Jak kupić Litecoin za pomocą karty kredytowej: Dowiedz się, jak to zrobić

Witaj, studencie kryptografii! Słyszałem, że chcesz kupić Litecoin za pomocą karty kredytowej lub debetowej?

Litecoin to jedna z najpopularniejszych kryptowalut na świecie, a niektórzy nazywają ją nawet „Srebro do złota Bitcoina”! Pod koniec 2017 roku moneta osiągnęła rekordowy poziom, osiągając 20 miliardów dolarów kapitalizacji rynkowej!

W rezultacie można teraz kupić Litecoin na setkach różnych giełd kryptowalut. Jednak tylko nieliczni akceptują kartę kredytową. Aby pomóc Ci w drodze, pokażę Ci pięć najlepszych dostępnych opcji i poprowadzę Cię przez proces używania ich do kupowania Litecoin za pomocą karty kredytowej / debetowej!

Więc zacznijmy!

Gdzie można kupić Litecoin za pomocą karty kredytowej / debetowej?

Najpierw najpopularniejsza opcja w mieście – Coinbase!

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Coinbase

Coinbase to broker kryptowalut, który umożliwia kupowanie i sprzedawanie czterech różnych monet. Są to Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum i oczywiście – Litecoin! Platforma z siedzibą w San Francisco została po raz pierwszy uruchomiona w 2012 roku.

Ostatecznym celem Coinbase jest zapewnienie naprawdę prostej i przyjaznej dla użytkownika wymiany umożliwiającej kupowanie i sprzedawanie kryptowalut. Dlatego nie ma potrzeby posiadania wcześniejszej wiedzy na temat handlu, aby korzystać z platformy.

Jedną z największych zalet korzystania z Coinbase jest to, że pozwalają one wpłacać i wypłacać środki przy użyciu szeregu rzeczywistych metod płatności. Zgadnij co? Oznacza to, że możesz kupić Litecoin za pomocą karty kredytowej, karty debetowej, a nawet konta bankowego!

Opłaty za korzystanie z karty kredytowej / debetowej wynoszą 3,99% całkowitej kwoty transakcji. Na przykład, jeśli zdeponujesz 1000 USD, będziesz musiał zapłacić 39,99 USD opłat. Chociaż jest to dość wysokie, Coinbase musi to zrobić, aby chronić się przed obciążeniami zwrotnymi karty kredytowej.

Chociaż opłaty transakcyjne kosztują 1,49% za każdym razem, gdy kupujesz monetę, Coinbase oferuje jedną z najlepszych cen rynkowych w branży. Pamiętaj tylko, że chociaż możesz wpłacać i kupować Litecoin za pomocą karty kredytowej lub debetowej, nie możesz wypłacić środków z powrotem na swoją kartę. Zamiast tego będziesz musiał użyć konta bankowego.

Kiedy po raz pierwszy zarejestrujesz konto w Coinbase, będziesz musiał podać giełdzie kilka danych osobowych, takich jak imię i nazwisko oraz narodowość. Musisz również przesłać kopię swojego dowodu osobistego, którym może być paszport, prawo jazdy lub dowód osobisty. Nie martw się, otwarcie zajmuje tylko około 5 minut, ponieważ proces weryfikacji jest zautomatyzowany!

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Coinbase jest jedną z najbezpieczniejszych giełd handlowych. 98% środków klientów jest przechowywanych w chłodni, dostępne jest uwierzytelnianie dwuskładnikowe, a jeśli przechowujesz je w portfelu USD, środki są chronione do 250 000 USD. Ponadto dostępne są również inne funkcje, takie jak 48-godzinna blokada czasowa wycofania i podpisy wieloosobowe.

Zanim przejdę dalej, pozwolę sobie szybko podsumować zalety i wady korzystania z Coinbase do kupowania Litecoin za pomocą karty debetowej lub kredytowej.


