ConsenSys wprowadza zamiany tokenów dla MetaMask

blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

Strona głównaBlog Informacja prasowa

ConsenSys wprowadza zamiany tokenów dla MetaMask

Porównaj i zamień tokeny w MetaMask, aby uzyskać najlepsze wrażenia handlowe w DeFiby ConsenSys 6 października 2020 r. Opublikowane 6 października 2020 r.

Makieta MetaMask 3

Dzisiaj ConsenSys wprowadził MetaMask Swaps: funkcję umożliwiającą bezpośrednie porównywanie i wymianę tokenów MetaMask, Najpopularniejszy na świecie portfel Ethereum i przeglądarka Web3. Ta funkcja jest początkowo dostępna dla użytkowników rozszerzenia MetaMask w przeglądarce Firefox, a wkrótce zostanie udostępniona w innych przeglądarkach i MetaMask Mobile. MetaMask cieszy się zaufaniem milionów użytkowników w zakresie bezpiecznego przechowywania i używania zasobów cyfrowych, a teraz oferuje najszerszą gamę tokenów w najlepszych cenach w całym DeFi. Nowa funkcja swapów tokenów pobiera kwotowania z wielu zdecentralizowanych źródeł płynności, aby zapewnić użytkownikom to, czego szukają, w najlepszej dostępnej cenie.

W ostatnich miesiącach użytkownicy na szeroką skalę przyjęli zdecentralizowane giełdy (DEX). W porównaniu ze scentralizowanymi giełdami, DEX są w stanie zaoferować więcej par podczas handlu, uzyskać dostęp do większej różnorodności tokenów i umożliwić niezwiązane z powiernictwem swapy, które zapewniają większe bezpieczeństwo funduszy. Jednak użytkownicy zdecentralizowanych giełd często nie otrzymują najlepszej ceny, gdy dostępna jest niewystarczająca płynność lub gdy dana zdecentralizowana giełda nie ma najlepszej dostępnej ceny.

Wcześniej użytkownicy MetaMask musieli poruszać się po wielu zdecentralizowanych giełdach lub agregatorach, które oferują różne zestawy tokenów po różnych cenach. Jest to nie tylko niewygodne, ale każdy token musi zostać zatwierdzony do obrotu w każdym miejscu osobno, co powoduje złożoną i kosztowną obsługę.

Nowa funkcja zamiany tokenów usprawnia całą dostępną płynność, zapewniając ulepszone i zintegrowane doświadczenie użytkownika – zwiększając wydajność Web3 i DeFi, a także umożliwiając użytkownikom końcowym dostęp do szybko rozwijającego się zdecentralizowanego systemu finansowego.

„MetaMask oferuje teraz najlepsze doświadczenie handlowe w DeFi. Swapy przyniosą korzyści zarówno tym, którzy aktywnie używają MetaMask, jak i nowym użytkownikom, którzy handlują na giełdach i agregatorach ”- powiedział Jacob Cantele, szef produktu wMetaMask. „Wierzymy, że wprowadzenie większej przejrzystości i wydajności do DeFi na Ethereum zaowocuje lepszym doświadczeniem sieciowym dla wszystkich”.

MetaMask współpracował z ConsenSys Codefi w celu integracjiUniswap, AirSwap,I inne wiodące agregatory DEX i DEX. Współpraca jest częścią skoncentrowanego wysiłku ConsenSys mającego na celu opracowanie wiodących rozwiązań programowych dla handlu i zdecentralizowanych rynków finansowych z wykorzystaniem otwartych protokołów.

