Handel kryptowalutami to aktywność, w której uczestniczy coraz więcej ludzi na całym świecie. Jednak jest też coraz więcej osób poszukujących dla siebie najlepszej platformy wymiany kryptowalut. W tym Bittrex VS Binance dla porównania, będziemy rozmawiać o dwóch gigantach branży.

Zarówno Binance, jak i Bittrex to jedne z najpopularniejszych serwisów wymiany kryptowalut w Internecie. Oboje też mają świetna reputacja, i są zaufana przez ogromną większość posiadaczy kryptowalut.

Jednak oczywiście większość ludzi będzie chciała wybrać jedną z dwóch – prowadzi to do dyskusji na temat bezpieczeństwo i jakość usług świadczonych przez platformy. Czy będzie to Binance VS Bittrex opłaty, obsługiwane monety, lub bezpieczeństwo, nie martw się – wszystkie istotne kwestie zostaną omówione w tym artykule!

Bittrex VS Binance: kryteria porównania

Jeśli porównujesz serwisy wymiany kryptowalut od jakiegoś czasu prawdopodobnie masz określone kryteria, według których próbujesz analizować platformy i sprawdzać który z nich najlepiej pasuje do Twojego opisu.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Cóż, to właściwy sposób – to metodologia, którą zastosujemy również w tym porównaniu Bittrex VS Binance.

Ponieważ istnieje wiele różnych punktów widzenia, z których moglibyśmy ocenić dwie witryny handlu kryptowalutami, skupimy się na nich pięć podstawowe cechybezpieczeństwo, łatwość użycia, opłaty, obsługiwana liczba monet, i liczba użytkowników.

Chociaż istnieją inne funkcje, którym z pewnością warto się przyjrzeć (np. Obsługa klienta i handel mobilny), wspomniane pięć jest często postrzegane jako niektóre z najważniejszych. Przyjrzyjmy się bliżej każdemu z nich, dobrze?

  • Bezpieczeństwo. Prawdopodobnie nie trzeba o tym wspominać, ale bezpieczeństwo powinno znajdować się na szczycie Twojej listy priorytetów porównując Bittrex VS Binance lub dowolne inne dwie platformy. Jeśli giełda kryptowalut nie ma odpowiednie środki bezpieczeństwa na miejscu możesz spodziewać się najgorszego – a mianowicie włamania i kradzieży wszystkich zasobów. Chociaż hacki kryptograficzne stały się stosunkowo rzadkim zjawiskiem, nadal się zdarzają – aby uzyskać spokój ducha, zawsze używaj platformy z najlepszymi funkcjami bezpieczeństwa!
  • Łatwość użycia. Chociaż nie jest to czynnik absolutnie niezbędny, łatwość użytkowania nadal będzie bardzo ważna część świetny serwis wymiany kryptowalut. Pomyśl o tym – jeśli rejestrujesz się na giełdzie lub w biurze maklerskim, prawdopodobnie tak będzie dużo handluje, kupowanie, i sprzedaż. Aby być wydajnym przy takich procesach, będziesz potrzebować platformy prosty w użyciu, łatwa w nawigacji, i pozbawione jakichkolwiek mylących funkcji. Czy pod tym względem Bittrex jest lepszy od Binance? Zobaczymy!
  • Opłaty. Jeśli chcesz się stać świetny inwestor – naprawdę świetnie – jedną z podstawowych rzeczy, które chcesz zrozumieć w tym porównaniu Bittrex VS Binance, jest różnica w opłatach między dwiema platformami. Widzisz, niektórzy z najlepszych inwestorów na świecie biorą to pod uwagę bardzo poważnie – jeśli opłaty są wysokie, skutkuje to pewna utrata potencjalnego zysku, i może mieć negatywny wpływ na Twoje ogólne zarobki. Oczywiście opłaty zależą od wielu różnych czynników – dojdziemy do tego w odpowiednim czasie.
  • Obsługiwane monety. Jeśli jesteś kompletny początkujący w handlu kryptowalutami, przez większość czasu będziesz chciał się tego trzymać jedne z najbardziej znanych monet na rynkuBitcoin, Eter, Litecoin, tron, i tak dalej. Jednak z czasem możesz chcieć zdywersyfikuj swoje aktywa, i zajrzyj do kilka innych altcoinów a może nawet tokeny kryptograficzne w które warto zainwestować. Aby móc to zrobić, będziesz potrzebować swojej giełdy kryptowalut pozwalają faktycznie kupować i sprzedawać te mniej znane aktywa kryptograficzne! Jasne, zawsze możesz zarejestrować się na innej platformie, oprócz korzystania z głównej, ale gdyby to było takie proste, prawdopodobnie nie czytałbyś tego porównania Bittrex VS Binance, prawda?
  • Liczba użytkowników. Na pierwszy rzut oka można by powiedzieć – to dość trywialne! Chociaż rozumiem, dlaczego liczba użytkowników może nie wydawać się najważniejszą rzeczą, na którą należy spojrzeć, porównując Bittrex VS Binance, muszę powiedzieć – to prawdopodobnie ważniejsze niż myślisz! Jeśli platforma ma ogromna liczba użytkowników, to znaczy, że jest stała, stała równowaga podaży i popytu być podtrzymany. Innymi słowy, nigdy nie będziesz musiał czekać ze sprzedażą swojej kryptowaluty ani doświadczyć opóźnień związanych z zakupem lub ogromnymi opłatami przy zakupie nowych monet. Z pewnością jeden z bardziej niedocenianych czynników dla każdego, kto próbuje się zdecydować – Bittrex lub Binance?

