Dzisiaj cię nauczę jak używać Binance. Kupowanie i sprzedawanie kryptowalut może być stresujące, dlatego ważne jest, aby wybierz giełdę, której możesz zaufać. Ważne jest również, aby znaleźć taką wymianę spełnia Twoje potrzeby, i nie jest zbyt skomplikowany w użyciu. Nie ma nic gorszego niż otwarcie konta na giełdzie i uświadomienie sobie, że nie wiesz, jak to działa!

Jeśli myślisz o otwarciu konta na Binance, czytaj dalej.

W tym samouczku na Binance nauczę Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o korzystaniu z Binance. Pokażę ci jak się zarejestrować, jak handlować na Binance, i jakie opłaty transakcyjne będziesz musiał zapłacić. Powiem również, jak bezpieczna jest giełda, a nawet dla jakich użytkowników jest przeznaczona.

Zanim skończysz czytać, będziesz wiedział wszystko jedna z największych giełd kryptowalut a co ważniejsze, będziesz wiedział, jak korzystać z Binance!

Zacznę od krótkiego wprowadzenia do wymiany.

The Lore of Binance

Binance zostało założone w Chinach w 2017 roku przez Changpeng Zhao i Yi He. On i Zhao pracowali w OKCoin Exchange przed podjęciem decyzji o budowie swojej giełdy kryptowalut.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Firma została zmuszona do opuszczenia Chin we wrześniu 2017 r. Po tym, jak chiński rząd zakazał handlu kryptowalutami. Od tego czasu ma biura w Japonii i na Tajwanie. Tak jest obecnie z siedzibą na Malcie.

Binance ma swoją kryptowalutę zwaną Binance Coin (BNB). Wymiana używana wstępna oferta monet Binance Coin do podniesienia 15 milionów dolarów wartości finansowania w lipcu 2017 r. Zniżki są oferowane handlowcom, którzy używają BNB do płacenia opłat transakcyjnych (co wyjaśnię szczegółowo nieco później!)

Jak korzystać z Binance: logo Binance.

Uwaga: Pierwsza oferta monet (ICO) to łatwy sposób dla firm kryptograficznych na zebranie pieniędzy bez korzystania z bardziej skomplikowanych metod, takich jak obligacje lub akcje.

CoinMarketCap wymienia Binance jako drugą co do wielkości giełdę kryptowalut na rynku. W ciągu ostatnich 24 godzin ponad 1,4 miliarda dolarów wartość kryptowaluty została na nim sprzedana.

Binance to giełda kryptowalut. To znaczy że użytkownicy mogą go używać tylko do handlu kryptowalutami. Jeśli nie masz jeszcze jakiejś kryptowaluty, musisz ją kupić, zanim zaczniesz handlować z Binance. Proponuję skorzystać z giełdy, która oferuje waluta fiducjarna handlowy lubić Coinmama, CEX.IO lub Coinbase.

Uwaga: Waluty fiat są oficjalnymi walutami narodów. Przykłady obejmują japoński jen (JPY), dolar amerykański (USD) i funt brytyjski (GBP).


Gdy już masz kryptowalutę, możesz jej użyć do handlu ponad 200 monety i żetony na Binance. Teraz wiesz, co to jest, możesz teraz nauczyć się korzystać z Binance!

Zanim pokażę Ci, jak korzystać z Binance, muszę Ci to pokazać jak otworzyć konto.

Jak otworzyć konto

Postępuj zgodnie z prostymi instrukcjami poniżej, a zaczniesz handlować w mgnieniu oka!

1. Zarejestruj się: Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o tym, jak korzystać z Binance, jest rejestracja! Iść do strona główna Binance i kliknij Zarejestrować.Jak korzystać z Binance: rejestracja.

Nastąpi przekierowanie do strony rejestracji, na której będzie to konieczne wprowadź swój adres e-mail i utwórz hasło.Jak korzystać z Binance: formularz rejestracyjny.

Uwaga: Zawsze używaj adresu e-mail, o którym wiesz, że jest bezpieczny i który regularnie sprawdzasz. Tworząc hasło, użyj kombinacji cyfr, symboli oraz wielkich i małych liter.

2. Przeczytaj i zaakceptuj Warunki użytkowania Binance, a następnie kliknij Zarejestrować.

3. Udowodnij, że nie jesteś robotem. Zostaniesz poproszony o ułożenie łamigłówki, która powinna być dla Ciebie łatwa. Chyba że … jesteś robotem!Jak korzystać z Binance: weryfikacja.

Wiadomość e-mail zostanie teraz wysłana do Ciebie. Kliknij Zweryfikuj email aby uzupełnić rejestrację.Jak korzystać z Binance: aktywacja konta powiodła się.

