ConsenSys ogłasza uruchomienie tokena sieciowego SKALE na platformie Codefi

blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

Strona głównaBlog Informacja prasowa

ConsenSys ogłasza uruchomienie tokena sieciowego SKALE na platformie Codefi

Activate, przez ConsenSys Codefi, współpracuje z N.O.D.E. Fundacja umożliwiająca konsumentom w kwalifikujących się krajach kupowanie, używanie i zdobywanie nagród w sieci SKALE. Przez ConsenSys 11 lutego 2020 r. Opublikowano 11 lutego 2020 r.

hero active skale v3

Nowy Jork w stanie Nowy Jork i San Francisco w Kalifornii  – Aktywuj, ConsenSys Codefi to pierwsza platforma zaprojektowana do uruchamiania zdecentralizowanych sieci i umożliwiająca klientom kupowanie, zarządzanie i używanie ich tokenów – wszystko w jednej aplikacji. Dzisiaj firma Activate wraz ze swoim pierwszym klientem, firmą SKALE, ogłosiła zbliżające się uruchomienie platformy Sieć SKALE, zdecentralizowana, elastyczna platforma blockchain do bezpiecznego skalowania dApps na bazie Ethereum.

Activate, ogłoszone w październiku 2019 r., Ustanawia standard zakupu, dystrybucji i wykorzystania tokenów narzędziowych do inicjowania wykorzystania sieci na wczesnym etapie. Dzięki unikalnemu projektowi platformy Activate wymaga, aby sieci były uruchamiane i nadawały się do użytku w momencie sprzedaży lub natychmiast po sprzedaży dowolnych tokenów w celu uruchomienia uczestników. Co więcej, Activate zapewnia, że ​​uczestnicy nie mogą po prostu odwracać tokenów do pasywnych celów spekulacyjnych, ale raczej wymagają od nich używania ich tokenów zgodnie z ich przeznaczeniem. 

W przypadku sieci SKALE posiadacze tokenów muszą wnosić wkład w bezpieczeństwo i skalowalność sieci, delegując do sieci lub pełniąc rolę walidatorów w sieci, uzyskując w ten sposób nagrody. Celem jest stworzenie silnej bazy posiadaczy tokenów, którzy są motywowani, a w rzeczywistości jest to programowo wymagane, do używania ich tokenów zgodnie z ich przeznaczeniem, co z kolei powinno zaowocować silniejszym uruchomieniem sieci głównej w drugim kwartale 2020 r..

Aktywuj Skale InlineImage 1

„Rozwiązania w zakresie skalowalności warstwy drugiej zapewniają Ethereum błyskawiczną, wysoką przepustowość transakcji i większą elastyczność. Sieć SKALE to najnowocześniejsze rozwiązanie, stanowiące konfigurowalną i niskokosztową platformę warstwy drugiej dla programistów, umożliwiającą niemal natychmiastową realizację inteligentnych kontraktów. Activate wyznacza standardy dla sprawiedliwych i maksymalnie rozproszonych sieci tokenów, zapewniając jednocześnie płynny i spójny walidator oraz doświadczenie użytkownika, aby zapewnić wszystkim uczestnikom znaczącą interakcję z siecią SKALE – i zdecentralizowanymi sieciami przyszłości ”- powiedział Joseph Lubin, założyciel ConsenSys i Współtwórca Ethereum.

SKALE Network to elastyczna sieć blockchain, która daje programistom możliwość łatwego dostarczania wysoce konfigurowalnych, w pełni zdecentralizowanych łańcuchów, które są natychmiast kompatybilne z Ethereum. Łańcuchy SKALE mogą wykonywać blokowe czasy poniżej sekundy z ponad 2000 transakcji na sekundę (tps) w każdym łańcuchu i uruchamiać inteligentne kontrakty w pełnym stanie, a także zdecentralizowaną pamięć masową i uczenie maszynowe w EVM. Ponad 35 dApps pracuje obecnie na SKALE, począwszy od gier, poprzez DeFi, aż po strumieniowe przesyłanie dźwięku i nie tylko.