Zalety:

 • Rejestracja jest łatwa
 • Akceptuje karty kredytowe / debetowe i konto bankowe
 • Monety można kupić natychmiast
 • Doskonałe bezpieczeństwo
 • Środki klientów przechowywane w portfelu USD pokryły dupę do 250 000 USD
 • Bardzo przyjazny dla użytkownika

Niedogodności:

 • Opłaty dość drogie
 • Nie można dokonać wypłaty z powrotem na kartę kredytową lub debetową

Teraz, gdy już wiesz o zaletach i wadach Coinbase, kolejna część mojego „Kup Litecoina kartą kredytową” zajmie się Coinmama.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Coinmama

Coinmama to broker kryptowalut z siedzibą w Izraelu. Stworzone w 2013 roku pozwalają użytkownikom na zakup łącznie ośmiu różnych kryptowalut. Obejmuje to Litecoin, wraz z Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, Cardano, QTUM i Ethereum Classic.

Według zespołu ponad 1000000 klientów ze 188 różnych krajów skorzystało z Coinmama, co czyni je naprawdę popularną giełdą!

Podobnie jak Coinbase, Coinmama umożliwia kupowanie Litecoin za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Nie pozwalają jednak na korzystanie z konta bankowego. Coinmama różni się nieco od innych giełd, ponieważ po sfinalizowaniu zakupu Litecoin jest wysyłany bezpośrednio do Twojego portfela!

Jeśli chodzi o opłaty, Coinmama jest dość droga. Będziesz musiał zapłacić 5,5% opłaty transakcyjnej, używając karty kredytowej do zakupu Litecoin i 5,9% opłaty transakcyjnej za każdy dokonany zakup.

Zanim będziesz mógł kupić Litecoin w Coinmama, będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość. Aby to zrobić, musisz:

[1] Prześlij kopię swojego dowodu osobistego [2] Prześlij selfie, na którym trzymasz dowód osobisty z notatką z napisem „Coinmama” i datą

Chociaż każdy dokument wymaga ręcznej weryfikacji, Coinmama zwykle zajmuje tylko około 10 minut, co jest szybkie!

Pamiętaj tylko, że w przeciwieństwie do Coinbase, nie będziesz w stanie od razu sprzedać monet z powrotem za prawdziwe pieniądze, ponieważ Coinmama automatycznie prześle Twoje monety do portfela, gdy tylko za nie zapłacisz. Zamiast tego musisz wysłać je ze swojego portfela na platformę taką jak Coinbase, która umożliwia sprzedaż za walutę fiducjarną.

Oto krótkie podsumowanie zalet i wad kupowania Litecoina za pomocą karty kredytowej w Coinmama.

Zalety:

 • Akceptuje zarówno karty kredytowe, jak i debetowe
 • Osiem różnych monet dostępnych do kupienia
 • Większość krajów została zaakceptowana
 • Szybka weryfikacja

Niedogodności:

 • Opłaty bardzo drogie
 • Nie można odsprzedać monet Coinmama

Skoro już wiesz o Coinmama, następną giełdą na mojej liście „Kup Litecoin za pomocą karty debetowej lub kredytowej” jest Bitpanda!

Bitpanda

Bitpanda, która przed rebrandingiem była początkowo znana jako Coinimal, została po raz pierwszy uruchomiona w 2014 roku. Platforma umożliwia użytkownikom kupowanie i sprzedawanie szeregu kryptowalut, a giełda jest skierowana przede wszystkim do klientów europejskich.

Dostępne kryptowaluty to Litecoin, a także Bitcoin, Ethereum, Dash, Bitcoin Cash i Ripple. Jedną z największych cech platformy Bitpanda jest to, że ma jedną z największych opcji płatności.

Obejmuje to oczywiście kartę kredytową, ale akceptują również Skrill, OKPAY, SEPA, Neteller, GiroPay, EPS i SOFORT!

Jeśli chodzi o opłaty, będziesz musiał zapłacić 5% opłaty transakcyjnej za zdeponowanie środków za pomocą karty kredytowej. Jeśli chodzi o opłaty handlowe, kupowanie monet w Bitpandzie kosztuje 1,49%, a ich sprzedaż 1,29%.

