3 powody, dla których warto kupować co najmniej 1 bitcoin

Jeśli byłeś na uboczu, nie martw się. Nie jesteś jedyny.

W rzeczywistości już jesteś na czele stawki, czytając ten artykuł i podjąłeś mądrą decyzję, aby zignorować główne media szerzące strach i niepewność na rynku kryptowalut.

Oto 3 powody, dla których powinieneś kupić co najmniej 1 Bitcoin i stać się 1% światowej populacji, aby posiadać ten rewolucyjny zasób.

1. Współczynnik niedoboru bitcoinów

Aby coś było cenne, musi być rzadkie, co oznacza, że ​​ma ograniczone zasoby. Metale szlachetne, antyki, wybite monety i karty baseballowe są cenne, ponieważ jest ich niewiele. Z drugiej strony obiektów cyfrowych, takich jak zdjęcia, filmy i muzyka, wcale nie brakuje. Jest od tego wyjątek.

W przypadku Bitcoina ma ustalony limit 21 milionów.

Około 17 milionów Bitcoinów zostało wydobytych w ciągu ostatnich 10 lat od jego istnienia. Osiągnięcie pułapu 21 milionów nie nastąpi do około roku 2140. NIE oznacza to, że masz 121 lat na zakup Bitcoina.

niedobór bitcoinów

Zanurzmy się nieco głębiej.

Satoshi Nakamoto, tajemniczy twórca Bitcoina, zaprojektował go w taki sposób, że liczba wydobywanych bitcoinów maleje wraz ze wzrostem trudności wydobycia. Za pierwsze 210 000 wydobytych bloków górnicy zostali nagrodzeni 50 nowo utworzonymi Bitcoinami na blok. W 2012 roku liczba ta zmniejszyła się o połowę do 25 bitcoinów przyznawanych za blok, a następnie ponownie o połowę do 12,5 bitcoinów w 2016 r..

Kolejny „halving” nastąpi w połowie 2020 roku. Więc, co to znaczy? Każde zmniejszenie o połowę powoduje wzrost niedoborów, ponieważ zmniejsza się liczba bitcoinów, które można wydobyć.

Niedobór jest ważną zasadą, jeśli chodzi o wartość i inwestowanie. Wraz ze zbliżającym się zbliżającym się kolejnym zmniejszeniem o połowę popyt na Bitcoin wzrośnie.

Ale co odróżnia Bitcoin od innych aktywów z „czynnikiem niedoboru”, takim jak metale szlachetne? Jest to użyteczny system płatniczy, który, jak możemy się spodziewać, zostanie powszechnie przyjęty i spowoduje wzrost popytu (i wartości) na walutę niepieniężną.

2. Wzrost przyjęcia bitcoinów

Globalne przyjęcie tej nowej klasy aktywów rośnie pomimo ostatniej korekty cen. Bitcoin ma najwyższy wskaźnik adopcji w porównaniu z innymi kryptowalutami, zapewniając zaufanie i wiarygodność.


Wskaźnik adopcji dla Bitcoin rośnie w imponującym tempie. W 2013 roku było 1789 kupców akceptujących Bitcoin, a następnie w grudniu 2018 było 14346 miejsc na całym świecie akceptujących Bitcoiny. To wzrost o 700% – co oznacza, że ​​adopcja stale rośnie i będzie rosła przez lata.

Coraz więcej osób chce używać walut cyfrowych do codziennych zakupów. Stanie się to łatwiejsze, ponieważ tysiące globalnych organizacji zaczną przeznaczać zasoby na badania nad technologią blockchain, aby zbadać, w jaki sposób może ona pozytywnie wpłynąć na ich już odnoszące sukcesy biznesy.

Niektóre z najpopularniejszych firm na świecie akceptują teraz płatności Bitcoin, takie jak Wikipedia, Microsoft i Expedia.

Czytać: 18 głównych firm, które akceptują Bitcoin jako płatność

Jest też Facebook. Internetowy gigant mediów społecznościowych i sieci społecznościowych ujawnił szczegóły dotyczące swojej nowej kryptowaluty o kryptonimie Libra. Może to być zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że Facebook nieco ponad rok temu zakazał wszystkich reklam związanych z kryptowalutami. Zastanawiam się, dlaczego?

