W tym Binance VS Coinbase porównanie, będziemy omawiać dwa z największe giełdy kryptowalut na rynku. Zamierzam ci opowiedzieć czym oni są, jakie usługi oferują, i jak bezpieczne są w użyciu. Ponieważ jest to recenzja Coinbase VS Binance, powiem Ci również, która giełda jest najlepsza dla początkujących traderów.

Rynek kryptowalut jest wart więcej niż 320 miliardów dolarów dzisiaj. Tak więc, jeśli zastanawiałeś się nad zainwestowaniem w niektóre Ethereum, Bitcoin lub Marszczyć to nie jesteś jedyny! Stworzono całą branżę, aby to zrobić tak proste, jak to tylko możliwe aby ludzie mogli kupować i sprzedawać kryptowaluty.

Firmy, które tworzą tę branżę, są nazywane giełdy kryptowalut. CoinMarketCap listy 204 giełdy kryptowalut gdzie użytkownicy mogą handlować setkami domen monety i żetony. Dla początkujących liczba wyborów może być przerażająca, ale nie martw się, ponieważ jestem tutaj, aby pomóc!

Odpowiem na wszystkie ważne pytania, takie jak, czy Binance jest bezpieczne? A jakie są limity Coinbase? Jednak pierwsze pytanie, które zadam, brzmi: czy zaczniemy? Tak? Świetny!

Zanim zacznę mówić o porównaniu Coinbase VS Binance, szybko przyjrzę się, czym jest każda giełda i skąd się wzięła. Zacznę od Coinbase a następnie przejdź do Binance. Ponadto, jeśli się spieszysz, możesz znaleźć plik główne szczegóły o każdej z poniższych platform.


Teraz przejdźmy do Coinbase.

Korzenie Coinbase

Coinbase to giełda brokerska założona w 2012 roku przez Briana Armstronga i Freda Ehrsama w San Francisco w Kalifornii.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Giełda maklerska kupuje kryptowalutę dla swoich klientów, zamiast gromadzić kupujących i sprzedających razem, jak robią to giełdy handlowe. Coinbase to największa giełda brokerska na rynku.Binance VS Coinbase: CEO & amp; Współzałożyciel Coinbase.

W sierpniu 2017 roku Coinbase była pierwszą giełdą, która stała się jednorożcem! Nie, nie mityczny koń! Coinbase stał się finansowym jednorożcem, czyli firmą, która jest taka wyceniony na ponad 1 miliard dolarów. Brian Armstrong również zajął 10 miejsce Fortune’s lista najbardziej wpływowych młodych ludzi w branży. Nieźle jak na firmę, która ma zaledwie sześć lat, prawda?

Od momentu powstania Coinbase buduje partnerstwa z dużymi firmami, takimi jak Dell, Time Inc., i Expedia. Niedawno tak było plotkowano że gigant mediów społecznościowych, Facebook, jest zainteresowany kupnem giełdy! Wszystko to sprawia, że ​​Coinbase jest jednym z najbardziej legalnych biznesów kryptowalutowych.

Ale co z Binance?

Szybki przegląd Binance

Binance została założona w 2017 roku przez Changpeng Zhao i Yi He. Ma siedzibę na Malcie, chociaż ma biura w Chinach, Japonii i na Tajwanie. Obaj założyciele rozpoczęli karierę w kryptowalutach w OKCoin Wymieniać się.

Binance jest giełdą kryptowalutową, co oznacza, że ​​tak jest łączy kupujących ze sprzedawcami w celu handlu kryptowalutami. Ma również swoją kryptowalutę zwaną Binance Coin (BNB). Giełda wykorzystywała Binance Coin I CO podnieść 15 milionów dolarów USD w lipcu 2017 r.Binance VS Coinbase: logo Binance.

Uwaga: ICO to pierwsza oferta monet i jest sposobem dla nowych firm na gromadzenie funduszy bez korzystania z bardziej tradycyjnych metod, takich jak emisja akcji lub obligacji.

Binance jest dobrze znane z rozdawania fajnych nagród swoim najlepszym handlowcom. W przeszłości nagrodami były iPhone’y, MacBooki, Mercedes-Benz, a nawet Maserati! W tej chwili zespół Binance poszukuje partnerów do utworzenia funduszu inwestycyjnego wartego miliard dolarów.

Tak więc obie wymiany są duży… Ale który jest większy? Porównajmy rozmiar Coinbase VS Binance.

Rozmiar

Coinbase ma obsłużył ponad 20 milionów klientów w 32 różnych krajach. Na platformie kupiono i sprzedano kryptowalutę o wartości ponad 150 miliardów dolarów.