Gratulacje! Jesteś posiadaczem konta Binance. Następnie pokażę Ci, jak korzystać z Binance, ale najpierw musisz zabezpieczyć swoje konto.

4. Zabezpiecz swoje konto: Przy pierwszym logowaniu pojawi się pytanie, czy chcesz to skonfigurować 2FA. Chcesz skonfigurować 2FA, to bardzo ważne! Jeśli wybierzesz Pomiń to na razie, pożałujesz później!Jak korzystać z Binance: 2FA lub uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Uwaga: 2FA to uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Jest to funkcja bezpieczeństwa, która zapewnia użytkownikom dodatkową formę hasła. Korzystając z 2FA, użytkownicy wprowadzają swoje zwykłe hasło i drugi kod, który może zostać wysłany na urządzenie mobilne SMS-em lub utworzony przez Google Authenticator aplikacja.

Po skonfigurowaniu 2FA możesz zasilić swoje konto. Oznacza to przeniesienie do niego kryptowaluty. Możesz to zrobić przez wysyłanie kryptowaluty z portfela kryptowalutowego lub innej giełdy – lubić Coinbase – na swoje konto Binance. Oto jak to działa.

Jak zasilić konto

W tym samouczku Binance użyję Coinbase jako przykład sposobu, w jaki możesz zasilić swoje konto Binance. Podobny proces będzie miał zastosowanie do prawie każdej innej giełdy, z której wysyłasz środki. Użyję Ethereum (ETH) jako przykład kryptowaluty, której możesz użyć do zasilenia swojego konta Binance.

1. Idź do Coinbase: Zaloguj się na swoje konto Coinbase i kliknij Konta. Następnie kliknij Wysłać gdzie jest napisane Portfel ETH.Jak korzystać z portfela Binance: Coinbase ETH.

Zostaniesz poproszony o wpisanie Odbiorca. Tutaj zostanie wysłane Ethereum. Wysyłasz go do Binance, więc musisz uzyskać adres Ethereum ze swojego konta Binance.

2. Zaloguj się na swoje konto Binance. Na pasku zadań kliknij Fundusze następnie Depozyty.Jak korzystać z Binance: Depozyty Binance.

Teraz wprowadź kryptowalutę, dla której potrzebujesz adresu. W tym przykładzie używam Ethereum. Binance utworzy adres Ethereum, na który będziesz przesyłać środki.Jak korzystać z Binance: deponowanie Ether.

Plik Adres depozytu ETH to miejsce, na które będziesz wysyłać swoje fundusze Ethereum, więc skopiuj je i wklej do pliku Odbiorca box na swoim koncie Coinbase.Jak korzystać z Binance: wysyłanie ETH przez Coinbase.

Wszystko, co musisz teraz zrobić, to zdecyduj, ile Ethereum chcesz wysłać na swoje konto Binance i kliknij Wysłać. Środki pojawią się na Twoim koncie Binance, gdy tylko zostaną przetworzone przez sieć Ethereum.

Teraz wiesz, jak korzystać z Binance, aby otworzyć i zasilić konto. Następnie możesz dowiedzieć się, jak handlować na Binance!

Jak handlować na Binance

Istnieją dwa ustawienia handlu Binance: Podstawowy i zaawansowane. Początkujący powinni zacząć od handlu Podstawowy.

Plik Podstawowy ustawienie handlu ma prosty układ, który jest łatwy do zrozumienia. Wyświetlane są tylko ważne informacje dotyczące zawierania transakcji. Musisz o tym pamiętać Binance to profesjonalna platforma handlowa, więc nawet Podstawowy ustawienie handlu może wydawać się zbyt skomplikowane dla niektórych początkujących. Jednak zrozumienie tego nie zajmie ci dużo czasu!

Plik zaawansowane Ustawienie handlu daje ekspertom dostęp do wszystkich wykresów cen i danych rynkowych, których potrzebują do zawierania złożonych transakcji. Ponieważ jest to samouczek Binance dla początkujących, pokażę Ci tylko, jak kupować na Binance w Podstawowy. Podchwytliwe rzeczy zachowam na inny dzień!

Nauczmy się więc, jak używać Binance do Podstawowy transakcje.

Jak korzystać z Binance w transakcjach podstawowych

1. Zaloguj się na swoje konto Binance. Miło i łatwo!

2. Kliknij Wymieniać się na pasku zadań i wybierz Podstawowy.Jak korzystać z Binance: Podstawowy tryb wymiany.

3. Jak widzisz, Podstawowy nie jest zbyt prosta!

Jak korzystać z Binance: Podstawowe wykresy Binance.

