blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

Strona głównaBlog Informacja prasowa

Covantis Initiative ogłasza ConsenSys jako głównego partnera technologicznego

Inicjatywa Covantis wybrała ConsenSys jako wiodącego partnera technologicznego do opracowania posttransakcyjnej platformy realizacji transakcji w rolnictwie. Autor: ConsenSys 23 stycznia 2020 r. Opublikowano 23 stycznia 2020 r.

covantis


Członkowie założyciele inicjatywy Covantis, której celem jest unowocześnienie globalnych operacji handlowych, ogłosili wybór ConsenSys, wiodącej na rynku firmy zajmującej się technologią blockchain Ethereum, jako wiodącego partnera technologicznego do rozwijania swojej transformacyjnej platformy.. 

„Założyciele przygotowali solidny proces selekcji, w tym dwutygodniowy hackathon, aby upewnić się, że wybraliśmy odpowiedniego partnera technologicznego, który spełni potrzeby naszej branży” – powiedział Stefano Rettore, niezależny doradca projektu. „ConsenSys przedstawił prototypy, które wykazały doskonałość w swojej dziedzinie i mają doświadczenie w stosowaniu technologii blockchain do digitalizacji procesów w branży finansowania handlu towarami. Jesteśmy przekonani, że to partnerstwo pozwoli nam zbudować produkt najwyższej klasy, skoncentrowany na niezrównanej funkcjonalności, bezpieczeństwie i prywatności. ”ConsenSys wykorzysta swoje produkty i usługi blockchain dla przedsiębiorstw, w tym ConsenSys Codefi, PegaSys Orchestrate, Kaleido i MythX zbudować sieć blockchain na Ethereum. Zbuduje bezpieczną platformę opartą na Quorum, zatwierdzonym protokole blockchain opartym na Ethereum, aby zaspokoić potrzeby zarówno małych, jak i dużych graczy w całym łańcuchu dostaw.

„Siła zaangażowania inicjatywy Covantis w wykorzystanie innowacyjnych, najlepszych w swojej klasie technologii do przekształcenia globalnych operacji handlowych w zakresie towarów rolnych jest inspirująca” – powiedział Joseph Lubin, założyciel ConsenSys i współtwórca Ethereum. „Ta platforma jest dowodem na to, że technologia blockchain zaczęła spełniać swoją obietnicę odblokowywania wartości poprzez współpracę i usuwanie silosów informacyjnych w obrębie i między branżami”.

Inicjatywa Covantis została stworzona w październiku 2018 r. Przez wiodących graczy z branży surowcowej w celu opracowania technologii standaryzacji i cyfryzacji globalnych transakcji żeglugi rolnej z korzyścią dla całej branży. Oczekuje się, że podmiot Covantis i jego platforma cyfrowa zostaną uruchomione w 2020 r., Z zastrzeżeniem zgód organów regulacyjnych. Początkowo nacisk zostanie położony na automatyzację potransakcyjnych procesów realizacji zbóż i nasion oleistych. 

Zainteresowane strony mogą dowiedzieć się więcej o inicjatywie odwiedzając stronę www.covantis.io

Kontakty z mediami

ADM

Jackie Anderson (Stany Zjednoczone)

[e-mail chroniony]

Bunge

Biuro Wiadomości Bunge

[e-mail chroniony]

Glencore Agriculture 

Jane McBride (Australia)

[e-mail chroniony]

Cargill

April Nelson (Stany Zjednoczone)

[e-mail chroniony]

Louis Dreyfus Company

Karen Saddler (Szwajcaria)

[e-mail chroniony]

O inicjatywie Covantis

Covantis to inicjatywa blockchain skoncentrowana na modernizacji globalnych operacji handlowych. Członkowie założyciele, ADM (NYSE: ADM), Bunge (NYSE: BG), Cargill, Louis Dreyfus Company i Glencore Agriculture, wspólnie opracowują platformę, aby handel światowy był prosty, bezpieczny i skuteczny. Inicjatywa ma na celu zapewnienie wydajności i oszczędności kosztów firmom w całym międzynarodowym łańcuchu dostaw.

Uwaga dotycząca stwierdzeń dotyczących przyszłości

Niniejsza informacja prasowa zawiera „stwierdzenia dotyczące przyszłości” w rozumieniu amerykańskich federalnych przepisów dotyczących papierów wartościowych, w tym oświadczenia dotyczące przewidywanego rozwoju, sukcesu i korzyści proponowanej platformy cyfrowej. Oświadczenia te są składane zgodnie z postanowieniami „bezpiecznej przystani” amerykańskiej ustawy o reformie rozstrzygania sporów dotyczących prywatnych papierów wartościowych z 1995 r. Te stwierdzenia dotyczące przyszłości można zidentyfikować za pomocą terminologii, takiej jak „wola” i „oczekiwać” oraz podobnych stwierdzeń. Stwierdzenia dotyczące przyszłości nie stanowią faktów historycznych i wiążą się z nieodłącznym ryzykiem i niepewnością. Kilka czynników może spowodować, że rzeczywiste wyniki będą się znacznie różnić od tych zawartych w jakimkolwiek oświadczeniu dotyczącym przyszłości, w tym w tym przypadku ryzyko, że platforma może nie odnieść sukcesu lub w pełni nie osiągnąć celów uczestników. Dalsze informacje dotyczące ryzyka związanego ze stwierdzeniami wybiegającymi w przyszłość znajdują się w dokumentach złożonych przez Bunge Limited i Archer Daniels Midland Company w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Wszystkie oświadczenia zawarte w niniejszym dokumencie są aktualne na dzień publikacji niniejszej informacji prasowej, a uczestnicy nie zobowiązują się do publicznego aktualizowania lub korygowania jakichkolwiek stwierdzeń dotyczących przyszłości, czy to z powodu nowych informacji, przyszłych wydarzeń lub z innych powodów, chyba że jest to wymagane przez obowiązujące prawo..

Ogłoszenie klientaCovantisGlobal TradeNewsletterZapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 r

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 r

Ethereum 2 0 Raport o obstawianiu ekosystemówRaport

Raport ekosystemu obstawiania Ethereum 2.0

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych BlockchainPrzewodnik

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych Blockchain

Jak zbudować udany produkt BlockchainWebinar

Jak zbudować udany produkt Blockchain

Banki centralne i przyszłość pieniądzaBiały papier

Banki centralne i przyszłość pieniądza

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me