Hej, fani kryptowalut! Więc chcesz wiedzieć, jak kupić Siacoin? Cóż, mam dla Ciebie dobrą wiadomość, ponieważ dzisiaj nie tylko pokażę Ci, gdzie kupić Siacoin, ale także jak go kupić.!

W momencie pisania tego przewodnika – lipiec 2018 r. – kryptowaluty są znacznie tańsze niż podczas rekordów wszech czasów w branży pod koniec 2017 r.! Oznacza to, że obecnie możesz skorzystać z okazji. (Nie jest to jednak rada finansowa).

W tym przewodniku „Jak kupić Siacoin” najpierw przedstawię przegląd tego, czym jest ta moneta. Jestem pewien, że już to wiesz, ale pomyślałem, że dodam to na wypadek, gdyby niektórzy z was nie byli tego świadomi!

Następnie wymienię pięć najlepszych giełd kryptowalut, aby je kupić. Na koniec przedstawię Ci obszerny przewodnik krok po kroku, jak kupić Siacoin, wraz z kilkoma naprawdę pomocnymi zrzutami ekranu!

Mam nadzieję, że jesteście gotowi, ponieważ mamy dużo do przejścia!

Co to jest Siacoin?

Siacoin to projekt kryptowaluty, który ma rzucić wyzwanie branży przechowywania w chmurze za pomocą technologii blockchain. Został stworzony przez firmę Nebulous Inc, a obecnie jest zarządzany przez Luke’a Champine’a i Davida Vick’a.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Obecnie przechowywanie w chmurze jest zdominowane przez scentralizowane korporacje, takie jak Amazon i Google. Doprowadziło to do drogich opłat i słabych zabezpieczeń, co według Siacoin rozwiązało.

Korzystając z platformy, każdy na świecie może używać Siacoin do wynajmowania pamięci masowej online. Alternatywnie każdy, kto chce hostować pliki, udostępniając swoje wolne miejsce na dysku twardym, może zarobić Siacoin!

Projekt jest całkowicie zdecentralizowany, co oznacza, że ​​żadna osoba ani organ nie kontroluje sieci. Zamiast tego transakcje danych są weryfikowane przez wiele węzłów, co gwarantuje, że serwery Siacoin nigdy nie ulegną awarii ani nie zostaną zhakowane.

Uwaga: Węzeł to urządzenie podłączone do sieci kryptowalut. Pozwalają na bezpieczną weryfikację transakcji bez osób trzecich!

Według zespołu użytkownicy będą mogli przechowywać 1 terabajt danych za jedyne 2 USD miesięcznie, co w porównaniu z opłatą Amazon w wysokości 23 USD miesięcznie jest znacznie tańsze.

Chociaż Siacoin został wydany po raz pierwszy pod koniec 2015 roku, dopiero w połowie 2017 roku moneta zaczęła odczuwać znaczny wzrost. Podobnie jak większość innych kryptowalut, Siacoin osiągnął najwyższą w historii cenę w styczniu 2017 r., Gdzie przy 9 centach miał całkowita kapitalizacja rynkowa niecałe 3 miliardy dolarów. Ponownie, podobnie jak większość innych kryptowalut, od tego czasu jego wartość spadła.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, czym obecnie zajmuje się zespół, odwiedź witrynę oficjalna strona Siacoin tutaj.


Więc teraz, gdy już wiesz, do czego zmierza projekt, następna część mojego przewodnika „Jak kupić Siacoin” przyjrzy się pięciu najlepszym giełdom, na których można to kupić! Zacznijmy od Binance.

Gdzie kupić Siacoin

Binance

Mimo że Binance powstały dopiero w 2017 roku, obecnie są oficjalnie największą giełdą kryptowalut na świecie. Pierwotnie mieli siedzibę w Chinach, jednak niedawno przenieśli swoją siedzibę do europejskiego narodu na Malcie.

Platforma jest teraz tak popularna, że ​​ma ponad 10 milionów zarejestrowanych użytkowników, których średni dzienny obrót wynosi do 2 miliardów dolarów dziennie! Ale dlaczego ludzie tak bardzo je kochają?

Po pierwsze, Binance umożliwia handel setkami różnych kryptowalut. Obejmuje to popularne monety, takie jak Bitcoin i Ethereum, oraz mniej znane, takie jak Siacoin! Co więcej, Binance dość często wymienia zupełnie nowe kryptowaluty, które właśnie zakończyły ICO.

