Tokeny BitDegree są potrzebne do zakupu kursów online na platformie BitDegree. Jeśli chcesz nauczyć się języków programowania, projektowania stron internetowych, biznesu lub innych umiejętności cyfrowych, możesz potrzebować monet BDG. Zastanawiasz się jednak, jak kupić tokeny BitDegree? Cóż, ten przewodnik nauczy Cię, jak kupować tokeny BitDegree za pomocą ETH.

Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, jak kupić tokeny BDG na różnych giełdach za pomocą ETH.

Nie masz eteru, za pomocą którego możesz kupić tokeny BitDegree? Dowiedz się, jak kupić Ethereum za pomocą karty kredytowej i przelewów bankowych.

Gdzie można kupić tokeny BitDegree (BDG) za pomocą Ether (ETH)?

Należy pamiętać, że tylko kilka platform wymiany kryptowalut oferuje możliwość zakupu tokenów BDG. Duża część giełd pozwala na wpłatę ETH, ale nie będziesz w stanie kupić monet BDG, więc wybór odpowiedniej giełdy jest niezwykle ważny. A nauka kupowania tokenów BitDegree nie jest wcale trudna, chodzi o wybór odpowiedniej platformy wymiany dla Ciebie.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:


Masz już kilka tokenów BitDegree? Dowiedz się, jak kupić kurs BitDegree!

Aby pomóc Ci wejść na rynki kryptowalut, poniżej opiszę niektóre z najlepszych giełd, na których można kupić tokeny BitDegree za pomocą Ether!

HitBTC

HitBTC oferuje unikalną funkcję, która pozwala użytkownikom przetestować usługę przed jej użyciem. Wbudowana platforma demonstracyjna może służyć do testowania handlu przed przejściem do transakcji o dużym wolumenie. Jest to nieocenione narzędzie dla nowych traderów, którzy muszą nauczyć się korzystać z platformy przed rozpoczęciem handlu. HitBTC oferuje również obsługę wielu języków, więc najczęściej można handlować w swoim ojczystym języku. HitBTC to jedna z największych platform wymiany. A większość ludzi kupuje monety BDG na platformie wymiany HitBTC w momencie pisania tego artykułu. Twoje zamówienia mogą być realizowane szybciej, a Ty masz większą kontrolę nad ceną, za którą chcesz kupić tokeny.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak kupować tokeny BitDegree za pomocą platformy wymiany HitBTC, poniżej znajdziesz przewodnik krok po kroku. Jednak opłaty są dość wysokie. Doskonały dla osób, które chcą handlować szybko i łatwo, nie przejmując się zbytnio opłatami. Ponadto HitBTC jest dobrą alternatywą dla zwykłych traderów. Jeśli nie musisz przenosić kryptowaluty do iz portfela i często wymieniać. HitBTC obsługuje również ponad 50 różnych kryptowalut, więc handel między różnymi kryptowalutami nie stanowi problemu.

plusy PRO

✓ Możesz przetestować platformę przed jej użyciem

✓ Wielu traderów oznacza szybszy handel

✓ Obsługa wielu języków

Cons Cons

✗ Giełda została zhakowana w 2015 roku

✗ Wysokie opłaty za wypłatę

✗ Czasy reakcji obsługi klienta są długie

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

IDEX

IDEX jest jedną z najlepszych zdecentralizowanych giełd, szczególnie pod względem liczby osób korzystających z IDEX i wolumenu transakcji. IDEX używa inteligentnych kontraktów do wykonywania wszystkich transakcji i działa tylko jako sposób na połączenie 2 osób, które chcą handlować. Ponadto IDEX działa wyłącznie w sieci Ethereum i umożliwia handel tylko tokenami ERC-20. IDEX to wyjątkowo bezpieczny wybór, ponieważ został stworzony w celu maksymalizacji bezpieczeństwa. Wszystkie klucze prywatne są zaszyfrowane i można uzyskać do nich dostęp tylko w aplikacji IDEX. Ponadto uszkodzenie pliku IDEX "zapomina" Twój klucz prywatny po wylogowaniu się, więc istnieje jeszcze mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś uzyska dostęp do Twoich środków prywatnych, kradnąc klucze prywatne.