Binance jest w rankingu druga największa na liście 204 giełd CoinMarketCap. Ma 24-godzinny wolumen obrotu 1 261 129 677 USD.

Uwaga: 24-godzinny wolumen obrotu to całkowita wartość kryptowaluty, która jest kupowana i sprzedawana na giełdzie w ciągu jednego dnia. Przedstawiony rysunek dotyczy dnia 07/02/18.

Trudno powiedzieć, która giełda jest większa, ponieważ Coinbase nie jest notowana na CoinMarketCap. Możesz jednak wstępnie oszacować średni dzienny wolumen Coinbase na podstawie danych, które podaje na swojej stronie głównej. To oszacowanie jest około 85-100 milionów dolarów dziennie.

Teraz wiesz, że obie giełdy są ogromne, ale co jest lepsze? Aby się tego dowiedzieć, musimy sprawdzić, jakie usługi walutowe oferuje każda kantor. Rzućmy okiem na porównanie ich usług walutowych Coinbase VS Binance.

Usługi walutowe

Dwa rodzaje usług walutowych oferowanych przez giełdy kryptowalut to handel fiducjarny i handel kryptowalutami.

Handel Fiatem to usługa, która pozwala użytkownikom kupować i sprzedawać kryptowaluty za pomocą waluty fiducjarne. Waluty fiat to oficjalne waluty narodów lub grup narodów. Przykłady waluty fiducjarnej to dolar kanadyjski (CAD), rupia indyjska (INR) i euro Unii Europejskiej (EUR).

Handel kryptowalutami to usługa, która umożliwia użytkownikom wymianę jednej kryptowaluty na inną.

Pary walut, w których giełdy oferują kursy wymiany, nazywane są parami handlowymi. Użytkownicy będą mogli wymieniać tylko te waluty, które są wymienione jako pary handlowe. To trochę tak, jakbyś pojechał do Bureau de Change na lotnisku;

 • Tak wygląda para handlowa fiat; 1 funt brytyjski (GBP) = 90 rupii indyjskich (INR).
 • Tak wygląda para handlowa kryptowalutami; 1 Bitcoin (BTC) = 14 Ethereum (ETH)
 • Para handlowa fiat / crypto wygląda następująco; 1 Bitcoin (BTC) = 6300 dolarów amerykańskich (USD).

Zobaczmy, jakie usługi walutowe oferuje Coinbase.

Usługi walutowe Coinbase

Handlowcy Coinbase mogą kupować kryptowaluty za pomocą walut fiducjarnych w dowolnym z 32 krajów, w których działa. Wszystkie kraje, w których działa Coinbase, znajdują się w Europie i Ameryce Północnej, z wyjątkiem Australii i Singapuru.

Uwaga: Handlowcy mogą również używać Coinbase do sprzedaży kryptowalut we wszystkich 32 krajach, z wyjątkiem Australii i Kanady.

Handel Fiatem na Coinbase jest świetny dla początkujących ponieważ nie muszą odwiedzać innej giełdy, zanim zaczną handlować kryptowalutami. W jednym miejscu znajdą wszystko, czego potrzebują!

Binance VS Coinbase: funkcja Coinbase.

W tej chwili Coinbase oferuje tylko wymianę Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) i Ethereum (ETH). Oznacza to, że Coinbase oferuje 12 par handlowych kryptowalut przy czym każda kryptowaluta jest oferowana do handlu z trzema innymi.

Teraz przyjrzyjmy się Binance i tym, co oferują.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Usługi walutowe Binance

Binance w ogóle nie oferuje żadnego handlu fiducjarnego. Oznacza to, że użytkownicy mogą zasilać swoje konta – i handlować – tylko kryptowalutami. Jednak Binance oferuje znacznie lepszy wybór handlu kryptowalutami niż Coinbase. Giełda oferuje handel setkami dobrze znanych i nowo wydanych kryptowalut. Zawierają EOS, SÓL, Cardano, Gifto, Steem, Lisk, Pętla, NEO, i wiele więcej.

Binance ma cztery główne kryptowaluty dla których oferuje pary handlowe. Oni są:

 • Bitcoin (BTC): 149 par

 • Binance Coin (BNB): 74 pary

 • Ethereum (ETH): 146 par

 • Tether amerykański (USDT): 18 par

Więc, kto z usług walutowych jest lepszy – Binance VS Coinbase?