Podobnie jak wszystkie inne giełdy kryptowalut, które pozwalają na dokonywanie depozytów przy użyciu prawdziwych pieniędzy, musisz najpierw zweryfikować swoje konto. Wymiana wykorzystuje firmę zewnętrzną do weryfikacji Twojego identyfikatora, jest jednak zautomatyzowana, co oznacza, że ​​można ją natychmiast aktywować.

Jak tylko to zrobisz, będziesz mógł kupić kryptowalutę o wartości do 2500 EUR co 24 godziny! Aby dodatkowo chronić Twoje konto, Bitpanda umożliwia również skonfigurowanie uwierzytelniania dwuskładnikowego.

Rzućmy okiem na zalety i wady kupowania Litecoina za pomocą karty kredytowej w Bitpanda!

Zalety:

 • Duży wybór metod płatności obejmuje kartę kredytową i debetową
 • Dobre opłaty
 • Lista sześciu monet
 • Szybka weryfikacja
 • Platforma jest bardzo przyjazna dla użytkownika
 • Początkowy limit w wysokości 2500 EUR

Niedogodności:

 • Koncentrujemy się tylko na europejskich klientach
 • Średnie bezpieczeństwo

Teraz, gdy już wiesz o Bitpandzie, kolejna część mojego przewodnika „Kup Litecoin za pomocą karty kredytowej” zajmie się CEX.

CEX

Utworzony w 2013 roku CEX to giełda kryptowalut zlokalizowana w Wielkiej Brytanii. Platforma umożliwia użytkownikom z całego świata kupowanie i sprzedawanie dziewięciu różnych monet.

Obejmuje to Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Dash, Ripple, ZCash, Stellar Lumens, Bitcoin Gold i oczywiście – Litecoin! Podobnie jak inni brokerzy giełdowi, o których wspomniałem, CEX umożliwia użycie karty kredytowej lub debetowej do zasilenia konta.

Chciałem tylko poinformować, że platforma CEX używa czegoś, co nazywa się „Wypełnij lub zabij”. Oznacza to, że zamówienie zostało zrealizowane w całości lub zostało anulowane. Podam szybki przykład.

 1. Billy składa zamówienie na 10 litecoinów po cenie 150 $ / LTC.
 2. System zablokuje tę cenę na 120 sekund.
 3. Jeśli jest wystarczająco dużo zleceń, aby Billy mógł otrzymać wszystkie swoje 10 litecoinów po 150 $ / LTC, zlecenie jest realizowane natychmiast.
 4. Jeśli minie 120 sekund i nie ma wystarczającej liczby zamówień, zamówienie jest anulowane.

Jednak jeśli nie handlujesz naprawdę dużymi kwotami, nie powinno to stanowić problemu i prawdopodobnie nawet nie zauważysz, co się dzieje, ponieważ wszystko odbywa się w tle!

Jeśli chodzi o opłaty za wpłatę w CEX, giełda pobierze 3,5% za każdym razem, gdy użyjesz karty kredytowej. Oprócz tego dodają również niewielką stałą opłatę w wysokości 0,25 USD. CEX pobiera również opłatę transakcyjną w wysokości 7%, która jest dodawana do aktualnej ceny rynkowej.

Ponieważ używasz karty kredytowej do kupowania Litecoin, przed dokonaniem wpłaty musisz zweryfikować swoją tożsamość. Podobnie jak Coinmama, musisz przesłać kopię swojego dokumentu tożsamości, a także zdjęcie, na którym trzymasz go obok twarzy!

Niestety, czas potrzebny zespołowi na ręczną weryfikację Twojej tożsamości jest dość długi, a użytkownicy komentują, że zwykle trwa to 48 godzin. Jeśli chcesz od razu kupić Litecoin za pomocą karty kredytowej, CEX może nie być dla Ciebie odpowiednią wymianą!

