Free Cloud Mining: kompleksowy przewodnik

Jeśli spojrzymy na plik świat kryptowalut dzisiaj szybko zauważymy, że wydobywanie w chmurze jest naprawdę gorącym tematem w niektórych kręgach wydobywających kryptowaluty. Stopniowo coraz więcej ludzi chce wiedzieć o różnych rzeczach kopanie w chmurze – jak to działa, kim są dostawcy usług, jakie są koszty itp. Oczywiście wiele osób skłania się ku darmowemu wydobywaniu w chmurze, ponieważ wydaje się to najbardziej atrakcyjną opcją na rynku.

W tym samouczku omówimy wszystkie rzeczy związane z wydobywaniem w chmurze. Omówimy zarówno podstawowe definicje i bardziej dogłębne rzeczy. Po drodze podam kilka przykładów najlepszych dostawców eksploracji w chmurze, zarówno płatnych, jak i bezpłatnych.

Od debaty który jest lepszy – płatne lub bezpłatne wydobywanie w chmurze – wydaje się, że jest to ciągły problem, opowiem też o niektórych zaletach i wadach obu tych opcji.

Nawiasem mówiąc, nawet darmowe wydobywanie w chmurze jest opcją, możesz także zainwestować w kryptowaluty i zacząć handlować od razu, wybierając niezawodne giełdy kryptowalut, takie jak Coinbase, Binance i Coinmama.

Teraz dowiedzmy się więcej o kopaniu w chmurze.

Co to jest Cloud Mining?

Aby rozwinąć konwersację i zrozumienie w pełnym kręgu, weźmy to od góry i zdefiniujmy eksplorację w chmurze.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Wydobywanie w chmurze jest zwykle definiowany po prostu jako pilot wydobywanie kryptowalut usługa. Ta usługa jest świadczona przez zastępy niebieskie (osoby posiadające i sprzedające usługę wyszukiwania w chmurze), które mają gospodarstwa (ogromne zbiory platform górniczych, zwykle przechowywane w dużych, wyznaczonych obiektach).

Free Cloud Mining: kompleksowy przewodnik

Gospodarzami są zwykle duże korporacje specjalizujemy się w kopaniu w chmurze. Te korporacje kupują nadmierne ilości sprzętu dla platform wydobywczych (GPU, płyty główne, procesory itp.) I budują setki platform. Oczywiście znajdują się w odpowiednio wielkości budynków – ogromne garaże, magazyny i tak dalej. Rodzaj budynku nie ma znaczenia – jedynymi warunkami są niskie rachunki za prąd oraz dobre chłodzenie i klimatyzacja.

Wydobywanie w chmurze staje się coraz bardziej popularne z kilku powodów.

Przede wszystkim jest bardzo dostępne. Przeciętny człowiek zwykle nie ma dużo miejsca ani zasobów wymaganych do udanej operacji wydobywczej. Jednak z pomocą eksploracji w chmurze prawie każdy może „mieć” swoje wyznaczony platformy górnicze które z czasem przynoszą dochody.

Innym popularnym powodem jest koszt (lub jej brak). Jasne, możesz zapłacić komuś za usługi hostingowe. Jednak darmowe wydobywanie w chmurze jest również rzeczą – dzięki tej opcji eliminujesz wszelkie możliwe wydatki. Wiele osób nie ma tysięcy dolarów do wydania na swoje platformy i ich konserwację. W takich scenariuszach bezpłatne wydobywanie w chmurze staje się bardzo kuszącą opcją.


Płatne wydobywanie w chmurze vs bezpłatne wydobywanie w chmurze

Ponieważ Bitcoin wydaje się być najpopularniejszą kryptowalutą z wyboru, jeśli chodzi o kopanie w chmurze, to jest moneta, której będę używać i do której będę się odnosił od tego momentu.

Free Cloud Mining: kompleksowy przewodnik

Debata o tym, które jeden z dwóch (płatne i bezpłatne wydobywanie w chmurze) jest lepsze i bardziej opłacalne, to ciągły temat w społeczności kryptowalut. Chociaż istnieją argumenty, że im więcej grasz – im więcej zarabiasz, darmowi górnicy w chmurze podkreślają brak płatności początkowej jako przeważający czynnik. Przyjrzyjmy się bliżej tym dwóm rodzajom opcji wyszukiwania w chmurze Bitcoin.

