyntetyzowanych danych Ethereum w łańcuchu w niezawodny i niezawodny sposób. Alethio API rozwiązuje problem fragmentacji danych Ethereum, który uniemożliwia wielu użytkownikom sieci głównej niezawodny i czysty dostęp do danych opartych na łańcuchu bloków. Deweloperzy, inwestorzy, firmy i entuzjaści mogą teraz pobierać te dane w łańcuchu w formacie, który lepiej obsługuje ich projekty i mogą je integrować przy minimalnym wysiłku, bez konieczności tworzenia lub utrzymywania niestandardowej infrastruktury indeksowania.

20 czerwca 2019 roku Alethio ogłosił wprowadzenie Alethio API PRO. Każdy może bezpłatnie rozpocząć korzystanie z Alethio API, aby dowiedzieć się więcej o działaniu produktu i zaznajomić się z jego funkcjonalnością. Do 10 000 połączeń miesięcznie jest bezpłatnych (do rozpoczęcia nie są wymagane informacje o karcie kredytowej). Alethio stosuje przyrostowe poziomy cenowe, co oznacza, że ​​im więcej żądań, tym mniej płacisz za każde żądanie. Aby uzyskać więcej informacji, możesz sprawdź kalkulator.

Aby rozpocząć korzystanie, wykonaj trzy proste kroki: 

  • Zarejestruj konto na developers.aleth.io
  • Użyj swojego klucza API i zacznij wysyłać żądania API

Zapoznaj się z Alethio obszerna dokumentacja aby uzyskać szczegółowe informacje na temat korzystania z punktów końcowych.

InfuraNewsletter Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 r

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 r

Ethereum 2 0 Raport ekosystemu obstawianiaRaport

Raport ekosystemu obstawiania Ethereum 2.0

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych BlockchainPrzewodnik

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych Blockchain

Jak zbudować udany produkt BlockchainWebinar

Jak zbudować udany produkt Blockchain

Banki centralne i przyszłość pieniądzaBiały papier

Banki centralne i przyszłość pieniądza

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me