Inwestowanie w Ripple: pełny przewodnik

Inwestowanie może być ryzykowne, ale jeśli wiesz, co robisz, możesz sporo zyskać. Dziś są setki tysięcy rzeczy, w które możesz zainwestować, a niektóre z tych bardziej popularne są kryptowaluty. W tym przewodniku chciałbym jednak porozmawiać o jednej konkretnej monecie kryptograficznej – Marszczyć, i jak inwestować w Ripple.

Marszczyć wyróżnia się spośród innych kryptowalut z kilku powodów, które pokrótce omówimy. W końcu dobrze byłoby dowiedzieć się, w co dokładnie inwestujesz.

Potem powiem ci wszystko, o czym musisz wiedzieć kupowanie Ripple – jak, gdzie, dlaczego itp.

Na końcu tego przewodnika powinieneś umieć nie tylko wiedzieć jak inwestować w Ripple & gdzie ją kupić, ale wszystkie inne zawiłości związane z tą kryptowalutą.

Opisywanie Ripple

Mało znany zabawny fakt – Marszczyć jest Nazwa firmy że Utworzony i rozwinięty (nadal robi) krypto-moneta, nie sama moneta. Moneta nazywa się XRP, ale wszyscy przyzwyczaili się do nazywania go Ripple. Dla uproszczenia zrobię to samo również w tym przewodniku.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Ripple to kryptowaluta bardzo podobna do Bitcoin i Litecoin jeśli chodzi o jego konstrukcję i dane techniczne. Ma jednak przydomek „zabójca bitcoinów”. Dlaczego?

Przewodnik po inwestowaniu w Ripple

Cóż, przede wszystkim, Ripple jest szybszy i ma na celu wykonywanie lepszych transakcji niż Bitcoin, zachowując ten sam (lub nawet wyższy!) poziom bezpieczeństwa. Tag „Bitcoin killer” wywodzi się ze spekulacji, że Ripple ostatecznie obali Bitcoin i zajmie pierwsze miejsce w dziedzinie obecności na rynku kryptowalut.

Pozostając nic więcej niż spekulacje przez długi czas Ripple zdołał wspiąć się na drugie miejsce na rynku z wynikiem ok w pewnym momencie. Nie udało mu się to jednak utrzymać – w chwili pisania tego Ripple obecnie wygodnie siedzi w trzecie miejsce w sklepie.

Inną rzeczą, która sprawia, że ​​Ripple jest wyjątkowy, jest to, że różni się od większości innych popularnych kryptowalut. Ripple był stworzony przez prywatną firmę czerpać z tego korzyści (w przeciwieństwie do innych kryptowalut o otwartym kodzie źródłowym). Już sam ten fakt kryje w sobie wiele spekulacji na temat przyszłości monet i ich ceny.

Jak inwestować w Ripple?

Teraz, gdy już wiesz, o co chodzi w Ripple, przejdźmy do części inwestycyjnej.

Dlaczego warto inwestować w Ripple?


Kiedy spojrzymy na poniższy wykres, możemy zobaczyć całą historię danej monety.

Ripple odbył interesującą podróż, jeśli chodzi o wahania jego ceny.

Moneta kryptowalutowa zaczęło się od bardzo niskiej ceny, podobnie jak większość innych kryptowalut. Najdłużej nie oferował żadnych niespodzianek i to nagle eksplozja cen było zgodne ze wzrostem prawie wszystkich innych cen kryptowalut.

Przewodnik po inwestowaniu w Ripple

W szczytowym momencie Ripple osiągnął prawie 4 dolary za monetę. To było ogromne w porównaniu z ceną sprzed pół roku. Jednak pod koniec 2017 roku, kiedy rynek kryptowalut doświadczył niszczycielskiego załamania, tak samo jak Ripple – jego cena spadła. Jego obecnie wart 0,3 USD za monetę.

Nawet po takiej katastrofie moneta jest nadal w pełni funkcjonalna i żywa. Co więcej, zaczęła rosnąć cena! Oczywiście proces ten jest niewielki, ale może oznaczać nowy początek dla Ripple.

Ponieważ moneta powoli próbuje się wspinać, teraz byłby prawdopodobnie najlepszy czas na zainwestowanie w nią, jeśli właśnie tego chcesz.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Metoda nr 1 – Kupowanie

Jak więc zainwestować w Ripple? Po prostu go kup.

Nie, nie żartuję.

Wydaje się to niemal oczywiste, ale ludzie często zapominają, że najprostszym sposobem inwestowania w Ripple jest po prostu jego zakup. Powiedzmy, że kupujesz 100 XRP – w momencie pisania tego przewodnika zapłaciłbyś około 30 USD. Wtedy po prostu… czekać.

Jak inwestować w Ripple: ceny.