Platforma prawdopodobnie najlepiej nadaje się dla bardziej doświadczonych handlowców kryptowalut, ponieważ strona oferuje szeroką gamę narzędzi handlowych, których początkujący może nie rozumieć.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, CEX przechowuje większość środków użytkowników w chłodni, co oznacza, że ​​są one przechowywane w trybie offline. Ponadto dostępne jest nie tylko uwierzytelnianie dwuskładnikowe, ale użytkownicy mogą również żądać alertów dotyczących konta za pośrednictwem poczty e-mail lub SMS. Wystąpił tylko jeden drobny problem dotyczący bezpieczeństwa, z włamaniem w 2013 r., W wyniku którego jednemu użytkownikowi skradziono 7000 USD ze swojego konta. Jednak od tamtej pory nie było żadnych problemów.

Oto lista zalet i wad giełdy.

Zalety:

 • Akceptuje karty kredytowe i debetowe
 • Dobry wolumen obrotu
 • Wymieniono dziewięć różnych monet
 • Oprócz małego włamania z 2013 roku, doskonałe bezpieczeństwo

Niedogodności:

 • Powolna weryfikacja z wieloma wymaganymi dokumentami
 • Wysokie opłaty
 • Najlepsze dla bardziej doświadczonych traderów

Teraz, gdy już wiesz o CEX, ostatnia wymiana z mojego przewodnika „Kup Litecoin za pomocą karty debetowej lub kredytowej” to BitStamp!

BitStamp

Stworzony już w 2011 roku, Bitstamp to giełda kryptowalut, która pozwala ludziom kupować, sprzedawać i handlować różnymi cyfrowymi monetami. Platforma, która początkowo powstała w Słowenii, ma teraz biura w Wielkiej Brytanii, a także w Luksemburgu. Giełda obsługuje codziennie transakcje o wartości setek milionów dolarów, co czyni ją jedną z największych w branży.

Jeśli chodzi o metody płatności, Bitstamp oferuje szereg dostępnych opcji fiat w świecie rzeczywistym. Obejmuje to przelew bankowy, a także kartę kredytową lub debetową. Korzystając z karty kredytowej na Bitstamp, zostaniesz obciążony opłatą w wysokości 5% całkowitej kwoty transakcji.

Jeśli chodzi o opłaty transakcyjne, zaczyna się od 0,25% dla tych, którzy handlują mniej niż 20000 USD miesięcznie, aż do 0,10% dla miesięcznych transakcji o wartości 20 milionów USD lub więcej.

Aby móc używać waluty fiducjarnej w Bitstamp, musisz najpierw zweryfikować swoje konto. Będzie to wymagało przesłania oficjalnego dokumentu tożsamości, dowodu zamieszkania (np. Wyciągu z konta bankowego) oraz potwierdzenia numeru telefonu. Według zespołu weryfikacja konta może zająć do 24 godzin.

Bezpieczeństwo jest również bardzo dobre w Bitstamp, a giełda przechowuje większość środków w chłodni. Podobnie jak Coinbase, chronią również rachunki w dolarach amerykańskich w FDIC.

Zanim przejdę do następnej części mojego przewodnika „Kup Litecoin za pomocą karty kredytowej”, pomyślałem, że szybko podsumuję zalety i wady handlu Litecoinami na Bitstamp.

Zalety:

 • Akceptuje karty kredytowe / debetowe i depozyty bankowe
 • Dużo płynności
 • Około 2011 roku
 • Dobra ochrona
 • Rozsądne opłaty

Niedogodności:

 • Powolna weryfikacja
 • Bardziej odpowiedni dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych użytkowników

A więc gotowe! Pięć różnych giełd, które pozwolą Ci kupić Litecoin za pomocą karty kredytowej! Dam ci teraz instrukcje krok po kroku, jak to zrobić z każdym z nich!

Jak kupić Litecoin za pomocą karty kredytowej / debetowej

Ponownie, gdy zaczynamy samouczki dotyczące zakupów, najpierw jest Coinbase!

