Z biegiem czasu kryptowaluty zyskują coraz większe uznanie. Ludzie zaczynają używać wielu nowych terminów związanych z kryptowalutami. „Haszowanie”, „HODLing” i „pula wydobywcza” to tylko kilka z nich – a większość z nich obraca się wokół czerpania zysków z kryptowalut. Jednak dzisiaj interesuje nas tylko jeden konkretny termin – eksploracja w chmurze Ethereum.

W tym przewodniku omówimy całe wydobywanie w chmurze Ethereum – co to jest, dlaczego ludzie to robią i jak to robić. Opowiem Ci o wielu różnych opcjach do wyboru, gdy myślisz o dołączeniu do firmy zajmującej się kopaniem w chmurze. Ponadto przeprowadzę Cię przez proces tworzenia pierwszego koncertu w chmurze i co robić później.

Ponadto, jeśli jesteś fanem Ethereum, możesz dokonać inwestycji. Aby to zrobić, musisz wybrać plik niezawodna giełda kryptowalut – Coinbase, Binance i Coinmama to świetne opcje.

Teraz przejdźmy do wydobywania w chmurze.

Cloud Mining


Mówiąc bardzo prosto, kopanie w chmurze to proces, w którym płacisz komuś za „wypożyczenie” ich urządzeń do wydobywania kryptowalut, elektryczności i – oczywiście – usługi samego wydobywania.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Osoby (choć częściej są to firmy), które oferują usługi eksploracji w chmurze Ethereum, zwykle mają do dyspozycji ogromne farmy. Farma to po prostu duża liczba platform wydobywczych działających w jednym konkretnym obiekcie. Ten obiekt musi być jednak dobrze wyposażony – chłodzenie musi być na odpowiednim poziomie, musi mieć dużo miejsca na przechowywanie wszystkich maszyn górniczych. Należy również wziąć pod uwagę zapotrzebowanie na ogromne ilości energii elektrycznej.

Jeśli na przykład chcesz rozpocząć wydobywanie w chmurze Ethereum, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest znalezienie hosta – kogoś, kto byłby skłonny sprzedać Ci swoje usługi eksploracji w chmurze Ethereum. Potem po prostu uzgadniasz umowę, podasz sobie ręce (fizycznie lub przez Internet) i to wszystko!

Gospodarze zazwyczaj oferują szeroką gamę dostępnych umów, od „niewielkiej inwestycji – niewielki zysk” do „ogromnej inwestycji – duży zysk”. Osoby, które nigdy nie miały żadnego doświadczenia z kryptowalutami, zwykle zaczynają od niższych poziomów inwestycji. Kiedy widzisz, że usługa jest rzeczywiście legalna i powoli, ale pewnie zarabiasz, możesz w dowolnym momencie zaktualizować swoją umowę.

Alternatywnie możesz znaleźć darmowego hosta do wydobywania w chmurze Ethereum. Ma to oczywiście swoje wady i zalety, więc od razu zajmijmy się tą sprawą.

Darmowe wydobywanie chmury Ethereum

Jak wspomniałem wcześniej, jednym ze sposobów na rozpoczęcie wydobywania w chmurze jest znalezienie bezpłatnej usługi eksploracji w chmurze Ethereum. W tym kontekście „bezpłatnie” oznacza, że ​​nie będziesz musiał uiszczać żadnych opłat początkowych swojemu gospodarzowi, co zwykle ma miejsce. Jeśli chcesz, możesz uaktualnić swój plan. Jeśli jednak nie ma to pod uwagę, wstępna wpłata nie jest wymagana.

Jak więc zyskują ci gospodarze górnictwa w chmurze? Cóż, po pierwsze, ludzie często przechodzą na plany zapewniające większe zyski. To przynosi lepsze efekty, ale z kolei ma odpowiednią opłatę. Jeśli nie chcesz przejść na lepszy plan, gospodarz po prostu pobierze mały procent Twoich zarobków jako „czynsz” na koniec każdego miesiąca.

Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się niektórym z najpopularniejszych bezpłatnych dostawców usług eksploracji w chmurze Ethereum. Lista nie jest uszeregowana w żadnej określonej kolejności.

Swiss Gold Global

Swiss Gold Global (od tego momentu SGG) działa od około dziesięciu lat. Stworzyli reputację profesjonalnej, honorowej i legalnej firmy i oferują różne monety – w tym Ethereum – do moich.

Wydobywanie w chmurze Ethereum - Swiss Gold Global

SGG oferuje codzienne wypłaty i bezpieczną platformę do wydobywania. W sumie mają cztery różne poziomy wydobywania w chmurze (z wyłączeniem darmowego), które wahają się od 249 do 5000 USD.

Firma posiada również program partnerski. Jedną z najlepszych funkcji programu dla osób zainteresowanych kopaniem w chmurze jest to, że możesz przekształcić swoje prowizje partnerskie w dożywotnie (tak, ŻYWOTNE) umowy na kopanie w chmurze. Jest to tak rzadka cecha, że ​​brzmi prawie zbyt dobrze, aby mogła być prawdziwa.

SGG oferuje również pełne wsparcie we wszystkich tematach związanych z kopaniem w chmurze. Ponadto mają funkcję, która pozwala odsprzedać swoje zarobki i zatrzymać umowę w dowolnym momencie, jeśli tylko chcesz.

Swiss Gold Global jest naprawdę częścią liderów, jeśli chodzi o bezpłatne wydobywanie w chmurze Ethereum. Z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem warto sprawdzić tę firmę, jeśli interesuje Cię ogólnie wydobywanie w chmurze.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Miły górnik

Nice-Miner to kolejna alternatywa, jeśli szukasz bezpłatnej usługi wyszukiwania w chmurze Ethereum. Ci faceci pozwalają ci rozpocząć wydobywanie w chmurze bez potrzeby posiadania jakiegokolwiek sprzętu.

Eksploracja w chmurze Ethereum - Dlaczego warto wybrać Nice-Miner?

Nice-Miner oferuje darmowy bonus rejestracyjny i szybko reagującą usługę wsparcia. Mają również program partnerski (polecający), taki sam jak Swiss Gold Global. Bonus partnerski Nice-Miner może się kumulować do 15%.

W Nice-Miner masz do wyboru trzy różne poziomy – 3 miesiące, 5 lat i pakiet dożywotni. Poziomy te różnią się kosztami, ale są stosunkowo niedrogie w porównaniu z innymi usługami eksploracji w chmurze Ethereum w branży.

Ethereum Miner (ethrun.net)

Ethereum Miner to przyjazny dla użytkownika i dobrze zoptymalizowany host do wydobywania w chmurze Ethereum. Oferują szybką konfigurację i szeroką gamę planów do wyboru, jeśli jesteś zainteresowany.

Wydobywanie w chmurze Ethereum - plany górników ETH

Ceny planów Ethereum Miner wahają się od 0,5 ETH do 10 ETH. Są przejrzyste w swoich usługach, a nawet podają sugestie, gdzie możesz utworzyć portfel Ethereum, jeśli go nie masz, i gdzie kupić Ethereum.

Według ich oficjalnej strony, możesz zarobić do 0,0035 ETH dziennie, jeśli zdecydujesz się nie kupować żadnego z ich sugerowanych planów i po prostu wydobywać ETH za darmo. Mając na uwadze fakt, że nie wymaga to żadnych inwestycji z Twojej strony, nie jest to taka zła transakcja.

Płatne wydobycie w chmurze

Teraz, gdy omówiłem niektóre z bardziej popularnych bezpłatnych witryn i firm do eksploracji w chmurze Ethereum, możemy przejść dalej i porozmawiać o hostach, które wymagają wstępnej opłaty za swoje usługi wyszukiwania w chmurze.