Kolejną naprawdę korzyścią płynącą z handlu na Binance jest to, że opłaty są jednymi z najniższych w branży. Standardowe opłaty transakcyjne to zaledwie 0,1% całkowitej kwoty transakcji! Możesz zmniejszyć to o 50%, jeśli używasz monety BNB, która jest kryptowalutą stworzoną przez Binance!

Zalecane jest również bezpieczeństwo na Binance. Ostatnio pojawiło się kilka problemów (takich jak ogromny wahania cen Syscoin, gdzie Binance musiał tymczasowo zablokować wypłaty), jednak giełda nigdy nie doświadczyła większych hacków. Użytkownicy są chronieni przez różne zabezpieczenia, takie jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe i opcja przechowywania w chłodni, co oznacza, że ​​Twoje monety są przechowywane w trybie offline.

Co ciekawe, chociaż Binance jest jedną z najpopularniejszych giełd w branży kryptowalut, nie pozwala użytkownikom na wpłacanie lub wypłacanie środków za pomocą prawdziwych pieniędzy! Zamiast tego będziesz musiał zdeponować kryptowalutę, która jest bezpłatna. Jednak w czerwcu 2018 roku zespół Binance ogłosił, że wkrótce będzie akceptować depozyty w pieniądzu fiducjarnym, co jest ekscytujące!

Binance to świetne miejsce do odwiedzenia, kiedy zastanawiasz się, jak kupić Siacoin; pozwolę sobie szybko podsumować zalety i wady platformy.

Zalety

 • Lista setek monet
 • Bardzo tanie opłaty handlowe
 • Świetne bezpieczeństwo
 • Ogromny wolumen obrotu, tak duża płynność

Disazalety

 • Brak wpłat i wypłat w walucie fiducjarnej (ale planujemy wkrótce zaoferować)
 • Kilka dziwnych zagrożeń bezpieczeństwa, które oznaczały, że musieli blokować wypłaty

Teraz, gdy znasz już zalety i wady zakupu Siacoin na Binance, kolejna część mojego przewodnika „Jak kupić Siacoin” zajmie się Bittrex.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Bittrex

Bittrex została utworzona w 2013 roku i ma siedzibę w Seattle w USA. Podobnie jak Binance, są jedną z największych giełd na świecie pod względem wolumenu obrotu, co oznacza, że ​​zawsze mają dostępną dużą płynność!

Do niedawna Bittrex nie oferował użytkownikom możliwości wpłaty lub wypłaty środków za pomocą prawdziwej waluty, jednak to się powoli zmienia. Pod koniec maja 2018 r. Giełda utworzyła dla klientów korporacyjnych możliwość deponowania środków w USD! Chociaż nie podano jeszcze dokładnej daty, giełda planuje również zaoferować ją standardowym użytkownikom.

Platforma zawiera ponad sto różnych kryptowalut, w tym Siacoin (oczywiście)! Opłaty handlowe są dość dobre w Bittrex i kosztują 0,25% za każdą dokonaną transakcję. Kiedy wpłacasz lub wypłacasz kryptowaluty na giełdzie, jedyną opłatą, którą musisz zapłacić, jest opłata za transakcję blockchain.

Jak pewnie się domyślasz, Bittrex poważnie traktuje bezpieczeństwo, ponieważ ma siedzibę w USA. Z drugiej strony oznacza to, że każde konto musi zostać zweryfikowane przed rozpoczęciem handlu, co według niektórych użytkowników może zająć nawet dwa tygodnie! Dlatego jeśli potrzebujesz szybko kupić Siacoin, najlepiej będzie skorzystać z innej giełdy.

Chociaż nie jest jasne, ilu użytkowników ma Bittrex, pod koniec 2017 roku musieli zawiesić nowe rejestracje, ponieważ zbyt wiele osób próbowało dołączyć. Jednak od tego czasu ponownie otworzyli swoje drzwi.

Zanim przejdę do następnej części mojego przewodnika „Jak kupić Siacoin”, pozwolę sobie szybko podsumować zalety i wady stosowania Bittrex.

