blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

Strona głównaBlog Informacja prasowa

Program MetaMask Early Adopter umożliwia instytucjonalny dostęp do DeFi

Curv, lider w dziedzinie bezpieczeństwa zasobów cyfrowych, będzie pierwszym partnerem wprowadzającym na rynek, który zintegruje instytucjonalną wersję MetaMask, aby połączyć swoich klientów ze zdecentralizowanymi protokołami i aplikacjami finansowymi. przez ConsenSys 10 grudnia 2020 opublikowany 10 grudnia 2020

MetaMask dla instytucji 2


Dzisiaj ConsenSys ogłosił nową ofertę od MetaMask zapewnienie funduszom kryptowalutowym, depozytariuszom i profesjonalnym handlowcom funkcji i kontroli na poziomie instytucjonalnym do łączenia się z protokołami i aplikacjami zdecentralizowanego finansowania (DeFi). MetaMask to najpopularniejszy na świecie portfel Ethereum i przeglądarka Web3, z ponad milionem aktywnych użytkowników miesięcznie. MetaMask Mobile, który zadebiutował we wrześniu, upraszcza proces korzystania z aplikacji DeFi, a nowa funkcja wymiany tokenów zapewnia prostsze wrażenia i lepszą realizację handlu zasobami cyfrowymi. MetaMask w wersji 8 wprowadził nowy poziom prywatności do Web3, dając użytkownikom możliwość wybrania jednego lub więcej kont do powiązania z witryną lub utworzenia nowego konta tylko dla tej witryny. 

W ubiegłym roku ekosystem DeFi firmy Ethereum urósł do ponad 14 miliardów dolarów zabezpieczenia. Dostawcy usług powierniczych coraz częściej poszukują ekspozycji i dostępu do różnorodnych zdecentralizowanych możliwości finansowania, które składają się na Web3 dla ich aktywów znajdujących się pod opieką. Jednak dla profesjonalnych firm handlowych, które chcą korzystać z najbardziej atrakcyjnych protokołów DeFi, obecny proces jest nieefektywny. Firmy handlowe wymagają również solidnych raportów dotyczących księgowości, podatków i P.&L celów. 

Aby rozwiązać te problemy, ConsenSys zacznie oferować firmom handlowym i depozytariuszom kryptowalut wersję MetaMask klasy instytucjonalnej z nowymi funkcjami umożliwiającymi bezpieczne korzystanie z protokołów DeFi i innych aplikacji. Klienci mogą wymieniać tokeny, pożyczać, pożyczać i inwestować w aplikacje Ethereum z tym samym znanym doświadczeniem użytkownika MetaMask – ale z funkcjami operacyjnymi, zabezpieczającymi i raportowymi niezbędnymi do prowadzenia profesjonalnego stanowiska transakcyjnego DeFi.

„MetaMask to najlepsze narzędzie do interakcji z aplikacjami DeFi. Cieszymy się, że możemy współpracować z liderami technologicznymi, takimi jak Curv, w budowaniu operacji na poziomie instytucjonalnym i zgodności, których handlowcy potrzebują, aby naprawdę zacząć zwiększać swój udział w DeFi ”- powiedział Patrick Berarducci, co-Head Global Fintech, ConsenSys. 

Pierwszym partnerem ConsenSys jest Curv, lider w dziedzinie bezpieczeństwa zasobów cyfrowych, co dzisiaj ogłosiło Curv DeFi, zdecentralizowane rozwiązanie finansowe (DeFi) klasy korporacyjnej dla instytucji. Curv zintegruje MetaMask z infrastrukturą bezpieczeństwa zasobów cyfrowych Curv.

„Wierzymy, że łącząc naszą unikalną infrastrukturę bezpieczeństwa opartą na wielostronnych obliczeniach (MPC) z MetaMask, będziemy w stanie odegrać znaczącą rolę w instytucjonalnym przyjęciu DeFi” – powiedział Curv Współzałożyciel i dyrektor generalny Itay Malinger. „Ponieważ nie ma niezawodnego i bezpiecznego rozwiązania instytucjonalnego dla DeFi, organizacje wracają do stosowania MetaMask na poziomie detalicznym lub niestandardowych integracji z indywidualnymi aplikacjami jako obejścia. Współpraca Curv z MetaMask umożliwia łączną łatwość użycia i gotowość aplikacji MetaMask wraz z kontrolą i zabezpieczeniami na poziomie korporacyjnym Curv, które są podstawą naszej infrastruktury bezpieczeństwa. ”

Program Early Adopter

Przed komercyjnym uruchomieniem instytucjonalnej wersji MetaMask ConsenSys Codefi będzie współpracować z wybraną grupą partnerów, opiekunów i profesjonalnych firm handlowych, aby umożliwić im kształtowanie cech produktu, wpływanie na harmonogram rozwoju i uzyskanie wczesnego dostępu do nowego Integracja MetaMask dla swoich klientów. Idealni partnerzy mają klientów, którzy już inwestują kapitał w protokoły DeFi i byliby ściśle zaangażowani w rozwój produktu. Skontaktuj się jeśli chcesz dołączyć do programu Early Adopter. 

