Więc podjąłeś decyzję zwiększ swój portfel kryptowalut a teraz chcesz wiedzieć, jak kupić monety Tron? Trafiłeś we właściwe miejsce! Swoją drogą, czy wiesz, że Tron zwiększył swoją wartość o ponad 33 razy w zaledwie 15 dni w grudniu 2017 r!?

Ten kompletny przewodnik rozpocznie się od wyjaśnienia czym jest moneta Tron, i dlaczego został stworzony. Następnie wymienię pięć najważniejszych giełd od którego możesz go kupić, a następnie plik prosty przewodnik krok po kroku który będzie zawierał zrzuty ekranu, aby ten proces był jeszcze łatwiejszy!

Pod koniec tego przewodnika będziesz gotowy do zakupu swojej pierwszej monety Tron.

Uwaga: Wybór jest kluczowy bezpieczne giełdy kryptowalut, niezależnie od tego, czy kupujesz TRX, czy jakąkolwiek inną monetę. Coinbase i Binance to tylko kilka z zalecanych opcji. Nie zapomnij też o przechowywaniu swoich kryptowalut bezpieczne portfele, Jak na przykład Ledger Nano S i Trezor Model T.

Zacznijmy i dowiedzmy się, jak działa Tron!

Co to jest Tron?

Tron był utworzony pod koniec 2017 r. przez Justin Sun. To wciąż jeden z najbardziej udanych ICO wszechczasów, podnoszący ponad 81 milionów dolarów od inwestorów kryptowalutowych! W rzeczywistości tak wiele osób chciało go kupić, że spowodowało to rozszerzenie Binance wymiana na awarię!

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Uwaga: I CO oznacza początkowe oferty monet i jest sposobem na zdobycie pieniędzy przez nowe projekty kryptograficzne. W 2017 roku ponad 5 miliardów dolarów został podniesiony w ten sposób! Jak myślisz, ile zostanie podniesione w 2018 roku?

tron chce całkowicie zdecentralizować internet pozwalając ludziom tworzyć i uzyskiwać dostęp codzienne media bez korzystania z osób trzecich. Jest to naprawdę ważne, ponieważ duże firmy nie tylko kontrolują to, co ludzie mogą oglądać, ale także przejmują większość zysków!

Na przykład zastanów się, jak działa YouTube. Jeśli spędzasz dużo czasu na tworzeniu naprawdę fajny film a następnie prześlij go do YouTube, natychmiast oddać kontrolę.

Jak kupić sieć Tron: Tron.

Chociaż masz szansę zarabiać na swoim filmie, gdy ogląda go coraz więcej osób, YouTube zajmie duży procent twoich zysków. To niesprawiedliwe, prawda!?

Jeśli z jakiegokolwiek powodu YouTube zdecyduje, że nie chce już hostować Twojego filmu, może go usunąć w dowolnym momencie!

Tron rozwiązuje ten problem tworząc zdecentralizowaną platformę, której nie może kontrolować żadna osoba. Zamiast, kontrola jest rozproszona na tysiącach różnych komputerów.


Jedynym sposobem, w jaki ktoś mógłby włamać się do sieci, jest uzyskanie dostępu do każdego komputera, który ją obsługuje, co jest praktycznie niemożliwe!

Tron ma własną kryptowalutę, która nazywa się TRX w skrócie. TRX służy do pomocy potwierdzać transakcje, i płacić artystom za ich pracę. Ponieważ coraz więcej osób korzysta z Tron jako zdecentralizowanej platformy medialnej, wartość jego monety wzrośnie.

Ludzie, którzy inwestowali w Tron na początku jego istnienia, radzili sobie bardzo dobrze. Kiedy moneta została po raz pierwszy wypuszczona, była tylko warta 0,002 USD. To mniej niż 1 cent! W pierwszym tygodniu stycznia 2018 osiągnął prawie 0,25 USD za monetę, przynosząc niektórym szczęśliwym inwestorom duże zyski.

AKTUALIZACJA 2021: TRX jest obecnie wart 0,035 USD.

