blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

HomeBlogCodefi Aktywuj

Oficjalny przewodnik dotyczący odbierania nagród SKL i zmiany delegacji

autor: Collin Myers 25 listopada 2020 opublikowany 25 listopada 2020

pokrywa skale

Począwszy od 1 grudnia o godzinie 12:00 czasu UTC, pierwsi użytkownicy sieci SKALE zaczną spełniać okres potwierdzający jej używanie, a tym samym będą mogli między innymi wyłączyć automatyczną delegację i swobodnie przenieść swoje tokeny na inny adres lub delegata. do nowego walidatora. Pierwszą grupą wczesnych użytkowników, którzy spełnią wymagania dotyczące dowodu użycia, będą ci, którzy postawili na dwie pierwsze epoki SKALE Network, które rozpoczęły się 1 października 2020 r..  

Wszyscy użytkownicy, którzy spełniają wymagania dotyczące dowodu używania, powinni zapoznać się z tym dokumentem jako źródłem prawdy, aby uzyskać instrukcje dotyczące zgłaszania roszczeń i stawiania na Activate. Każda inna dokumentacja może wprowadzać w błąd i nie jest zatwierdzona przez Codefi Activate ani SKALE. 

Proszę również postępować zgodnie z Activate  Grupa telegramów i zobacz Najczęściej zadawane pytania dotyczące obstawiania SKALE aby uzyskać więcej informacji i aktualizacji. Jeśli napotkasz problem, skontaktuj się z obsługą klienta pod adresem https://activateteam.zendesk.com.

Zanim odbierzesz swoje nagrody, postaw swoje tokeny u nowego walidatora lub cofnij delegację, upewnij się, że masz wystarczającą ilość ETH w zarejestrowanym portfelu, aby pokryć koszty gazu związane z transakcjami.

KROK 1: Zmiana delegacji

Po zakończeniu drugiej epoki użytkownicy, którzy spełnili wymogi dowodu użycia i wyłączyli automatyczne odnawianie, będą mogli przenieść swoje tokeny SKL na dowolny adres lub ponownie delegować swoje tokeny do nowego walidatora. Jeśli chcesz kontynuować obstawianie, nie musisz nic robić i możesz przejść do kroku 2 poniżej. Jeśli użytkownicy chcą zmienić delegację, muszą wyłączyć automatyczne odnawianie przed 29 listopada o godzinie 12:00 czasu wschodniego. Jeśli automatyczne odnawianie nie zostanie wyłączone, tokeny użytkowników będą nadal delegowane w odstępach dwumiesięcznych na okres 3 i 4 do 31 stycznia itd.. Wyłączenie automatycznego odnawiania spowoduje cofnięcie delegacji tokenów i przestaniesz otrzymywać nagrody za delegację. Kiedy ponownie delegujesz nową epokę, rozpoczyna się 1 dnia następnego miesiąca (00:00 czasu UTC), do którego nie otrzymasz nagród delegacji. Możesz dokonać ponownej delegacji w dowolnym momencie w ciągu miesiąca, a delegacja rozpocznie się automatycznie po zaakceptowaniu przez walidatora 1 dnia następnego miesiąca.

Aby wyłączyć automatyczne odnawianie, przejdź do strony Token Inventory, gdzie w prawym dolnym rogu znajdziesz przycisk automatycznego odnawiania. Po kliknięciu przycisku zostaniesz poproszony o potwierdzenie anulowania poprzez dokonanie transakcji łańcuchowej. Po pomyślnym zakończeniu transakcji tokeny użytkowników będą dla nich łatwo dostępne następnego dnia po zakończeniu drugiej epoki zakończonej 30 listopada o godzinie 12:00 ET..


Zrzut ekranu 2020-11-24 o 8.34.32 AM.png

KROK 2: Odbierz swoje nagrody

Nagrody delegacji za okres PoU i za każdą kolejną epokę są dostępne do odebrania w ciągu kilku dni po zakończeniu każdej epoki / miesiąca. Możesz odebrać swoje nagrody w dowolnym momencie. Nigdy nie wygasną i zawsze zostaną Ci przypisane w inteligentnej umowie.

Po zakończeniu epoki listopadowej nagrody, które użytkownicy zdobyli podczas stakowania w pierwszych dwóch epokach, można odebrać i przenieść. Po zalogowaniu przejdź do strony Token Inventory. Kliknij „Odbierz SKL”, aby otworzyć wyskakujące okienko z żądaniem tokenów i wyświetlić podsumowanie nagród SKL zdobytych w pierwszych dwóch epokach. UWAGA: aby odebrać nagrody, musisz mieć wystarczającą ilość ETH w portfelu (szac. ~ 20,00 USD w momencie nadania).

Kliknij „Pobierz moje tokeny SKL”, aby zainicjować żądanie przeniesienia. Powinno to otworzyć okno dialogowe dla Twojego zarejestrowanego portfela w celu potwierdzenia. 

Zrzut ekranu 2020-11-24 o 8.32.50.png

Kiedy będą dostępne dłuższe okresy delegacji?

Zgodnie z informacjami ze SKALE Network, dłuższe okresy delegacji zostaną prawdopodobnie wprowadzone 9-10 miesięcy po genezie po wprowadzeniu i zatwierdzeniu w procesie zarządzania. Do tego czasu wszyscy zwolennicy sieci mają dostęp do 2-miesięcznego okresu obstawiania.

Zdecentralizowane sieci SKALENewsletter Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me