Bądź w kontakcie

Planowane funkcje obejmują: 

  • Bezpieczeństwo korporacyjne. Bezpośrednia integracja z wiodącymi dostawcami usług rozliczeniowych eliminuje potrzebę wielokrotnych transferów w celu wdrożenia kapitału do aplikacji DeFi, z obsługą wielu podpisów. 
  • Lepsze zarządzanie ryzykiem i kontrole operacyjne. MetaMask doda konfigurowalne przepływy zatwierdzeń, aby wyzwalać bardziej wyrafinowane transakcje i umożliwić logikę biznesową dotyczącą ilości zaangażowanego kapitału i miejsca, w którym.
  • Handluj z ufnością. Monitorowanie Mempool i prywatne przesyłanie transakcji eliminuje wyprzedzanie transakcji. Wsparcie dla generowania i wycofywania kluczy BLS dla Eth2.
  • Łatwa zgodność, księgowość i podatki: Handluj ze spokojem, że kontrole zgodności, księgowość i sprawozdawczość podatkowa są pod kontrolą.

O ConsenSys

ConsenSys to wiodąca firma oprogramowania Ethereum. Umożliwiamy programistom, przedsiębiorstwom i ludziom na całym świecie tworzenie aplikacji nowej generacji, uruchamianie nowoczesnej infrastruktury finansowej i dostęp do zdecentralizowanej sieci. Nasz pakiet produktów, w skład którego wchodząInfura, Q uorum, Codefi, MetaMaskWcześniejsze, Trufla, and Diligence, obsługuje miliony użytkowników, obsługuje miliardy zapytań opartych na łańcuchu bloków dla naszych klientów i obsługuje miliardy dolarów w zasobach cyfrowych. Ethereum to największy programowalny łańcuch bloków na świecie, wiodący w zakresie adopcji biznesowej, społeczności programistów i działalności DeFi. Na tym zaufanym fundamencie open source budujemy cyfrową gospodarkę jutra. Aby poznać nasze produkty i rozwiązania, odwiedź https://consensys.net/.

O Curv (www.curv.co)

Curv to ciesząca się największym zaufaniem na świecie infrastruktura zabezpieczająca zasoby cyfrowe, dostarczana jako w pełni skalowalna, zgodna z wymaganiami usługa chmurowa klasy korporacyjnej. Wielostronna technologia obliczeniowa Curv (MPC) zapewnia jednocześnie instytucjom ochronę, natychmiastową dostępność i całkowitą autonomię w zakresie zasobów cyfrowych, które są niezbędne do rozwoju gospodarki cyfrowej. Firma jest jedynym dostawcą portfela MPC w chmurze dla instytucjonalnych zasobów cyfrowych i pierwszym tego rodzaju, który uzyskał zarówno certyfikat SOC2 typu II, jak i akredytację ISO 27001. Curv zapewnia również dodatkowy spokój ducha, ubezpieczając do 50 mln USD aktywów cyfrowych wspieranych przez Munich Re, jedyną dotychczas polisę ubezpieczeniową od przestępstw połączoną z Internetem i jedną z największych polis na rynku. Curv jest szybko wdrażany przez wiodące giełdy, powierników, biura OTC, brokerów, tradycyjne instytucje finansowe i zarządzających aktywami cyfrowymi. Założona w 2018 roku Curv ma siedzibę w Nowym Jorku z R.&Biura D w Tel-Avivie w Izraelu.

Kontakty z mediami:[e-mail chroniony], [e-mail chroniony]

CodefiDeFiInstitutional FinanceMetaMaskOgłoszenie produktuNewsletterZapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 r

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 r

Ethereum 2 0 Raport o obstawianiu ekosystemówRaport

Raport ekosystemu obstawiania Ethereum 2.0

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych BlockchainPrzewodnik

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych Blockchain

Jak zbudować udany produkt BlockchainWebinar

Jak zbudować udany produkt Blockchain

Banki centralne i przyszłość pieniądzaBiały papier

Banki centralne i przyszłość pieniądza

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me