Jak kupić monetę Tron: Tron.

Jednym z głównych powodów, dla których ludzie są tak pewni Tron, jest jego założyciel, Justin Sun, jest naprawdę dobrym przyjacielem Jack Ma. Ma stworzyła jedną z najcenniejszych firm wszechczasów, Alibaba, co oznacza, że ​​ma wiele ważnych kontaktów.

Teraz, gdy znasz trochę historii projektu, dowiedzmy się, jak kupić monetę Tron!

Jak kupić Tron Coin?

Istnieje wiele różnych giełd, na których można kupić monety Tron, ale pokażę wam pięć najlepszych. Każda wymiana ma swoją własną zalety i wady, przeczytaj więc każdy z nich i zdecyduj, który jest dla Ciebie najlepszy – kupując TRX za pomocą karty kredytowej lub debetowej jest lepsze, więc nie spiesz się i zdecyduj!

Binance

Utworzony niedawno, bo 2017, Binance jest jedną z najbardziej niezawodnych giełd kryptowalut. Jedną z ich największych wad jest to, że nie możesz wpłacać ani wypłacać środków za pomocą waluty fiducjarnej, co oznacza, że ​​będziesz musiał handlować za pomocą innej kryptowaluty.

AKTUALIZACJA 2021: Binance teraz obsługuje wiele walut fiducjarnych, w tym USD, EUR, RUB, TRY i tak dalej.

Uwaga: jeśli zastanawiasz się, co mam na myśli, mówiąc o „walucie fiat”, mam na myśli gotówkę w świecie rzeczywistym. USD, EUR i GBP to przykłady walut fiducjarnych. Banki centralne mogą drukować tyle waluty fiducjarnej, ile chcą, co z czasem zmniejsza jej wartość!

Jednak Binance jest bardzo popularne ponieważ wymieniają ponad 100 różnych monet, w tym Tron. Za każdym razem, gdy handlujesz na Binance, zapłacisz opłata w wysokości 0,1%, który jest jednym z najniższych. Jeszcze lepiej, jeśli używasz Binance Coin, który jest również kryptowalutą, otrzymujesz 50% rabatu na wszystkie opłaty!

Binance stało się tak popularne, że pod koniec 2017 roku tymczasowo przestali zezwalać nowym klientom na rejestrację konta, ponieważ dołączało zbyt wiele osób!

Konto bezpieczeństwo na Binance jest również dobre, jak możesz skonfigurować Google Authenticator. Wreszcie Binance ma podstawową i zaawansowaną sekcję, co oznacza, że ​​jest idealny zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych traderów.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

HitBtc

HitBTC jest wielowalutowa wymiana kryptowalut z siedzibą w Estonii i świadczy swoje usługi od końca 2013 roku. Jest idealny dla początkujących, ponieważ umożliwia dokonywanie wpłat przy użyciu walut fiducjarnych, takich jak USD i EUR. Jeśli znajdujesz się w Europie, jest to normalne przez SEPA lub SWIFT dla innych części świata.

Jak kupić Tron Coin: kompletny przewodnik

Pamiętaj tylko, że jeśli zdecydujesz się użyć swojego konta bankowego do wpłaty, będziesz musiał przedstawić dokumenty tożsamości. Będziesz musiał również poczekać kilka dni na HitBTC aby zweryfikować swój identyfikator. Jeśli chcesz szybko kupić Tron, może być lepiej wpłacić depozyt za pomocą innej kryptowaluty jak Bitcoin czy Ethereum.

HitBTC ma prawie 200 różnych kryptowalut do kupna i sprzedaży, w tym Tron. Tak jak Binance, opłaty transakcyjne są bardzo niskie i wynoszą 0,1%. Jednak w zależności od tego, którą monetę chcesz wypłacić, opłaty mogą być dość wysokie.

Chociaż HitBTC ma różne funkcje bezpieczeństwa, takie jak Google Authenticator, gdy giełda została zhakowana w 2015 roku, niektórzy ludzie stracili swoje monety.