4. Wybierz parę handlową. Binance wymienia setki par handlowych. Są to pary monet, dla których Binance oferuje kurs wymiany. Na przykład, Bitcoinem można handlować 143 różnymi monetami, więc mówimy, że Bitcoin ma 143 pary handlowe na Binance. W tym przykładzie nasze konto jest finansowane przez Ethereum, więc możemy handlować tylko z Ethereum.

Aby dowiedzieć się, które kryptowaluty są oferowane do handlu z Ethereum, wybierz ETH w prawym górnym rogu. Teraz będziesz mógł to zobaczyć Ethereum ma 140 różnych par handlowych na Binance. Wybierz monetę, na którą chcesz wymienić Ethereum. Na przykład możesz wybrać Ripple (XRP).Jak korzystać z Binance: sortowanie.

5. Wybierz rodzaj handlu, który chcesz zawrzeć. Oferty Binance trzy rodzaje transakcji:

  • Zlecenia limitowane pozwalają użytkownikom ustawić maksymalną cenę, jaką są skłonni zapłacić za monety, lub cenę minimalną, za jaką są skłonni je sprzedać. Handlowcy muszą wtedy poczekać, aż kupujący lub sprzedawca zaakceptuje ich cenę.

  • Zlecenia rynkowe pozwalają użytkownikom na handel monetami po ich aktualnej cenie rynkowej. Ten rodzaj handlu jest najszybszy i najprostszy.

  • Zlecenia typu stop-limit zezwalaj handlowcom na kupowanie lub sprzedawanie monety po osiągnięciu określonej ceny. Tego rodzaju zlecenie jest często używane przez pro-traderów.

Dzisiaj pokażę ci tylko, jak kupować na Binance za pomocą zlecenia rynkowe. Są szybkie, proste i idealne dla początkujących.

6. Wybierz kwotę, którą chcesz handlować. Kliknij na Rynek jeśli jesteś zadowolony z aktualnej ceny rynkowej i wprowadź kwotę Ripple (lub wybranej monety), którą chcesz kupić. Możesz wprowadzić to jako kwotę lub jako procent Ethereum na swoim koncie.Jak korzystać z Binance: kupowanie XRP.

Teraz łatwe! Kliknij Kup XRP i to wszystko. Jesteś teraz handlowcem kryptowalut Binance!

Teraz, gdy wiesz, jak używać Binance do zawierania transakcji, muszę ci o tym opowiedzieć Opłaty transakcyjne na Binance.

Opłaty handlowe

Opłaty transakcyjne na Binance należą do najniższych na rynku. Binance nie pobiera opłat od użytkowników za dokonywanie wpłat. Dzieje się tak, ponieważ giełda jest tylko kryptowalutą. Pozwala to uniknąć wysokich opłat, które muszą pobierać giełdy oferujące transakcje fiducjarne.

Binance pobiera różne opłaty za wypłatę dla różnych kryptowalut, ale wszystkie są dość niskie. Na przykład, jeśli wycofasz Ethereum, zostaniesz obciążony opłatą 0,01 ETH a jeśli wycofasz Ripple, zostaniesz obciążony opłatą 0,25 XRP.

Opłaty handlowe Binance są ograniczone do 0,1% każdego zakupu lub sprzedaży dokonanej przez użytkowników. Opłata ta jest pomniejszona o 50% jeśli handlowcy używają Binance Coin, aby im zapłacić. To ostateczna opłata w wysokości zaledwie 0,05%!

Jak korzystać z Binance: opłaty za handel.

Wystarczy sprawdzić opłaty transakcyjne konkurentów, aby zrozumieć, dlaczego Binance to jedna z najpopularniejszych giełd na rynku. Bittrex i Bitstamp są znani z niskich opłat i obaj pobierają 0,25% dla każdej transakcji. To pięć razy więcej niż Binance!

Jak widać, opłaty transakcyjne Binance są jedną z najlepszych funkcji giełdy. Następnie chcę opowiedzieć o innej jego funkcji – bezpieczeństwo.

Krótka uwaga na temat bezpieczeństwa Binance

Jeśli dzisiaj nie nauczę Cię niczego więcej, nauczę Cię, jak bezpiecznie korzystać z Binance!

Użytkownicy Binance mogą chronić się przed złodziejami i hakerami na kilka sposobów:

Jak korzystać z Binance: uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe:

Ta funkcja bezpieczeństwa jest tak ważna, że ​​wspomniałem o niej dwukrotnie!

Jak korzystać z Binance: phishing.