Porównaj i zamień w portfelu MetaMask

  • Najlepsze ceny.Agregatory DEX stosują różne strategie handlowe, które skutkują różnymi cenami, w zależności od aktywa i jego wielkości. Żądając cen od wszystkich dostępnych agregatorów, a także od indywidualnych animatorów rynku, MetaMask zapewnia, że ​​każdy użytkownik zawsze otrzymuje najlepsze ceny w DeFi.
  • Najgłębsza płynność. Każdy agregator współdziała z wieloma różnymi źródłami płynności. Każde źródło posiada ograniczoną płynność. Pobierając zamówienia z wielu agregatorów, takich jak Uniswap, Airswap,Wcześniejsze Kyber, Wcześniejsze0xAPI, 1 cal. Wymiana,Wcześniejszedex.agWcześniejsze, Paraswap,TotleI prywatni animatorzy rynku, MetaMask ma dostęp do największej płynności w ekosystemie DeFi.
  • Większość tokenów. Pobieranie zamówień z wielu agregatorów zapewnia, że ​​każdy użytkownik MetaMask ma dostęp do wszystkich dostępnych tokenów w DeFi.
  • Niski poziom gazu.Każdy agregator podąża inną ścieżką, aby znaleźć najlepszą transakcję. Każda trasa wymaga różnej wysokości opłat za gaz w celu realizacji transakcji. MetaMask znajdzie najlepsze ceny i określi, który agregator jest najbardziej efektywny gazowo dla danej transakcji.
  • Mniej zatwierdzeń.Użytkownicy nie muszą już zatwierdzać każdego tokena w wielu agregatorach. Dzięki MetaMask użytkownicy zatwierdzają każdy token tylko raz, zmniejszając koszty gazu i upraszczając proces zatwierdzania.
  • Zintegrowany UX. Oprócz uproszczenia procesu zatwierdzania użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do całej płynności bezpośrednio z interfejsu MetaMask. Wcześniej użytkownicy musieli odwiedzić indywidualny DEX lub agregator i niezależnie nawigować po każdym interfejsie użytkownika. Zapewniając pojedynczą, usprawnioną obsługę, MetaMask umożliwia użytkownikom posiadającym zarówno zaawansowaną, jak i podstawową wiedzę o Web3, dostęp do całego ekosystemu.

Zapewnienie lepszego doświadczenia DeFi w ekosystemie Ethereum

Zapewniając jedno, kompleksowe doświadczenie, MetaMask zapewnia użytkownikom Web3 wgląd i narzędzia potrzebne do przeglądania i interakcji z całą zdecentralizowaną siecią.


Prostsze, usprawnione doświadczenie z MetaMask zmniejsza złożoność dla nowych użytkowników tokenów i ułatwia przyjęcie DeFi. MetaMask umożliwia wydajniejsze wykonywanie większej liczby transakcji, zapewniając zoptymalizowaną ścieżkę dla każdej transakcji.

Pobierz klienta przeglądarki MetaMask tutaj

O ConsenSys

ConsenSys to wiodąca firma oprogramowania Ethereum. Umożliwiamy programistom, przedsiębiorstwom i ludziom na całym świecie tworzenie aplikacji nowej generacji, uruchamianie nowoczesnej infrastruktury finansowej i dostęp do zdecentralizowanej sieci. Nasz pakiet produktów, w skład którego wchodząInfura, Q uorum, Codefi, MetaMaskI Diligence, obsługuje miliony użytkowników, obsługuje miliardy zapytań opartych na łańcuchu bloków dla naszych klientów i obsługuje miliardy dolarów w zasobach cyfrowych. Ethereum to największy programowalny łańcuch bloków na świecie, wiodący w zakresie adopcji biznesowej, społeczności programistów i działalności DeFi. Na tym zaufanym fundamencie open source budujemy cyfrową gospodarkę jutra. Aby poznać nasze produkty i rozwiązania, odwiedź https://consensys.net/.

Kontakty z mediami:[e-mail chroniony]

MetaMask SwapsOgłoszenie produktuNewsletterZapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 r

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 r

Ethereum 2 0 Raport o obstawianiu ekosystemówRaport

Raport ekosystemu obstawiania Ethereum 2.0

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych BlockchainPrzewodnik

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych Blockchain

Jak zbudować udany produkt BlockchainWebinar

Jak zbudować udany produkt Blockchain

Banki centralne i przyszłość pieniądzaBiały papier

Banki centralne i przyszłość pieniądza

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map