Jak kupić monety EOS: kompleksowy samouczek

Wraz ze wzrostem popularności terminu „kryptowaluta” wiele osób wydaje się poszukiwać monety, która najlepiej odpowiadałaby ich potrzebom i potrzebom. Niektórzy na nich polegają Bitcoin, inni zwracają się w stronę mniej znanych altcoinów. Ostatnio zauważalne interesować się EOS został zauważony w społecznościach kryptowalut na całym świecie. Wiele osób zastanawia się, jak kupić monety EOS – i właśnie o tym będziemy rozmawiać w tym samouczku.

Powiem krótko przedstaw, czym jest EOS ogólnie – twórca projektu, firma, oprogramowanie itp. Następnie dobrze porozmawiaj o tym, jak kupić walutę EOS i omów najbardziej polecane giełdy kryptowalut.

Nie traćmy czasu i przejdźmy od razu do samouczka!

Zrozumieć EOS

Aby ułatwić zrozumienie, podam przykład, który zna wielu ludzi.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Wiesz Ethereum, dobrze? Druga najpopularniejsza kryptowaluta po Bitcoinie? Cóż, jednym z głównych powodów, dla których Ethereum jest tak popularny, jak jest, jest to, że jest to nie tylko „Kryptowaluta” – Ethereum jest ogromny sieć oparta na blockchain który umożliwia innym kryptowalutom rozwój, wzrost i ekspansję w swoim ekosystemie.

EOS.IO to to samo.

Jak kupić monety EOS: kompleksowy samouczek

Tylko po to, żeby odróżnić, EOS jest kryptowaluta (żeton), podczas gdy EOS.IO jest rzeczywista sieć na którym oparty jest token. Mimo że jest to samouczek dotyczący kupowania monet EOS, ważne jest również, aby wiedzieć o oprogramowaniu.

Naturalne pytanie po tym prawdopodobnie brzmiałoby mniej więcej tak: więc co jest takiego specjalnego w EOS?

To zupełnie normalne pytanie. Ponieważ Ethereum jest tak duże i popularne, jak jest, wydaje się, że prawie nie ma miejsca na inną, wschodzącą sieć kryptograficzną. Jednak EOS.IO ma być jedynym wyjątkiem. Obecnie jest to oprogramowanie zbudowane w sieci Ethereum (ERC-20), który dąży do zrewolucjonizowania łańcucha bloków.

EOS.IO ma na celu rozwiązać większość problemów które są związane z terminem „blockchain”. Większość ludzi po usłyszeniu tego terminu myśli o tym prędkość, elastyczność, i skalowalność. Oto trzy główne filary rozwoju technologii blockchain – a także główne przeszkody, które należy pokonać.

Od wielu lat firmy i indywidualni programiści szukają sposobów na poprawę szybkości i skalowalności blockchainów jako całości, aby był on bardziej elastyczny i dostosowany do ciągle zmieniających się technologii i innowacji. EOS.IO jest jedną z takich firm.

Sposób, w jaki EOS.IO sobie z tym radzi, polega na rozdzielaniu informacji i danych na mniejsze bloki. W ten sposób mają nadzieję unikać nadmiernego obciążenia samej sieci, dzięki czemu system działa szybciej.


Firma była założona przez Daniela Larimera i koncentruje się na zdecentralizowanych aplikacjach napędzanych komercyjnie (dApps). Jeśli chcesz wiedzieć, jak kupić monety EOS, te informacje są niezbędne do zrozumienia, jak działa firma i dlaczego robi to, co robi.

Dlaczego warto kupić EOS?

Kiedy jest tak wiele kryptowalut krążenie po rynku, trudno jest wybrać, w które warto zainwestować, a które po prostu zignorować. Nawet jeśli odrzucisz najbardziej oczywistych rywali, nadal pozostajesz z dużą dozą niepewności.

Mając to na uwadze, pojawia się oczywiste pytanie – dlaczego warto kupić EOS? Czy to w ogóle jest tego warte, czy to tylko kolejne oszustwo udające coś innego? Przed zastanowieniem się, jak kupić monetę EOS, należy się zastanowić.

Jak kupić monety EOS: kompleksowy samouczek

Jednak z wyglądu rzeczy, EOS wydaje się być legalny (dotyczy to zarówno EOS.IO, jak i samego tokena EOS). Był w stanie zwrócić na siebie sporo uwagi Pierwsze wydanie (I CO), a zespół wydaje się ciężko pracować nad rozwojem i zwiększaniem innowacyjności platformy.

Mimo że EOS.IO wyznaczył sobie ambitne cele, wydaje się, że do nich dążą. Ponadto wydaje się, że firma ma jasną wizję tego, co chce osiągnąć i jak planuje to zrobić.