Dla początkujących, Coinbase ma lepsze usługi walutowe ponieważ nowi handlowcy mogą kupować kryptowaluty za waluty fiducjarne. Nie muszą najpierw iść na kolejną wymianę. Wybór monet jest stosunkowo niewielki, ale wciąż jest wystarczająco duży, aby większość początkujących traderów mogła zacząć.

Binance VS Coinbase: funkcja Binance.

Dla bardziej zaawansowanych użytkowników, Binance ma lepsze usługi walutowe. Jego wybór monet jest jednym z najlepszych na rynku, a nowe monety są zawsze dodawane. Jednak ta runda trafia do Coinbase z powodu braku handlu na Binance.

Teraz wiesz, z jakimi walutami możesz handlować na Coinbase i Binance. Następnie zobaczmy, kto pobiera najniższe opłaty między Coinbase VS Binance.

Opłaty

Tam są trzy główne rodzaje opłat handlowcy muszą płacić za korzystanie z usług giełdy kryptowalut. Oni są: opłaty depozytowe, Opłaty karencji, i opłaty handlowe. Najpierw przyjrzę się opłatom Coinbase.

Opłaty w Coinbase

Coinbase pobiera opłatę w wysokości 1,49% za każdy zakup lub sprzedaż kryptowaluty. Ta opłata wzrasta do 3,99% w przypadku transakcji dokonywanych za pomocą karty kredytowej.

Binance VS Coinbase: opłaty Coinbase.Opłaty Coinbase | Źródło: coinbase

Coinbase nie oferuje par handlowych, takich jak Binance. Oznacza to, że nie oferuje też kursów wymiany. Zamiast tego korzysta z usługi konwersji, która oferuje ustaloną cenę lub „współczynnik konwersji” dla każdej transakcji. Opłaty za konwersję Coinbase są oparte na kursach wymiany GDAX.

Uwaga: GDAX (Global Digital Asset Exchange) to giełda kryptowalut należąca do Coinbase. Oferuje więcej par handlowych i funkcji niż Coinbase. Jeśli zarejestrujesz się w Coinbase, otrzymasz również dostęp do konta GDAX.

Coinbase oferuje bezpłatne wpłaty w euro w SEPA. W SEPA za wypłaty w euro pobierana jest opłata w wysokości 0,15. Wpłaty przelewem bankowym w dolarach amerykańskich są bezpłatne. Za wypłaty w dolarach amerykańskich pobierana jest opłata w wysokości 10 USD.

Uwaga: SEPA to jednolity obszar płatności w euro. Jest to organizacja zrzeszająca 28 krajów UE, która umożliwia szybki i bezpieczny przepływ euro przez swoje granice.

Opłaty Coinbase są niskie w porównaniu z giełdami oferującymi podobne usługi, takie jak CEX i Coinmama. Jednak są one wysokie w porównaniu z giełdami kryptowalutowymi, takimi jak Binance…

Opłaty Binance

Binance nie pobiera opłat za wpłaty ani wypłaty. Dzieje się tak, ponieważ Binance oferuje tylko handel kryptowalutami. Obsługa transakcji kryptowalutowych jest znacznie tańsza niż obsługa transakcji walutowych!

Binance pobiera opłatę w wysokości 0,1% dla wszystkich branż. Oferuje również 50% zniżki na opłaty dla transakcji dokonanych za pomocą Binance Coin.

Binance VS Coinbase: Opłaty Binance.

Opłaty Binance | Źródło: binance

Jak widać, jest tutaj wyraźny zwycięzca. Runda opłat Binance VS Coinbase to łatwe zwycięstwo zespołu Binance. Opłaty są bardzo niskie i łatwe do zrozumienia, co jest świetne dla początkujących traderów!

Następnie chcę porozmawiać o tym, jak to zrobić przyjazny użytkownikowi każda wymiana jest. Ale najpierw krótka uwaga na temat limitów handlowych Coinbase VS Binance.

Krótka uwaga na temat limitów handlowych

Większość giełd ma limity o tym, ile handlowcy walutowi mogą wpłacać i wypłacać. Zobaczmy, jak porównują się limity Binance VS Coinbase.

Limity Coinbase

Limity Coinbase zależą od waluty fiducjarnej, którą handlujesz oraz od tego, czy jesteś użytkownikiem poziomu 0, 1, 2 czy 3. Na przykład użytkownicy poziomu 2 mogą dokonać do 25 000 $ wartości transakcji dzień. Użytkownicy poziomu 3 mogą dokonywać nieograniczonej liczby transakcji.

Binance VS Coinbase: dlaczego warto korzystać z Coinbase.