Powinieneś jednak wiedzieć, że płatne opcje są lepsze niż darmowe. To samo dotyczy portfeli kryptowalut. Lepiej zapłacić za bezpieczny i niezawodny portfel sprzętowy, takich jak Ledger Nano X i Trezor Model T, niż wybierz opcję online.

Płatne kopanie w chmurze: zalety i wady

Płatne wydobywanie w chmurze występuje w różnych planach. Ty jako klient, wybierz plan który najbardziej Ci odpowiada (niektóre witryny i firmy oferują nawet niestandardowe plany). Następnie po prostu decydujesz się na oś czasu, chyba że została już wcześniej podana.

Różne typy Bitcoin Plany eksploracji w chmurze oferują różne stawki hash. Szybkość mieszania jest po prostu wskaźnikiem tego, jak potężna jest platforma lub, innymi słowy, ile Bitcoinów może wydobyć w dowolnym momencie.

Płatni górnicy w chmurze zgadzają się, że koszt początkowy umowa może być dość (lub bardzo) droga. Podkreślają jednak, że wszystko zależy od preferowanego typu szybkości mieszania. Im większa płatność z góry, tym szybszy wskaźnik skrótu, który otrzymasz, i z kolei, tym szybciej zaczniesz zauważać zyskowne wyniki.

Zdolność do tworzyć własne plany również odgrywa w tym dużą rolę. Niestandardowy plan oznacza, że ​​możesz wybrać, ile chcesz zapłacić lub jak szybko chcesz, aby platforma była moja. Niektóre firmy oferują nawet taką opcję wybierz czas swojego procesu wyszukiwania w chmurze – możesz chcieć kopać przez miesiąc lub dwa, aby zobaczyć, jak to jest, a może nawet wskoczyć do umowy na całe życie.

Ceny

Jeśli chodzi o wady płatnego wyszukiwania w chmurze, Pierwszą i oczywistą byłaby prawdopodobnie cena. Płatne wydobywanie w chmurze jest dość drogie. W zależności od ilości pieniędzy, które zdecydowałeś się zainwestować w kopanie w chmurze, nawet plany wejścia mogą wydawać się zbyt drogie.

Free Cloud Mining: kompleksowy przewodnik

Płatne plany wejścia do chmury zwykle zaczynają się od około 200 – 300 USD. Biorąc pod uwagę zwykłe podwyżki cen dla kolejnych poziomów planów, jest to przyzwoita cena na początek. Dzięki planowi wejścia uzyskujesz minimalną szybkość mieszania, podczas gdy czas planu może się różnić. Te podstawowe plany wyszukiwania w chmurze są przeznaczone głównie dla osób, które mają nigdy nie miałem żadnych wcześniejszych doświadczeń z eksploracją w chmurze i po prostu chcesz to poczuć.

Inni, którzy są poważni i ustalili, że kopanie w chmurze to przyszłość swoich dochodów finansowych od samego początku inwestują znacznie więcej. Nie jest to problem sam w sobie, ale tacy inwestorzy powinni być świadomi i przeprowadzić ich badania!

Istnieje wiele firm kierujących się złymi intencjami, które mogą pozwolić, aby niższe poziomy kontraktów minęły. Stałoby się tak po prostu dlatego, że mieliby nadzieję, że dana osoba w końcu podniesie swój kontrakt do droższego. Jednak skorzystają z okazji, aby oszukać większych inwestorów.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Darmowe kopanie w chmurze – wady i zalety

Jeśli chodzi o darmowe wydobywanie bitcoinów w chmurze, największa debata dotyczy tego, czy warto, czy nie.

Bezpłatne wydobywanie w chmurze oferuje ludziom możliwość korzystania z platformy świat wydobywania kryptowalut bez konieczności inwestowania jakichkolwiek opłat wstępnych. Gdy wyszukujesz „Bitcoin cloud mining free” w Google, pojawiają się setki witryn oferujących swoją wiedzę i usługi w obszarze bezpłatnego wyszukiwania w chmurze.