Coinbase

 1. Odwiedź stronę internetową Coinbase przez klikając tutaj.
 2. Otworzyć konto. Tutaj musisz podać swoje dane. Upewnij się, że są one poprawne, ponieważ będziesz musiał je zweryfikować w następnym kroku!
 3. Teraz wprowadź dane swojej karty kredytowej lub debetowej. Adres rozliczeniowy musi być zgodny z adresem domowym.
 4. Będziesz teraz musiał dostarczyć Coinbase swój oficjalny dowód tożsamości. Możesz to zrobić, przykładając go do kamery internetowej lub przesyłając jako plik PDF.
 5. Twoje konto powinno zostać natychmiast zweryfikowane!
 6. Teraz kliknij Kupić sprzedać.

  kup litecoin płacąc kartą kredytową w bazie monet

 7. Kliknij Teraz przewiń w dół i wprowadź ilość Litecoin, którą chcesz kupić. Następnie kliknij Kup Litecoin natychmiast.

  kup litecoin za pomocą karty kredytowej

 8. Na koniec potwierdź numer karty kredytowej / debetowej i to wszystko – właśnie kupiłeś Litecoin!

Teraz już wiesz, jak kupić Litecoin za pomocą karty kredytowej w Coinbase, spójrzmy na Coinmama.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Coinmama

 1. Najpierw odwiedź oficjalną stronę Coinmama autorstwa klikając mój link tutaj.

  kup litecoin płacąc kartą kredytową na coinmama

 2. Kliknij Zarejestrować i wprowadź swoje dane. Nie zapomnij, że będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość, więc upewnij się, że wpisałeś je poprawnie!
 3. Po potwierdzeniu adresu e-mail zostaniesz poproszony o przesłanie dokumentów weryfikacyjnych. Prześlij PDF swojego paszportu lub prawa jazdy. Następnie zrób zdjęcie, na którym trzymasz identyfikator obok twarzy, wraz z notatką „COINMAMA” z dzisiejszą datą. Upewnij się, że jakość zdjęcia jest wyraźna, w przeciwnym razie Coinmama poprosi Cię o przesłanie nowych kopii.
 4. Twoje dokumenty powinny zostać zweryfikowane w ciągu 10 minut. Sprawdź swój email!
 5. Teraz jesteś gotowy, możesz kupić Litecoin za pomocą karty kredytowej. Po lewej stronie ekranu kliknij Kup Litecoin.

 6. Wybierz walutę, którą chcesz grać, a następnie wybierz pakiet, a następnie Kup Teraz.

  kup litecoin za pomocą karty kredytowej

 7. Zostaniesz poproszony o podanie danych swojej karty kredytowej. Będziesz także musiał wprowadzić adres portfela Litecoin, na który chcesz wysłać swoje monety!
 8. Jak tylko transakcja zostanie przesłana, Twoje monety zostaną wysłane bezpośrednio do Twojego portfela Litecoin!

Teraz już wiesz, jak kupić Litecoin za pomocą karty kredytowej w Coinmama, spójrzmy na Bitpandę.

Bitpanda

 1. Najpierw musisz odwiedzić oficjalną stronę Bitpanda pod adresem klikając mój link tutaj.

  kup litecoin kartą kredytową na Bitpandzie

 2. Kliknij Zapisz się u góry strony i postępuj zgodnie z procedurą otwierania konta. Będziesz musiał podać pewne dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, narodowość i adres!
 3. Nastąpi przekierowanie do strony trzeciej, która zweryfikuje Twoją tożsamość. Przyłóż paszport do kamery internetowej, a system automatycznie go zweryfikuje!
 4. Po powrocie do Bitpandy przejdź do sekcji płatności.
 5. Teraz wybierz Litecoin, śledzony przez Visa / MasterCard. Musisz również określić, ile chcesz kupić w lokalnej walucie. Pamiętaj, że przy pierwszym zakupie możesz kupić do 2500 EUR!

