Przywitaj się z ConsenSys Discord

blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

HomeBlogAktualności

Przywitaj się z ConsenSys Discord

Wskocz na nasz nowy serwer i buduj razem z najlepszymi zespołami w ekosystemie Ethereum. by Billy Luedtke 14 lipca 2020 Opublikowane 14 lipca 2020

Dołącz do ConsenSys Discord

TLDR: dołącz do ConsenSys Discord. To najnowszy krok na naszej drodze do przełamania naszych murów i bliższej współpracy z wami wszystkimi, aby dalej rozwijać Ethereum i zdecentralizowaną sieć..

Consensys plexus ikona okrągła Dołącz do naszego nowego serwera Discord Wskoczyć

W wewnętrznych kanałach ConsenSys dzieje się coś magicznego. Możesz wysłać wiadomość do firmy:

  • Czy ktoś pracuje nad X?
  • Czy ktoś może mi pomóc z Y?
  • Jaki jest stan Z?

Integracje portfela, kanały stanowe, kostiumy dla Devcon, badania fazy 2 Eth 2.0, architektury walut cyfrowych banków centralnych, zerowa wiedza o wydajności obwodów – cokolwiek. I bez wątpienia ktoś się odezwie. Dziś chcemy rozszerzyć dla Ciebie ConsenSys agorę i chłodnicę wody.

Jesteśmy Dev Rel

ConsenSys przeszedł przez kilka głębokich zmian w ciągu ostatnich kilku lat. Kilka miesięcy temu w naszej firmie powstała nowa grupa – pstrokata ekipa programistów, trenerów technicznych i projektantów produktów. Nasza misja: ułatwiać chwile związane z Ethereum „aha” ogółowi deweloperów spoza sieci Web3. Pokaż programistom wszystkie niesamowite rzeczy, które mogą zrobić dzięki Ethereum, a następnie pomóż im w ich drodze do urzeczywistnienia ich produktów. Zrozum potrzeby i potrzeby społeczności, a następnie przekaż je naszym zespołom ds. Produktów – tak, abyśmy jako organizacja mogli lepiej obsługiwać przestrzeń Ethereum. Połącz kropki ekosystemu Ethereum, upewniając się, że wszyscy są świadomi tego, co robią wszyscy inni, rozmawiaj z ludźmi, z którymi muszą rozmawiać, i pracuj z ludźmi, z którymi muszą pracować.

Uznaliśmy, że podstawą tego wszystkiego była jedna zasada: nawiązać bliższe relacje z programistami. W związku z tym nasz zespół został odpowiednio nazwany „Relacje z programistami”.

Relacje z programistami ConsenSysTo my.

Uprawa ekosystemu Ethereum


Kiedy przeprowadzaliśmy audyt naszych relacji z deweloperami, zarówno w przestrzeni Ethereum, jak i poza nią, odkryliśmy, że w naszym pośpiechu, by odegrać znaczącą rolę we wczesnym wspieraniu ekosystemu, (ConsenSys) nieco się zamknęliśmy. nasze działania jako studio produkcyjne venture, drzwi ConsenSys (fizycznie (nasze drzwi biurowe), cyfrowo (ConsenSys Slack) i w przenośni (nasze umysły i serca)) były otwarte dla dosłownie każdego i każdego budującego na / z Ethereum. Każdy został powitany jako współpracownik w dążeniu do stworzenia lepszej, zdecentralizowanej sieci.

Jednak widzieliśmy, że ConsenSys zaczął podążać inną ścieżką – w kierunku ukierunkowanego rozwoju produktów i protokołów. A to, co kiedyś było bezgraniczną siatką osób, pomysłów, projektów i społeczności, które pomogły Ethereum w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej w postaci otwartych innowacji, zaczęło zmierzać w kierunku nieco bardziej tradycyjnej firmy produkującej oprogramowanie. W pewnym sensie przyjęliśmy pewne cechy ogrodu otoczonego murem – właśnie z tym, z czym walczyliśmy.

Ogród otoczony murem = złyTak, ten otoczony murem ogród może wyglądać ładnie, ale NIE DAJ SIĘ NA SWOJE SZTUCZKI! ściana = źle

Doszliśmy również do wniosku, że nie było to wcale zamierzone w naszym imieniu – po prostu zostaliśmy przyłapani na robieniu DUŻO iw tym zalewie działań, znaleźliśmy się zrzuceni w dół rzeki i straciliśmy kontakt z ludźmi, z którymi musieliśmy być najbliżej.. 

ConsenSys pomaga budować fundamenty ekosystemu Ethereum.To my, pomagamy budować fundamenty ekosystemu Ethereum (nie mylić z Fundacją Ethereum). To nie jest tak naprawdę my. To tylko przypadkowe zdjęcie kolesi z budownictwa.