Ignoruj ​​prośby od osób podających się za Binance:

Nikt z zespołu Binance nigdy nie zapyta o Twoje hasła ani kody 2FA. Nigdy też nie będą prosić Cię o przesłanie monet na „bezpieczne konto” ani nigdzie indziej!

Jak korzystać z Binance: oficjalna strona internetowa.

Używaj tylko oficjalnej strony Binance:

Nie klikaj linków do Binance w e-mailach / wyskakujących okienkach. Sprawdź oficjalny adres URL Binance i dodaj go do zakładek! Jeśli potrzebujesz skontaktować się z zespołem Binance, skorzystaj z informacji kontaktowych znajdujących się na strona główna.

Jak korzystać z Binance: oprogramowanie antywirusowe.

Używaj silnego oprogramowania antywirusowego:

Twoje konto Binance jest tak bezpieczne, jak urządzenie, z którego uzyskujesz do niego dostęp. Upewnij się, że wszystkie urządzenia, z których korzystasz, aby uzyskać dostęp do swojego konta Binance, są wolne od błędów i wirusów.

Korzystanie z giełdy kryptowalut różni się od korzystania z usług oferowanych przez Twój bank. Tam są brak całodobowych infolinii zadzwonić lub budynki, które możesz odwiedzić, aby narzekać! Odpowiadasz za bezpieczeństwo swojego konta, więc bądź bezpieczny, początkujący krypto!

Do tej pory nauczyłem Cię, jak używać Binance do otwierania konta i dokonywania podstawowych transakcji. Nauczyłem cię również o tym Opłaty handlowe i bezpieczeństwo na Binance. Zanim udasz się na Binance i zaczniesz handlować, chcę szybko przyjrzeć się, dla jakich użytkowników Binance jest przeznaczony.

Dla kogo jest Binance?

Binance ma na celu odwołać się do jak największej liczby użytkowników. Giełda jest wystarczająco prosta w użyciu dla początkujących i oferuje wystarczającą liczbę monet i funkcji, aby zadowolić również doświadczonych handlowców. Poleciłbym Binance traderom kryptowalut prawie na każdym poziomie doświadczenia.

Jedynymi użytkownikami, którzy mogą mieć problem z korzystaniem z Binance, są początkujący inwestorzy. Ci użytkownicy prawdopodobnie nie będą posiadać żadnej kryptowaluty i mogą nie rozumieć podstaw handlu kryptowalutami. Jeśli to brzmi jak ty, wtedy proponuję zapisać się na giełdę typu Coinbase. Dzięki Coinbase będziesz mógł kupić swoją pierwszą kryptowalutę za pomocą waluty fiducjarnej i dokonać kilku prostych transakcji. Wtedy będziesz gotowy do wypróbowania Binance.

Handel z Binance zabierze Cię od początkującego do eksperta poprzez jego Podstawowy i zaawansowane ustawienia. Możesz zacząć od prostych transakcji rynkowych i przejść do bardziej złożonych zleceń z limitem i stop-limitem.

Binance oferuje swoim użytkownikom duży wybór monet oraz informacje rynkowe, których nie znajdziesz na większości innych giełd. Jedyną rzeczą, której nie ma, jest handel fiducjarny. Ale to się wkrótce zmieni.

28 czerwca 2018 Team Binance ogłosił, że uruchomił pierwszą giełdę fiat w … Ugandzie! Binance Uganda umożliwi handlowcom korzystanie z Binance do kupowania kryptowalut za waluty fiducjarne po raz pierwszy. Kiedy handel fiat stanie się dostępny na wszystkich platformach Binance, przewiduję, że większość użytkowników nie będzie musiała iść nigdzie indziej.

Więc mówiłem o jak kupować na Binance, kto może korzystać z Binance i ile kosztuje handel z Binance. Pozostało tylko podzielić się z wami jeszcze kilkoma mądrymi słowami, zanim odejdę.

Wnioski

Giełda kryptowalut to bardzo zatłoczony. Wymiany, które się powiodły będą tymi, które oferują funkcje, z których może korzystać każdy trader. Myślę, że w tym samouczku Binance pokazałem Ci giełdę, która dokładnie to robi!

Binance ma wolumen obrotu powyżej 1,4 miliarda dolarów nie bez powodu – to działa!

Binance ma miliony zadowolonych klientów na całym świecie. Korzystają z Binance, ponieważ jest to proste i ma świetne funkcje handlowe. Jeśli mi nie wierzysz, wiesz, co robić! Pokazałem Ci, jak korzystać z Binance. Teraz idź i wypróbuj sam! Kiedy dokonasz kilku transakcji, daj mi znać. Bardzo chciałbym usłyszeć, co myślisz!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me