Jak działa bezpłatne wydobywanie w chmurze, podczas gdy hosty nie wymagają żadnych opłat wstępnych, pobierają określoną część Twoich miesięcznych przychodów, oprócz kosztów energii elektrycznej i opłat za konserwację. Kiedy mówisz o wydobywaniu bitcoinów w chmurze, staje się to jeszcze większym problemem.

Bitcoin jest znany jako jeden z najwolniejszych (jeśli nie najwolniejsze) kryptowaluty do wydobycia. Wynika to z jego popularności i kapitalizacji rynkowej. Wiele osób chce mieć przynajmniej niewielką liczbę plików Bitcoin. Jedni chcą tego po prostu ze względu na sentyment, inni – żeby popisywać się przed znajomymi i współpracownikami.

Z tego powodu, Wydobywanie bitcoinów w chmurze (za darmo) staje się prawie wiecznym procesem. Fakt, że jest darmowy, oznacza, że ​​będzie wolny, więc kiedy dodasz Bitcoin (jako powolną kryptowalutę do mojego) do równania, jakiekolwiek zyski wydają się prawie nie istnieć.

Problem z oszustwem

Innym problemem związanym z darmowym wydobywaniem w chmurze jest to, że obszar ten jest nasycony oszuści i oszuści. Ci gospodarze zwykle nie widzą potrzeby przedstawiania żadnych dowodów pracy (lub po prostu dostarczają fałszywych). Dzieje się tak, ponieważ reklamują swoje usługi jako „*DARMOWY*! ”.

Ci goście będą mieli ładne i błyszczące strony główne oraz „dużo pozytywnych recenzji”. Jednak gdy tylko wpiszesz jakieś dane osobowe, możesz być pewien, że zniknęły one na dobre.

Jeśli szukasz dostawców usług wydobywania bitcoinów w chmurze (bezpłatnych), zawsze szukaj informacji i szukaj więcej niż jednego miejsca. Fora i pokoje rozmów online to świetne miejsce na rozpoczęcie. Tutaj ludzie zwykle oferują dobre rady i wskazówki, jak unikać wyżej wymienionych oszustów.

Darmowe witryny wyszukiwania w chmurze

Teraz, gdy masz już ogólne pojęcie o tym, czym jest płatne i bezpłatne kopanie w chmurze Bitcoin (oraz plusy i minusy tych dwóch rodzajów wydobycia), możemy porozmawiać o niektórych z bardziej znanych firm i witryn do wydobywania w chmurze..

MinerFarm

MinerFarm jest jednym z więcej dobrze znane bezpłatne witryny do wyszukiwania w chmurze. Ma ugruntowaną reputację jako godny zaufania, przystępny i łatwy w użyciu.

Free Cloud Mining: kompleksowy przewodnik

Sposób działania MinerFarm polega na tym, że oferują one plik darmowe 100Gh / s za zwykłą rejestrację w ich witrynie. Jeśli wydaje się to zbyt niskie, zawsze możesz ulepszyć swój plan, aby zarobić więcej. Wypłaty są łatwe i szybkie, a także oferują obsługę klienta.

Wielofunkcyjne

Płacąc dostawcom usług wydobywczych w chmurze, Wielofunkcyjne ma swoją wersję darmowego wyszukiwania w chmurze. Oferują ci 30 GH / s jako plan na całe życie za samo zarejestrowanie się w ich witrynie.

Fajne w Multimining jest to, że mają również program polecający – jeśli przyciągniesz więcej osób do ich witryny, zaczniesz zarabiać więcej kryptowalut. Firma jest uznaną bezpłatną witryną do wyszukiwania w chmurze, więc sprawdź ją!

EOBOT

EOBOT jest nieco mniej znany niż inne bezpłatne witryny do wyszukiwania w chmurze Bitcoin na tej liście. Niemniej jednak warto ją zakryć i sprawdzić.

