Gemini Exchange Review

Jeśli chcesz zacząć sprzedawać i kupować Bitcoin lub Ether, ale nie masz pojęcia, od czego zacząć, to właśnie to Przegląd wymiany Gemini powinien pomóc ci w podjęciu decyzji.

Tam jest dużo różne cyfrowe wymiany walut i każdy ma inny Zalety i niedogodności. Niektóre oferują wiele różnych monet, ale mają wątpliwe bezpieczeństwo. Tymczasem inne oferują tylko kilka zasobów cyfrowych i mają świetne funkcje bezpieczeństwa. To może sprawić, że wybranie tego, który jest dla Ciebie odpowiedni, może być dość trudne. Na szczęście ta recenzja Gemini jest tutaj, aby pomóc!

W tym przeglądzie jednej z najbardziej zaufanych giełd kryptowalut w okolicy przykryj następujące tematy: czym jest giełda kryptowalut Gemini, krótka historia, zalety i wady platformy, obsługiwane waluty cyfrowe i wszystko o opłatach Gemini.

Wreszcie będzie trochę porady dotyczące zakładania konta wymiany kryptowalut Gemini, a następnie sugestie, kto powinien korzystać z platformy.

Pod koniec tej recenzji wymiany Gemini powinieneś być w stanie samodzielnie zdecydować, czy Gemini jest odpowiednią giełdą kryptowalut dla Ciebie, a także jak się zarejestrować i zweryfikować konto na giełdzie kryptowalut Gemini.

Jest wiele do omówienia, aby w pełni zrozumieć tę popularną i zaufaną giełdę. Zobaczmy więc, co Gemini ma do zaoferowania swoim użytkownikom w naszej recenzji wymiany Gemini!

Plusy

 • Silne bezpieczeństwo
 • Zapewnione są rachunki w dolarach amerykańskich
 • Łatwy w użyciu

Cons

 • Ograniczony wybór kryptowalut
 • Wymaga wielu danych osobowych
 • Czasami może przejść do trybu offline

Recenzja Gemini: Co to jest Gemini?

Bliźnięta jest Bitcoin i Eter (rodzima waluta w łańcuchu blokowym Ethereum) platforma wymiany. Została założona przez bliźniaków Winklevoss w 2015 roku. Sama nazwa – Bliźnięta – jest odniesieniem do konstelacji i znak zodiaku przedstawiający parę bliźniaków. Sprytne imię, prawda?

Bliźniaczki Winklevoss zyskały sławę w 2004 roku po nich pozwał Marka Zuckerberga przez Facebooka. Tyler i Cameron twierdzili, że Zuckerberg ukradł ich pomysł na popularną sieć społecznościową. Otrzymali 65 milionów dolarów odszkodowania.

Recenzja Gemini: aplikacja Gemini.

Para słynna zainwestował 11 milionów dolarów do Bitcoin w kwietniu 2013 r. W tamtym czasie każda moneta była warta zaledwie 120 $. Dziś ich inwestycja jest wyceniana na znacznie ponad 1 miliard dolarów!

Giełda Gemini jest z siedzibą w Nowym Jorku. Szybko stała się jedną z najbardziej szanowanych giełd kryptowalut w cyfrowej przestrzeni walutowej. W 2016 roku stała się także pierwszą na świecie licencjonowaną giełdą Ether.

Giełda kryptowalut Gemini zatrudnia obecnie 51 osób i jest obecnie 39 największą giełdą na świecie według 24-godzinnego wolumenu notowanego na Coinmarketcap. Chociaż wolumeny handlu Gemini Bitcoin i Gemini Ethereum mogą być wysokie, giełda nie może konkurować z tymi platformami, które oferują wiele różnych kryptowalut, takie jak Binance.

Gemini jest bezpośrednim konkurentem takich osób Coinbase, Binance, i Kraken. Dzieje się tak, ponieważ oferuje kryptowalutę płatności fiducjarne jak również Rynek BTC / ETH.

Recenzja Gemini: ceny Gemini.


Platforma bliźniaków Winklevoss jest często uważana za jedną z najbezpieczniejszych dostępnych giełd. Dzieje się tak, ponieważ oferuje różne dodatkowe funkcje pomagają chronić użytkowników przed hakerami. Jest tak bezpieczny, że jest używany jako jedna z giełd do rozliczania kontraktów futures na bitcoiny CBOE.