Biorąc to wszystko pod uwagę, jesteś teraz świadomy główne aspekty, na które należy zwrócić uwagę, decydując się na Bittrex VS Binance, lub podczas wybierania każda inna giełda kryptowalut, z tego powodu.

Nie traćmy teraz czasu i przejdźmy do rzeczywistego porównania.

Bittrex VS Binance: Porównanie

Aby wszystko było jasne i zwięzłe, będziemy postępować zgodnie z powyższą listą funkcji i zobaczyć, jak obie platformy w tej debacie na temat Bittrex VS Binance porównują się i kontrastują ze sobą. Oznacza to, że nie wejdziemy do Binance VS Bittrex opłaty lub liczba użytkowników jeszcze – raczej zaczniemy od aspektu bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo

Istnieje wiele różnych sposobów, w jakie może to zrobić witryna wymiany kryptowalut chronić majątek swoich użytkowników. Różne platformy wykorzystują różne środki ochronne – to samo dotyczy porównania Bittrex VS Binance.


Krótko mówiąc, bez względu na to, czy wybierzesz Binance czy Bittrex jako platformę wymiany kryptowalut, możesz być spokojny – obie giełdy wykorzystują doskonałe funkcje bezpieczeństwa.

Bittrex VS Binance: uaktualnij do globalnego Bittrex.

W obu tych witrynach będzie to możliwe włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe – doda to dodatkową warstwę bezpieczeństwa do Twoich aktywów kryptowalutowych.

Ponadto Bittrex oferuje swoim użytkownikom również bardzo unikalną funkcję – giełda posiada 80% – 90% wszystkich aktywów kryptowalutowych urządzenia do przechowywania w chłodni. Oznacza to, że praktycznie, byłoby prawie niemożliwe, aby hakerzy włamali się i ukradli Twoje kryptowaluty! Nic dziwnego, że Bittrex jest powszechnie określany jako "najbezpieczniejsza giełda kryptowalut na świecie".

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Łatwość użycia

Czynnik użyteczności platformy wymiany kryptowalut zależy od wiele różnych aspektów. Warto też zaznaczyć, że to, co jest „łatwe w użyciu” profesjonalista w handlu kryptowalutami będzie raczej trudne dla kompletnego nowicjusza!

Biorąc to pod uwagę, nie jest to coś, czym musisz się martwić w przypadku porównania Bittrex VS Binance – obie platformy są bardzo proste w użyciu, i całkiem proste w swoich projektach.

W szczególności nie oznacza to, że Bittrex czy Binance brak jakichkolwiek specyficznych cech. Wszystkie podstawowe funkcje, których możesz potrzebować wysokiej klasy witryna do handlu kryptowalutami będzie obecny na obu platformach – wszystkie niezbędne wykresy, przyciski i tym podobne.

Platformy również zawierają kilka przydatnych wskazówek dla każdego, kto dopiero zaczyna – będziesz mógł zapoznać się z każdą z funkcji i zobaczyć, co robią i jakie korzyści mogą Ci przynieść w procesie handlu, kupowania i sprzedawania kryptowalut.

Procesy rejestracji w obu omawianych witrynach są również dość proste i można je bardzo szybko zakończyć. Podsumowując, jeśli chodzi o łatwość obsługi, obie platformy zapewnią Ci dużą użyteczność – z pewnością świetna uwaga dla każdego, kto patrzy na porównania Binance VS Bittrex!

Opłaty

Teraz, the Bittrex VS Binance opłaty są z pewnością jednym z najbardziej poszukiwanych tematów przez tych, którzy chcą zacząć handlować aktywami kryptograficznymi.

Jak wskazano wcześniej w artykule, jeśli chcesz zarobić na kryptowalutach, z pewnością jest to jedna z rzeczy, na które będziesz musiał zwrócić szczególną uwagę! Oczywiście może to nie być decydującym czynnikiem, ale pomyśl o tym sam – prawdopodobnie będziesz handlować i wymieniać swoje kryptowaluty wiele razy w tygodniu.