OK, Ex

OK, Ex był uruchomiony w 2014 roku i pierwotnie obsługiwał tylko język chiński. Jednak gdy stali się bardziej popularni, oferowali również angielski!

Możesz kupić ponad 100 różnych monety na OKEx, a strona internetowa ma duży wolumen obrotu. Chociaż mają one instrument w walucie fiducjarnej, ma to umożliwić zaawansowanym inwestorom kupowanie skomplikowanych produktów finansowych, więc nie byłoby to odpowiednie, jeśli chcesz tylko kupić Tron.

Bezpieczeństwo w OKEx jest jeden z najlepszych w branży, z użytkownikami wymaganymi do wykonania kroków weryfikacyjnych za każdym razem, gdy logują się, handlują lub wypłacają środki. Niektórzy narzekają na to, ile razy muszą potwierdzić swój numer telefonu komórkowego, ale myślę, że to dobrze, że traktują bezpieczeństwo tak poważnie!

Jak kupić Tron Coin: kompletny przewodnik

Wpłacanie kryptowaluty w OKEx jest darmowe, ale każdy handel będzie kosztował od 0,02% do 0,2%, w zależności od statusu Twojego konta. Musisz tylko identyfikator dostawy jeśli handlujesz naprawdę dużymi kwotami, co oznacza ponad 100 Bitcoinów w ciągu 24 godzin!

Wreszcie jest wsparcie czatu na żywo 24 godziny na dobę, co jest świetne, jeśli mieszkasz w innej strefie czasowej niż Chiny!

Mercatox

Mercatox był utworzony w 2016 roku i jest wymianą peer-to-peer (P2P). Oznacza to, że nie kupujesz Tron bezpośrednio z giełdy, ale od osoby, która chce go sprzedać. Pomyśl o P2P jak o relacji międzyludzkiej!

Zasilenie konta jest naprawdę proste wielu różnych dostawców płatności które mogą przetwarzać depozyty walutowe, takie jak Idealne pieniądze i Payeer! Będzie to obejmować debet / kredyt karta i depozyty bankowe. Chociaż jest to bardzo wygodne, każdy dostawca płatności będzie miał własne opłaty, więc sprawdź to przed dokonaniem wpłaty.

Oferta giełdy Mercatox ponad 100 różnych kryptowalut kupować, sprzedawać i handlować. Każda transakcja kosztuje 0,25% opłat transakcyjnych zarówno dla kupującego, jak i sprzedającego, co nadal jest dość tanie. Podczas rejestracji konta zostaniesz poproszony o skonfigurowanie uwierzytelniania dwuskładnikowego, weryfikacji e-mail i weryfikacji SMS-em, co sprawi, że Twoje konto będzie naprawdę bezpieczne.

CoinEgg

Mimo że CoinEgg jest znacznie mniejsza niż inne giełdy, które wymieniłem, mają jeden z najwyższych wolumenów obrotu dla Tron. Z siedzibą w Wielkiej Brytanii, istnieje wiele różnych kryptowalut, które możesz kupować i sprzedawać.

Jak kupić Tron Coin: kompletny przewodnik

Niestety, CoinEgg nie pozwala na wpłaty za pomocą karty debetowej / kredytowej lub konta bankowego, ale zamiast tego możesz użyć popularnych monet, takich jak Bitcoin i Ethereum. Handlowy opłaty są bardzo niskie i wynoszą zaledwie 0,1%.

Jeśli chodzi o wsparcie, istnieje funkcja czatu na żywo, lub możesz prześlij zgłoszenie e-mail. W CoinEgg bezpieczeństwo jest traktowane bardzo poważnie i nie będziesz w stanie handlować, dopóki nie ustawisz trzech pytań bezpieczeństwa.

Więc proszę bardzo, teraz wiesz, gdzie kupić monety Tron! Nadszedł czas, abym pokazał Ci, jak kupić monety Tron z ilustracjami krok po kroku!