Platforma wymiany kryptowalut Gemini to dostępne w prawie wszystkich stanach USA, a także w Kanadzie, Hongkongu, Portoryko, Singapurze, Korei Południowej i Wielkiej Brytanii.

Jakie monety można kupić w Gemini?

Giełda Gemini obsługuje tylko Bitcoin i Ethereum. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że Gemini stara się być giełdą wysoce zaufaną i przyjazną dla instytucji. Wiele nowszych kryptowalut to jeszcze się udowodnić przez wystarczająco długi okres i gdyby firma Gemini została zmuszona do usunięcia zasobu z jakiegokolwiek powodu, platforma wydawałaby się mniej wyrafinowana i dojrzała.

Jakie metody wpłat są akceptowane w Gemini?

AKTUALIZACJA 2021: Bliźnięta teraz akceptuje waluta fiducjarna (tylko USD), a także różne aktywa cyfrowe, takie jak BTC, ETH, LTC, BCH, BAT, LINK i inne.

Bliźnięta akceptuje wpłaty dokonane przez ACH (zautomatyzowana izba rozliczeniowa) w USA oraz przelewy bankowe gdzie indziej. Akceptuje również depozyty w Bitcoin i Ether. Obecnie nie ma innych akceptowanych metod wpłat.

Jakie są opłaty za Gemini?

Wszystkie wymienione powyżej metody płatności są całkowicie za darmo do wpłaty ze strony Gemini. jednak, przelewy bankowe mogą podlegać opłatom z banku, z którego wysyłane są pieniądze.

Ponadto użytkownicy będą musieli zapłacić opłata sieciowa dla każdego Gemini Bitcoin lub Złoża Gemini Ethereum. Jest to jednak to samo, co wykonywanie każdego innego przelewu w dowolnej sieci cyfrowej waluty.

Opłaty za Gemini różnią się nieco od tych, które można znaleźć na stronie inne platformy wymiany zasobów cyfrowych. Zależą od wolumenu transakcji w ciągu 30 dni. Istnieje sześć poziomów opłat. Obejmują one zarówno lekkich inwestorów, jak i tych, którzy wymieniają ogromne ilości bitcoinów i eteru. Każdego dnia o północy czasu UTC opłaty są obliczane ponownie dla każdej pary handlowej.

Poniższa tabela przedstawia podział każdego poziomu:

Przegląd opłat Gemini Exchange

Uwaga: Klienci składający zamówienie, które dodaje płynności na rynku, są określani jako „twórcy” w powyższej tabeli. Ci, którzy przyjmują płynność, nazywani są „biorcami”.

Gemini Exchange Review: weryfikacja konta

Ponieważ platforma wymiany Gemini jest tak zgodna z obowiązującymi przepisami, weryfikacja jest wymagana do założenia konta osobistego. W tym momencie istnieją trzy kroki do zweryfikowania Twojej tożsamości: połączenie pliku telefon komórkowy numer dla uwierzytelnianie dwuskładnikowe, łączenie konto bankowe, i wreszcie przesłanie dokumentów w celu weryfikacji adresu i tożsamości.

Proces weryfikacji jest istotną częścią procesu zakładania konta osobistego. Aby ułatwić to nowym użytkownikom, poniżej wymieniłem wszystkie kroki.

Tworzenie i weryfikacja konta osobistego Gemini

 • Pierwsza wizyta Gemini.com.
 • Kliknij „zarejestruj się” u góry strony.

  Recenzja pierwszej strony Gemini Exchange

 • Uzupełnij informacje na następnej stronie. Obejmuje to Twoje imię i nazwisko, Twój adres e-mail, i a hasło. Gdy skończysz, przeczytaj „Umowę użytkownika” i „Politykę prywatności”.
 • Jeśli zgadzasz się z warunkami zawartymi w tych dokumentach, zaznacz pole wyboru nad linkiem „utwórz moje konto”. Następnie kliknij link „utwórz moje konto”.

  Formularz rejestracyjny Gemini Exchange

 • Wypełnij swój numer telefonu na następnej stronie. Podanie prawidłowego numeru jest ważne, ponieważ jest to część procesu weryfikacji. Otrzymasz kod na telefon, aby sprawdzić, czy to Twój prawdziwy numer. Musisz wpisać to w odpowiednim polu.

  Witamy w Gemini Exchange

 • Następnym krokiem jest połączenie konta bankowego z kontem wymiany Gemini. Dzięki temu dodawanie dolarów amerykańskich do konta będzie w przyszłości znacznie szybsze. Po prostu podaj odpowiedzi na pytania, gdy zostaniesz o to poproszony.