Wiele osób wydaje się przyciągać pomysł szybszego łańcucha bloków o ulepszonej skalowalności i ogólnej wydajności. EOS.IO musi tylko udowodnić swoją wartość, czyli dokładnie to, co starali się osiągnąć.

Jak kupić monety EOS?

Zanim zastanowisz się, jak kupić walutę EOS, musisz najpierw zdecyduj się na portfel. Szczerze mówiąc, jedynym kryterium, jakim należy się kierować przy wyborze odpowiedniego portfela, jest bezpieczeństwo. Jeśli portfel EOS nie jest estetyczny lub nie ma tysiąca różnych funkcji, nie ma to znaczenia – o ile Twoje monety EOS są zdrów i cały.

Dla uproszczenia będę odnosić się do MyEtherWallet w tym przewodniku – jest to jeden z najpopularniejszych portfeli obsługujących wszystkie monety zbudowane w sieci ERC-20 (Ethereum). EOS nie jest wyjątkiem – ludzie myślący o tym, jak kupić monety EOS, często sami wybierają ten portfel.

Po skonfigurowaniu portfela i uzyskaniu adresu portfela możesz teraz przejść do faktycznego zakupu monety.

Należy zauważyć, że zakup monet EOS może okazać się zbyt trudnym procesem. Widzisz, to jest token, do którego nie jest łatwo kupuj za waluty fiducjarne. Zamiast tego jednak powinieneś kupić Ethereum za pomocą walut fiducjarnych, a następnie użyć ETH do zakupu EOS.

Jak kupić monety EOS: kompleksowy samouczek

Na początku może się to wydawać zagmatwane, ale proces jest taki dużo łatwiejsze niż się wydaje.

Przede wszystkim wybierz renomowaną kryptowalutę Platforma handlowa. Coinbase, Binance i Kraken to tylko kilka z nich znane i renomowane. Szczerze mówiąc, są trzy ważne rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, wybierając odpowiednią platformę handlową – bezpieczeństwo, szybkość i opłaty.

Bezpieczeństwo jest dość oczywiste. Nie ma nic ważniejszego, jeśli chodzi o handel kryptowalutami, niż wiedza, że ​​Twoje monety są bezpieczne przed, w trakcie i po proces transakcji. Jeśli oznacza to, że będziesz musiał zapłacić trochę więcej lub że zajmie to więcej czasu niż zwykle – nieważne! Dopóki proces przebiega bezproblemowo, pod koniec dnia unika się wszelkich problemów.

Jeśli chodzi o prędkość, zwykle jest to towar, a nie wymóg. Jasne, są pewne sytuacje i scenariusze, w których szybkość jest bardzo ważna, ale w większości przypadków powolne transakcje są niczym innym jak uciążliwością.

Plik opłaty że platforma handlowa kryptowalutami jest również dość ważna. Istnieje wiele giełd, które tylko czekają na oszukanie ludzi, zwłaszcza nowicjuszy w branży, którzy mogą nie wiedzieć, jakie są standardowe ceny.

Binance, na przykład oferuje opłata w wysokości 0,1% lub niższa z każdej transakcji. To zdumiewająco niski podatek. Platforma obsługuje również waluty fiducjarne, więc nie musisz dokonywać żadnych dodatkowych transakcji, aby kupić EOS.

Jak kupić monety EOS: kompleksowy samouczek

Changelly oferuje stała opłata transakcyjna w wysokości 0,25% i umożliwia płatności w waluty fiducjarne (kupujesz ETH, a następnie kupujesz za to EOS). Ponownie, jest to całkowicie preferencyjne – niektórzy wolą płacić wyższą opłatę za możliwość robienia rzeczy w prosty i staroświecki sposób, podczas gdy inni nie mają nic przeciwko spędzeniu trochę czasu i zaoszczędzeniu przy tym pieniędzy.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Proces płatności

W zależności od wybranej platformy musisz teraz kupić EOS z jednym z nich kryptowaluta (najprawdopodobniej Bitcoin lub Ethereum) lub waluty fiducjarne. Najlepszym sposobem na zakup monety EOS byłaby prawdopodobnie płatność w Ethereum. Ponieważ moneta EOS jest oparta i opracowana w sieci Ethereum, najprawdopodobniej będziesz mieć płynny proces podczas robienia tego.

Po udzieleniu odpowiedzi na pytanie „jak kupić monety EOS?” i potwierdziłeś swoją pierwszą transakcję – to wszystko! Teraz wszystko, co musisz zrobić, to siedzieć spokojnie i czekać, aż monety EOS trafią do Twojego portfela.

EOS w USA

Wiele osób w Internecie zastanawia się, jak kupić EOS w USA. Prawdę mówiąc, proces jest bardzo podobny do zakupu monety gdziekolwiek indziej.