Jeśli opłaty są wysokie, na pewno dadzą całkiem pokaźną sumę pieniędzy!

Bittrex to świetny wybór, jeśli chodzi o niewielkie opłaty. Wymiana obciąży cię stałą opłatę w wysokości 0,25% za Twoje transakcje. Jasne, jest nieco wyższy niż w przypadku niektórych innych giełd, ale jednocześnie, skoro został naprawiony, na dłuższą metę możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy.

Bittrex VS Binance: Wybór monet Binance.

Mimo wszystko Binance rzuca wyzwanie Bittrexowi raczej stanowczo!

Widzisz, z Binance będziesz mieć 0,1% prowizji od wszystkich Twoich transakcji. To jedna z najmniejszych opłat w branży! Nie dotyczy to jednak opłat za wypłatę – tylko tych, które mają związek z transakcjami.

A więc – jeśli chodzi o opłaty Binance VS te z Bittrex, Binance jest zdecydowanie lepszy!

Liczba obsługiwanych monet

Bez względu na rodzaj platforma handlowa kryptowalutami to jest to, co wybierasz, prawie zawsze możesz tego oczekiwać obsługują wszystkie główne kryptowaluty – co oznacza, że ​​zawsze powinieneś być w stanie handlować i wymieniać Bitcoin, Ether, Litecoin i podobne. Jeśli tak nie jest, prawdopodobnie lepiej będzie, jeśli wybierzesz inną giełdę.

Biorąc to pod uwagę, porównując Bittrex VS Binance, prawdopodobnie byłbyś bardziej zainteresowany rzeczywista liczba obsługiwanych kryptowalut, zamiast pytania, czy obie platformy obsługują główne zasoby kryptograficzne. To znaczy, daj spokój – mówimy tutaj o dwóch liderach branży!

Bittrex VS Binance: najlepsze rynki monet.

Cóż, cokolwiek by to nie było, możesz być spokojny – obie giełdy obsługują dość znaczną liczbę kryptowalut.

Z Bittrex będziesz mieć ponad 200 różnych aktywów kryptograficznych do wyboru. Z drugiej strony Binance obsługuje mniej monet – około 150, być półprecyzyjnym.

Chociaż Bittrex obsługuje więcej monet i jest „zwycięzcą” w tej części porównania Bittrex VS Binance, nadal warto wspomnieć, że większość ludzi nawet nie wykorzysta wszystkich tych możliwości handlowych. Kiedy dostaniesz się do setek z obsługiwanymi monetami, staje się to bardziej istotne handlowcy, zamiast nowicjuszy w branży.

Liczba użytkowników

Na koniec porozmawiajmy o aspekcie liczba użytkowników – innymi słowy, liczba aktywnych użytkowników na obu platformach.

Ilekroć próbujesz wybrać dla siebie najlepszą platformę wymiany kryptowalut – niezależnie od tego, czy będzie to porównanie Bittrex VS Binance, czy innych platform – liczba użytkowników powie ci obie jak dobrze platforma radzi sobie pod względem handlowym, i również jaki jest ogólny nastrój wokół tego w społeczności.

Jeśli giełda ma wielu użytkowników, w większości przypadków tak będzie niezawodny i godny zaufania – ma sens.

Bittrex tak ponad 500 000 aktywnych użytkowników – nie ma z tego nic do kpiny! Chociaż z pewnością znajduje się na niskim końcu spektrum w porównaniu z inne główne giełdy kryptowalut, nadal jest całkiem nieźle.

Z drugiej strony Binance ma blisko 14 milionów użytkowników. Tak – różnica jest dość znacząca.

Krótko mówiąc, jeśli planujesz długotrwałą karierę w dziedzinie handlu kryptowalutami, Binance będzie lepszą alternatywą, chyba że Bittrex nagle eksploduje wraz z użytkownikami.

Wnioski

Teraz więc – jeśli chodzi o porównanie Binance VS Bittrex, która z dwóch platform będzie lepszą alternatywą?

Cóż, jak być może już zauważyłeś, podczas gdy obie giełdy są „wysoko” w odniesieniu do ich reputacji, Binance jest zdecydowanie lepszą alternatywą (chyba że masz absolutną paranoję co do aspektu bezpieczeństwa swojej kryptowaluty).

Bittrex VS Binance: funkcje Binance.

Binance zawiera absolutnie ogromna liczba użytkowników, jest bardzo bezpieczny i godny zaufania, i też ma jedne z najlepszych opłat w całej branży. Podczas Bittrex oferuje wyjątkowe funkcje bezpieczeństwa, ale w większości innych aspektów jest trochę za mały w porównaniu z Binance.

Podsumowując, jeśli jesteś entuzjastą kryptowalut i szukasz najlepszego miejsca do rozpoczęcia handlu kryptowalutami, Binance z pewnością będzie jednym z najlepszych wyborów. Powodzenia!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me