Uwaga: Poziom osiągnięty przez tradera będzie zależał od tego, ile danych osobowych poda podczas zakładania konta. Nazywa się to weryfikacją konta. Każdy poziom wymaga weryfikacji większej ilości informacji o użytkowniku.

Limity Binance

Limity Binance zależą od tego, czy trader ma weryfikację na poziomie 1 czy 2. Użytkownicy poziomu 1 mogą handlować do 2BTC wartości kryptowaluty dziennie. Użytkownicy poziomu 2 mogą dokonywać transakcji na wartość do 100 BTC dziennie (to około 650 000 USD!).

Binance nie ma limitu ilości kryptowalut, które użytkownik może zdeponować.

Tak więc Binance oferuje wyższe limity handlowe niż Coinbase, ale która platforma jest łatwiejsza w użyciu?

Przyjazność dla użytkownika

W tej rundzie istnieje wyraźny zwycięzca między Binance VS Coinbase.

Coinbase to jeden z najbardziej przyjaznych dla użytkownika produktów w kryptowalutach. Jest polecany każdemu nowicjuszowi w dziedzinie kryptowalut, ponieważ jest to idealne miejsce do dokonywania pierwszych transakcji. Układ jest czysty, prosty i dobrze zaprojektowany, i jego cechy są podstawowy (w dobry sposób!). Zrobiłem swoje pierwsze transakcje za pomocą Coinbase i zawsze jest to pierwsza wymiana, o której wspominam znajomym.

Binance VS Coinbase: pulpit nawigacyjny Coinabse.

Źródło: Coinbase

Binance mógłby wygrać tę rundę, gdyby porównać go z jakąkolwiek inną giełdą. Posiada dwa ustawienia użytkownika: podstawowy i zaawansowane. Podstawowy jest prawdopodobnie trochę za zaawansowany kompletni początkujący. Jednak oferuje bardziej pewnym inwestorom wszystkie informacje i funkcje, których potrzebują, w prosty i jasny sposób.

Coinbase wygrywa tę rundę, ale Polecam obie wymiany dla początkujących. Użyj najpierw Coinbase, a później Binance, aby uzyskać pełne doświadczenie handlowe.

Binance VS Coinbase: pulpit Binance.

Więc teraz wiesz, jakie usługi oferują Coinbase i Binance, ile kosztują i jak łatwo z nich korzystać.

Następnie chcę odpowiedzieć dwa bardzo ważne pytania. Czy Binance jest bezpieczne? I czy ma lepsze zabezpieczenia niż Coinbase? Przekonajmy się, porównując Binance VS Coinbase bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo

Obie giełdy używają uwierzytelnianie dwuskładnikowe do ochrony kont użytkowników. Jest to system, w którym każde konto ma dwa rodzaje haseł. Pierwsza jest wybierana przez użytkownika, a druga jest wysyłana na telefon komórkowy użytkownika lub tworzona przez aplikację taką jak Google Authenticator.

Binance VS Coinbase: Google Authenticator.

Coinbase przechowuje w trybie offline 98% środków użytkowników. 2%, które jest przechowywane online, jest ubezpieczone od kradzieży przez Lloyd’s of London. Coinbase oddziela również fundusze użytkowników od funduszy operacyjnych, aby zapobiec ich niewłaściwemu wykorzystaniu. Siedziba w USA oznacza również, że Coinbase musi przestrzegać amerykańskich przepisów finansowych jedne z najtrudniejszych na świecie.

Nie jest jasne, w jaki sposób Binance zarządza pieniędzmi swoich klientów, co niepokoi niektórych użytkowników. Jeszcze 27 czerwca 2018 r, Użytkownicy Binance zgłosili brakujące środki po planowanej aktualizacji systemu. Binance został zmuszony do przeprosin i zaoferował 70% rabatu na opłaty handlowe za kłopoty, jakie spowodowała aktualizacja.

Jednak zespół bezpieczeństwa w Binance był chwalony za ochronę pieniędzy użytkowników przed hakerami. W marcu 2018 roku hakerzy ukradli dane logowania użytkownika i próbowali obrabować giełdę. Systemy Binance wykryły włamanie i zatrzymały go. Żaden użytkownik nie stracił żadnych środków, a fundusze hakera zostały przekazane na cele charytatywne!

Binance VS Coinbase: kup Bitcoin za USD na Binance.

Czy Binance jest więc bezpieczne i można zaufać Coinbase, jeśli chodzi o ochronę pieniędzy użytkowników?

