Piaskownice Codefi: aktualizacja produktu ze stycznia 2021 r

blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

HomeBlogCodefi

Piaskownice Codefi: aktualizacja produktu ze stycznia 2021 r

Codefi Assets Sandbox jest pierwszym z serii środowisk oprogramowania piaskownicy opracowywanych przez ConsenSys Codefi. Przez Nicole Adarme 29 stycznia 2021 Opublikowane 29 stycznia 2021

Blog Codefi Sandbox

Piaskownica zasobów Codefi  

Zrozumienie wpływu i funkcjonalności zasobów cyfrowych może być trudne. Jednak pierwsi gracze finansowi już zaczęli korzystać z tych innowacji.

W ciągu ostatnich dwóch lat zarządzający aktywami, banki inwestycyjne, agenci transferowi, maklerzy-dealerzy, centralne depozyty papierów wartościowych, zarejestrowani doradcy inwestycyjni i platformy finansowania społecznościowego na całym świecie starali się lepiej zrozumieć, w jaki sposób platforma Codefi Assets i łańcuch bloków Ethereum będą zmienić sposób wydawania i dystrybucji produktów finansowych oraz zarządzania nimi. 

W odpowiedzi uruchamiamy dzisiaj Codefi Assets Sandbox – platformę testową, która pozwoli instytucjom finansowym oceniać i badać zasoby cyfrowe w symulowanym ekosystemie cyfrowym. Piaskownicę zasobów można dostosować do środowiska, w którym działa instytucja finansowa, umożliwiając eksperymentowanie, naukę, szkolenia i demonstracje: 

  • Eksperyment: Symuluj wydawanie, dystrybucję i wymianę zasobów cyfrowych. 
  • Uczyć się: Daj dostęp członkom zespołu, którzy chcą dowiedzieć się, jak działa Codefi Assets i co to znaczy działać na blockchainie.
  • Pociąg: Zarządzaj użytkownikami, wdrażaj inwestorów i twórz cyfrowe aktywa bez ryzyka implementacji w świecie rzeczywistym, dopóki Twój zespół nie będzie gotowy.
  • Przekonać: Uzyskaj dostęp do wersji demonstracyjnych produktów, aby zaprezentować swoim interesariuszom funkcje i zalety platformy. 

W ramach piaskownicy zarządzający aktywami, fundusze inwestycyjne i inne przedsiębiorstwa uzyskają dostęp do pełnych możliwości Codefi Assets, kompleksowej platformy do cyfrowego zarządzania aktywami i API, które umożliwia digitalizację szerokiej gamy produktów i transakcji finansowych.

Piaskownica zasobów będzie zawierała następujące funkcje i nie tylko:

  • Możliwość dostosowania wydania: Uprość i skonfiguruj projektowanie, emisję i dystrybucję funduszy zamkniętych i otwartych, a także instrumentów dłużnego rynku kapitałowego, takich jak obligacje zerokuponowe, obligacje o stałym i zmiennym oprocentowaniu.
  • Wbudowana zgodność: Upewnij się, że Twoje zasoby cyfrowe są zgodne z przepisami, stosując kod wzorowany na tradycyjnym prawie dotyczącym papierów wartościowych. 
  • Przyspieszone wdrażanie inwestorów: Przyspieszenie operacji KYC i AML, ustalanie reguł dystrybucji, udostępnianie danych dotyczących zgodności organom regulacyjnym i innym uczestnikom sieci oraz usprawnienie audytów.
  • Zunifikowane zarządzanie cyklem życia: Zautomatyzuj przetwarzanie zleceń kupna i wykupu, a także dystrybucję działań korporacyjnych (w tym wypłaty dywidend i kuponów).
  • Usprawniony handel wtórny: Umożliwienie inwestorom łatwego handlu na rynkach peer-to-peer. Rozliczaj i rozliczaj transakcje w czasie rzeczywistym z wieloma opcjami płatności, bez opóźnień w rozliczeniu i bez ryzyka kontrahenta.
  • Rejestr inwestorów w czasie rzeczywistym: Monitoruj swój rejestr aktywów w czasie rzeczywistym. Zachowaj przejrzystą i niezmienną historię transakcji, wyświetlaj wskaźniki pozycji i wydajności oraz generuj przydatne informacje z jednego pulpitu nawigacyjnego.

Wersja API dla programistów

Codefi Assets API Sandbox jest również dostępna dla programistów, którzy chcą eksperymentować z zasobami opartymi na łańcuchu bloków w swoich aplikacjach. Określ w formularzu kontaktowym, czy interesuje Cię wersja API Codefi Assets Sandbox, a my prześlemy Ci informacje potrzebne do rozpoczęcia pracy.


Uzyskaj dostęp do piaskownicy zasobów

Piaskownice Codefi

Assets Sandbox jest pierwszym z serii środowisk oprogramowania piaskownicy opracowywanych przez ConsenSys Codefi. Później, w Q1.2021, ConsenSys Codefi uruchomi swoją piaskownicę przepływu pracy i piaskownicę CBDC.

Dowiedz się o rejestrze piaskownicy CBDC w piaskownicy CBDC

Sesje społeczności Sandbox

Aby informować społeczność instytucjonalną o postępach i wiedzy o piaskownicach Codefi, ConsenSys Codefi będzie organizować comiesięczne sesje społecznościowe w formie webinarów, prowadzone przez naszych liderów produktów. Pierwsza sesja odbędzie się w lutym 2021 roku.

Zespoły produktowe będą również dostępne w celu uzyskania pomocy i pytań na naszym kanale Discord.

Zarejestruj się na pierwszą sesję społeczności Angażuj się w Codefi Assets na Discord

Codefi Sandbox Aktualizacja produktuNewsletterZapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map