Zalety

 • Lista zawiera ponad sto monet
 • Opłaty transakcyjne wynoszą zaledwie 0,25%
 • Najwyższe bezpieczeństwo
 • Zawsze dużo płynności

Niedogodności

 • Lokaty walutowe Fiat tylko dla klientów korporacyjnych (wkrótce będą dostępne dla wszystkich)
 • Weryfikacja może być bardzo powolna
 • Niektóre doniesienia o złej obsłudze klienta

Tak więc, teraz, gdy znasz dobre i złe strony używania Bittrex, kolejna część mojego „Jak kupić Siacoin” zajmie się OKEX.

OKEX

OKEX to giełda kryptowalut, która powstała w 2014 roku. Pierwotnie miała siedzibę w Chinach niedawno przeniosła swoje biura na Maltę (podobnie jak Binance!). Chociaż giełda była pierwotnie dostępna tylko w języku chińskim, teraz jest również dostępna w języku angielskim.

Pod względem dostępności monet OKEX ma ponad 100 monet do kupna, sprzedaży i handlu. Platforma zezwala tylko na depozyty w walucie fiducjarnej dla zaawansowanych traderów, którzy chcą kupować złożone produkty finansowe, więc będziesz musiał dokonać wpłaty za pomocą kryptowaluty.

Jeśli chodzi o opłaty transakcyjne w OKEX, zapłacisz od 0,02% do 0,2%. Ostatecznie, im więcej handlujesz w ciągu 30 dni, tym tańsze są opłaty!

Jedną z największych zalet handlu w OKEX jest to, że musisz zweryfikować swoją tożsamość tylko wtedy, gdy planujesz handlować dużymi kwotami! W chwili pisania tego tekstu możesz handlować 100 BTC co 24 godziny.

Kolejną dobrą cechą korzystania z OKEX jest to, że mają możliwość czatu na żywo 24 godziny na dobę. Chociaż czas odpowiedzi może być dość długi, z pewnością jest szybszy niż czekanie na odpowiedź e-mail!

Bezpieczeństwo jest również dobre w OKEX, ponieważ użytkownicy muszą potwierdzić numer, który jest wysyłany na zarejestrowany telefon komórkowy za każdym razem, gdy chcesz zalogować się na swoje konto, handlować lub wypłacać środki!

W OKEX wolumeny handlowe są bardzo wysokie, a giełda dość często odpowiada za ponad 1 miliard USD w codziennych transakcjach. W rezultacie sprawia to, że kupowanie Siacoin jest świetną giełdą, ponieważ zawsze jest dużo płynności.

Zanim przejdę do następnej wymiany w moim przewodniku „Jak kupić Siacoin”, szybko podsumuję zalety i wady używania OKEX.

Zalety

 • Doskonały wybór wymienionych kryptowalut
 • Dobre opłaty transakcyjne, najniższe 0,02%
 • Bardzo duże wolumeny handlowe
 • Dobre bezpieczeństwo – zmusza użytkowników do regularnego potwierdzania numeru telefonu komórkowego
 • Umożliwia anonimowy handel (do mniej niż 100 BTC dziennie)
 • Czat na żywo 24/7

Niedogodności

 • Brak rzeczywistych metod wpłat dla zwykłych użytkowników
 • Platforma nieco skomplikowana dla początkujących

Teraz, gdy przejrzałem zalety i wady używania OKEX, następną wymianą w moim przewodniku „Jak kupić Siacoin” jest HitBTC!

HitBTC

Utworzony w 2013 roku, HitBTC to giełda kryptowalut z siedzibą w Estonii. Oprócz notowania Siacoin, platforma oferuje ponad 200 różnych kryptowalut, które użytkownicy mogą kupować, sprzedawać i handlować!

Jeśli chcesz kupić Siacoin za USD (lub inne prawdziwe waluty), masz szczęście! HitBTC oferuje szeroką gamę metod płatności w walutach fiducjarnych, w tym SEPA (klienci europejscy) i SWIFT (wszyscy inni).

Pamiętaj tylko, że jeśli zdecydujesz się wpłacić pieniądze za pomocą rzeczywistych środków, najpierw musisz zweryfikować swoją tożsamość. Według innych użytkowników, którzy próbowali to zrobić, proces weryfikacji może zająć dużo czasu w okresach dużego natężenia ruchu.

Wpłaty na konto bankowe mogą również zająć do 3 dni, zanim dotrą na Twoje konto, więc jeśli chcesz natychmiast kupić Siacoin, lepiej wpłacić za pomocą innej kryptowaluty (takiej jak bitcoin lub Ethereum).