Binance i Coinbase mają lepsze dane dotyczące bezpieczeństwa niż większość innych giełd. Dbają o bezpieczeństwo klientów bardzo poważnie. W Binance VS Coinbase ta runda przechodzi do Coinbase, ponieważ jest bardziej otwarta i uczciwa w kwestii tego, gdzie znajdują się środki użytkownika i do czego są wykorzystywane.

Kryptowaluty to wciąż nowa technologia, więc użytkownicy często doświadczają problemów. Chcę zobaczyć, która giełda najlepiej radzi sobie z tymi problemami. Następnie Binance VS Coinbase – obsługa klienta.

Obsługa klienta

Wiele wymian jest krytykowanych za posiadanie słaba obsługa klienta. Niestety, Binance i Coinbase również mogą się poprawić w tym obszarze. Żadna giełda nie ma opcji obsługi czatu na żywo w swoich witrynach głównych. Obie giełdy wolą komunikować się ze swoimi klientami poprzez e-mail. To powiedziawszy, obie giełdy oferują również usługi „SupportBot” dla ogólnych zapytań.

Coinbase trwa od 1 do 3 dni, aby odpowiedzieć na e-maile klientów, a niektórzy użytkownicy skarżyli się, że odpowiedzi są nieprzydatne lub zbyt ogólne. Giełda posiada szczegółową sekcję FAQ na swojej stronie „wsparcia”, która może być przydatna dla wielu nowych handlowców. Coinbase również infolinia telefoniczna ale ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych, więc dostęp do niego jest utrudniony dla klientów międzynarodowych.

Binance pomoc może być powolna, gdy giełda jest zajęta, ale jest dostępna w cztery różne języki (Chiński, koreański, angielski i japoński), więc przynajmniej próbują?

Giełdy kryptowalut nadal oferują znacznie gorszą obsługę klienta niż tradycyjne instytucje finansowe. Binance i Coinbase również mogłyby poradzić sobie znacznie lepiej. Żadna giełda nie wygrywa rundy obsługi klienta Coinbase VS Binance. Społeczność kryptowalut zasługuje na coś lepszego!

Zanim zdecydujesz, która giełda jest dla Ciebie najlepsza, czeka Cię jeszcze jedna runda. Ostatnia runda konkursu nazywa się Binance VS Coinbase: Platformy mobilne.

Platformy mobilne

Coinbase i Binance mają aplikacje mobilne, ale co jest lepsze? Zobaczmy, co myślą użytkownicy:

 • Aplikacja mobilna Coinbase:
 • Ocena iTunes: 5 z 5 (61.9k opinii)
 • Ocena w Google Play: 4 z 5 (144.4k opinii)
 • Aplikacja mobilna Binance:

Tak więc Coinbase wygrywa bitwę aplikacji mobilnych dzięki swojej dostępność i popularność.

Prawie skończyłem, więc wszystko, czego się nauczyłeś, umieściłem w poręcznej tabeli porównawczej Binance VS Coinbase.

Binance VS Coinbase: Tabela porównawcza

Coinbase Binance
Lokalizacja USA Malta
Typ handlu Pośrednik Crypto-to-Crypto
Liczba monet handlowych 30+ 150+
Opłaty Wysoki Niska
Przyjazność dla użytkownika Bardzo wysoko Średni
Bezpieczeństwo Wysoki Wysoki
Obsługa klienta Średni Średni
Aplikacja mobilna tak tak

I to wszystko, mój kompletny przewodnik dla początkujących po Binance VS Coinbase! Zanim wyjdę, podzielę się jeszcze kilkoma przemyśleniami, które mogą pomóc Ci zdecydować, która giełda jest dla Ciebie najlepsza.

Wnioski

Handel kryptowalutą po raz pierwszy może być straszny, kosztowny, i frustrujące! Dlatego tak ważne jest, aby wybierz odpowiednią giełdę.

Binance i Coinbase to świetny wybór dla początkujących traderów. Radzę używać ich obu! Zacznij od otwarcia konta w Coinbase. Wykonaj kilka prostych transakcji z Litecoinem lub Ethereum, a następnie, gdy poczujesz się gotowy, przejdź do Binance. Coinbase to idealne wprowadzenie do handlu kryptowalutami, a Binance to jedno z najlepszych miejsc do kontynuowania swojej edukacji kryptograficznej!

Ta bitwa Binance VS Coinbase kończy się szczęśliwym krawatem! Z przyjemnością opowiedziałem ci o dwóch z nich profesjonalny, niezawodny, i przyjazne dla użytkownika wymiany w sklepie. Co myślisz? Czy uważasz, że istnieje lepsza wymiana? Jeśli tak, daj mi znać, a ja to sprawdzę!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me