„Koncentrując się na budowaniu wpływu społecznego dApps, jesteśmy szczególnie wrażliwi na koszty i szybkość wprowadzania na rynek, ponieważ oznacza to, że nasze aplikacje dApps mogą zrobić więcej pożytku, dla większej liczby osób i szybciej. Spotkaliśmy zespół SKALE na hackathonie i prawie natychmiast rozpoczęliśmy pracę z transakcjami poniżej sekundy przy koszcie gazu, który stanowił niewielki ułamek tego, co było wcześniej ”- powiedział Jakub Wojciechowski, dyrektor ds. Technicznych Alice.

Uruchamiając za pośrednictwem Activate, sieć SKALE jeszcze bardziej zdecentralizuje i rozpowszechni swoje zabezpieczenia, które już teraz mogą pochwalić się imponującą bazą zwolenników zaangażowanych w bezpieczeństwo sieci, w tym Blockchange, ConsenSys Labs, Galaxy Digital, Hashed, HashKey, Floodgate , Multicoin Capital, Recruit Holdings, Signia Venture Partners i Winklevoss Capital. Założona przez dwóch doświadczonych menedżerów ds. Oprogramowania startowego z wieloma zakończonymi sukcesami, Jacka O’Hollerana i Stana Kladko, sieć SKALE jest obsługiwana przez N.O.D.E. Fundacja.

Użytkownicy, którzy zdecydują się uczestniczyć w nadchodzącym uruchomieniu tokenów na platformie Activate, rozpoczną od ukończenia procesu weryfikacji i licytacji w celu zakupu tokenów. Zweryfikowani konsumenci wykorzystują wbudowane narzędzia Activate do kupowania, zarządzania i inwestowania swoich tokenów za pośrednictwem zewnętrznych walidatorów odpowiedzialnych za potwierdzanie transakcji w sieci SKALE. Posiadacze tokenów otrzymają wtedy nagrody jako zachętę sieciową za ich udział, zgodnie z ustaleniami sieci SKALE. Activate zapewnia bezproblemową obsługę dzięki intuicyjnym interfejsom, które pozwolą użytkownikom wykorzystać ich token zgodnie z ich przeznaczeniem.


„SKALE był tak naprawdę projektem zrodzonym z pasji do skalowania ekosystemu Ethereum do ponad miliarda ludzi” – powiedział Jack O’Holleran, współzałożyciel, Sieć SKALE. „Po rozmowie z zespołem Activate szybko stało się jasne, że ich podejście do zarządzania uruchomieniem sieci było zgodne z naszymi podstawowymi wartościami, jakimi są programiści i stan sieci na pierwszym miejscu. Niezależnie od tego, czy oznacza to doskonałe wrażenia użytkownika dla posiadaczy tokenów, dokładną weryfikację zespołu i technologii, czy też upewnienie się, że zachęty dla zespołu podstawowego są dostosowane do ogólnego stanu sieci. Cieszymy się, że możemy współpracować z ConsenSys Codefi, aby pokazać, jak pomyślne uruchomienie sieci może przynieść korzyści wszystkim ”.

Jak dołączyć do listy oczekujących

Zarejestruj się wstępnie, aby uruchomić token SKALE w dniu Aktywuj i załóż konto w kilka sekund. Użytkownicy zostaną następnie poprowadzeni przez krótki proces wdrażania, podczas którego będą musieli przeprowadzić weryfikację KYC i tożsamości. Po pomyślnej weryfikacji będą musieli ukończyć krótki samouczek mający na celu sprawdzenie ich zrozumienia sieci SKALE i tokena SKALE. Po wykonaniu wcześniejszych kroków użytkownicy będą mogli uczestniczyć w uruchomieniu tokena SKALE, gdy zostanie on uruchomiony. 

Tylko kwalifikujący się użytkownicy, którzy pomyślnie ukończyli ten proces, będą mogli uczestniczyć w uruchomieniu aktywnego tokena. 

