Od połowy grudnia do początku stycznia, tron (TRX) rósł ponad 2000% – tak, to 2000% wzrostu w zaledwie trzy tygodnie. Prawie każdy słyszał o Tronie, ale czy wiesz dokładnie, co to jest? Czy nadal zadajesz sobie pytanie, "co to jest moneta Tron?".

Jeśli sprawa jest druga, jesteś we właściwym miejscu!

Pod koniec tego przewodnika omówimy wszystko, co musisz wiedzieć, aby odpowiedzieć na pytanie "co to jest moneta Tron?". Oprócz podstaw przedstawię również:

Zacznijmy!

Szukasz najbezpieczniejszego miejsca na zakup BTC? Poniżej zebrałem najlepiej oceniane giełdy kryptowalut, które zostały zatwierdzone jako najbezpieczniejsze platformy do kupowania BTC, więc spójrz.

Dostawca Visa / Mastercard Dostępne Crypto Nasz wynik Recenzja Coinbase TAK


 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • + 30 więcej

9.8 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Binance TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • + 150 więcej

9.6 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Coinmama TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • +7 więcej

9.4 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja Kraken TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • DZIARSKOŚĆ
 • + 37 więcej

9.1 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja eToro TAK

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +3 więcej

8.6 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Recenzja KuCoin TAK

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Monero
 • + 210 więcej

8.5 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Gemini Exchange Review TAK

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • +21 więcej

8.4 Przeczytaj recenzję Odwiedź witrynę Najbardziej popularny 729 Recenzje 9.8 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję Wybór redakcji 1279 Recenzje 9.6 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 816 Recenzje 9.4 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 1174 Recenzje 9.1 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 453 Recenzje 8.6 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 563 Recenzje 8.5 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję 603 Recenzje 8.4 Przelew bankowy: TAK Odwiedź witrynę Przeczytaj recenzję

Plusy

 • Platforma zorientowana na treść
 • Zdecentralizowane
 • Obowiązują zasady P2P
 • Bardzo wpływowy zespół i założyciele projektu

Cons

 • Kilka negatywnych plotek wokół założycieli
 • Może być nadużywany za unikanie płacenia podatków i wykorzystywanie informacji poufnych

Co to jest Tron Coin?

Aby w pełni zrozumieć, czym jest moneta Tron, musimy zacząć od samych podstaw. Tron jest za zdecentralizowane platforma rozrywki i udostępniania treści który używa blockchain i peer-to-peer (P2P) technologia.

Możesz myśleć o tym jako o mediach społecznościowych nowej generacji, na których możesz tworzyć i udostępniać treści każdemu, gdziekolwiek na świecie. Tronix to podstawowa jednostka rozliczeniowa w łańcuchu blokowym Tron. Jest to waluta, za którą płaci się za treści i często nazywana jest jej symbolem giełdowym ”.TRX‘.

Tron spodoba się osobom, które lubią media społecznościowe, hazard online i inne formy rozrywki online.

Co to jest Tron Coin: TRX Coin Explained

Korzystając z ekosystemu kryptowaluty Tron, możesz nie tylko udostępniać treści innym osobom, ale jako twórca treści otrzymujesz wynagrodzenie za zawartość i dane, które tworzysz. Model ten stoi w bezpośredniej opozycji do tego, jak tradycyjne firmy z branży social media, takie jak Facebook, zarabiać na danych użytkowników.

Często robią to bez wiedzy użytkownika, czerpiąc korzyści dla siebie. Korzystając z kryptowaluty Tron, masz kontrolę nad swoimi danymi i otrzymasz wynagrodzenie za swoje treści.

Partnerstwa Tron

TRX ma już kilka dużych partnerstw, takich jak ta z oBike. Największa firma zajmująca się wypożyczaniem rowerów w Azji Południowo-Wschodniej (oBike) z siedzibą w Singapurze uruchomiła własny token, oCoin. Token został uruchomiony w sieci Tron. oCoins mają rzeczywistą użyteczność, ponieważ monety można wykorzystać do kupowania przejażdżek na platformie oBike. Firma umożliwia użytkownikom zarabiać oCoins, wybierając jazdę na rowerach.