Dla odniesienia – od pierwszego dnia ConsenSys szukał najlepszych i najzdolniejszych technologów i przedsiębiorców, aby szeroko badać przestrzeń rozwiązań, aby iteracyjnie definiować i udoskonalać coraz bardziej wyrafinowane wcielenia aspektów ekosystemu Ethereum. W 2014 roku, kiedy powstał ConsenSys, infrastruktura jeszcze nie istniała, aby wspierać kwitnącą społeczność otwartych innowacji, którą mamy dzisiaj. Potrzebowaliśmy narzędzi, aby móc budować przyszłość.

Więc zabraliśmy się do pracy.

Zbudowalismy MetaMask. I Infura. I Trufla. I Gitcoin. I Hyperledger Besu– trzeci klient Ethereum, w którego rozwoju odegraliśmy dużą rolę. I zaczął audytować inteligentne kontrakty. I pomógł utworzyć EOG. Oraz projekty, sieci i zasoby objęte tokenami. Zaczął współpracować z przedsiębiorstwami, aby je kształcić i kierować po trajektorii nowego, zdecentralizowanego, cyfrowego świata.

Zbudowaliśmy program grantów, inkubator i zespół ds. Tożsamości cyfrowej, Akademię ConsenSys i Sieć BUIDL oraz platformę do inwestowania w otwarte przedsięwzięcia. Badaliśmy przyszłość pracy. Zorganizowaliśmy jedną z najbardziej filozoficznych, otwartych i przyszłościowych konferencji w ekosystemie (Eteryczny). Budowaliśmy klientów Ethereum nowej generacji. Prowadziliśmy badania kanałów stanowych, badania skalowania warstwy 2 i badania Eth1.X. A więc o wiele więcej.

przegląd ConsensysSzybki rzut oka na niektóre z naszych działań (było to ~ 2 LATA TEMU). Źródło: „Zrozumienie jednej z najważniejszych firm w branży Crypto”

I oto jesteśmy dzisiaj. 

Znaleźliśmy nasze podstawy.

Ethereum rośnie i rozwija się jak nigdy dotąd.

Innowacja dzieje się na niedorzeczna prędkość

Każdego dnia pojawia się kolejny niesamowity projekt, rozpoczynający kolejną niesamowitą rzecz.

Wydaje się, że Ethereum dojrzało do punktu, w którym znajduje się u progu wprowadzenia prawdziwej, systemowej zmiany.

ekosystem ethereum defi 1Zwolnij Ethereum !! (j / k nie). Również to pochodzi z 17 grudnia 2019 r., Więc prawdopodobnie jest około 9000 + więcej projektów, których nie ma na liście.

Otwarta komunikacja i współpraca

I tak, mając pod nogami nasze stopy, w ConsenSys mamy wreszcie chwilę oddechu, aby cofnąć się o krok. Aby ocenić, na czym stoimy i dokąd zmierzamy. W tej refleksji zdaliśmy sobie sprawę, że powinniśmy lepiej pracować, kierując się tymi samymi wartościami, które kierują naszą inżynierią – powinniśmy być bardziej otwarci, przejrzysti i „zazębiający się” z całym ekosystemem. („Meshy” to termin używany wewnętrznie do opisania kultury ConsenSys – zobacz także: Mesh, Meshian, et al.). 

Ale doszliśmy również do wniosku, że jako społeczność Ethereum WSZYSCY musimy być lepsi w dzieleniu się informacjami. Wszyscy musimy być lepsi, pozwalając naszym postępom uciec z naszych komór echa i silosów. Potrzebujemy, aby genialne umysły i głosy naszego ekosystemu zostały usłyszane i abyśmy mieli możliwość kontaktu z innymi genialnymi umysłami wokół nich – które często są tak blisko, a jednocześnie tak odłączone.

Dlatego naszym pierwszym krokiem na tej ścieżce jest rozmowa publiczna. ConsenSys Discord. Mamy nadzieję, że ten serwer – choć tylko jeden bardzo mały element układanki – zmieni sposób, w jaki pracujemy z całą społecznością. Mamy nadzieję, że dołączysz do nas w tej podróży jako współpracownicy.

Możliwości w ekosystemie Ethereum nie brakuje. To głęboki pomysł, kiedy naprawdę się nad tym zastanowić. Im więcej budujemy, tym więcej możemy budować. Dlaczego więc nie budować razem?

Mesh to coś więcej niż ConsenSys – to my wszyscy.

Dołącz do ConsenSys Discord

Pchnijmy razem Ethereum i zdecentralizowaną sieć do przodu. Hyperledger BesuInfuraMetaMaskNewsletterZapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 r

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 rRaport

Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 r

Ethereum 2 0 Raport o obstawianiu ekosystemówRaport

Raport ekosystemu obstawiania Ethereum 2.0

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych BlockchainPrzewodnik

Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych Blockchain

Jak zbudować udany produkt BlockchainWebinar

Jak zbudować udany produkt Blockchain

Banki centralne i przyszłość pieniądzaBiały papier

Banki centralne i przyszłość pieniądza

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map