Jeśli jesteś zainteresowany kryptowaluta, prędzej czy później możesz tego potrzebować niezawodny, wysokiej klasy platforma wymiany kryptowalut. W dzisiejszych czasach znalezienie jednego nie jest tak trudne jak wcześniej – to mówi, co jeśli wybrałeś parę i nie możesz wybrać jednej? Cóż, w tym Bittrex VS GDAX porównanie, omówimy dwie lepsze opcje!

Jeśli rozważasz Bittrex i GDAX, prawdopodobnie oznacza to, że przeprowadziłeś badania i faktycznie wybrałeś dwie z lepszych giełd kryptowalut! W takim scenariuszu wybór jednego może być dość trudny!

Nie martw się jednak – jestem tutaj, aby pomóc! Przede wszystkim rozważymy niektóre z najważniejszych funkcji które powinna posiadać każda giełda wysokiego szczebla. Kiedy już to załatwimy i usuniemy z drogi, porównamy Bittrex z GDAX i sprawdzimy, która platforma będzie dla Ciebie najlepsza!

Bittrex VS GDAX: kryteria porównawcze

Jak wskazano we wstępnej części Bittrex VS GDAX w porównaniu, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest omówienie rzeczywiste kryteria porównania – innymi słowy, podstawowe funkcje których będziemy używać jako punktów odniesienia w całym artykule.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:


Teraz przyznaję, że różni ludzie będą mieli różne preferencje, pod względem wymiany kryptowalut. Mimo to nadal jest kilka rzeczy, które ZAWSZE powinny być obecne najwyższej klasy platforma wymiany – to jest dokładnie to, do czego będziemy się odnosić w tym porównaniu GDAX VS Bittrex.

Więc tutaj są pięć funkcji którym się zajmiemy – bezpieczeństwo, łatwość użycia, opłaty, obsługiwana liczba monet, i liczba użytkowników. Pozwólcie, że krótko omówię każdy z punktów.

  • Bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo jest najważniejszym aspektem każdej witryny wymiany kryptowalut. Mogłaby mieć wymiana niesamowite opłaty, ogromna baza użytkowników, i być dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, na całym świecie, ale jeśli nie ma bezpieczeństwa, należy tego unikać za wszelką cenę. Ma to sens – jeśli dojdzie do naruszenia bezpieczeństwa platformy i przechowujesz na niej swoje kryptowaluty, istnieje duże prawdopodobieństwo, że wszystko to Twoje monety zostaną ujawnione i skradzione. Krótko mówiąc, czy to porównanie Bittrex VS GDAX, czy jakakolwiek inna, zawsze zwracaj szczególną uwagę na funkcje bezpieczeństwa platformy!
  • Aspekty użyteczności. Z biegiem czasu do świata kryptowalut wkracza coraz więcej nowych ludzi i wyrażają chęć rozpoczęcia handlu i wymiany kryptowalut. Ponieważ jest wielu nowicjuszy, platformy wymiany kryptowalut mają na celu wygładzenie ich interfejsów i usprawnienie procesów handlowych, aby być tak proste i nieskomplikowane w użyciu, jak to tylko możliwe. Jednak nie wszystkim stronom się to udaje – istnieje wiele giełd, które są odpowiednie tylko dla profesjonalistów handlu kryptowalutami! Dlatego łatwość użycia jest ważnym czynnikiem do rozważenia, bez względu na poziom Twoich umiejętności. Z pewnością ważny punkt w tym porównaniu Bittrex VS GDAX!
  • Opłaty. Jeśli poważnie myślisz o handlu kryptowalutami, będziesz musiał zwróć szczególną uwagę na opłaty każdej z głównych witryn do handlu kryptowalutami. Wynika to po prostu z faktu, że jeśli chcesz zmaksymalizować swoje potencjalne zarobki, musisz to zrobić szukaj możliwie najniższych opłat transakcyjnych! Jest to szczególnie ważne w przypadku profesjonalnych handlowców kryptowalut – właśnie dlatego wszystkie najwyżej oceniane giełdy kryptowalut konkurować ze sobą, aby zapewnić jak najlepsze opłaty dla swoich użytkowników. Jeśli jest to dla Ciebie ważne, zwróć szczególną uwagę na ten punkt w porównaniu Bittrex VS GDAX!
  • Obsługiwana liczba monet. Zwykle będzie miała wysokiej klasy platformę wymiany kryptowalut szeroki wybór różnych kryptowalut dostępne dla użytkowników do handlu i wymiany. Cóż, przez większość czasu – są wyjątki (Coinbase kiedyś było), ale obecnie, wraz z wykładniczym wzrostem zainteresowania kryptowalutami przez lata, stało się prawie obowiązkowe aby firmy oferowały szerszy wybór monet, i to nie tylko główny, najpopularniejsze kryptowaluty tam. Zdecydowanie warto o tym pamiętać i na pewno zwrócimy na to uwagę w tym porównaniu Bittrex VS GDAX!
  • Liczba użytkowników. Liczba aktywnych użytkowników jest jednym z bardziej interesujących czynników, na które należy zwrócić uwagę, porównując dwie różne platformy transakcyjne kryptowalut, takie jak Bittrex VS GDAX. Może naprawdę ujawnić wiele przydatnych informacji o platformie! Przede wszystkim to dobra wskazówka jak aktywny jest handel na konkretnej platformie. Prawdę mówiąc, niektóre serwisy wymiany kryptowalut są prawie opuszczone – odbywa się na nich minimalna liczba transakcji i może się okazać, że będziesz musiał czekać dość długo, jeśli chcesz kupić lub sprzedać kilka monet za określoną cenę . To powiedziawszy, liczba użytkowników na tych platformach może również powiedzieć, jak ogólnie niezawodna jest witryna!