  Dodaj konto bankowe na Gemini Exchange

 • Po dodaniu konta bankowego musisz zweryfikować swoją tożsamość. Wiąże się to ze składaniem różnych form dokumentacji. Jest to standard „poznaj swojego klienta” i kontroli zgodności, ale bez wątpienia zniechęci niektórych potencjalnych klientów do rejestracji.

  Przesyłanie dokumentów na Gemini Exchange

 • Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, Gemini chce zarówno plik Numer identyfikacyjny fotografii i a potwierdzenie adresu od nowych klientów. Dość rygorystycznie podchodzą do akceptowanych przez siebie form dokumentu tożsamości ze zdjęciem – wystarczy tylko paszport! Jednak akceptują kilka różnych form potwierdzenia adresu. Obejmuje to całostronicowy skan rachunku za media, wyciąg z konta bankowego, rachunek za kabel oraz rachunek za telefon komórkowy lub internet.
 • Zajmie to od jednego do trzy dni aby w pełni zweryfikować swoje konto. Niektóre funkcje będą dostępne podczas oczekiwania. Obejmują one deponowanie w kryptowalutach i dokonywanie transakcji między różnymi parami. Jednak wypłaty i wpłaty w fiat są wyłączone do czasu weryfikacji konta.

Porównaj Gemini obok siebie z innymi

Czy wiedziałeś?

Porównaj Gemini obok siebie z innymi

Wszystkie giełdy kryptowalut mogą wyglądać podobnie do Ciebie, ale są NIE wszystko to samo!

Tak! Pokaż tabelę porównawczą

Kto powinien używać Gemini?

Bliźnięta to świetna wymiana na te którzy ponad wszystko cenią sobie bezpieczeństwo. To sprawia, że ​​dobrze nadaje się dla osób wymieniających duże ilości waluty fiducjarnej na Bitcoin lub Ether. Posiadanie pełnej licencji i oferowanie dodatkowych funkcji bezpieczeństwa sprawia, że ​​jest to jedna z najbezpieczniejszych giełd w przestrzeni kryptowalut.

Gemini jest również idealny dla użytkowników, którzy chcą codziennie wykonuj wiele transakcji. Profesjonalni handlowcy z pewnością docenią ulepszone funkcje bezpieczeństwa chroniące zarówno ich konta w walutach tradycyjnych, jak i w walutach cyfrowych. Powinno to dać im większą pewność, że będą mogli przechowywać ogromne sumy pieniędzy w Internecie, których potrzebują, aby zarobić pokaźne transakcje niektórzy profesjonalni handlowcy robią codziennie.

Co więcej, plik ruchomą skalę opłat pasuje również do tego stylu tradera. System opłat Gemini, który przedstawiłem powyżej, wyraźnie faworyzuje tych, którzy dokonują wielu transakcji, a nie tych, którzy chcą po prostu złożyć jedno zlecenie kupna Bitcoin lub Ether i umieścić je w chłodni. To powiedziawszy, opłaty są tanie nawet na najniższym poziomie, więc nie należy odkładać jednorazowych kupujących!

Recenzja Gemini: Bitcoin.

Ponieważ wielu początkujący handlowcy, użytkownicy lub inwestorzy słyszeć o Bitcoin i Eter jako ich pierwsze wprowadzenie do kryptowaluty, Gemini jest dobrym miejscem do rozpoczęcia. Mogą jednak zniechęcić się liczbą danych osobowych, które muszą podać giełdzie, aby poczuć, jak kupować, sprzedawać i przeprowadzać transakcje w kryptowalutach.

Z tego powodu być może ci, którzy są zupełnie nowy w świecie kryptowalut byłoby lepiej przy użyciu pliku inna wymiana Jak na przykład Coinbase.

Ponadto, ponieważ w Gemini oferowane są tylko Bitcoin i Ethereum, początkujący chcą uzyskać ekspozycję na wiele różne zasoby cyfrowe może niechętnie korzystać z platformy.

Wszystko to powiedziawszy, początkującym inwestorom, którzy po prostu chcą zająć przyzwoitą pozycję w Bitcoin lub Ethereum i żądając przy tym najwyższego poziomu bezpieczeństwa, zaleca się wypróbowanie Gemini..

Recenzja Gemini Exchange: zalety i wady

Następnie w tej recenzji wymiany Gemini przedstawię wady i zalety tej wymiany.

