Wiadomości ConsenSys i aktualizacje produktów w Devcon 5 Osaka

blog 1AktualnościDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedWydarzenia i konferencjePrasaBiuletyny

Zapisz się do naszego newslettera.

Adres e-mail

Szanujemy twoją prywatność

Strona głównaBlog Informacja prasowa

Wiadomości ConsenSys i aktualizacje produktów w Devcon 5 Osaka

Podczas piątego dorocznego spotkania deweloperów, technologów i entuzjastów Ethereum w Devcon, ConsenSys i jej spółki z portfolio zaprezentowały aktualizacje produktów, nagrody ConsenSys Grants i partnerstwa. Przez ConsenSys 8 października 2019 Opublikowane 8 października 2019

devcon bg

Osaka, Japonia – Od uruchomienia sieci Ethereum w 2014 roku, Devcon służył jako miejsce spotkań tysięcy programistów open source, projektantów, badaczy, operatorów infrastruktury, organizatorów społeczności, ekonomistów i entuzjastów w celu omówienia nowej infrastruktury finansowej i danych dla sieci. 

Wraz ze zbliżającym się wprowadzeniem Ethereum 2.0, budowane są nowe typy standardów, wtyczek, narzędzi i modeli biznesowych, aby obsługiwać różnorodne strategie skalowania i nowe protokoły inteligentnych umów. 

Wiele produktów, inicjatyw i spółek portfelowych ConsenSys przybyło do Osaki, aby dzielić się aktualizacjami przez cały tydzień.

Wprowadzenie produktu i nowe funkcje 

 • ConsenSys Product Suite Forms Modele Freemium Software-as-a-Service 
 • System wtyczek MetaMask 
 • Powstaje Japan Bounties Network 
 • Kaleido rozwiązuje kluczową przeszkodę we wdrażaniu technologii blockchain w przedsiębiorstwach, uruchamiając natywne inteligentne zarządzanie kontraktami i współpracując z MythX 

Obsługa standardów i oprogramowania typu open source 

 • Joseph Lubin DevCon Call-to-Action: OneMillionDevs.com 
 • ConsenSys Grants finansuje 11 projektów za 155 000 USD 
 • Enterprise Ethereum Alliance (EEA) publikuje nowe specyfikacje klientów, organizuje pierwsze spotkanie Mainnet

_____________________________________________________________________________

Pakiet produktów ConsenSys oferuje modele Freemium typu oprogramowanie jako usługa

W trzecim kwartale 2019 roku produkty należące do ConsenSys ogłosiły nowe modele Software-as-a-Service w celu ulepszenia umów dotyczących poziomu obsługi klienta oraz spełnienia wymagań dojrzewającego rynku w zakresie infrastruktury, analiz i narzędzi programistycznych Ethereum.. 

Wraz z rozwojem rynku bogatych w funkcje usług i narzędzi w Ethereum, rosną też potrzeby klientów. Infura, MythX i Alethio, uruchomiliśmy usługi subskrypcji w celu obsługi szeregu ofert – od początkujących do zastosowań na poziomie korporacyjnym jedne z najczęściej używanych usług w zakresie bezpieczeństwa i infrastruktury w sieci Ethereum Network z oprogramowaniem infrastruktury, analizy danych i audytu bezpieczeństwa.


