Grupa CapBridge uruchamia prywatną giełdę papierów wartościowych na Ethereum

blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

Strona głównaBlog Informacja prasowa

Grupa CapBridge uruchamia prywatną giełdę papierów wartościowych na Ethereum

Wspierana przez ConsenSys, 1 giełda akredytowanych inwestorów z obsługą blockchain, dostęp do zbywalnych prywatnych akcji w publicznym łańcuchu bloków. Inwestorzy z portfelami cyfrowymi mogą teraz handlować i śledzić nową i regulowaną klasę aktywów. Przez ConsenSys 10 lipca 2019 Opublikowane 10 lipca 2019

1 wymiana

Singapur  Pierwsze zbywalne prywatne papiery wartościowe są teraz dostępne na 1 wymiana (1X), która jest „na żywo” w publicznej sieci Ethereum. Akredytowani inwestorzy mogą teraz uzyskać dostęp i bezpiecznie śledzić nową klasę aktywów zbywalnych prywatnych akcji za pośrednictwem swoich cyfrowych portfeli.

Z siedzibą w globalnym centrum finansowym Singapuru, 1X jest licencjonowany i regulowany przez Monetary Authority of Singapore. Giełda prywatna jest pierwszą na świecie regulowaną prywatną giełdą papierów wartościowych zbudowaną na publicznym łańcuchu bloków. Dzięki 1X firmy mają bezpieczną opcję notowania prywatnych akcji, aby uzyskać dostęp do globalnej płynności. Notowanie prywatne zapewnia firmom elastyczność finansową poprzez notowanie części ich kapitału bez wysokich kosztów konwencjonalnych wyjść, takich jak IPO lub M&ZA.

Inwestorzy, szczególnie ci z portfelami cyfrowymi już aktywnymi na giełdach DLT, mogą teraz uzyskać dostęp do bardzo poszukiwanej i regulowanej klasy aktywów zbywalnych prywatnych akcji notowanych na 1X. Zbudowany w publicznej sieci Ethereum, 1X korzysta z globalnej puli płynności i oferuje inwestorom możliwości inwestowania w spółki o wysokim wzroście za pośrednictwem prywatnych akcji.

Pierwszym notowanym na 1X jest Aggregate Asset Management Pte Ltd, butikowy zarządca funduszy akcji azjatyckich. Po ogłoszeniu, że 1X będzie rejestrować i śledzić udziały inwestorów w publicznym Ethereum za pomocą zmodyfikowanych tokenów ERC20, AAM rozpoczęła kampanię zbierania funduszy 4 maja 2019 r. I podniosła docelową kwotę 5,2 mln S $ w ciągu sześciu tygodni.

Joseph Lubin, założyciel ConsenSys i współtwórca Ethereum, powiedział: „Udane notowanie 1X pierwszej partii zbywalnych prywatnych akcji jest przełomowym krokiem w realizacji wizji wykorzystania publicznego Ethereum jako globalnej warstwy rozliczeń finansowych. Warstwa osadnicza bez granic jest podstawą bardziej otwartej gospodarki światowej i bardziej ujednoliconego globalnego systemu finansowego ”.

„1X to jeden z kilku ważnych projektów, które niedawno pokazały, w jaki sposób tradycyjne firmy i rynki przechodzą na stosowanie zdecentralizowanej technologii protokołów, a tym samym zastanawiają się, w jaki sposób można zwiększyć zaufanie do systemów obsługujących ich klientów”. on kontynuował.

Daren Frankel, dyrektor operacji ConsenSys w Singapurze, skomentował: „Wyjątkowa zdolność blockchain do poprawy widoczności i zmniejszenia tarcia przy jednoczesnym zapewnieniu, że nadzór jest zamknięty w 1X. Pokazujemy, jak wykorzystanie publicznych łańcuchów bloków może być korzystne dla rynków finansowych, tworząc wartość zarówno dla inwestorów, emitentów, jak i regulatorów rynku ”.

Choo Haiping, dyrektor generalny 1X, powiedział: „Dzięki 1X firmy i inwestorzy mają teraz łatwy i bezpieczny dostęp do płynności. Prywatne akcje zbywalne pomagają zdywersyfikować portfele inwestycyjne dzięki ich potencjalnemu zwrotowi wyższemu niż rynkowemu i płynności. Firmy, które chcą wejść na giełdę prywatną na 1X, mogą korzystać z tego, co najlepsze z obu światów – wykorzystując lukratywny rynek kapitału prywatnego, pozostając jednocześnie prywatnymi dla optymalnego wzrostu ”. 1X pomaga teraz w umieszczaniu większej liczby firm na liście i bada partnerstwa z innymi instytucjami finansowymi i giełdami, aby zwiększyć dostęp do globalnej puli płynności.

