SKALE kończy sprzedaż poprzez aktywację, dodając prawie 4000 nowych użytkowników w 90 krajach w jednej z najbardziej rozproszonych dotychczas sprzedaży tokenów

blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

HomeBlogCodefi

SKALE kończy sprzedaż poprzez aktywację, dodając prawie 4000 nowych użytkowników w 90 krajach w jednej z najbardziej rozproszonych dotychczas sprzedaży tokenów

3 736 osób z 90 różnych krajów kupiło 167 139 884 SKL za 0,03 USD / SKL, tworząc szeroką sieć uczestników obejmującą cały świat i znacznie zwiększającą bezpieczeństwo sieci przed uruchomieniem sieci głównej SKALE Network w fazie 2 1 października. przez ConsenSys 14 września 2020 opublikowany 14 września 2020

Ogłoszenie aukcji SKALE 6

W piątek 11 września 2020 r. Odbyła się publiczna sprzedaż tokena SKL, który zasila domenę Sieć SKALE Zakończenie sieci skalowania Ethereum. 3736 osób z 90 różnych krajów kupiło 167139884 SKL po 0,03 USD / SKL, tworząc szeroką sieć uczestników obejmującą cały świat i znacznie zwiększającą bezpieczeństwo sieci przed Uruchomienie drugiej fazy sieci SKALE Network 1 października

 

Zrzut ekranu 2020 09 07 o 6 29 31 PM

Począwszy od 24 września, osoby otrzymają swoje tokeny SKL i będą mogły od razu zacząć obstawiać Codefi Activate i zdobywając nagrody za pomoc w zabezpieczeniu sieci SKALE. Dziś koniec 50 dApps obecnie budują na SKALE, od gier po DeFi po strumieniowe przesyłanie dźwięku i nie tylko. Jest też już 21 walidatorów, którzy wzięli udział we wdrożeniu, szkoleniu i są zakwalifikowani do prowadzenia fazy 1 i 2 sieci głównej sieci SKALE. Krótka lista walidatorów oferujących swoje usługi na platformie Activate zostanie ujawniona w najbliższych dniach. Posiadacze tokenów SKL będą mogli wybierać spośród tych walidatorów i od razu zacząć zdobywać nagrody za wsparcie sieci SKALE. 

Uruchomienie było pierwszą publiczną dostępnością SKL, tokenem użyteczności i zarządzania wymaganym do uczestnictwa w sieci SKALE jako delegator, walidator lub programista. Sieć SKALE to rozwiązanie warstwy 2 Ethereum-as-a-service, które zapewnia programistom dostęp do szybkich, bezpiecznych, łatwych w konfiguracji iw pełni zdecentralizowanych łańcuchów – z opłatami za gaz mniejsze niż te, które użytkownicy płacą teraz w sieci Ethereum Mainnet. Jako Jack O’Holleran, założyciel Sieć SKALE odpisał w lutym: „Mamy wielką wizję, chcemy, aby w przyszłym roku pojawiło się wiele milionów aktywnych użytkowników dAppsów dziennie i jesteśmy pasjonatami pomagania Ethereum w zdobyciu pierwszego miliarda konsumentów”.

Maksymalnie rozproszone uruchomienia do rzeczywistych użytkowników wspierają zrównoważoną sieć  

Podczas gdy proces uruchamiania tokenów, które naprawdę umożliwiają „aktywację” udanych zdecentralizowanych sieci, wciąż się rodzi, firma Activate firmy ConsenSys Codefi z dumą podzieliła się wspólną wizją wprowadzenia uczciwych i rozproszonych ofert tokenów z siecią SKALE. Pomogło to w stworzeniu jednej z najbardziej rozproszonych ofert tokenów, które nie były jeszcze widoczne w branży kryptowalut. W ConsenSys wierzymy, że ustanowienie globalnych standardów dla ofert tokenów użytkowych jest najlepszym sposobem tworzenia uczciwych dystrybucji tokenów, a także niejednoznaczności prawnej i regulacyjnej, która pociąga za sobą zdecentralizowane projekty.

Standardy Activate Token Launch Standards zapewniły, że tylko najbardziej kwalifikowane sieci zostały wybrane i uruchomione w najbardziej dostępny, przejrzysty i uczciwy sposób. Przestrzeganie bardziej zgodnej polityki KYC przyniosło ostateczną liczbę zatwierdzonych uczestników do 4533 z zamiarem zakupu 53 300 000 USD, co stanowiło ponad dziesięciokrotność całkowitej dostępności tokenów. Zamiast pozwolić garstce wielorybów zebrać wszystkie tokeny i potencjalnie je później wyrzucić lub zdominować nagrody w sieci, sprzedaż miała na celu przyciągnięcie jak największej liczby indywidualnych uczestników i uczynienie sieci SKALE samodzielnym przedsięwzięciem.  


Dostarczenie jego tokena użytkowego do globalnej publiczności jest równie ważne dla SKALE, ponieważ ich technologia będzie kluczową platformą skalowalności dla Ethereum, pomagając w przyjęciu aplikacji opartych na Ethereum przez 1 miliard ludzi. 

Zakres uczestnictwa jest jeszcze większy, ponieważ wszyscy nabywcy są programowo i umownie zobowiązani do faktycznego wykorzystywania tokenów zgodnie z ich przeznaczeniem w sieci SKALE. Ten wymóg „Dowodu użycia” oznacza, że ​​posiadacze tokenów nie mogą przenosić swoich tokenów z żadnego innego powodu niż uczestnictwo w sieci i ładowanie jej w sieci. Gdy użytkownicy to zrobią, na przykład stawiając przez co najmniej 60 dni, dopiero wtedy ich tokeny zostaną odblokowane. 

Co dalej

Wszystkie tokeny zostaną rozdane 24 września. Kupujący będą mogli natychmiast odebrać i postawić swoje żetony na platformie Activate przed pierwszą epoką rozpoczynającą się 1 października. Bądź na bieżąco z wydaniem przewodnika Activate staking i często zadawanych pytań.

Jeśli kupujący mają pytania lub mają do czynienia z biletami pomocy technicznej, mogą skontaktować się z zespołem obsługi klienta Activate i przesłać zgłoszenie pod adresem [e-mail chroniony]

Zdecentralizowane sieci SKALENewsletter Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map