Jeśli jesteś tutaj, aby dowiedzieć się, jak kupować tokeny BitDegree za pomocą IDEX, poniżej znajdziesz przewodnik krok po kroku. Pamiętaj, że IDEX nie zezwala na żadne inne metody płatności poza Ethereum. Oznacza to, że jeśli chcesz kupić monetę BDG za pomocą Bitcoin, PayPal lub karty kredytowej, nie będziesz mógł handlować na IDEX.

plusy PRO

✓ Duża różnorodność tokenów ERC-20, w tym tokenów BitDegree

✓ Bardzo bezpieczny i wykorzystuje inteligentne kontrakty

✓ Wymiana jest zdecentralizowana

Cons Cons

✗ W dużej mierze zależy od tego, jak używana jest sieć Ethereum

✗ Brak Fiat Trading

✗ Skomplikowany interfejs dla początkujących użytkowników

Jak kupić tokeny BitDegree (BDG) za pomocą Ether (ETH)

HitBTC

Krok 1: Zarejestruj konto HitBTC przez klikając ten link.

Krok 2: Po rejestracji możesz również zapoznać się z naszym najnowszym przewodnikiem, jak kupić tokeny BitDegree na HitBTC. Przechodząc dalej, musisz dokonać wpłaty do postępując zgodnie z tym przewodnikiem. Możesz użyć MyEtherWallet lub innych portfeli. Zajmie trochę czasu, zanim ETH pojawi się w twoim portfelu HitBTC (zajęło to 5 minut, gdy pisałem to)

Krok 3: Przenieś ETH ze swojego Główne konto dla Twojej konto handlowe.

jak kupić tokeny bitdegree - Transfer BDG

Krok 4: Kup monety BDG na platformie wymiany. Kliknij Wymieniać się. Wybierać ETH. Wpisz BDG w poszukiwaniu. Kliknij na Rynek. Wybierz kwotę, którą chcesz kupić. Kliknij Kup Market.

jak kupić tokeny bitdegree - Market

Krok 5: Wypłać token BDG do MyEtherWallet lub innych portfeli przez postępując zgodnie z tym przewodnikiem. Zanim tokeny dotrą do Twojego portfela, może minąć trochę czasu.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

IDEX

Krok 1: Odwiedź witrynę IDEX klikając ten link.

Krok 2: Kliknij Nowy portfel dla stwórz swój portfel. Stwórz swój portfel za pomocą ten przewodnik.

Krok 3: Wpłać ETH do swojego portfela IDEX korzystając z tego przewodnika.

Krok 4: Przenieś ETH ze swojego portfela do portfela IDEX. Aby znaleźć ETH, wpisz Ether w pasku wyszukiwania i poszukaj ETH – ETHER. Kliknij Kaucja.

jak kupić tokeny bitdegree - Wpłać ETH

Krok 5: Kliknij Salda > Historia salda. Zobaczysz oczekującą transakcję.

jak kupić tokeny bitdegree - historia salda IDEX

Po zakończeniu transakcji otrzymasz takie wyskakujące okienko.jak kupić tokeny bitdegree - Wpłata zakończona

Krok 6: Po zakończeniu transakcji. Kliknij Wymiany i wpisz „BDG”Do wyszukiwania.

jak kupić tokeny bitdegree - giełda IDEX

Krok 7: Przewiń w dół iw typie wybierz „Rynek”. Wpisz kwotę BDG, którą chcesz kupić, i kliknij „Kup”.

jak kupić tokeny bitdegree - Kup BDG

Krok 8: Wypłać i prześlij swoje tokeny BitDegree postępując zgodnie z tym przewodnikiem. Może to zająć trochę czasu, około 6 minut od napisania tego.

Jak kupić tokeny BitDegree za pomocą eteru: wnioski

Teraz możesz używać swoich tokenów do kupowania kursów BitDegree. Zakup tokenów BitDegree nie jest trudny i wydaje się onieśmielający tylko wtedy, gdy nigdy wcześniej tego nie próbowałeś. Istnieje kilka opcji do wyboru z ich zaletami i wadami.

Wszystkie opcje doprowadzą Cię do tego samego wyniku. Jeśli jednak szukasz po prostu szybkiego sposobu na zakup tokenów BDG, to zasugerowałbym HitBTC, przy wysokim wolumenie obrotu otrzymasz najlepszą cenę, najszybciej.

Przy okazji, jeśli masz już jakieś tokeny BDG, koniecznie przeczytaj, co możesz z nimi zrobić.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me