Inne duże partnerstwa to partnerstwo z gigantem półprzewodników, Bitmain, który jest wiodącym producentem i projektantem Układy ASIC używany do kopalnia bitcoinów. Bitmain’s Antminer S9 to jeden z najgorętszych produktów używanych w społeczności górniczej Bitcoin. Więc kiedy ktoś zapyta Cię, co to jest moneta Tron, nie zapomnij wspomnieć o ich ogromnej sieci partnerów.

Co to jest Tron Coin: TRX Coin Explained

Zag- S&W, inny partner Tron, jest wiodąca międzynarodowa kancelaria prawna który koncentruje się na prawie handlowym i korporacyjnym. To obiecujący dodatek, ponieważ firma jest częścią Legal 500, która ma rozbudowaną sieć do niektóre z największych firm na świecie.

To partnerstwo będzie oferować kompleksowe wsparcie w zakresie transakcji dotyczących aktywów cyfrowych, operacji, zarządzania ryzykiem i dostosowań prawnych w różnych jurysdykcjach. Ponieważ Tronix jest notowany na coraz większej liczbie giełd, zapotrzebowanie na wsparcie prawne tylko wzrasta. To partnerstwo jest bardzo strategiczne.

Nie jest to zaskakujące posunięcie ze strony fundacji non-profit stojącej za Tronem.

Fundacja Tron

Fundacja Tron jest organizacją non-profit z siedzibą w Singapurze w południowo-wschodniej Azji. Fundacja zajmuje się głównie obsługą sieci kryptograficznej Tron na zasadach otwartość, uczciwość, i przezroczystość we wspieraniu zespołu programistów Tron.

Zespół stojący za Fundacją Tron rozważa regulacji i zgodności być najwyższą z wartości. Mają zgodę Urzędu Regulacji Rachunkowości i Korporacji i podlegają nadzorowi prawa spółek Singapuru.

Wciąż się zastanawiasz, czym jest moneta Tron? Dowiedz się więcej o założycielu, Justin Sun, pomoże ci lepiej zrozumieć monetę.

Justin Sun

Liderem Fundacji Tron jest młody Justin Sun, który ma niesamowicie imponujące doświadczenie dla kogoś w każdym wieku, nie mówiąc już o kimś, kto ma 27 lat. Na początek założył aplikację Peiwo, która ma już 10 milionów użytkowników.. Justin Sun sprawił, że Peiwo stało się pierwszą aplikacją do transmisji na żywo, która otrzymywała kryptowaluty. Aplikacja Peiwo jest jednym z czołowych członków społeczności treści audio online.

Forbes wymienił Sun jako 30 poniżej 30 lat w Azji. Więc kiedy ktoś zapyta Cię, czym jest moneta Tron lub dlaczego wybrać monetę Tron, zawsze miej na uwadze jego odnoszącego sukcesy założyciela. Jest także protegowanym Jacka Ma, założyciela grupy Ali Baba. Jack Ma wybrał Justina Sun na studia na prestiżowym Uniwersytecie Jacka Ma Hupana, który to zrobił niższy współczynnik akceptacji niż Princeton.

Co to jest Tron Coin: klawisz Tron na klawiaturze.

Justin Sun jest również absolwentem University of Pennsylvania. Chociaż relacje między Ali Babą i Tronem są nadal niejasne, niektórzy z najlepszych programistów z Ali Baba opuszczają Alibaba, aby przejść do Tron, co sprawia, że ​​problemy są jeszcze bardziej zachmurzone.

Poza Jackiem Ma Sun otoczył się jeszcze szerszym zespołem gwiazdorskich mentorów, w tym Feng Li i Tim Berners-Lee. Dla tych z Was, którzy nie wiedzą, Feng Li jest doradcą Marszczyć i prowadził inwestycje na Coinbase. Tim Berners-Lee jest znany wymyślanie sieci WWW.

Poza zespołem rośnie liczba kluczowych osób mających wpływ na kryptowaluty, które wierzą, że moneta TRX odniesie sukces, w tym Hacker Noon.

Jak można używać TRON?

Największą zaletą korzystania z krypto Tron jest to, że jesteś upoważnienie artystów i twórców treści na całym świecie do posiadania prawa własności do tworzonych przez nich treści.

Tron przewodzi ruchowi, który niektórzy nazywają trzecią siecią. Chociaż brzmi to futurystycznie, trzecia sieć, czyli sieć 3.0, umożliwi ludziom korzystanie z internetu zgodnie z pierwotnym przeznaczeniem – jako zdecentralizowanej, otwartej sieci.