A więc jeszcze raz – chociaż istnieje wiele innych funkcji, na które warto zwrócić uwagę, aby wybrać dla siebie najlepszą platformę wymiany kryptowalut, te wymienione powyżej zawsze powinny być brane pod uwagę i brane pod uwagę.

Mając to na uwadze, przejdźmy do rzeczywistego porównania Bittrex VS GDAX!

Bittrex VS GDAX: Porównanie

Aby wszystko było jak najbardziej zrozumiałe, zamierzamy porównać Bittrex z GDAX, używając wcześniej omówionych funkcji, w tej samej kolejności, w jakiej to zrobiliśmy. Tak więc, kierując się tą logiką, najpierw porozmawiajmy o bezpieczeństwie.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to niewątpliwie bardzo stresujący temat, jeśli chodzi o giełdy kryptowalut. Dzieje się tak, ponieważ większość entuzjastów kryptowalut jest bardzo nerwowa, jeśli chodzi o nawet najmniejsze zagrożenia bezpieczeństwa. I powinny być – mam na myśli twoje aktywa kryptograficzne są tutaj zagrożone!

Na szczęście nie musisz się tym martwić w przypadku żadnej z dwóch wymian omówionych w tym porównaniu Bittrex VS GDAX – Obie te platformy mają jedne z najsilniejszych funkcji bezpieczeństwa w całej branży!

Bittrex VS GDAX: światowej klasy platforma handlowa.

Zobaczysz, zarówno GDAX, jak i Bittrex przechowują większość zasobów kryptograficznych swoich użytkowników w trybie offline, urządzenia do przechowywania w chłodni. Podczas gdy Bittrex przechowuje gdziekolwiek pomiędzy 80% – 90% zasobów w tych urządzeniach, GDAX może zachować aż 98% kryptowalut w urządzeniach sprzętowych w dowolnym momencie.

Do tego pozostałe monety, które są trzymane online, w tzw. „Gorących portfelach” ubezpieczony – to znaczy, gdyby coś się z nimi stało, otrzymasz rekompensatę za swoje straty.

Zauważ, że wszystko to jest na innych, bardziej ogólne funkcje bezpieczeństwa że obie platformy mają – uwierzytelnianie dwuskładnikowe, niestandardowe kody PIN, i tak dalej. Jeśli chodzi o część związaną z bezpieczeństwem GDAX VS Bittrex, to szczerze mówiąc remis – obie wymiany są absolutnie niesamowite!

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Łatwość użycia

Być może słyszałeś to powiedzenie już wcześniej – prostota jest kluczowa.

Dobrze, giełdy kryptowalut to jedne z najlepszych tego przykładów.

Giełda kryptowalut, która jest bardzo trudna w użyciu, może nie wydawać się zbyt dużym problemem dla doświadczonego tradera, który jest związany z rynkami kryptowalut od wielu lat. Biorąc to pod uwagę, tacy ludzie stanowią mniejszość – zdecydowana większość osób, które odwiedzają witryny wymiany kryptowalut, nie będzie tak naprawdę profesjonalistami w tej dziedzinie!

Szczerze mówiąc, „złotym standardem” dla giełdy kryptowalut w jego rozumieniu ma być zarówno proste, jak i przyjemne w użyciu, ale także oferują wszystkie podstawowe funkcje, które powinna mieć każda platforma high-end. Oczywiście nie jest to łatwe do osiągnięcia – to powiedziawszy, niektórym giełdom udaje się utrzymać ten standard!

A co z debatą Bittrex VS GDAX? Czy te dwie platformy należą do kategorii giełd, które są w rzeczywistości proste i przyjemne w użyciu?

tak – zarówno GDAX, jak i Bittrex są w rzeczywistości bardzo proste i łatwe w użyciu.

Interfejsy użytkownika na obu platformach są łatwe w nawigacji i – co ważniejsze – ani Bittrex, ani GDAX nie obciążają swoich użytkowników niepotrzebnymi, złożonymi narzędziami.

Opłaty

Jeśli chodzi o opłaty dwóch platform Bittrex VS GDAX, są one w rzeczywistości dość proste.