PROS CONS
 • Dodatkowe środki bezpieczeństwa – tylko niewielki procent Bitcoinów w Gemini jest przechowywany online. Większość z nich jest niedostępna, aby zminimalizować potencjalne straty spowodowane włamaniami. Nie oznacza to jednak, że powinieneś przechowywać swoją kryptowalutę w Gemini przez dłuższy czas.
 • Rachunki w dolarach amerykańskich są ubezpieczone przez Federalną Korporację Ubezpieczeń Depozytów, a wszystkie fundusze są przechowywane w upoważnionym banku z siedzibą w Nowym Jorku.
 • W pełni zarejestrowany i zgodny ze standardami bankowymi. Dzięki temu nadaje się zarówno dla klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych.
 • Profesjonalna i wysokiej klasy obsługa.
 • Świetna obsługa klienta. Istnieje blog i obszerna sekcja z często zadawanymi pytaniami, w której można znaleźć rozwiązania problemów. Gdy żadna z tych rzeczy nie jest wystarczająca, reklamacje i problemy są rozwiązywane za pomocą poczty elektronicznej. Wymiana zwykle odpowiada w ciągu kilku godzin, a nie dni.
 • Przyjazny dla użytkownika i dobrze zaprojektowany. Posiada prosty interfejs, dzięki czemu jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników.
 • Zakupy Gemini Bitcoin i Gemini Ethereum są łatwe do wykonania dzięki przyjaznym dla użytkownika podstawowym opcjom zakupu. Giełda posiada również bardziej zaawansowany rynek. To sprawia, że ​​Gemini jest świetnym rozwiązaniem dla użytkowników o różnych poziomach doświadczenia.
 • Niskie opłaty za wymianę aktywów. Wpłaty w kryptowalutach, bankach i przelewach są również bezpłatne. Co więcej, pierwsze 30 wypłat dokonywanych każdego miesiąca jest również bezpłatnych.
 • Rejestracja wymaga wielu informacji. Bliźniaczki Winklevoss starały się, aby ich wymiana była jak najbardziej zgodna. To niestety oznacza przesyłanie do platformy dużej ilości danych osobowych.
 • Często przechodzi w tryb offline w momentach bardzo dużej głośności. Jednak o wiele bardziej prawdopodobne jest, że awarie są spowodowane przeciążeniem serwerów niż jakakolwiek forma manipulacji na rynku.
 • Ograniczony wybór metod finansowania.
 • Ograniczony wybór monet dostępnych do kupienia.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Recenzja Gemini: Wniosek

To już koniec Przegląd wymiany Gemini. Mam nadzieję, że dowiedziałeś się dużo o jednej z najbezpieczniejszych i najbardziej zaufanych giełd kryptowalut na świecie. Może nie być największy pod względem dziennego wolumenu. Jednak przy wsparciu takich osób jak Chicago Board Options Exchange ze względu na ich produkt finansowy futures Bitcoin, jest to z pewnością jeden z najbardziej szanowanych!

Platforma jest odpowiedni dla różnych rodzajów inwestorów i handlowcy. Miejmy nadzieję, że zauważyłeś, że nie jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą przełączać się między różnymi kryptowalutami, ale świetnie nadaje się do dużych ilości i jednorazowych zakupów. Dzieje się tak, ponieważ platforma oferuje wysoki poziom bezpieczeństwo.

Pamiętaj tylko, że pozostawianie kryptowaluty na platformie wymiany nadal nie jest dobrym pomysłem. Tylko dlatego, że większość Gemini BTC i ETH są przechowywane w trybie offline, co nie czyni ich odpornymi na włamania!

Powinieneś także sprawdzić inne niezawodne giełdy, takie jak Binance, Coinbase i Kraken. Oferują więcej walut fiducjarnych i bardziej elastyczne platformy.

To wszystko na temat tej recenzji wymiany Gemini. Biorąc pod uwagę całą swoją nowo zdobytą wiedzę na temat giełdy Gemini, czy myślisz, że będziesz używać tej platformy do kupowania i sprzedawania kryptowalut w przyszłości??

Treści publikowane na tej stronie nie mają na celu udzielania jakichkolwiek porad finansowych, inwestycyjnych, handlowych ani żadnej innej formy. BitDegree.org nie popiera ani nie sugeruje kupna, sprzedaży lub posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty. Przed podjęciem decyzji o inwestycjach finansowych skonsultuj się z doradcą finansowym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map