Ma sens, że bezpłatne wydobywanie w chmurze jest znacznie bardziej atrakcyjne niż takie, za które trzeba płacić z własnej kieszeni, ale nie jest to tylko czarno-białe. Mimo że wyżej wymienione witryny oferują usługę bez opłaty początkowej, prędkości wydobywania i haszowania są znacznie wolniejsze niż w przypadku płatnych hostów wydobywających w chmurze.

Oprócz szybkości, bezpłatne witryny do eksploracji w chmurze Ethereum rzadko zapewniają jakąkolwiek lub jakąkolwiek kontrolę nad sprawą, podczas gdy firmy wydobywające w chmurze Ethereum, które wymagają jakiejś płatności z góry, to często inna historia. Na przykład hosty te mogą mieć zainstalowane kamery na swoich farmach i pozwalać klientom na dostrojenie się w dowolnym momencie przez Internet, aby sprawdzić, jak radzą sobie ich platformy..

Teraz znasz zalety i wady bezpłatnych i płatnych usług wyszukiwania w chmurze Ethereum. Przyjrzyjmy się liście niektórych z bardziej popularnych i uznanych hostów, które są znane z wydobywania w chmurze Ethereum. Nie są wymienione w żadnej określonej kolejności.

Górnictwo Genesis

Firma wydobywająca kryptowaluty Genesis jest prawdopodobnie jednym z najbardziej znanych i renomowanych dostawców usług wyszukiwania w chmurze. Są powszechnie uznawani za największą i najlepiej rozwiniętą firmę w świecie kopania kryptowalut.

Wydobywanie w chmurze Ethereum - wydobywanie Genesis

Genesis oferuje swoim klientom najnowocześniejsze platformy wydobywcze. Są przeznaczone do wydobywania bitcoinów i wielu innych altcoinów. Firma z dumą twierdzi, że jest prawdziwym zespołem profesjonalistów i entuzjastów kryptowalut.

Genesis Mining oferuje klientom cztery różne plany do wyboru, jeśli chodzi o wydobywanie w chmurze Ethereum, czwarty plan zapewnia możliwość dostosowania stawek w sposób, który najbardziej Ci odpowiada.

Ceny wydobywania w chmurze Ethereum

Ceny planów Genesis są różne, ale można śmiało powiedzieć, że otrzymujesz to, za co zapłaciłeś.

Dzięki ambitnym przyszłym produktom, zapewnieniu jakości i całodobowemu zespołowi pracującemu, Genesis Mining zbudowało reputację godnej zaufania firmy zorientowanej na osiągnięcia. Jeśli planujesz zainwestować w wydobywanie chmury Ethereum, ci faceci powinni pojawić się na twoim radarze.

HashFlare

HashFlare to kolejna rozpoznawalna nazwa w świecie wydobywania kryptowalut. Domyślną ofertą witryny jest wydobywanie w chmurze Bitcoin, ale możesz także wydobywać Litecoin, Dash, Zcash i – oczywiście – Ethereum.

Wydobywanie w chmurze Ethereum - ceny etashu

Nie wymagają opłaty za konserwację i używają standardowych platform GPU do wydobywania w chmurze.

Zaletą HashFlare jest to, że oferują szczegółowe informacje statystyczne na swojej stronie, dzięki czemu możesz nie tylko uzyskać dostęp do informacji, ale także analizować i decydować o ważności ich usług. Ponadto firma pozwala wybrać basen wydobywczy, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom – jest to świetna funkcja, ponieważ zwiększa swobodę, jaką masz jako klient, jeśli chodzi o branie rzeczy w swoje ręce.

Stałe opłaty, opcje natychmiastowych wypłat, natychmiastowe połączenie – HashFlare ma wszystko, czego każda firma potrzebowałaby do wydobywania w chmurze Ethereum. Jeśli szukasz przyzwoitej usługi wyszukiwania w chmurze Ethereum, daj tym ludziom szansę!

