blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

Strona głównaBlog Informacja prasowa

ConsenSys przejmuje Truffle Suite

Zespół odpowiedzialny za najczęściej używane narzędzia deweloperskie blockchain dołącza do ConsenSysby ConsenSys17 listopada 2020Opublikowano 17 listopada 2020

Trufla z produktami ConsenSys 3


NOWY JORK, 17 listopada 2020 r – ConsenSys pozyskał zespół i technologię Trufla. Wśród najczęściej używanych narzędzi deweloperskich blockchain, Truffle Suite to środowisko programistyczne, platforma testowa i potok aktywów w jednym. Warunki przejęcia nie zostały ujawnione.

Dzięki Truffle użytkownicy mogą uzyskać dostęp do wbudowanej kompilacji inteligentnych umów, łączenia, wdrażania i zarządzania plikami binarnymi. Dzięki ponad 8,5 milionom pobrań i tętniącej życiem społeczności programistów Truffle od dawna jest ulubionym ekosystemem nowych i doświadczonych programistów poszukujących narzędzi do przyspieszenia inteligentnego kontraktu i procesu tworzenia aplikacji front-end. Truffle przyspieszył rozwój ekosystemu Ethereum o otwartym kodzie źródłowym jako jeden z pierwszych projektów inkubowanych przez ConsenSys i od tego czasu zyskał oddaną rzeszę programistów. Dzięki udanej integracji Truffle z ConsenSys Quorum, Filecoin, i innych protokołów, Truffle stawia sobie za cel przyjęcie technologii blockchain w globalnych przedsiębiorstwach.

Oparty na ponad 1,3 miliona programistów na całym świecie, Truffle Suite jest zaangażowany w sprawianie, aby program Solidity był elegancki, produktywny i bezpieczny. Darmowy Pudełka na trufle zawierają pomocne moduły, kontrakty i biblioteki Solidity, widoki front-end, a nawet kompletne przykładowe aplikacje dApps, aby ułatwić nowym programistom. Truffle Teams umożliwia zespołom inżynierów różnej wielkości współpracę nad wspólną pracą w środowiskach testowych, aby upewnić się, że aplikacja działa, zanim poniesie koszty wdrożenia w sieci głównej Ethereum.

Dodanie Truffle do zestawu produktów deweloperskich ConsenSys zapewnia klientom korporacyjnym szerszy wachlarz usług umożliwiających bezpieczne wdrażanie aplikacji. Zespół będzie nadal budował Truffle przy wsparciu wiodących w branży zespołów ds. Rozwoju biznesu, inżynierii i marketingu w ConsenSys. Technologia trufli będzie również wykorzystywana przez Quorum, Diligence i Infura. Inżynierowie blockchain i eksperci ds. Rozwoju stojący za Truffle będą nadal podnosić doświadczenie programistów blockchain i dostarczać im wysokiej jakości narzędzia programistyczne klasy korporacyjnej.

„Pakiet Truffle jest niezbędny dla programistów, aby rozpocząć pracę z Ethereum i Web3, i jest nieoceniony w zwiększaniu zastosowania aplikacji Mainnet i korporacyjnych rozwiązań blockchain. Truffle często znajduje się na szczycie ścieżki wszystkich naszych produktów i usług, ponieważ prawie wszyscy programiści rozpoczynają swoją przygodę z opracowywaniem inteligentnych umów od pakietu Truffle Suite. Cieszymy się z dalszej integracji z pakietem narzędzi i aplikacji dla programistów ConsenSys ”- powiedział Joseph Lubin, założyciel ConsenSys.

Uruchomiony w 2015 roku Truffle to pakiet programistyczny przeznaczony do zarządzania całym przepływem pracy deweloperów blockchain, od tworzenia inteligentnych kontraktów do aplikacji front-end, oferujący najpopularniejszą platformę programistyczną do budowania na łańcuchu blokowym Ethereum opartym na gwiazdach Github. 

Pakiet Truffle składa się z następujących elementów ułatwiających płynne i bezproblemowe tworzenie aplikacji dApps: 

  • Drużyny Truflowe – Usprawnia przepływ pracy zespołu, zapewniając wspólne środowisko kompilacji i testowania w celu ciągłej integracji oraz umożliwia zespołowi monitorowanie transakcji, stanu i zdarzeń wdrożonych inteligentnych kontraktów. Umożliwia również wizualną prezentację przydatnych danych i konfigurowalne powiadomienia o błędach w celu uzyskania krytycznego wglądu.
  • Trufla – Rzeczywiste środowisko programistyczne, które integruje kompilację, testowanie i wdrażanie inteligentnych kontraktów.
  • Nadzienie – Lokalnie wdrażany symulator łańcucha bloków, Ganache oferuje graficzny interfejs użytkownika, który może symulować sieci blockchain i umożliwia testowanie inteligentnych kontraktów na żywo bez konieczności konfigurowania prawdziwych sieci testowych lub korzystania z sieci zdalnej.   
  • Mżawka – Asortyment bibliotek frontendowych, które oferują przydatne komponenty do tworzenia aplikacji internetowych, które mogą bezproblemowo łączyć się z inteligentnymi kontraktami.

„Jako najpopularniejsza platforma programistyczna Ethereum w naturalny sposób pasuje do tego, że Truffle jest częścią stosu produktów ConsenSys. Z niecierpliwością czekamy na dostarczenie rozwiązań klasy korporacyjnej, które umożliwią programistom budowanie i wdrażanie systemów blockchain przy użyciu Ethereum i wielu łańcuchów bloków ”- powiedział Tim Coulter, założyciel Trufla.   

Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić trufflesuite.com.

Produkt z zestawu trufli

Kontakt: [e-mail chroniony]

Biuletyn Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 r

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 r

Ethereum 2 0 Raport o obstawianiu ekosystemówRaport

Raport ekosystemu obstawiania Ethereum 2.0

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych BlockchainPrzewodnik

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych Blockchain

Jak zbudować udany produkt BlockchainWebinar

Jak zbudować udany produkt Blockchain

Banki centralne i przyszłość pieniądzaBiały papier

Banki centralne i przyszłość pieniądza

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me