Opłaty transakcyjne również mają dobrą wartość, zaledwie 0,1%, ale opłaty za wypłatę mogą być drogie. Opłata za wypłatę zależy od monety, którą chcesz wypłacić i może się zmieniać w zależności od wartości wybranej kryptowaluty. Nie publikują kosztów wypłaty Siacoin, więc będziesz musiał to sprawdzić po zalogowaniu się na swoje konto.

Należy wziąć pod uwagę, że w 2015 roku serwery HitBTC zostały zhakowane, co oznaczało, że niektórzy użytkownicy mieli skradzione monety. Jeśli zdecydujesz się użyć HitBTC do zakupu Siacoin, upewnij się, że skonfigurowałeś uwierzytelnianie dwuskładnikowe, aby nigdy nie przechowywać zbyt wiele na swoim koncie. Zalecam wysłanie Siacoin do bezpiecznego portfela osobistego.

Zanim przejdę do ostatniej wymiany mojego przewodnika „Jak kupić Siacoin”, pozwól mi szybko omówić zalety i wady korzystania z HitBTC.

Zalety

 • Lista zawiera ponad 200 różnych kryptowalut
 • Bardzo niskie opłaty handlowe
 • Akceptuje wpłaty na konto bankowe
 • Łatwa w użyciu platforma

Niedogodności

 • Drogie i niejasne opłaty za wypłatę
 • Zhakowany w 2015 roku
 • Wolumeny handlowe na Siacoin czasami są niskie

Teraz, gdy już wiesz o HitBTC, ostatnią wymianą, którą mam zamiar przejrzeć w moim przewodniku „Jak kupić Siacoin”, jest Poloniex!

Poloniex

Poloniex to giełda kryptowalut zlokalizowana w USA Utworzona w 2014 roku, jest obecnie jedną z największych platform do codziennych obrotów. Niestety, Poloniex nie pozwala na wpłaty lub wypłaty za pomocą prawdziwych pieniędzy, co oznacza, że ​​będziesz musiał zasilić swoje konto za pomocą kryptowaluty.

Z drugiej strony giełda ma naprawdę dużą listę obsługiwanych monet, a depozyty kryptowalut są bezpłatne!

Opłaty transakcyjne zależą od tego, czy jesteś producentem, czy biorcą. Animatorem rynku jest osoba, która zapewnia giełdzie płynność, a uczestnikiem rynku jest osoba, która przyjmuje aktualną cenę rynkową! Jeśli jesteś producentem, zapłacisz od 0% do 0,15%. Jeśli jesteś biorcą, są one między 0,05% -0,25%. Zasadniczo im więcej handlujesz, tym niższe opłaty handlowe.

Ogromną zaletą korzystania z Poloniex jest to, że pozwalają one na handel anonimowy, o ile nie próbujesz handlować więcej niż 2000 USD dziennie. Jeśli musisz handlować większymi kwotami, będziesz musiał przejść przez proces weryfikacji.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo w Poloniex, większość środków klientów jest przechowywana w trybie offline, a uwierzytelnianie dwuskładnikowe jest również dostępne. Należy jednak pamiętać, że w 2014 r. Giełda została zhakowana, co doprowadziło do kradzieży 12% jej zasobów Bitcoin. Od tego czasu nie zgłoszono żadnych hacków.

Poniżej podsumowałem zalety i wady stosowania Poloniex.

Zalety

 • Bardzo duży wybór wymienionych monet, w tym nowsze
 • Tak dobra ochrona w USA
 • Handel anonimowy, jeśli jest mniej niż 2000 USD dziennie
 • Bardzo niższe opłaty transakcyjne

Niedogodności

 • Skradziono 12% bitcoinów w 2014 roku
 • Nie można kupić Siacoin za USD / EUR itp.

Więc teraz, gdy znasz już pięć najlepszych giełd, gdzie kupić Siacoin, teraz dam ci instrukcje krok po kroku, jak kupić Siacoin!

Jak kupić Siacoin

W poniższym przewodniku krok po kroku pokażę Ci, jak kupić Siacoin za pomocą Binance. Powodem tego jest to, że chociaż nie pozwalają na zakup Siacoin za dolary (lub jakiekolwiek prawdziwe pieniądze), to mają największą płynność, najtańsze opłaty i oferują doskonałe bezpieczeństwo! Jeśli chcesz kupić SiaCoin w dolarach, są dostępne inne opcje wymiany, zbyt.