Podczas bańka dotcom, Internet zmienił się z dala od jego zdecentralizowanego pochodzenia. Giganci mediów społecznościowych w Dolinie Krzemowej zbudowali na bazie przekazanej im infrastruktury i przeprojektowali ją tak, aby Tech Giganci mogli zarabiać na danych użytkowników. Cambridge Analytica jest przykładem i celem tego systemu. Jednak w trzeciej sieci Tron odda władzę z powrotem w ręce użytkowników, aby mieli kontrolę nad własnymi danymi.

Co to jest Tron Coin: strona internetowa Tron przed wykresem.

Korzystając z krypto Tron, prowadzisz Internet z powrotem na pierwotną ścieżkę. Oddajesz dane z powrotem pod swoją kontrolę i możesz nie ujawniać danych ani nie zarabiać na nich dla własnego zysku. Więc jedną z odpowiedzi na pytanie, czym jest moneta Tron, jest coś, co będzie doprowadzić internet z powrotem do jego pierwotnego celu.

Z punktu widzenia programisty Tron jest również wyjątkowy, ponieważ obecnie jest w ten sposób budowany pozwala na użycie dowolnego języka wysokiego poziomu dla inteligentne kontrakty. Oznacza to, że programiści w przyszłości będą mogli używać dowolnego języka programowania, który wolą tworzyć na podstawie otwartego oprogramowania.

Jednym z największych produktów opracowanych do tej pory na Tron jest szczenięta kryptowalut. Zaraz po wypuszczeniu po raz pierwszy crypto kitties, Tron próbował odegrać nadchodzący chiński rok psa. Psy Tron nadal sprzedają się za równowartość 18 $. To tylko jeden z wielu przykładów udanych produktów w sieci.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Jak działają transakcje?

Aby pomóc Ci w pełni zrozumieć, czym jest moneta Tron, dam ci wgląd jak działają transakcje na tej monecie.

Podobnie jak wiele innych walut cyfrowych, Transakcje monetami TRX odbywają się w księdze publicznej. W tej księdze publicznej można prześledzić historię każdej transakcji aż do pierwszej transakcji. Model transakcji, którego używa TRX, jest podobny do modelu transakcji, którego używa Bitcoin. Jedyna różnica polega na tym Tron ulepszył model Bitcoina, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo. Model używany przez TRX nazywa się UTXO.

W modelu UTXO istnieje podstawowe wyjście, które jest kwotą pieniędzy wysłaną na adres użytkownika TRX wraz z zestawem reguł, które odblokują tę określoną ustaloną kwotę. Produktem końcowym jest wyjście, które nazywa się UTXO.

Co to jest Tron Coin: TRX Coin Explained

Ale aby w pełni zrozumieć, czym jest TRX, nie musisz tak naprawdę wiedzieć zbyt wiele o modelu UTXO. Jest to bardziej ważne dla programistów i nerdów, którzy mogą wiedzieć więcej niż powinni (nie żeby było w tym nic złego!).

Powinieneś skupić się na większym obrazie, trzymając się ogólna użyteczność, którą dostarcza Tron osobom, które chcą odzyskać kontrolę nad swoimi danymi i nadal korzystają z mediów społecznościowych.

Potencjał TRON

Skoro masz już całkiem niezłe pojęcie o tym, czym jest moneta Tron, czas na dyskusję jej potencjał. Relacja Justina Sun z Jackiem Ma nasuwa pytanie, czy w przyszłości dojdzie do fuzji lub konwergencji tych dwóch podmiotów. Każda taka wiadomość byłaby monumentalna i na pewno przyspieszyłaby Tronixa na utartej już drodze do sukcesu.

Tron jest wciąż zupełnie nowy i dopiero się zaczyna. Ale nadal nie można być zbyt optymistycznym.

Krypto Tron może nie rosnąć ze względu na sposób, w jaki Justin Sun obsługuje komunikację, co czasami rozgniewa inwestorów. Sun ma reputacja dostarczać aktualizacje, które po prostu ogłaszają, że w przyszłości zostanie ogłoszone wielkie ogłoszenie, co jest zrozumiałe, dość frustrujące. Ludzie postrzegają również Sun jako zbyt młodzieńczy i być może zbyt naiwny, by obsługiwać łańcuch bloków o wielkości Tron.

