blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

Strona głównaBlog Informacja prasowa

ConsenSys wprowadza zgodność z Codefi

ConsenSys ogłasza uruchomienie Codefi Compliance, zautomatyzowanej i elastycznej platformy regulacyjnej i zgodności dla zasobów cyfrowych. przez ConsenSys 8 czerwca 2020 Opublikowane w dniu 8 czerwca 2020

bohater zgodności codefi


Nowy Jork– ConsenSys ogłosił dzisiaj uruchomienie Codefi Compliance, zautomatyzowanej i elastycznej platformy regulacyjnej i zgodności dla zasobów cyfrowych. Codefi Compliance to nowa oferta w pakiecie produktów Codefi, która łącznie wspiera handel i finanse poprzez optymalizację procesów biznesowych i digitalizację instrumentów finansowych. Jako rozwiązanie nowej generacji w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML) i finansowaniu terroryzmu (CFT), Codefi Compliance zapewnia, że ​​aktywa cyfrowe spełniają oczekiwania regulacyjne bez naruszania wymogów rynkowych i biznesowych, niezależnie od jurysdykcji i projektu. Jest to jedyne rozwiązanie zapewniające zgodność, zaprojektowane wyłącznie dla aktywów opartych na Ethereum i zbudowane przez ConsenSys, lidera w rozwoju Ethereum. 

Historycznie rzecz biorąc, zgodność z AML / CFT opierała się na wytycznych znających swojego klienta (KYC), które wymagają od instytucji usług finansowych podjęcia wysiłku w celu zweryfikowania tożsamości, odpowiedniości i ryzyka związanego z kontaktami z klientami. Codefi Compliance zapewnia transakcję opartą na wiedzy (KYT), która ma kluczowe znaczenie dla zdecentralizowanej infrastruktury i zapewnia kolejny poziom analizy zgodności. KYT chroni prywatność poprzez ocenę zachowań adresów uczestniczących, a nie tożsamości uczestników. Zapewniając monitorowanie KYT zaprojektowane dla zasobów opartych na łańcuchu bloków z najwyższej jakości danymi w łańcuchu, Codefi Compliance zapewnia kontrole AML, aby zapewnić, że transakcje mogą pozostać anonimowe przy jednoczesnym przestrzeganiu przepisów. 

Codefi Compliance zapewnia klientom narzędzia do oceny ryzyka, zarządzania ryzykiem i badania ryzyka. Użytkownicy mogą zarządzać globalnymi operacjami z jednego konta, dostosowując ustawienia zgodności zgodnie z jurysdykcją, płynnie zarządzając wieloma ustawieniami w oddziałach międzynarodowych. Codefi Compliance zapewnia nadzór zgodności w czasie rzeczywistym i stan ryzyka dla wszystkich zasobów cyfrowych z filtrami etykiet, zidentyfikowanych atrybutów, zgodności transakcji i poziomu ryzyka. Klienci mogą śledzić działania związane z aktywami, zachowania użytkowników, transakcje, przepływ środków i przeglądać analizę danych w celu wykrycia trendów. Informacje pochodzące z Codefi Compliance mogą pomóc firmom zmagającym się z dynamicznymi regulacjami w zapewnieniu spełnienia wszystkich wymagań bez przerywania przepływów procesów. 

Zawiera badanie ryzyka zgodności

Ethereum nadal nabiera rozpędu jako programowalny łańcuch bloków wybierany przez przedsiębiorstwa, ponieważ większość największych na świecie firm używających blockchain jest opierając się na Ethereum. Przed Codefi Compliance firmy zajmujące się zasobami cyfrowymi na Ethereum stanęły przed wyzwaniem, jakim było sprostanie różnym standardom i wdrożeniom dla każdego zasobu oraz zarządzanie złożoną bazą danych sieci. Codefi Compliance wykorzystuje niestandardową strukturę, aby zapewnić rozwiązanie AML / CFT kompatybilne z Ether i najczęściej używanymi standardami tokenów, takimi jak ERC20, ERC721, ERC179, ERC777, a także znaczącymi stablecoinami, takimi jak DAI, USDC i Tether, obejmującymi ponad 280 000 rodzajów cyfrowych aktywa zbudowane na Ethereum. Jest to pierwsze rozwiązanie zbudowane dla zasobów cyfrowych, które będzie działać na ETH 2.0, długo oczekiwanej aktualizacji sieci, która wykładniczo zwiększy liczbę transakcji na sekundę i umożliwi skalę Ethereum.. 

„Zapewnienie solidnej zgodności z AML / CFT dla aktywów cyfrowych opartych na Ethereum jest kluczowym krokiem w doprowadzeniu instytucjonalnej branży finansowej do zdecentralizowanego finansowania. Codefi Compliance to kolejny moduł w naszym pakiecie produktów, który eliminuje złożoność i ryzyko związane z korzystaniem z DeFi oraz pomaga każdej firmie czerpać korzyści z korzystania z zasobów cyfrowych ”- powiedział Lex Sokolin, Global Co-Head of ConsenSys Codefi. 

Zgodność z Codefi została stworzona z myślą o każdej firmie wchodzącej w interakcję z zasobami cyfrowymi w Ethereum. Platforma rynku prognoz Widok wykorzystuje Codefi Compliance, aby zapewnić zgodność transakcji z użyciem tokenów z lokalnymi przepisami. „Jako non-custodial prediction market platform, Sight szukał rozwiązania kryptograficznego AML, które byłoby łatwe do zintegrowania, przyjazne dla użytkownika i obejmujące wszystkie tokeny Ethereum. Codefi sprawdził wszystkie pola, dając regulatorom pewność, że Sight spełnia najwyższe standardy AML ”- powiedział Graeme Barnes, Product Manager, Sight.

Zgodność z Codefi jest już dostępna pod adresem codefi.consensys.net/compliance.  

Poznaj zgodność Codefi już dziś

Dowiedz się więcej o naszym rozwiązaniu w zakresie zgodności z AML-CFT dla kryptowalut i aktywów cyfrowych. Przeglądaj CodefiNewsletter Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 r

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 r

Ethereum 2 0 Raport o obstawianiu ekosystemówRaport

Raport ekosystemu obstawiania Ethereum 2.0

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych BlockchainPrzewodnik

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych Blockchain

Jak zbudować udany produkt BlockchainWebinar

Jak zbudować udany produkt Blockchain

Banki centralne i przyszłość pieniądzaBiały papier

Banki centralne i przyszłość pieniądza

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me