  kup litecoin za pomocą karty kredytowej

 6. Wprowadź dane swojej karty kredytowej, sprawdź kwotę, a następnie potwierdź transakcję. Otóż ​​to!

CEX

 1. Najpierw musisz odwiedzić witrynę CEX, którą możesz zrobić, klikając mój link tutaj.

  kup litecoin płacąc kartą kredytową na cex

 2. Kliknij Zarejestrować u góry strony i postępuj zgodnie z instrukcjami otwierania konta.
 3. Musisz teraz przejść przez proces weryfikacji CEX. Jest nieco bardziej złożony niż inne platformy, więc słuchaj uważnie! Po pierwsze, musisz przesłać kopię swojego dokumentu tożsamości. Następnie musisz podać dane swojej karty kredytowej. Następnie musisz zrobić sobie selfie z kartą kredytową! Na koniec musisz zrobić zdjęcie swojej karty kredytowej obok swojego dokumentu tożsamości!
 4. Obawiam się, że jest jeszcze jeden krok! CEX pobierze bardzo niewielką kwotę z Twojej karty kredytowej. Sprawdź wyciąg z karty kredytowej online i wprowadź dokładną kwotę, która została obciążona. To wszystko, Twoje konto jest teraz zweryfikowane i możesz kupować Litecoin za pomocą karty kredytowej!
 5. Teraz kliknij Kaucja.
 1. U góry ekranu kliknij Kupić sprzedać. Wybierz Litecoin i preferowaną walutę depozytu.
 2. Przewiń w dół i wprowadź liczbę monet, które chcesz kupić.
 3. Na koniec kliknij zielony Kup a transakcja zostanie zrealizowana natychmiast po zweryfikowaniu karty!

Teraz już wiesz, jak kupić Litecoina za pomocą karty kredytowej w Bitpandzie, spójrzmy na BitStamp!

BitStamp

 1. Odwiedź oficjalną stronę BitStamp, klikając mój link tutaj.

  kup litecoin kartą kredytową na bitstamp

 2. Kliknij Stwórz Konto i wprowadź swoje dane.
 3. Będziesz wtedy musiał przedstawić swoje dokumenty tożsamości. Musi to być dowód tożsamości wydany przez rząd i potwierdzenie adresu. Niestety, musisz poczekać do 24 godzin, zanim zespół zweryfikuje Twoje konto, więc nie będziesz w stanie nic zrobić, dopóki nie otrzymasz e-maila z potwierdzeniem.
 4. Po otrzymaniu e-maila potwierdzającego weryfikację możesz zalogować się na swoje konto. Następnie kliknij Kaucja.
 5. Wybierz Litecoin z listy kryptowalut, a następnie preferowaną walutę fiducjarną (USD lub EUR).
 6. Następnie wybierz, ile monet chcesz kupić.
 7. Na koniec wprowadź dane swojej karty kredytowej i kliknij Prześlij! Twój Litecoin będzie teraz dostępny w ramach salda BitStamp.

Wniosek

Mam nadzieję, że spodobał Ci się mój przewodnik „Kup Litecoin za pomocą karty kredytowej”! Każda z omawianych przez nas wymian ma swoje wady i zalety, dlatego chciałem dać Wam z czego wybierać!

Litecoin jest jedną z najczęściej wymienianych kryptowalut w branży, więc ma sens, że coraz więcej giełd chce oferować usługi kart kredytowych. Ułatwia to zakup Litecoina po raz pierwszy.

Inne kryptowaluty nie mają tyle szczęścia, ponieważ najpierw musisz kupić inną kryptowalutę, taką jak Bitcoin lub Ethereum, a następnie wymienić ją na monetę, którą chcesz!

Jedynym problemem w tej chwili jest to, że użycie karty kredytowej do zakupu Litecoina może być nieco za drogie. Nie tylko musisz uiścić opłatę za transakcję kartą kredytową, ale także musisz uiścić opłaty transakcyjne!

Trochę mnie też irytuje, gdy muszę robić selfie tylko po to, by zweryfikować swoje konto!

Na której giełdzie ostatecznie kupiłeś Litecoin? Czy proces weryfikacji przebiegł sprawnie? Daj mi znać o swoich doświadczeniach w sekcji komentarzy poniżej!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map