Najłatwiejszym sposobem zasilenia konta Binance będzie wpłata za pomocą popularnej kryptowaluty, takiej jak Ethereum (ETH). Jeśli posiadasz już Ethereum (lub jakąkolwiek inną monetę, którą akceptuje Binance), możesz przejść do następnej części mojego przewodnika.

Jeśli w tej chwili nie posiadasz żadnej kryptowaluty, najłatwiejszym i najszybszym sposobem na zdobycie jej jest kupienie jej na Coinbase. Założenie tam konta jest dość proste, jednak jeśli chcesz wiedzieć, jak to zrobić, zobacz mój "Jak kupić Ethereum" przewodnik.

Jak Transfer ETH z Coinbase do Binance

Po skonfigurowaniu konta Coinbase i zakupieniu ETH musisz teraz przenieść je na Binance.

 1. U góry ekranu kliknij Konta.
 2. Przewiń w dół i wybierz Ethereum. Następnie kliknij Wysłać.
 3. Tutaj musisz podać swój adres depozytu Binance.
 4. Otwórz więc nową kartę internetową i utwórz konto na Binance.
 5. Po utworzeniu konta na Binance musisz się zalogować. Najedź kursorem myszy Fundusze a następnie kliknij Depozyty.
 6. W menu rozwijanym wyszukaj hasło ETH. Następnie kliknij Ethereum.
 7. Zobaczysz teraz swój adres depozytu Binance dla ETH. Kliknij Kopiuj adres a następnie wróć do karty Coinbase.
 8. Teraz musisz wkleić adres depozytu Binance do Coinbase i kliknąć Wysłać. Twoje konto Binance powinno zostać zasilone w ciągu kilku minut, po prostu bądź cierpliwy.

Jak buy Siacoin na Binance

Teraz, gdy twój Binance konto jest finansowane przez ETH, teraz czas na zakup Siacoin!

 1. U góry ekranu kliknij Wymieniać się, śledzony przez Podstawowy.
 2. Kliknij po prawej stronie ekranu ETH a następnie wyszukaj SC.
 3. Kliknij na SC / ETH łączenie w pary.
 4. Jesteś teraz na głównym ekranie handlowym dla handlu Siacoin i Ethereum!
 5. Teraz przewiń w dół do poniżej wykresów cen i poszukaj pliku Kup SC pole handlowe. Najłatwiejszym sposobem handlu jest użycie rozszerzenia Rynek opcja, więc upewnij się, że jest zaznaczona. Zapewni to, że handlujesz po aktualnej cenie rynkowej.
 6. Teraz musisz podać całkowitą ilość Siacoin, którą chcesz kupić. Możesz (1) wprowadzić go do pliku Ilość lub (2) wybierz całkowity procent salda ETH, który chcesz wykorzystać.
 7. Na koniec, aby zakończyć wymianę, kliknij KUP SC. Jeśli użyłeś opcji rynkowej, Twoja transakcja powinna zostać zakończona w ciągu kilku sekund.

Gratulacje! Właśnie kupiłeś pierwszą paczkę Siacoins! Spokojnie?!

Wniosek

I to już koniec mojego przewodnika „jak kupić Siacoin”! Dzisiaj przekazałem wam pięć najlepszych giełd kryptowalut, na których można je kupić. Każdy ma swoje wady i zalety, ale to całkowicie zależy od Ciebie, z którego zdecydujesz się skorzystać.

Moim zdaniem Binance jest najlepszą giełdą, na której można kupić Siacoin ze względu na wysoki wolumen transakcji, a także naprawdę niskie opłaty transakcyjne. Dlatego użyłem ich w moim przewodniku krok po kroku.

Po zakupie monet od Binance (lub jakiejkolwiek wymiany, z której korzystałeś), radzę, abyś je przelał do portfela Siacoin. Najlepiej jest używać oficjalnego klienta Sia-UI, który zawiera oficjalny portfel Sia.

Jeśli nie masz pewności, jak to zrobić, po prostu kliknij mój link tutaj, aby uzyskać plik przewodnik krok po kroku.

Jeśli uważasz, że ten przewodnik jest przydatny i pomyślnie zakupiłeś kilka Siacoins, daj mi znać w komentarzach poniżej!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me