blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

Strona głównaBlog Informacja prasowa

Infura wprowadza Infurę + dla ulepszonej obsługi infrastruktury Ethereum

by ConsenSys 17 lipca 2019 Opublikowane 17 lipca 2019

opisywany infura


Nowy Jork, NY – DzisiajInfuraWprowadza Infura +, usługę subskrypcji premium dla interfejsu API Ethereum firmy Infura, zapewniającą ulepszoną obsługę infrastruktury Ethereum dla aplikacji każdej wielkości. Użytkownicy będą teraz wybierać spośródwielopoziomowe opcje usług– Core, Developer, Team i Growth – aby umożliwić odpowiedni plan przeniesienia projektu opartego na Ethereum z weryfikacji koncepcji do globalnej produkcji. Opierając się na zapotrzebowaniu istniejącej społeczności użytkowników Infura, płatne plany pozwolą na zwiększone codzienne użytkowanie, niestandardowe umowy SLA i ulepszoną obsługę klienta – w tym krótsze czasy odpowiedzi – wraz z obsługą nadwyżek. Infura nadal będzie utrzymywać darmowy poziom, aby nadal wspierać rozwój programistów i wdrażanie technologii blockchain i Web3.

Infura obsługuje już tysiące unikalnych programistów Ethereum i obsługuje miliardy żądań dziennie. Uruchomiona w 2016 roku na DevCon2, Infura jest najbardziej niezawodną infrastrukturą jako usługą zapewniającą niezawodny, skalowalny dostęp do Ethereum i IPFS (InterPlanetary File System). W ciągu ostatniego roku Infura utrzymywała dostępność na poziomie 99,95%. Ponieważ zakres projektów zależnych od Infura dla ich potrzeb infrastrukturalnych rozszerzył się, nowe plany subskrypcji pomogą utrzymać ten wysoki standard usług, dodając więcej funkcji i opcji dostosowywania. Dzięki Infura + użytkownicy mogą nawet uzyskać dostęp do usługi konta tego samego dnia, aby pomóc w utrzymaniu płynnego działania aplikacji gotowych do produkcji.

Infura Współzałożyciel E.G. Galano mówi: „Infura bardzo się rozwinęła w ciągu pierwszych 3 lat, podobnie jak ekosystem Ethereum. Na początku postanowiliśmy uruchomić Web3, dostarczając bezpłatną, skalowalną infrastrukturę, aby programiści mogli zacząć budować na Ethereum. Obecnie istnieją duże firmy korzystające z naszych usług w celu prowadzenia działalności. Aby nadal sprostać temu rosnącemu popytowi, przechodzimy na bardziej zrównoważony model biznesowy. Dzięki nowej gamie planów nadal możemy oferować bezpłatną usługę zachęcającą do rozwoju deweloperów i lepszą obsługę większych aplikacji w produkcji. Uruchomienie doświadczenia Infura + to duży krok dla naszego zespołu i znak dla całego ekosystemu, że Ethereum dojrzewa ”.

Infura + startuje z bezpłatnym trzymiesięcznym okresem próbnym. Od 17 lipca 2019 r. Istniejący użytkownicy będą musieli wybrać odpowiedni poziom planu i dodatki, a także informacje o płatnościach, aby rozpocząć bezpłatny okres próbny. Konta nie będą obciążane do początku siódmego miesiąca, chyba że użytkownicy obniżą wersję swojego konta przed tą datą. To początkowe uruchomienie nie obejmie ani nie wpłynie na usługę IPFS firmy Infura. Oferty premium dla IPFS są nadal w fazie rozwoju i zostaną wkrótce udostępnione.

Taylor Monahan, założyciel i dyrektor generalny MyCrypto, powiedział: „Infura od samego początku zapewniała cenną usługę społeczności Ethereum, wspierając tysiące projektów – w tym MyCrypto – które w innym przypadku musiałyby poświęcić stos zasobów na utrzymanie własnych serwerów i Pszczoła. Infura + to kolejny ważny krok, który zapewnia długoterminowe zrównoważenie zarówno Infury, jak i wszystkich, którzy na nich polegają w całym ekosystemie ”.

Alex Wearn, dyrektor generalny IDEX, dodał: „Infura jest ważną częścią zarówno naszej infrastruktury aplikacji, jak i szerszego ekosystemu rozwoju Ethereum. Ich produkt ułatwia firmom dużym i małym interakcję z łańcuchem blokowym Ethereum ”.

690a3567 6d10 4e5d 80d6 eae24e3cd268

Obraz 1: Przegląd warstwowych opcji serwisowych Infura +.

d879d481 fa44 44e0 b7d8 8c2d0847ba59

Obraz 2: API Infury w porównaniu z szerszym stosem Ethereum.

O firmie Infura:

Infura zapewnia programistom i przedsiębiorstwom prosty i niezawodny dostęp do narzędzi i infrastruktury Web3. Założone w 2016 roku, nasze pakiety API Ethereum i IPFS obsługują i obsługują obecnie tysiące zdecentralizowanych aplikacji każdego dnia. Jesteśmy globalnym zespołem zajmującym się budowaniem lepiej rozproszonej sieci. https://infura.io/

Kontakt z mediami:

[e-mail chroniony]

InfuraNewsletter Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości dotyczące Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 r

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 r

Ethereum 2 0 Raport o obstawianiu ekosystemówRaport

Raport ekosystemu obstawiania Ethereum 2.0

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych BlockchainPrzewodnik

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych Blockchain

Jak zbudować udany produkt BlockchainWebinar

Jak zbudować udany produkt Blockchain

Banki centralne i przyszłość pieniądzaBiały papier

Banki centralne i przyszłość pieniądza

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me