blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

HomeBlogCodefi Aktywuj

Sieć SKALE jest dostępna w sieci Mainnet!

Dzisiaj sieć SKALE została uruchomiona w sieci mainnet. SKALE jest specjalnie zaprojektowany do rozwiązywania problemów związanych ze skalowaniem warstwy 2 w sieci głównej Etheruem. Codefi Activate wkrótce będzie oferować usługi obstawiania SKL.

przez Collin Myers 1 lipca 2020 Opublikowane 1 lipca 2020

pokrywa skale

W lutym ConsenSys Codefi ogłosił SKALE Network jako pierwszą zdecentralizowaną sieć, która uruchomi token na Aktywuj platformę. Zespoły produktowe i inżynieryjne w sieci SKALE były głęboko w okopach i osiągnęły dziś chwalebny kamień milowy.

Sieć SKALE istnieje zarówno w sieci Ethereum Mainnet, jak i w węzłach sieci SKALE i została zaprojektowana specjalnie w celu poprawy komfortu użytkowania dApps, przy jednoczesnym znacznym zwiększeniu prędkości transakcji, radykalnym obniżeniu kosztów i tworzeniu płynnych przepływów pracy dla użytkowników końcowych i programistów.

Ponieważ jest to pierwsza faza sieci głównej SKALE Network, tyczenie i transfery nie są jeszcze włączone. Jednak zmotywowana sieć testowa SKALE działa płynnie z ponad 12 walidatorami od 20 maja bez przestojów, aby zapewnić, że główna sieć SKALE jest bezpieczna i maksymalnie wydajna, gdy obstawianie stanie się dostępne w Activate. Możesz przeczytać więcej o fazach uruchamiania SKALE Mainnet tutaj.

Untitled design.png

Kiedy obstawianie jest dostępne na Aktywuj?


Aktywuj przyjmuje wczesne rejestracje dla tych, którzy chcą wziąć udział w uruchomieniu sieci SKALE (register tutaj). Zarejestrowani użytkownicy będą mogli kupować tokeny SKL przez trzy dni Aukcja holenderska. Cena tokenów zostanie ustalona podczas aukcji holenderskiej, co umożliwia wolnemu rynkowi ustalenie ceny SKL i zapewnia bardziej przejrzyste i sprawiedliwe ustalenie ceny. Po zakończeniu sprzedaży każdy, kto pomyślnie złożył ofertę, otrzyma tokeny w tej samej cenie. Aukcje holenderskie są oparte na zapotrzebowaniu i według kolejności zgłoszeń, co oznacza, że ​​sprzedaż zakończy się, gdy A) popyt na dostępną dostawę tokenów zostanie zaspokojony lub B) 3-dniowy okres aukcji upłynął. 

Nowatorska platforma Activate ułatwi uczestnikom natychmiastowe korzystanie z tokenów SKL i otrzymywanie nagród za delegowanie tokenów zaraz po zakończeniu aukcji. Zbyt wiele tokenów zostało uruchomionych i rozprowadzonych, zanim sieć była w ogóle dostępna, co naszym zdaniem wzmacnia mentalność „HODL”, w której posiadacze tokenów spekulują lub czekają, aż ich tokeny nabiorą wartości, bez faktycznego wykorzystywania ich zgodnie z ich przeznaczeniem. W tym celu zadbaliśmy o dostosowanie uruchomienia tokena SKL do w pełni funkcjonalnej sieci SKALE.

Teraz, gdy główna sieć SKALE Network jest już dostępna, jesteśmy blisko udostępnienia przyszłym uczestnikom platformy Activate najbardziej płynnego, wydajnego i bezpiecznego środowiska użytkownika. Trwało to trochę dłużej, niż się spodziewaliśmy (ponieważ dobre rzeczy wymagają czasu), ale jesteśmy na dobrej drodze i nie możemy się doczekać ogłoszenia daty aukcji tokenów w nadchodzących tygodniach. Czekamy na Ciebie!

Skalowanie Ethereum za pomocą technologii warstwy 2 jest ważniejsze niż kiedykolwiek

Czy sprawdziłeś Stacja paliw Eth ostatnio? Opłaty za gaz za przesyłanie transakcji w sieci Ethereum są dość wysokie, co jest pozytywnym wskaźnikiem zapotrzebowania ETH i poprawy bezpieczeństwa sieci. Ale nie jest tak dobrze, jeśli próbujesz używać swoich ulubionych dApps bez rozbijania banku. 

Teraz bardziej niż kiedykolwiek Ethereum potrzebuje bardziej elastycznej technologii warstwy 2. Sieć SKALE została specjalnie zaprojektowana, aby rozwiązać te problemy. Ceny SKALE wspierają Ethereum, dając dApps własny łańcuch bloków, który pobiera opłaty w oparciu o ilość miejsca na serwerze w danym okresie, a nie na podstawie transakcji. SKALE będzie o rząd wielkości tańszy w obsłudze transakcji, bez utraty synchronizacji z siecią główną Ethereum.

A ponieważ SKALE jest kompatybilny z Ethereum Virtual Machine, programiści dApp mogą łatwo zintegrować swoje istniejące inteligentne kontrakty Ethereum ze SKALE. Wielu dApps w innowacyjnym programie SKALE uruchamia już swoje inteligentne kontrakty na elastycznych łańcuchach bocznych SKALE.

Bądź na bieżąco z nadchodzącym ogłoszeniem daty aukcji SKALE i zarejestruj się na Aktywuj tutaj!

___

AKTUALIZACJA: Aukcja SKALE rozpocznie się 17 sierpnia 2020 r. O godzinie 12:00 czasu wschodniego!

Przeczytaj więcej o aukcji tutaj.

Zdecentralizowane sieci SKALENewsletter Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me