ConsenSys zaprasza na Convergence, Światowy Kongres Blockchain

blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Contents

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

HomeBlogWydarzenia i konferencje

ConsenSys zaprasza na Convergence, Światowy Kongres Blockchain

Dołącz do 1500 uczestników w Maladze na 2,5 dni prezentacji, paneli, hackathonów i warsztatów poświęconych polityce. Przez ConsenSys 5 listopada 2019 Opublikowane 5 listopada 2019

Konwergencja Światowy Kongres

Co to jest konwergencja?

Konwergencja to pierwszy zorganizowany na świecie kongres blockchain. Convergence łączy 1500 wybitnych osobistości ze społeczności globalnej w celu dogłębnego zbadania współbieżnych trendów w technologii blockchain, regulacjach i badaniach. Dzięki udziałowi światowego przemysłu blockchain, regulatorów, decydentów, wpływowych osób z C-Suite i członków społeczności wpływów społecznych, Convergence ma stać się punktem odniesienia w dyskusji o aplikacjach opartych na blockchain / DLT przez wiele nadchodzących lat..

 

W Convergence uczestnicy mają możliwość:

  • Porozmawiaj bezpośrednio z regulatorami i decydentami.
  • Zaangażuj się w ustalanie priorytetów blockchain na nadchodzący rok.
  • Omów „duży obraz” blockchain z punktu widzenia rządu, społeczno-politycznego i technologicznego

Kliknij tutaj aby się zarejestrować

Europejskie rządy i rządy na całym świecie mają na uwadze następujące tematy: 

Tożsamość

Obecnie możliwe jest budowanie nowych ram tożsamości w oparciu o koncepcję zdecentralizowanych tożsamości – potencjalnie obejmujących interesujący podzbiór zdecentralizowanej tożsamości znanej jako tożsamość suwerenna (SSI). Co decydenci polityczni powinni zrobić, aby wspierać zdecentralizowany krajobraz tożsamości w Europie?

Zakłócanie monopoli na dane

Czy DLT wzmocni pozycję pośredników i scentralizowanych sieci, czy też zapewni zdecentralizowaną, sprawiedliwszą opcję dla dzisiejszego społeczeństwa? Międzynarodowe korporacje, takie jak Google, Amazon i Alibaba, inwestują miliardy w inwestycje w odpowiednie przypadki użycia. Czy działają wbrew własnym interesom, tworząc nowe modele biznesowe lub wybierając zdecentralizowaną przyszłość? Czy organy regulacyjne powinny być zaniepokojone, czy też powinny współpracować? 


Ramy prawne i regulacyjne technologii Blockchain

Wszystkie znaczące nowe technologie zetrą się w pewnym momencie z istniejącymi ramami prawnymi i regulacyjnymi. Wiele obecnych przypadków użycia blockchain znajduje się obecnie w stanie zawieszenia prawnego i regulacyjnego. Istnieje silna potrzeba jasności prawnej i regulacyjnej w zakresie technologii blockchain.

I wiele więcej

Szczegóły konferencji:

WHO: 

1500 uczestników, w tym politycy, regulatorzy, bankierzy centralni, technolodzy,

Przedsiębiorcy, dyrektorzy C-Suite, liderzy myśli Blockchain, pracownicy naukowi i aktywiści z całej Europy i Ameryki Północnej

Gdy:

11-13 listopada 2019

Gdzie:

Centrum Targowo-Kongresowe w Maladze w Hiszpanii

Jak zdobyć bilet:

Kliknij tutaj aby się zarejestrować

Mówi, aby trzymać się swojego radaru:

Wtorek, 12 listopada 2019 r
Simona Pop, Współzałożyciel i dyrektor ds. Marketingu w Bounties Network

Blockchain dla zrównoważonego społeczeństwa i nowe modele biznesowe | AUDYTORIUM 1 | 14:15 godz. -15: 00 godz.

Simona Pop jest kreatywnym strategiem i twórcą społeczności, pracującym nad przeprojektowaniem sposobu pracy osób i społeczności jako współzałożycielka startupu Bounties Network. Sieć Bounties jest zarówno protokołem, jak i produktem działającym na żywo w sieci blockchain Ethereum, obsługującym nagrody płatne w dowolnym tokenie na Ethereum w różnych branżach. W rezultacie projekt wykorzystuje technologię blockchain do budowania zrównoważonego społeczeństwa i nowych modeli biznesowych każdego dnia. Simona podzieli się swoimi doświadczeniami z najnowszej inicjatywy Bounties Network, Bounties for the Oceans: Bounty for Basura, pokazując, w jaki sposób DLT może mieć znaczący wpływ społeczny w różnych lokalizacjach. 