 • 17 lipca dostawca infrastruktury Ethereum Infura uruchomiła Infura +, usługę subskrypcji premium dla interfejsu API Ethereum firmy Infura, zapewniającą ulepszoną obsługę infrastruktury Ethereum dla aplikacji każdej wielkości. Użytkownicy mogą wybierać spośród wielopoziomowe opcje usług– Core, Developer, Team i Growth – aby umożliwić odpowiedni plan przeniesienia projektu opartego na Ethereum z weryfikacji koncepcji do globalnej produkcji.
 • MythX, czołowa usługa analizy bezpieczeństwa dla inteligentnych kontraktów Ethereum uruchomiła dzisiaj MythX Pro. Teraz użytkownicy MythX wykrywają pełen zakres luk w zabezpieczeniach inteligentnych kontraktów i pomagają zapobiegać naruszeniom bezpieczeństwa – dzięki przejrzystej i łatwej w użyciu usłudze subskrypcji DAI-stablecoin za pośrednictwem Płatności stokrotkowe
 • 20 czerwca 2019 roku Alethio ogłosił wprowadzenie Alethio API PRO  jako bezpośredni sposób dla programistów na uzyskanie dostępu w czasie rzeczywistym do zindeksowanych, zsyntetyzowanych danych Ethereum w łańcuchu w niezawodny i niezawodny sposób. Alethio API rozwiązuje problem fragmentacji danych Ethereum, który uniemożliwia wielu użytkownikom sieci głównej niezawodny i czysty dostęp do danych opartych na łańcuchu bloków. 

Pełna informacja prasowa

_____________________________________________________________________________

System wtyczek MetaMask

W ciągu ostatnich czterech lat MetaMask pomogła dużej społeczności programistów Web3 wprowadzić nowy paradygmat obliczeniowy – w którym użytkownicy kontrolują własne konta, a konta kontrolują własne fundusze. 

Rozszerzenie MetaMask dla przeglądarek wprowadziło Ethereum do normalnych aplikacji internetowych, ale nowe rozszerzenia są niezbędne dla nowych typów strategii skalowania i protokołów inteligentnych kontraktów – z których wiele wymaga interakcji z kontem użytkownika i uruchomienia trwałego skryptu w imieniu użytkownika w celu monitorowania stanu lub transakcje wstępne przetwarzania. Zamiast decydować, które funkcje powinny zostać udostępnione, MetaMask zbudował system wtyczek bez uprawnień. 

Wtyczka MetaMask to skrypt, zwykle obsługiwany przez ENS i IPFS, który dodaje funkcjonalność do MetaMask, a wszystko to jest możliwe dzięki naszemu nowemu systemowi uprawnień.

 • auditAddress API wtyczki może dodawać ostrzeżenia lub adnotacje do kont wszędzie tam, gdzie MetaMask wyświetla je, aby zapewnić bezpieczeństwo inteligentnych kontraktów.
 • Rozwiązanie API wtyczki solutionName oznacza, że ​​MetaMask nie będzie dyktować, w jakich systemach nazw użytkownik może subskrybować zdecentralizowane systemy nazw (DNS).
 • Zestaw interfejsów API wtyczek do rozwiązań skalowania warstwy 2, aby pomóc dapps w opracowywaniu zdecentralizowanych umów poza głównym łańcuchem Ethereum.
 • ShareAPI ułatwia każdemu autorowi wtyczki tworzenie własnego interfejsu API dla witryn odwiedzanych przez użytkownika, niezależnie od tego, czy jest to prosty interfejs API w stylu RPC, czy zaawansowany interfejs API sterowany zdarzeniami.
 • Przykładowe wtyczki do nauki dla programistów, w tym wtyczki IPFS, Starkware i Blocknative. Możesz zobaczyć więcej próbek tutaj.

_____________________________________________________________________________

Powstaje Japan Bounties Network 

Z myślą o DevCon 5 w Osace sieć Bounties utworzyła specjalnego eksploratora – dostępnego w języku japońskim – dla uczestników konferencji, aby łatwo tworzyć i realizować zlecenia. Od udowodnienia, że ​​robisz to „na wielką skalę” i rejestrowania się w kabinach karaoke, po rozwiązywanie błędów bezpieczeństwa dla Kickback, japan.bounties.network to miejsce do interakcji na Ethereum podczas DevCon. Jako platforma dostępna w przeglądarkach Web3, umożliwiająca społeczności spotykanie się i interakcję, sieć Japan Bounties jest doskonałym przykładem tego, jak społeczności lokalne i międzynarodowe ewoluują poprzez identyfikowalną wymianę wartości.