Co to jest moneta Tron: twórcy monety Tron.

Inne negatywne ujęcia reputacji Trona i Justina Sun pojawiły się na początku 2018 r., Gdy rozeszły się wiadomości Tron używa niektórych plików Ethereum kod i narusza licencję dotyczącą praw autorskich Ethereum. Od tego czasu zostało to poprawione. Mniej więcej w tym samym czasie pojawiły się plotki, że Justin Sun wypłacił swoje własne monety o wartości 1,2 miliarda dolarów. Okazało się, że to również fałszywa plotka.

Niektórzy uważają ten ciąg błota jako kampania FUD w celu zniszczenia reputacji Justina Sun’a. Kiedy ludzie o to pytają, reputacja firmy Sun często jest pod ostrzałem, "co to jest moneta Tron?". Niezależnie od tego, moneta znajduje się dopiero w pierwszym roku mapy drogowej, która obejmuje aż do 2023 roku. Innymi słowy, dla Tron wciąż są bardzo wczesne dni, więc takie wiadomości znikną z czasem.

Spójrz na Jed McCaleb z Gwiezdny. Ludzie o wszystkim zapomnieli Mt. Gox kiedy pojawiły się wiadomości o partnerstwie Stellar z IBM. Ponownie, to wczesne dni dla Tron.

Czy TRON jest bezpieczny?

Jeśli korzystasz z platformy Tron, reputacja wokół niej jest do tej pory całkiem dobra. Wydaje się, że budżet nadaj priorytet bezpieczeństwu, które mogę wyciągnąć z niedawnego zatrudnienia przez Tron bardzo poszukiwanego inżyniera ds. bezpieczeństwa, Jorge Guo. Otrzymał uznanie za swoją pracę od takich osób jak Google, Qualcomm, Huawei.

Guo zajmie się wszystkim badania i rozwój dla bezpieczeństwa Tron. Pomaga odpowiadać na pytania związane z tematem, które dotyczą bezpieczeństwa, "co to jest moneta Tron?".

Jeśli chodzi o trzymanie samego TRX, musisz po prostu być sprytny.

Podobnie jak w przypadku posiadania bezpiecznego hasła, musisz traktować sposób przechowywania swoich monet bardzo wrażliwie. Możesz zdecydować się na przechowywanie monet Portfel, lubić Ledger Nano S, ale jeśli używasz takiego portfela, pamiętaj, aby to zrobić zapisz swój klucz prywatny. Jeśli nie zapiszesz swojego klucza prywatnego, możesz stracić swoje monety na zawsze.

Ponieważ kryptowaluta jest zdecentralizowane, wiele portfeli w ogóle nie przechowuje twoich informacji. Nie mają kopii zapasowych Twojej nazwy użytkownika i hasła. Nie możesz otrzymać wiadomości e-mail, aby zresetować hasło, jeśli je zapomniałeś. Musisz mieć klucz prywatny, do którego masz dostęp podczas rejestracji. Otóż ​​to. Tylko w ten sposób możesz dostać się na swoje konto.

To samo można powiedzieć o kupowaniu monet Tron. Zawsze powinieneś wybierać niezawodna platforma wymiany kryptowalut (lub godny zaufania pośrednik płatniczy) i upewnij się, że wszystkie środki bezpieczeństwa są sprawdzone – tylko wtedy możesz mieć tego pewność Twoje fundusze i aktywa nie zaszkodzą w procesie zakupowym i później.

Tak jak każdy inny zasób cyfrowy, Tron może zostać wykorzystany, a jego bezpieczeństwo może zostać naruszone. To ryzyko, które trzeba podjąć w dobie cyfryzacji. Możesz postępować zgodnie z podstawowymi technikami bezpieczeństwa, takimi jak zabezpieczenie kluczy prywatnych za pomocą portfela sprzętowego. Takie techniki zwiększą Twoją zdolność do ochrony aktywów.

Jednak może jesteś swoim największym wrogiem, jeśli chodzi o nadużywanie TRX. Podobnie jak inne waluty cyfrowe, możesz go używać do robienia całkiem nielegalnych rzeczy, jeśli chodzi o unikanie podatków lub nielegalny handel (chociaż należy wiedzieć, że TRX Justina Sun’a będzie zablokowany do 2021 roku, więc nie może dotykać swoich zasobów, jak dyrektorzy c-suite na Wall Street).

