BitDegree, nasza zgrywalizowana platforma edukacyjna, jest doprawiona technologiami blockchain. Co to konkretnie oznacza?

Cóż, BitDegree tego chce stworzyć przyjemne i bezpieczne doświadczenie edukacyjne, dlatego wdrożyliśmy to bezpieczne zdecentralizowane rozwiązanie aby zachęcić sponsorów do bezpiecznego dawania stypendiów naszym studentom, do wydawania bez fałszerstw blockchain certyfikaty dla naszych użytkowników. Ponadto posiadamy własny token, który wiąże nasze usługi i może być używany również przez inne firmy: Token BitDegree.

Możesz skorzystać z takich giełd kryptowalut jak Coinbase i zamienić je na ETH.

Co to jest token BitDegree?

Ponieważ BitDegree przygotowywał się do wstrząśnięcia światem edukacji dzięki blockchain, rozpoczęliśmy nasze ICO w grudniu 2017 zebrać potrzebne środki finansowe na tę misję. Aby upewnić się, że będziemy w stanie skalować i wdrażać projekt tak szybko, jak to możliwe, aby więcej osób mogło zyskać korzyści od nich zdecydowaliśmy się na model sprzedaży tokenów. I tak powstał token BitDegree!

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:


Token BitDegree reprezentuje BitDegree, i możesz go używać w zamian za usługi BitDegree (i firm partnerskich). W sumie było 660 milionów Żetony BDG w obiegu, z czego 51% (336,6 mln) zostało zaoferowane publicznie i sprzedane do końca wyprzedaży grupowej. Możesz zobaczyć całość dystrybucja na obrazku poniżej:

Dystrybucja tokenów bitdegree

Uwaga do zapamiętania: ponieważ token BitDegree jest narzędziem użytkowym, oznacza to również, że nie podlega tym samym regułom, co token bezpieczeństwa. Oznacza to, że jeśli posiadasz tokeny BitDegree, ty nie:

  • Mieć prawa akcjonariuszy;
  • Uczestniczyć w podziale dochodów;
  • Otrzymuj dywidendy.

Biorąc to pod uwagę, nawet jeśli przegapiłeś wyprzedaż, istnieją sposoby na zarobienie tokenów BitDegree już dziś.

Jak zdobywa się token BitDegree?

Głównym celem BitDegree jest umożliwienie uczniom uczenia się więcej. Wierzymy, że najlepszym sposobem na zachęcenie do nauki jest możliwość zobaczenia swoich postępów i zdobycia za to uznania. Dlatego ucząc się kursów na platformie BitDegree, możesz nie tylko zobaczyć swoje statystyki, porównaj je z przyjaciółmi, ale także zdobądź doświadczenie, poziomy i żetony.

Główny sposób zdobywanie tokenów kończy twój 7-dniowa passa nauki i dostęp do skrzyni z nagrodami, w której ukryte są nagrody, takie jak punkty XP lub tokeny.

skrzynia bitdegree z nagrodami

Teraz, gdy zdobędziesz tokeny, nie zostaną one natychmiast zamienione na token blockchain, ale możesz użyć ich jako rabatu przy zakupie nowego kursu (token zmiany wartości na rynku). Magia dzieje się, jeśli zbierzesz 50000 tokenów BDG.

Gdy masz już 50000 tokenów BDG, możesz je wysłać do swojego Ethereum portfel. Na platformie BitDegree nie tylko się uczysz, ale także zarabiasz (jeśli dużo się nauczysz)!

Korzystanie z tokenów BDG jako rabatu na inne usługi

Tokenów BitDegree można używać nie tylko na platformie BitDegree, ale także na stronach partnerskich. Jak to działa? Cóż, jeśli osoba zdobyła tokeny BitDegree na platformie, może skorzystać z linku partnerskiego i użyć tych tokenów jako rabatu na partnerskie usługi internetowe.

Dobry przykład to BitDegree i Partnerstwo Hostingera. Hostinger zgodził się z BitDegree na posiadanie pewnej listy usług dostępnych z rozszerzeniem zniżka dla użytkowników BitDegree (na pewien okres) jeśli wyrażą zgodę na używanie tokenów BDG:

  • Hosting WWW lub VPS;
  • Codzienna kopia zapasowa;
  • Nazwy domen, ochrona prywatności, transfer;
  • Instalacja SSL.

Jak jest to przydatne dla Hostingera? Cóż, BitDegree ma rozszerzenie bogactwo kursów które to interesują Główni docelowi odbiorcy Hostingera: początkujący twórcy stron internetowych i właściciele witryn. Ci uczniowie zaczynają uczyć się o witrynach internetowych, ich hostingu i chcą mieć miejsce, w którym mogliby praktycznie wdrożyć to, czego się nauczyli. Tutaj właśnie pojawia się Hostinger ze swoimi usługami.

Czy te firmy partnerskie mają coś do powiedzenia na temat kursów?? tak! Mogą nawet stworzyć konkretny kurs, który zainteresowałby ich docelową publiczność, przyciągnąłby ich i wyedukował za pomocą kursu i później nagradzaj je zniżką za pośrednictwem zdobytych tokenów BitDegree.

W jaki sposób inne strony internetowe mogą wprowadzać rabaty za pomocą tokenów BitDegree?

Jeśli jesteś firmą, która chce przyciągnąć grupę docelową za pośrednictwem BitDegree i pozwolić im na rabaty za pomocą tokenów BitDegree, istnieje rozwiązanie. Będziesz musiał Skontaktuj się z nami o tym, a następnie zaimplementuj rozwiązanie CoinPayments.net na swojej stronie. Możesz znaleźć pełny poradnik, jak to zrobić tutaj.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego procesu, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem tego e-maila: [e-mail chroniony].

Czas na partnerstwo!

Podczas Token BitDegree jest najczęściej używany w Witryna BitDegree, Ty też możesz być tego częścią. Przyciągnij swoich kluczowych odbiorców poprzez kursy, naucz ich niezbędnych informacji i nagradzaj ich rabatami na Twoje usługi.

Współpracuj z BitDegree i razem zrewolucjonizujmy edukację!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me