Sprawdź to: https://japan.bounties.network/

_____________________________________________________________________________

Kaleido rozwiązuje kluczową przeszkodę we wdrażaniu technologii blockchain w przedsiębiorstwach, uruchamiając natywne inteligentne zarządzanie kontraktami i współpracując z MythX

Na DevCon 5 Kaleido ogłosiło dodanie inteligentnego zarządzania kontraktami w przedsiębiorstwie jako natywnego komponentu na platformie Kaleido. Zarządzanie inteligentnymi umowami, które zawierają wspólną logikę biznesową między firmami, jest trudną przeszkodą dla konsorcjów blockchain. Kaleido oferuje teraz opcję „wdrożenia w przedsiębiorstwie” dla umów z wbudowanym nadzorem, przepływem pracy, wersjonowaniem, zabezpieczeniami i zaporą ogniową. Ta funkcja obsługuje również Truffle i jest zintegrowana z Github. 

Po raz pierwszy w sieci opartej na Ethereum użytkownicy mogą teraz weryfikować i kontrolować, które wiersze kodu zostały wykonane dla każdej transakcji. W połączeniu z partnerstwem Kaleido i MythX w celu dodania nowych technik analizy inteligentnych kontraktów MythX, przedsiębiorstwa mają teraz proste rozwiązanie do inteligentnego zarządzania umowami, wdrażania i analizowania za naciśnięciem przycisku. Kaleido, Blockchain Business Cloud dla nowoczesnych sieci biznesowych oferuje pełną platformę blockchain opartą na Enterprise Ethereum.

Czytaj więcej tutaj.

_____________________________________________________________________________

Joseph Lubin DevCon Call-to-Action: OneMillionDevs.com

Podczas przemówienia inauguracyjnego pod adresem DevCon 5, Joseph Lubin ogłosił wezwanie do działania w celu zbudowania społeczności programistów Ethereum i uruchomił inicjatywę ekosystemową, aby zainspirować milion programistów, technologów i hakerów blockchain do sprawdzenia, jak ich umiejętności można wykorzystać do pisania inteligentnych kontraktów i tworzenia aplikacji w sieci Ethereum.. 

Szacuje się, że na całym świecie jest około 24 milionów programistów, ale liczba deweloperów blockchain sięga kilkuset tysięcy – a największa liczba rozwija się na Ethereum. Wraz z ulepszaniem narzędzi, dokumentacji, bibliotek i onrampów Lubin rzuca wyzwanie społeczności, aby poleciła nowych programistów i zwiększyła udział programistów Ethereum do miliona w przyszłym roku.

_____________________________________________________________________________

ConsenSys Grants przekazuje 175 000 dolarów w drugiej fali

Na DevCon 4 w 2018 roku Joseph Lubin ogłosił, że fundusz grantowy w wysokości 500 000 USD zostanie rozdysponowany na projekty budujące oprogramowanie open source w celu rozwiązania problemów technicznych w sieci Ethereum. Od samego początku w ramach programu ConsenSys Grants sfinansowano 15 projektów na łączną kwotę 330 000 USD. W dniu dzisiejszym program ConsenSys Grants ogłosił drugą falę stypendiów, którzy otrzymają dofinansowanie. 

 1. Bezpieczeństwo:

 