Jeśli masz dużo wolnego czasu i nigdzie się nie spieszysz, to kupując Ripple i po prostu „zapominając” o tym, to najlepszy sposób. Jasne, to jest inwestycja długoterminowa, ale może przynieść ogromne zyski.

Wyobraź sobie, że za pięć lat Ripple będzie wart 8 dolarów za monetę. Nie jest to niemożliwe, a niektóre spekulacje sugerują, że moneta będzie warta znacznie więcej.

W tym scenariuszu, jeśli tak zainwestuj dziś 30 $, możesz odzyskać ponad 2600 dolarów w ciągu pięciu lat, nie robiąc nic!

To jest ryzykowny sposób inwestowania, dla nikt nie wie na pewno, ile Ripple będzie warte w przyszłości, ale jest też najłatwiejsze. Chociaż jeśli chodzi o Ripple, jest to nieco bardziej skomplikowane niż w przypadku większości innych popularnych kryptowalut.

Ripple można kupić za pomocą walut fiducjarnych, w tym USD i EUR. Możesz też kupić określoną ilość niektórych inny kryptowaluta (najlepiej Bitcoin) i NASTĘPNIE, z Bitcoinem, kup ilość Ripple że chcesz. Jest to trochę bardziej skomplikowane niż po prostu kupowanie kryptowaluty za, na przykład, USD, ale nie jest to wymagające.

Gdzie jednak kupić Ripple?

Coinbase.com jest uważane za jedno z najlepszych miejsc do zakupu Ripple. Znajduje się w San Francisco w Kalifornii. W Coinbase możesz kupić nie tylko Ripple, ale także wiele innych monet, w tym Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin i tak dalej.

Jak kupić stronę główną Ripple: Coinbase.

W powszechnej opinii Coinbase powinno być najlepszym wyborem, jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić Ripple.

Metoda nr 2 – Startupy, firmy itp.

To jest mniej znany (lub przynajmniej rzadziej używany) metoda jak inwestować w Ripple.

W ostatnich latach na scenie kryptowalut pojawiło się wiele nowych projektów startupowych. W miarę upływu czasu coraz więcej osób interesuje się światem kryptowalut, który rodzi nowe, kreatywne i niepowtarzalne pomysły..

Pomysły te często manifestują się w postaci zupełnie nowych firm, które chcą zrewolucjonizować lub w inny sposób wpływ na scenę kryptowalut.

Chociaż nie jest tak popularne, jak zwykłe kupowanie Ripple, inwestowanie w firmy i startupy związane z kryptowalutami to świetny sposób na zwiększenie potencjalnych przychodów.

Jednak w przypadku Ripple jest to trochę trudne. Jak wspomniałem wcześniej, Ripple to scentralizowana waluta – twórcy są właścicielami i dyktują zasady gry. Obecnie jest 100 miliardów XRP na rynku, a sposób, w jaki to działa, polega na tym, że gdy wykorzystasz kwotę XRP w transakcji lub w jakikolwiek inny sposób, znika ona.

Przewodnik po inwestowaniu w Ripple

Oznacza to, że kwota XRP to, co istnieje, jest coraz niżej co minutę, zwiększając w ten sposób wartość pozostałego Ripple.

Co więcej, oznacza to, że nikt nie może na przykład wydobywać Ripple. To samo dotyczy wszelkich innych manipulacji przez strony trzecie – jest to po prostu niemożliwe.

To, co chcesz zrobić w tego typu sytuacjach, to po prostu zainwestować w startup że myślisz, że ma potencjał aby pewnego dnia stać się dużym i dochodowym. Startupy kryptowalut są bardzo oparte na pomysłach: podczas gdy niektóre pomysły są zbyt daleko idące, inne są bardzo pomyślne i odnoszą sukcesy. Na początku może być ciężko, ale mając wystarczające badania i dobre umiejętności odliczania, możesz wymyślić co najmniej kilku przyzwoitych kandydatów.

Jeśli startup okaże się rentowny, a Ty osiągnąłeś sprawiedliwy udział w zyskach, po prostu kup Marszczyć. Szczerze mówiąc, jest to jedna z niewielu metod inwestowania w tę kryptowalutę, jest to najlepszy możliwy zakład.

Zdobycie i utrzymanie stosu tych monet może okazać się bardzo opłacalny w plan długoterminowy. Ale mądrze byłoby też nigdy nie przestawać szukać następnej najlepszej rzeczy – jak powiedziałem, każdego dnia pojawia się wiele nowych startupów. Nigdy nie wiadomo, co może być za rogiem.

Przed inwestowaniem – przyszłość

Teraz wiesz, jak inwestować w Ripple… Ale powinieneś?

Ponieważ kryptowaluty są tak zmienne, jak są, staje się coraz bardziej trudno przewidzieć ich ceny z pewnością. Niektóre kryptowaluty podążają za oczekiwanymi trendami cenowymi, ale najczęściej widzimy chaos.