Jak można to nadużywać?

Podobnie jak wiele innych monet lub ogólnie po prostu aktywa, TRX może być używany do takich celów ukrywanie pieniędzy lub uchylanie się od płacenia podatków. Właściwie, aż 36% właścicieli Bitcoinów planuje popełnić oszustwo podatkowe w tym roku, według artykułu Motley Fool.

Wraz ze wzrostem regulacji dotyczących kryptowalut, przestępcy mają coraz mniej miejsca na nielegalne korzystanie z kryptowalut. Pojęcia takie jak KYC (Znaj swojego klienta) stają się coraz bardziej widoczne w identyfikowaniu i weryfikowaniu osób korzystających z cyfrowej waluty. KYC jest dobre do identyfikacji właścicieli aktywów, ale w pewnym sensie KYC przynosi również korzyści samym właścicielom upewniając ich o legalności platformy, z której korzystają.

Co to jest moneta Tron: wizualizacja monety Tron.

Handel poufnymi informacjami może również mieć miejsce w przypadku Tron, tak jak w przypadku każdej innej monety. Podejrzenie wykorzystywania informacji poufnych jest powszechne w kryptowalutach. Nie pojawiły się żadne niezwykłe plotki dotyczące Tron i handlu wewnętrznego, poza obaloną plotką, że Justin Sun wziął dla siebie TRX o wartości miliarda dolarów.

Sun biorąc pieniądze dla siebie, nie powinno sprawić, że uwierzysz, że Tron to zła moneta, jeśli nadal próbujesz odpowiedzieć na pytanie "co to jest moneta Tron", chociaż.

W każdym aspekcie na wskroś, Moneta TRX jest solidna. Technologia i personel stojący za Tron nie budzą obaw. Zespół jest powoli budowany z programistami z Alibaba i innymi gigantami technologicznymi. Justin Sun jest młody, ale to po prostu oznacza, że ​​należy do tego samego pokolenia co kryptowaluta – rozumie młodą publiczność. Ta moneta jest zdecydowanie warta obejrzenia.

Porównaj Tron obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj Tron obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Wniosek

Z energicznym młodym liderem w postaci Justina Sun, ta moneta idzie w parze. Założycielem jest jedna z najlepiej połączonych osób w kryptowalutach. Fakt, że może nazwać Jacka Ma, założyciela Ali Baba Group, a także założyciela World Wide Web, członków swojego wewnętrznego kręgu, pokazuje, jak naprawdę jest potężny. Odpowiadając na pytanie, pomyśl o sieci Justina Sun’a "co to jest moneta Tron?".

Czy kiedykolwiek słyszałeś cytat "pokaż mi, kim się otaczasz, a ja pokażę ci, kim jesteś"? Ten cytat dotyczy również mentorów biznesowych. Sieć pierwszego stopnia Justina Sun, jak również jego wizja przyszłości Tron, są potężne aktywa. Ten projekt jest wciąż bardzo nowy i jestem niesamowicie podekscytowany, widząc, co przyniesie przyszłość Tron!

Teraz, jeśli doszedłeś do wniosku, że chciałbyś kupić sobie monety Tron, powinieneś pamiętać, że powinno to być zrobione tylko na godne zaufania giełdy kryptowalut. Na przykład, Binance to jedna taka wymiana – kupno Trona tutaj wyglądałoby trochę mniej więcej tak:

 1. Zarejestruj się i zweryfikuj swoją tożsamość na Binance;
 2. Skonfiguruj swoje konto;
 3. Wybierz, ile monet Tron chcesz kupić;
 4. Wybierz żądaną metodę zakupu;
 5. Dokonaj zakupu!

Alternatywnie…

Jeśli nie chcesz kupować monet Tron z giełdy kryptowalut, możesz je kupić za pośrednictwem Simplex – firma zajmująca się przetwarzaniem płatności. W ten sposób będziesz mógł kupić swoje monety Tron kartą kredytową lub debetową, i upewnij się, że Twoja płatność jest bezpiecznie i szybko, zbyt.

Nie zapomnij też znaleźć portfela, w którym możesz przechowywać swoje monety Tron. Wielu użytkowników poleca Ledger Nano S – z pewnością jest to jeden z najbezpieczniejszych portfeli kryptowalut!

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me