Głównym powodem, dla którego to pytanie (i podobne) wciąż się pojawia, jest to, że platformy wymiany kryptowalut zwykle nie obsługują wszystkich krajów na całym świecie. Ponadto ludzie mają tendencję do uzyskiwania lepszych ofert i pokładają większe zaufanie w firmach zlokalizowanych w ich regionie.

Więc dla ludzi, którzy patrzą jak kupić EOS w USA, odpowiedź jest dość prosta – proces zakupu jest taki sam, ale możesz chcieć wybrać różne platformy wymiany, w zależności od tego, gdzie się znajdujesz. Kilka z bardziej popularnych opcji dla entuzjastów EOS z siedzibą w USA to Coinbase i Binance.

Kiedy kupić monety EOS?

Teraz, gdy ustaliliśmy, gdzie i jak kupić monety EOS, powinniśmy zająć się kolejnym ważnym pytaniem – gdy powinieneś to zrobić?

Dlaczego to jest ważne? Cóż, niezależnie od tego, czy chcesz osiągnąć zysk, rzucając monetą, czy chcesz ją wesprzeć, trzymając walutę i tym samym stając się posiadaczem aktywów – prawdopodobnie będziesz chciał kupić EOS kiedy ma niską cenę. W ten sposób nie tylko możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy, ale także możesz osiągnąć wielki zysk po drodze.

Jak kupić monety EOS: kompleksowy samouczek

Powyżej możesz zobaczyć Wykres cen monet EOS. Jeśli zastanawiasz się, jak kupić kryptowalutę EOS, ten wykres powinien być jedną z głównych rzeczy, na których skupiasz swoją uwagę.

Jak widać na wykresie, EOS miał rozszerzenie kilka skoków cen za życia, ale nie było to nic tak spektakularnego ani godnego uwagi. Oczywiste jest, że token nie zdołał uniknąć wielkiego krachu na rynku pod koniec 2017 roku – jeśli zastanawiasz się, jak kupić monetę EOS, prawdopodobnie już wiesz o tym wszystko.

Jedną rzeczą, o której warto wspomnieć i o której warto pamiętać, jeśli zastanawiasz się, jak kupić kryptowalutę EOS, jest to, że token uniknął wszystkich głównych spadków, które można zobaczyć w cenach innych kryptowalut. Jest to rzeczywiście osobliwe zjawisko i przypisuje mu się prawdopodobnie więcej niż jeden powód.

Obecnie, wydaje się, że cena monety ustabilizowała się. Jest to również bardzo dobry znak do zobaczenia – planowanie zakupu waluty EOS może być zniechęcające, gdy jej cena jest najniższa w historii.

To, co chcesz zrobić, to czekać na spadki cen. Oczywiście musiałbyś przeprowadzić wiele badań i przeczytać mnóstwo wiadomości dotyczących zarówno monety, jak i sieci ERC-20, aby zrozumieć, jak to działa i jakie nadchodzące trendy należy mieć na uwadze..

Również, zobacz, co mają do powiedzenia eksperci – niektórzy ludzie śledzą projekt od pierwszego dnia i poświęcają cały swój czas i energię na badanie EOS i EOS.IO.

Krótko mówiąc – jeśli chcesz wiedzieć, jak kupić monety EOS, najpierw przeprowadź swoje badania!

Wnioski

A więc… Jak kupić kryptowalutę EOS?

W tym samouczku omówiliśmy EOS i EOS.IO w bardzo ogólny sposób. Dotknąłem tylko powierzchni oprogramowanie i znajdujący się za nim token – jest wiele, wiele innych rzeczy, których musiałbyś się nauczyć i zbadać, jeśli chcesz dokładniej dowiedzieć się, jak kupić monety EOS.

To jest klucz, naprawdę – Badania. Jeśli zrobisz wystarczająco dużo badań i zagłębisz się wystarczająco głęboko, prawdopodobnie zauważysz, że istnieją wzorce – zwłaszcza jeśli chodzi o ceny kryptowalut, ogólnie. Nie lekceważ też opinii ekspertów od kryptowalut – jak wspomniałem wcześniej, niektórzy ludzie poświęcili cały swój wolny czas na badanie i analizę jednej kryptowaluty.

Pamiętaj, że ważne jest, aby wybrać bezpieczny portfel kryptowalut i platformę wymiany kryptowalut, taką jak Coinbase, Binance lub Kraken.

Tak więc dotarliśmy do końca tego „Jak kupić monety EOS” instruktaż. Mam wielką nadzieję, że skromna ilość informacji zawartych w tym poradniku pomoże Ci zdecydować, gdzie, kiedy i jak najlepiej kupić monety EOS. Powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach EOS!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map