HashGains

Z podobną nazwą do swojego konkurenta, HashGains jest również popularnym wyborem dla osób, które chciałyby wejść do gry w kopanie kryptowalut.

Wydobywanie w chmurze Ethereum - ceny hashgains

HashGains ma pięć różnych opcji do wyboru, jeśli chodzi o wydobywanie w chmurze Ethereum (piąta to wybór niestandardowy). Zaletą tego usługodawcy jest to, że ma przyjemny i interaktywny interfejs. Wydaje się, że ludzie to lubią.

HashGains z dumą ogłasza również, że ma najnowocześniejszy sprzęt technologiczny, wyjątkowe standardy wydajności i zawsze gotowy system zasilania awaryjnego. Wypłata według stawek hash i konkurencyjnych cen, więc koniecznie je sprawdź!

Mam swoje Ethereum – co teraz?

Więc wybrałeś dostawcę usług wyszukiwania w chmurze i już zacząłeś osiągać zyski. Fajne! Następnym logicznym krokiem byłoby sprzedanie tego, co zebrałeś.

Wielu różnych sprzedawców internetowych zajmuje się sprzedażą kryptowalut. Dobrą rzeczą jest to, że próbujesz sprzedać Ethereum – jest to ogromna i popularna kryptowaluta, nie powinieneś mieć żadnych trudności ze znalezieniem kogoś, komu ją sprzedasz.

Zawsze wybieraj kupca, który cieszy się dobrą reputacją, jest dobrze znany w społeczności i stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Po dokonaniu wyboru sprawdź ponownie online – dla pewności. Jeśli zdecydujesz się na przechowywanie Ethereum, upewnij się, że masz plik niezawodny portfel. Sprzęt komputerowy te, takie jak Ledger Nano X i Trezor Model T, są najbardziej polecanymi.

Po tym momencie prawdopodobnie jesteś dobry. Wiele internetowych witryn do handlu kryptowalutami ma obszerne przewodniki, jak zarejestrować się i rozpocząć handel różnymi kryptowalutami.

Wniosek

Jeśli chodzi o wydobywanie chmury Ethereum, na początku może być trudno podjąć decyzję. Musisz zdecydować, czy chcesz skorzystać z usługi bezpłatnej czy płatnej. Jeśli to zapłacone, ile jesteś skłonny zapłacić? Następnie powinieneś wybrać renomowanego dostawcę usług, poznać wszystkie tropy branży itp. Pod koniec dnia, przy tak zmiennych cenach kryptowalut, czy w ogóle warto inwestować w kopanie w chmurze??

Jeśli zdecydowałeś się kontynuować i dać szansę eksploracji chmury Ethereum – dobrze! Zawsze dokładnie sprawdzaj wybranego hosta, aby uniknąć wszelkiego rodzaju możliwych oszustw. Możesz to zrobić, odwiedzając różne fora internetowe i pokoje rozmów.

Wreszcie, zawsze graj bezpiecznie, jeśli chodzi o inwestycje w kryptowaluty (lub inne rodzaje inwestycji!). Nie musisz się spieszyć – nie spiesz się i poszukaj informacji! A kiedy już odrobisz pracę domową i będziesz gotowy do podjęcia – zacznij powoli! Zawsze możesz uaktualnić swój plan, jeśli zauważysz, że Twoja usługa wyszukiwania w chmurze działa. Nie trzymaj się usługodawcy, którego znienawidzisz. To po prostu nie jest tego warte.

Mówiąc o inwestycjach i bezpiecznych platformach, koniecznie sprawdź Coinbase, Binance i Coinmama. Te giełdy kryptowalut należą do liderów branży i są uważani za bardzo niezawodnych.

Oferta Coinbase jest aktywna już teraz:

Powiedziawszy to, życzę powodzenia w przedsięwzięciu związanym z kopaniem w chmurze!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me