 

O ConsenSys

ConsenSys to jedna z największych na świecie firm zajmujących się blockchainem, tworząca narzędzia, infrastrukturę i aplikacje, które zasilają sieć Ethereum. Od 2014 roku stokenizowaliśmy miliardy dolarów w zasobach cyfrowych, w tym szeroką gamę produktów konsumenckich, stablecoinów, nieruchomości i instrumentów finansowych, zasilając dziesiątki miliardów dolarów w transakcjach opartych na łańcuchu blokowym. Za pośrednictwem naszych aplikacji obsłużyliśmy setki tysięcy użytkowników, od banków centralnych i głównych instytucji finansowych po deweloperów i użytkowników detalicznych sieci Ethereum. ConsenSys stworzył i uruchomił Codefi, „system operacyjny” składający się z narzędzi i usług, które pomagają każdemu – od instytucji finansowych i dużych przedsiębiorstw, przedsiębiorców, deweloperów i zdecentralizowanych sieci – czerpać korzyści z cyfrowej transformacji infrastruktury, produkcji i dystrybucji łańcuchy wartości w handlu i finansach. Zbudowany na Ethereum, Codefi zapewnia możliwość digitalizacji procesów biznesowych, płatności i aktywów, takich jak akcje, pożyczki i nieruchomości.

O SKALE

SKALE to elastyczna sieć blockchain, która daje programistom możliwość łatwego dostarczania wysoce konfigurowalnych, w pełni zdecentralizowanych łańcuchów, które są natychmiast kompatybilne z Ethereum. Łańcuchy SKALE mogą realizować czasy bloków poniżej sekundy, uruchamiać do 2000 t / s na łańcuch i uruchamiać inteligentne kontrakty w pełnym stanie, a także zdecentralizowaną pamięć masową, wykonywać zestawienia i uczenie maszynowe w EVM. Sieć SKALE to projekt open source, w którym uczestniczy wielu współpracowników, w tym SKALE Labs, Inc., którego biura znajdują się w San Francisco w Kalifornii i Charkowie na Ukrainie. Zwolennikami sieci SKALE Network są Blockchange, ConsenSys Labs, Hashed, HashKey, Floodgate, Multicoin Capital, Recruit Holdings, Signia VP i Winklevoss Capital. Sieć SKALE jest obsługiwana przez czołowe walidatory na świecie, w tym Blockware, ConsenSys, Certus.One, Chorus One, Dokia, Figment Networks, Hashed, Staked, StakewithUs i Stake X, a także kluczowego gracza infrastruktury Bison Trails. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić www.skale.network, @SkaleNetwork na Twitterze i @skaleofficial w telegramie. 

O FIRMIE N.O.D.E. Fundacja & Anstalt

Fundacja Network of Decentralized Economics (N.O.D.E.) jest organizacją non-profit z siedzibą w Liechtensteinie, utworzoną w celu realizacji misji wspierania projektu open source sieci SKALE. Fundacja jest wspierana przez N.O.D.E. Anstalt, podmiot zależny Fundacji. Fundację wspiera również SKALE Labs, Inc. z siedzibą w San Francisco w Kalifornii. SKALE Labs zapewnia wsparcie dla sieci, przyczyniając się do tworzenia kodu open source, rozwoju społeczności i innych kluczowych działań mających na celu ułatwienie rozwoju i przyjęcia sieci SKALE..

Kontakty dla mediów:

ConsenSys: [e-mail chroniony] 

[e-mail chroniony]

 

Ogłoszenie klientaCodefiSKALENewsletterZapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości dotyczące Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 r

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 r

Ethereum 2 0 Raport o obstawianiu ekosystemówRaport

Raport ekosystemu obstawiania Ethereum 2.0

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych BlockchainPrzewodnik

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych Blockchain

Jak zbudować udany produkt BlockchainWebinar

Jak zbudować udany produkt Blockchain

Banki centralne i przyszłość pieniądzaBiały papier

Banki centralne i przyszłość pieniądza

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map