Nie będąc z natury wolnym, EOBOT oferuje przyzwoite plany eksploracji w chmurze za prawie niezauważalne opłaty. Powyższy przykład przedstawia jeden z ich planów (jeśli zdecydujesz się zapłacić w USD).

Free Cloud Mining: kompleksowy przewodnik

Mimo że EOBOT nie jest tak dobrze znany, wspomniano o nich w więcej niż kilku artykułach dotyczących darmowego wydobywania bitcoinów w chmurze, więc nie wahaj się ich odwiedzić!

Krótkie podsumowanie

Wraz z pojawieniem się kryptowalut, to tylko kwestia czasu, kiedy innowacyjni ludzie myślą o różnych biznesplany, aby zarabiać pieniądze od nich. Wydobywanie w chmurze jest jednym z rezultatów takich pomysłów.

Ponieważ kryptowaluty powoli, ale zdecydowanie przejmują świat, coraz więcej osób chce się w to zaangażować. Niektórzy decydują się zostać programistami blockchain, inni po prostu czytają każdą informację znalezioną w Internecie. Kopanie bitcoinów w chmurze to po prostu sposób, aby ludzie nie tylko dołącz do społeczności entuzjastów kryptowalut, ale także zarabiać pasywnie od strony.

Jeśli chodzi o płatne wydobywanie bitcoinów w chmurze usług, wszystko jest dość proste. Po prostu wybierasz plan i widzisz, jak działa usługa. Najtrudniejszą częścią jest prawdopodobnie wybranie odpowiedniego gospodarza.

Zawsze sprawdź tło gospodarza – obserwuj ich witrynę (lub strony internetowe), przeczytaj wszystkie recenzje, które możesz znaleźć. Sprawdź też, czy mają jakieś pliki dowód statystyk pracy (a jeśli tak, sprawdź je dwukrotnie w innych różnych witrynach).

Darmowe wydobywanie w chmurze jest trochę trudniejsze. W porównaniu do płatnego wyszukiwania w chmurze, powinieneś zrobić dużo więcej badań. Tylko wtedy będziesz mógł nawiązać długotrwałą relację biznesową z dostawcą usług wyszukiwania w chmurze.

Jest jednak jedna rzecz, która jest fajna w darmowym wydobywaniu w chmurze. Masz możliwość przetestowania witryny przed podjęciem decyzji o zainwestowaniu w nią czegokolwiek. Jeśli opcje obsługi klienta, bezpieczeństwa lub szybkości mieszania Ci nie odpowiadają, zawsze możesz po prostu odwrócić się i poszukać nowego hosta do eksploracji w chmurze.

Wniosek

Niezależnie od tego, czy będzie to bezpłatne, czy płatne wydobywanie w chmurze, zawsze nie spiesz się wybierając porządnego gospodarza. Jednym ze sposobów na to jest przyjrzenie się ich pomiarom bezpieczeństwa. Niektóre firmy oferują słabe zabezpieczenia lub nawet mają reputację włamań lub włamań w przeszłości.

W takich przypadkach nie ma znaczenia, czy wskaźniki hashów tych firm są wysokie, czy oferuje najładniejsze interfejsy – nie są godne zaufania.

Jeśli wszystkie Twoje zyski i zarobki zostaną skradzione, nie ma znaczenia, jak wygląda witryna, prawda? Cóż, wyobraź sobie, że masz płatny za usługę wyszukiwania w chmurze. W takim przypadku zaryzykujesz nie tylko tracąc kryptowalutę, ale także twój włamanie na kartę kredytową!

Pamiętaj, że jeśli chcesz chronić swoje kryptowaluty, powinieneś wybrać niezawodne portfele sprzętowe, takie jak Ledger Nano X i Trezor Model T.

Umowa portfela Ledger jest teraz aktywna:

Podsumowując, miejmy nadzieję, że teraz masz szersze zrozumienie darmowego wydobywania w chmurze. Na rynku jest wiele opcji – co zrozumiałe, może być trudno wybrać tylko jedną. Przeprowadź badania, miej krytyczny sposób myślenia i powinieneś być nastawiony!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map