Vanessa Grellet, Dyrektor wykonawczy @ ConsenSys

Przyszłość zrównoważonego rozwoju: techniki pomiaru wpływu społecznego | Audytorium 1 | 15:00 – 15:30.

Vanessa prowadzi inicjatywy w zakresie usług finansowych, dóbr luksusowych, handlu detalicznego, sztuki i wpływu społecznego w ConsenSys. Jest prezesem koalicji blockchain social impact (BSIC) i zasiada w zarządzie Accounting Blockchain Coalition. Vanessa ma bogate doświadczenie jako dyrektor ds. Finansów i technologii oraz udokumentowaną historię pracy w branży rynków kapitałowych. 

Steven Haft, szef globalnego partnerstwa

Blockchain uwolniony dla działań na rzecz klimatu | Dyskusja panelowa | Audytorium 2 | 15:45 – 16:30.

W centrum uwagi: Kryzys klimatyczny wywołuje przełomowe problemy, które w ramach reakcji wymagają użycia przełomowych technologii, takich jak Blockchain. Celem tej sesji jest podniesienie świadomości na temat dostępności opcji wykorzystania technologii Blockchain do wspierania działań klimatycznych. Panel zgromadzi decydentów, ekspertów finansowych i praktyków, którzy mają doświadczenie z pierwszej ręki w wykorzystywaniu technologii blockchain do wspierania programów działań na rzecz klimatu. Omówią przypadki użycia technologii Blockchain w działaniach na rzecz klimatu i tworzenia polityki klimatycznej oraz, jeśli to możliwe, podzielą się doświadczeniami z jej wdrażania.

Pelle Brængaart, CTO w uPort

INATBA WG Identity Okrągły Stół | Duży pokój 1 | 15:45 godz. – 16:30 godz.

Jako dyrektor techniczny uPort, niezależnej tożsamości i platformy danych, Pelle jest dobrze zorientowany w projektach związanych z Ethereum i Blockchain, ze szczególnym uwzględnieniem tożsamości i rozwijającego się świata. Pelle zagłębia się w kwestie regulacyjne, które pojawiają się podczas korzystania ze zdecentralizowanej tożsamości zarówno dla użytkowników, jak i podmiotów. uPort uruchomi nową platformę Serto w Convergence. 

Środa, 13 listopada 2019 r
Ken Timsit, Dyrektor zarządzający w ConsenSys Paris

Perspektywy dotyczące Blockchain od Europejskiej Rady Ochrony Danych | Audytorium 1 | 14:30 – 15:00.

Ken Timsit jest dyrektorem zarządzającym w ConsenSys, koncentrującym się na Francji i Europie kontynentalnej. W ramach swojej roli Ken prowadzi relacje na wysokim szczeblu z dużymi korporacjami i rządami, realizuje projekty dotyczące rozwoju aplikacji i konsultacji oraz identyfikuje możliwości dla nowych produktów i przedsięwzięć na zewnątrz i wewnątrz. Jest członkiem komitetu zarządzającego „EU Blockchain Observatory and Forum”, inicjatywy zapoczątkowanej przez Komisję Europejską.

Ludovic Courcelas, Kierownik ds. Strategii rządowej @ ConsenSys Paris

Obserwatorium UE Blockchain i warsztaty forum dotyczące umiejętności | Sala Konferencyjna 2.2 | 11:15 godz. -12: 45 godz.

Ludovic jest rządowym liderem ds. Strategii w ConsenSys. Obecnie zarządza EU Blockchain Observatory and Forum, projektem uruchomionym przez Komisję Europejską. Ludovic rozpoczął swoją karierę jako ewangelista ds. Marketingu dla programistów w firmie Microsoft, a następnie przeniósł się do Digital and Innovation Lab w BNP Paribas Securities Services. W ConsenSys jest punktem odniesienia w zakresie tożsamości, standaryzacji i gier jako członek zarządu Blockchain Game Alliance.

Czekamy na Ciebie w Convergence! Zespół będzie zachwycony mogąc spotkać się ze wszystkimi gośćmi na naszym stoisku.

***

Przejdź do informacji o konwergencji.

Przeczytaj raport EU Blockchain Observatory oraz ramy prawne i regulacyjne forum dotyczące łańcuchów bloków i inteligentnych kontraktów →

Biuletyn Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 r

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 r

Ethereum 2 0 Raport o obstawianiu ekosystemówRaport

Raport ekosystemu obstawiania Ethereum 2.0

Jak zbudować udany produkt BlockchainWebinar

Jak zbudować udany produkt Blockchain

Jak stworzyć token społecznościowyWebinar

Jak stworzyć token społecznościowy

Przyszłość finansów, aktywów cyfrowych i DeFiWebinar

Przyszłość finansów: aktywa cyfrowe i DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map