 1. Latarnia morska: Klient Ethereum Serenity zorientowany na bezpieczeństwo otrzymał kolejną dotację w wysokości 25 000 USD na kontynuację doskonałej pracy w postaci dowodu udziału + fragmentacji.
 • Infrastruktura: 
  1. Zeropool: W pełni anonimowe i niemożliwe do śledzenia transakcje na Ethereum obsługujące wiele tokenów ERC20, eterów i anonimowych swapów atomowych – 25000 USD
  2. PISA: Prawdziwa skalowalność kryptowalut, łagodząc założenie, że 99% transakcji może pozostać lokalnie wśród stron zamiast w sieci globalnej – 25 000 USD
  3. Tellor: Zdecentralizowana wyrocznia, która zapewnia wydajną, pozbawioną zaufania i zdecentralizowaną alternatywę dla danych spoza łańcucha – 25 000 USD
  4. DappNode: Zdecentralizowana sieć własnych węzłów z przyjaznym dla użytkownika interfejsem – 25 000 USD
  5. Infrastruktura Użyteczność i narzędzia deweloperskie
   1. Alice: Aplikacja mobilna do łatwego tworzenia natywnych aplikacji mobilnych – 25 000 USD
   2. Ethers.js: Kompletna biblioteka Ethereum JavaScript do tworzenia portfeli, ram i narzędzi, z naciskiem na bezpieczeństwo, zwartość i prostotę – 25 000 USD
   3. ConsenSys Grants finansuje projekty open source, które przynoszą korzyści większemu ekosystemowi Ethereum. Obsługiwane projekty obejmują kluczowe obszary, takie jak infrastruktura podstawowa, ulepszone narzędzia programistyczne i UX, bezpieczeństwo i dostęp do wiedzy dla programistów, użytkowników i wpływ społeczny. ConsenSys Grants Wave 3 jest już otwarta dla zgłoszeń, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni w EthDenver w lutym 2020 r. Termin składania wniosków upływa 14 stycznia 2020 r.. 

    _____________________________________________________________________________

    Enterprise Ethereum Alliance (EEA) publikuje nowe specyfikacje klientów, organizuje pierwsze spotkanie Mainnet

    Plik Enterprise Ethereum Alliance (EOG), organizacja branżowa kierowana przez członków, reprezentowana przez setki firm na całym świecie. Dzisiaj wydali dwie nowe specyfikacje, które można pobrać tutaj.

    EEA zorganizuje również swoje pierwsze spotkanie Mainnet w celu interaktywnej dyskusji na tematy takie jak prywatność, przepustowość transakcji i wymagania prawne dla branż i przedsiębiorstw, które muszą jak najlepiej wykorzystać Ethereum. Przewodniczący grupy roboczej EEA Mainnet John Wolpert, starszy dyrektor ds. Produktu w ConsenSys Web3Studio, poprowadził dyskusję. 

    Pełne wydanie

    _____________________________________________________________________________

    O ConsenSys:

    ConsenSys przekształca naszą obecną architekturę cyfrową w bardziej otwarty, inkluzywny i bezpieczny internet wartości, powszechnie nazywany Web3. Dzięki bardziej godnej zaufania architekturze internetowej pomagamy osobom fizycznym, przedsiębiorstwom i rządom w odblokowywaniu nowych modeli biznesowych i wartości, zwiększaniu wydajności dzięki współużytkowanej infrastrukturze IT oraz wykorzystaniu najnowocześniejszych metod kryptograficznych do ochrony prywatnych danych użytkowników. Dzięki naszej wyjątkowej globalnej działalności obejmującej fundusz venture i inkubator startupów, ramię konsultingowe Enterprise Ethereum oraz Akademię edukacyjną, ConsenSys buduje dla zdecentralizowanej przyszłości.

    Kontakty z mediami: [e-mail chroniony]

    Biuletyn Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości o Ethereum, rozwiązania dla przedsiębiorstw, zasoby dla programistów i nie tylko.Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 rRaport

    Ethereum Raport DeFi za III kwartał 2020 r

    Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 rRaport

    Ethereum Raport DeFi za II kwartał 2020 r

    Ethereum 2 0 Raport o obstawianiu ekosystemówRaport

    Raport ekosystemu obstawiania Ethereum 2.0

    Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych BlockchainPrzewodnik

    Kompletny przewodnik po sieciach biznesowych Blockchain

    Jak zbudować udany produkt BlockchainWebinar

    Jak zbudować udany produkt Blockchain

    Banki centralne i przyszłość pieniądzaBiały papier

    Banki centralne i przyszłość pieniądza

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map