Ripple nie jest wyjątkiem w tej zasadzie. Jest własnością jedna firma to eliminuje niektóre możliwe spekulacje w korektach, ale nadal bardzo trudno jest mówić o jego przyszłości bez wahania.

Zgodnie z planem cena Ripple POWINNA rosnąć w miarę upływu czasu. Ludzie z natury brak wartości i ekskluzywne rzeczy, i to powinno być głównym czynnikiem, który wpłynie na wzrost ceny Ripple.

Przewodnik po inwestowaniu w Ripple

Jednak podczas gdy Ripple jest rzeczywiście całkiem wyjątkowy (jeśli chodzi o kryptowaluty i ich strukturę), należy pamiętać, że nie jest izolowany w jakiejś bańce – ma swoje miejsce na rynku kryptowalut, na którym twórcy niewiele mogą zrobić wpływać na cenę lub dystrybucję monety.

Ripple jest jednak, stale trafiają do wiadomości o kryptowalutach z wielu pozytywnych powodów. Odmłodzenie kryptowalut i powrót do życia wzbudził entuzjazm i podekscytowanie wielu entuzjastów kryptowalut. To z kolei powinno wywołać nową falę aktywności Ripple, która ma nastąpić.

Wiele witryn internetowych, blogów i artykułów z wiadomościami uważa, że ​​jest to punkt zwrotny dla Ripple – od tego momentu jego cena będzie rosła. Ktoś, kto myśli o tym, jak zainwestować w Ripple, powinien o tym pamiętać.

Podsumowanie

Krótko podsumujmy kilka rzeczy, które omówiliśmy w tym przewodniku.

Marszczyć jest scentralizowana kryptowaluta, struktura podobna do Bitcoin i Litecoin. Został stworzony przez prywatną firmę, która ma nadzieję na zysk na tej monecie.

Plik najlepsze cechy Ripple to to, że jest szybki (szybszy niż Bitcoin) i bezpieczny, łatwo wykonuje transakcje i ma dość rozległą obecność na rynku.

Przewodnik po inwestowaniu w Ripple

Fakt, że jest scentralizowany, zapobiega wydobywaniu lub pozyskiwaniu Ripple w jakikolwiek inny sposób niż kupowanie lub handel. Często stanowi to problem dla osób, które szukają sposobów inwestowania w Ripple.

Z drugiej strony sprawia, że proces jest bardziej przejrzysty i usprawniony. Nie masz wyboru, a fakt, że można go uzyskać prawie wyłącznie poprzez kupowanie lub handel, pozwala skupić punkty badań na bardziej skondensowany sposób.

Jeśli myślisz o zainwestowaniu w Ripple, odwiedź różne fora i grupy internetowe, które specjalizują się w badaniu i rozmawianiu o wszystkich rzeczach związanych z Ripple. Poszukaj też opinii ekspertów w tej sprawie, przeanalizuj trendy statystyczne itp.

Wniosek

Marszczyć jest jednym z więcej ciekawe kryptowaluty, ze względu na swoje unikalne cechy i cechy sprawiają, że jest to większe wyzwanie zarówno dla potencjalnych inwestorów, jak i entuzjastów kryptowalut.

W społeczności kryptowalut istnieje powszechna opinia, że ​​jeśli kryptowaluty są przydatne, to bez względu na trudności, z którymi będzie musiało się zmierzyć – nadal będą na topie i przetrwają. Patrząc jak Ripple wymierne i wyraźne zalety które można zastosować w prawdziwym świecie, rozsądnie byłoby pomyśleć, że powinno ono dalej rosnąć i rozwijać się.

Ostatnia rzecz na spekulacjach. Powinieneś zawsze o tym pamiętać spekulacje są właśnie tym – spekulacje. Nikt nie wie na pewno, czy Ripple (lub jakakolwiek inna kryptowaluta, jeśli o to chodzi) gwałtownie wzrośnie, czy też ulegnie awarii bez szansy na powrót. Jeśli ktoś ci powie, że wie… Cóż, są wielkimi kłamcami.

Zawsze przyjmuj spekulacje, domysły i opinie z przymrużeniem oka. Przeprowadź swoje badania, utwórz plik wykształcona i świadoma opinia i zarządzaj swoimi finansami – nigdy nie inwestuj więcej, niż jesteś skłonny stracić. Wybierz także niezawodną platformę do zakupu Ripple. Najbardziej polecane opcje to Coinbase, Binance i Kraken.

Mam nadzieję, że ten przewodnik pomógł Ci uzyskać więcej informacji na temat Ripple i różnych sposobów inwestowania w Ripple. Jeśli zdecydujesz się na inwestycję – powodzenia!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map