Zastrzeżenie: to nie jest reklama składająca ofertę lub zwracająca uwagę na ofertę lub zamierzoną ofertę. 1 Usługi giełdowe i CapBridge są ograniczone do „inwestorów instytucjonalnych” i „inwestorów akredytowanych” (zgodnie z definicją w ustawie o papierach wartościowych i kontraktach terminowych (rozdz. 289) Singapuru).


Około 1 wymiany:

Giełda 1 podmiotu stowarzyszonego CapBridge („1X”) jest regulowaną prywatną giełdą papierów wartościowych, która zapewnia inwestorom unikalną platformę handlową do kupowania i sprzedawania prywatnych papierów wartościowych w sposób regulowany, scentralizowany i przejrzysty. 1X zapewnia łatwiejszy i bardziej elastyczny sposób na odblokowanie wartości dla akcjonariuszy i odzyskanie kapitału dla firm prywatnych. 1X jest przeznaczony dla prywatnych firm operacyjnych poszukujących kapitału lub przygotowujących się na zdarzenia związane z płynnością; spółki z późnego stanu, wspierane przez venture capital, z udziałowcami i pracownikami, które chcą spieniężyć swoje udziały; oraz firmy rodzinne dążące do dywersyfikacji bazy akcjonariuszy lub planujące zmiany w zarządzie. Nasza platforma umożliwia profesjonalnym inwestorom i właścicielom firm handlowanie na swoich pozycjach i wychodzenie z nich. 1X posiada Licencję Operatora Uznanego Rynku i podlega nadzorowi Monetary Authority of Singapore. Singapore Exchange (SGX) jest strategicznym partnerem i udziałowcem.

Więcej informacji na temat 1X można znaleźć na stronie www.1x.exchange.

Informacje o CapBridge:

CapBridge obsługuje globalną platformę syndykacji inwestycji dla prywatnych możliwości. Platforma konsorcjalna CapBridge koinwestycyjna obsługuje spółki rozwijające się na średnim i późnym etapie rozwoju oraz fundusze, które się na nich koncentrują. Nasz model współinwestycji budowany jest z myślą o inwestorach. W pierwszej kolejności stwarzamy możliwości poprowadzenia inwestorów, którzy wykorzystują swoją specyficzną wiedzę branżową, do przeprowadzania due diligence, negocjowania struktur inwestycyjnych z wartością dodaną i zarządzania pozycjami w portfelu do pożądanego wyjścia. Następnie otwieramy te same możliwości dla współinwestorów, które wykorzystują wiedzę i doświadczenie głównych inwestorów w określonych dziedzinach przemysłu i pracach analitycznych. Współinwestorzy podpisują się na takich samych warunkach jak główni inwestorzy i uzyskują lepsze zwroty skorygowane o ryzyko i bardziej prawdopodobne wyjście. Firmy czerpią korzyści ze współpracy z wiodącymi inwestorami, którzy dobrze rozumieją swój sektor i mogą bezpośrednio dodawać wartość, a także poszerzają bazę akcjonariuszy o współinwestorów, którzy mogą dodać łączność sieciową i pomóc w osiągnięciu bardziej udanego notowania na dalszych etapach. Proces współinwestowania prowadzony jest elektronicznie na naszej inteligentnej platformie, która nieustannie dopasowuje transakcje z inwestorami i ułatwia proces zawierania transakcji. CapBridge posiada licencję na usługi na rynkach kapitałowych i podlega nadzorowi władz monetarnych Singapuru. Singapore Exchange (SGX) jest strategicznym partnerem i udziałowcem.

Więcej informacji na temat platformy wspólnego inwestowania CapBridge można znaleźć na stronie www.capbridge.sg.

O ConsenSys:

ConsenSys przekształca naszą obecną architekturę cyfrową w bardziej otwarty, inkluzywny i bezpieczny internet wartości, powszechnie nazywany Web3. Dzięki bardziej godnej zaufania architekturze internetowej pomagamy osobom fizycznym, przedsiębiorstwom i rządom w odblokowywaniu nowych modeli biznesowych i wartości, zwiększaniu wydajności dzięki współużytkowanej infrastrukturze IT oraz wykorzystaniu najnowocześniejszych metod kryptograficznych do ochrony prywatnych danych użytkowników. Osiągamy to dzięki naszej unikalnej globalnej działalności rozwijającej blockchain Ethereum, składającej się z funduszu venture i inkubatora startupów, ramienia konsultingowego Enterprise Ethereum i akademii edukacyjnej.

Kontakt z mediami [e-mail chroniony]

Rynki kapitałoweNewsletterZapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości dotyczące Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 r

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 r

Ethereum 2 0 Raport o obstawianiu ekosystemówRaport

Raport ekosystemu obstawiania Ethereum 2.0

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych BlockchainPrzewodnik

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych Blockchain

Jak zbudować udany produkt BlockchainWebinar

Jak zbudować udany produkt Blockchain

Banki centralne i przyszłość pieniądzaBiały papier

Banki centralne i przyszłość pieniądza

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map