Z Bittrexem możesz się tego spodziewać do 0,2% opłat za wypłatę, w zależności od kwoty, częstotliwości, zasobu kryptograficznego i tak dalej. To jest właściwie bardzo dobrze – to jedna z najmniejszych opłat na rynku! Opłaty transakcyjne platformy również się wahają około 0,2%.

Bittrex VS GDAX: opłaty GDAX.

Z drugiej strony GDAX jest nieco bardziej skomplikowany. W grę wchodzi wiele aspektów „biorcy” i „twórcy” – na przykład „twórca” mógłby mieć 0% opłat, podczas gdy w tym samym czasie „biorący” musiałby zapłacić do 0,3%. Ogólny zakres podatków Bittrex VS GDAX (to znaczy ze strony GDAX) to do 0,5% – nieco wyższa niż Bittrex, ale nadal nie jest tak źle!

Podsumowując, zarówno Bittrex, jak i GDAX mają dość przyzwoite opłaty, bez względu na to, czy planujesz handlować kilkoma aktywami kryptograficznymi, czy też osiągnąć duże sukcesy!

Obsługiwana liczba monet

Chociaż podatki Bittrex VS GDAX to z pewnością bardzo „gorący temat” dotyczący obu platform, warto zauważyć, że obsługiwana liczba monet każdej z witryn też jest dość ważna!

Ten aspekt ci powie ile różnych aktywów kryptograficznych będziesz mógł handlować na platformach. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które planują utrzymywać zróżnicowany portfel kryptowalut i chcą handlować wszystkimi (lub większością) z nich na jednym, niezawodna wymiana.

Bittrex VS GDAX: ponad 250 kryptowalut.

Bittrex ma ponad 220+ kryptowalut do handlu i wymiany. To naprawdę duża liczba! Z GDAX jest to trochę trudniejsze – wymiana obsługuje około 30-40 różnych monet, i ma również ogromną pulę dostępnych par handlowych (głównie za pośrednictwem waluty fiducjarne).

W skrócie, Bittrex przejmuje tutaj inicjatywę – jeśli interesuje Cię szeroka gama różnych kryptowalut, Bittrex jest najlepszym rozwiązaniem!

Liczba użytkowników

Liczba aktywnych użytkowników może powiedzieć wiele rzeczy o platformie wymiany kryptowalut!

Na początek, jeśli taka platforma ma wielu aktywnych użytkowników, możesz być tego pewien podjęła wszelkie stosowne środki, aby zapewnić, że bezpieczeństwo i łatwość użytkowania są najwyższym priorytetem. To znaczy, gdyby witryna nie była bezpieczna lub była zbyt złożona w użyciu, nie miałaby tak naprawdę dużej liczby użytkowników. Czy teraz?

Co więcej, wysoka liczba użytkowników może również zagwarantować kilka aktywnych możliwości handlowych! Zwykle oznacza to, że rynki na giełdzie kwitną i to odbywają się ciągłe transakcje i wymiany, zbyt.

Jeśli chodzi o porównanie Bittrex VS GDAX, sprawy są nieco trudne. Cóż, nie w przypadku Bittrex – ta konkretna platforma ma około 500 000 aktywnych użytkowników. Nie aż tak źle! Chociaż to znacznie mniej niż większość innych wysokiej klasy giełd kryptowalut, nadal jest to przyzwoita liczba osób korzystających z platformy.

Problemy tutaj zaczynają się od GDAX. To dlatego, że kiedy tworzysz konto w Coinbase, jesteś automatycznie rejestrowany w GDAX, zbyt – zgodnie z tą logiką wymiana miałaby około 13 milionów użytkowników! Powiedziawszy to, tylko ułamek z nich korzysta z GDAX – reszta jest głównie aktywna w Coinbase.

Wnioski

A więc – mając to wszystko powiedziane, który z tych dwóch GDAX VS Bittrex Platformy wymiany kryptowalut to lepsza alternatywa?

Chociaż to trudna sprawa, większość ludzi wolałaby wybrać Bittrex!

Chociaż GDAX ma wiele do zaoferowania swoim użytkownikom, niektórzy mogą to znaleźć trochę zagmatwane – sama platforma jest zorientowana w kierunku bardziej profesjonalnych handlowców kryptowalut. Chociaż nie jest to trudne w użyciu, nadal wiąże się to z pewnymi kwestiami technicznymi – z drugiej strony z Bittrexem możesz być pewien, że nie napotkasz żadnych trudności!

Bittrex VS GDAX: aplikacja mobilna Bittrex Global.

Przyzwoita liczba użytkowników, szeroki wybór kryptowalut, bardzo prosty w użyciu, niesamowite bezpieczeństwo – naprawdę świetna alternatywa dla wymiany kryptowalut! Nawet jeśli chodzi o podatki Bittrex VS GDAX, Bittrex jest lepszą opcją!

Biorąc to wszystko pod uwagę, mam jednak nadzieję, że to porównanie było dla Ciebie przydatne i że byłeś w stanie dokonać właściwego wyboru. Powodzenia!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me