Przyjęcie do głównego nurtu przez te duże firmy jest sygnałem, że blockchain wkrótce stanie się masowy. Podobnie jak w przypadku boomu internetowego, wpływ na nasze codzienne życie będzie znaczący.

Potwierdzi to popularną opinię, że Bitcoin (i inne kryptowaluty) są integralną częścią przyszłego globalnego biznesu. Posiadanie Bitcoina teraz przed masową adopcją to mądra decyzja.

Odwiedzić Coinmap aby wyświetlić mapę cieplną sklepów lub bankomatów w pobliżu akceptujących Bitcoiny na całym świecie.

mapa monet

3. Wielkie pieniądze dopiero nadejdą

Według Bloomberga do wyścigu kryptowalut przystąpiły duże grupy instytucjonalne. Tak było zgłoszone że duzi kupujący, tacy jak fundusze hedgingowe, konsekwentnie kupują cyfrowe monety o wartości ponad 100 000 000 USD w drodze prywatnych transakcji.

„Poczekaj, aż inwestorzy instytucjonalni przyjmą kryptowaluty” od dawna jest mottem dla entuzjastów walut cyfrowych, jednak dla większości inwestorów będzie za późno.

Na przykład, Goldman Sachs stał się pierwszym bankiem inwestycyjnym, który zaoferował swoim klientom produkt do handlu bitcoinami. Jest więc bardzo prawdopodobne, że ta tendencja stanie się prawdziwym trendem w 2019 roku.

Wall Street Crypto

Ostatni rok, wierność, Nasdaq i Intercontinental Exchange (ICE) ogłosiły plany wprowadzenia ofert handlu kryptowalutami dla inwestorów instytucjonalnych w 2019 roku. Fidelity jest jednym z największych na świecie zarządzających aktywami z funduszami 2,6 tys. USD uruchomi produkty kryptograficzne.

Co najważniejsze, oczekuje się, że nowe przedsięwzięcie ICE „Bakkt” wprowadzi więcej firm z Wall Street do handlu Bitcoinami. Planowana, regulowana platforma handlu aktywami zostanie uruchomiona z instrumentami pochodnymi Bitcoin i usługą przechowywania kryptowalut. Ponadto planuje wprowadzenie usług płatności akceptantów w niedalekiej przyszłości.

Bakkt osiągnął również porozumienie w sprawie kapitału Starbucks co pozwoli na wykorzystanie Bitcoina do kupowania napojów w ich sklepach.

W związku z wprowadzeniem regulacji finansowych wrota się otworzą. Pieniądze przepłyną z rynku bilionów dolarów do bitcoinów, które wzrosną do rekordowych rekordów wszechczasów.

Wniosek: nie przegap kupowania bitcoinów

Miejmy nadzieję, że masz teraz lepszy powód, aby kupić co najmniej 1 Bitcoin. Jeśli tego nie zrobisz, oto kilka innych powodów, aby kupić BTC:

  • Technologia jest rewolucyjna (oczywista)
  • Podaż jest ograniczona, a ceny wzrosły w 2019 roku
  • Duże firmy nadal rozwijają systemy płatności crypo
  • Przestrzeń blockchain jest wciąż młoda (tj. Niemowlęctwo dot com sprzed 1999 r.)

Jeśli nie masz pewności, gdzie i jak kupić Bitcoin lub inne kryptowaluty, przygotowaliśmy łatwy do czytania przewodnik po najlepszych giełdach kryptowalut na świecie.

Dalsze sugerowane lektury:

  • 3 Najlepsze strony z wykresami kryptograficznymi dla handlowców Altcoin
  • Porównanie najlepszych giełd handlowych z dźwignią kryptograficzną
  • Dlaczego ciągle tracę pieniądze na Bitmex? Uniknij tych 5 błędów
  • Recenzja OKEx: ocena, czy to jest bezpieczne & Niezawodny?
  • Najlepsze portfele sprzętowe do przechowywania bitcoinów
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map