Instrukcje krok po kroku, jak kupić monety Tron

Chociaż wymieniłem niektóre giełdy Tron które umożliwiają korzystanie z karty debetowej / kredytowej lub konta bankowego, zajmie to kilka dni, zanim zostaniesz zweryfikowany.

Tak więc, patrząc na to, jak szybko kupić monety Tron, powinieneś najpierw założyć konto w Coinbase i kup Ethereum. Aby dowiedzieć się, jak się zarejestrować, możesz wyświetlić mój kompletny przewodnik tutaj. Po skonfigurowaniu wróć do tej części mojego przewodnika „Jak kupić monetę Tron”!

Jak kupić Tron: Kup ETH na Coinbase

Teraz, gdy otworzyłeś swój Coinbase konto i zweryfikuj swoje informacje, czas kupić Ethereum!

 1. Najpierw kliknij Kupić sprzedać

  Jak kupić tron ​​na Coinbase

 2. Następnie kliknij Ethereum

  Jak kupić monety Tron w bazie monet

 3. Przewiń w dół do dołu strony i wprowadź ilość Ethereum, którą chcesz kupić. Ponieważ moje konto jest w euro, podałem 125 EUR. Pole ETH zostanie zaktualizowane w zależności od wprowadzonej kwoty.
 4. Na koniec kliknij Kup Ethereum natychmiast aby dokończyć zakup. Łatwo!

Jak kupić Tron: Wysyłanie ETH na giełdę

Teraz, gdy kupiłeś Ethereum, będziesz musiał przenieść je na giełdę, która sprzedaje Tron. Zwykle używam Binance ponieważ mają największy wolumen, a ich opłaty są bardzo niskie.

 1. Kliknij Konta u góry giełdy
 2. Następnie przewiń w dół, wybierz Ethereum i kliknij Wysłać.
 3. Zostaniesz poproszony o podanie adresu portfela, na który chcesz wysłać Ethereum. To będzie Twój adres Binance. Jeśli nie masz jeszcze konta Binance, kliknij tutaj, aby wyświetlić nasz kompletny przewodnik. Po skonfigurowaniu wróć do kroku 4!
 4. Aby uzyskać adres portfela Ethereum na Binance, najedź myszką Fundusze a następnie kliknij Depozyty.
 5. Teraz kliknij menu rozwijane, wprowadź ETH a następnie kliknij Ethereum.
 6. Teraz zobaczysz swój unikalny adres portfela Ethereum dla Binance. Kliknij Kopiuj adres a następnie wróć do Coinbase.
 7. W Coinbase wklej adres portfela Binance i kliknij na Twoje monety Ethereum powinny dotrzeć do Binance w ciągu 10 minut!

Jak kupić Tron: Kupowanie TRX na Binance

Dotarłeś tak daleko i jesteś teraz o krok od zakupu swoich pierwszych monet Tron! Gdy twój Konto Binance jest finansowany, wykonaj poniższe czynności.

 1. Najedź myszą Wymieniać się a następnie kliknij Podstawowy.
 2. Po prawej stronie kliknij ETH, Szukaj TRX a następnie kliknij TRX / ETH.
 3. Jak widać na poniższym zrzucie ekranu, jesteś teraz na głównym ekranie handlowym dla parowania Tron / Ethereum.
 4. Przewiń w dół pod wykresem i poszukaj Kup TRX. Następnie kliknij Rynek. Klikając na Market, otrzymasz aktualną cenę rynkową Tron, dzięki czemu Twoje zamówienie zostanie zrealizowane od razu!
 5. Teraz musisz podać ilość Tron, którą chcesz kupić. Jeśli chcesz użyć całego Ethereum przeniesionego z Coinbase, kliknij 100%.
 6. Na koniec kliknij Kup TRX aby zakończyć transakcję.

Gratulacje! Teraz wiesz, jak kupić Tron Coin Binance! Jakie to było łatwe?

Jak kupić Tron: Wniosek

Jeśli przeczytałeś to „Jak kupić Tron Coin?” przewodnik od początku do końca, powinieneś teraz dobrze rozumieć jak działa projekt.

Pamiętaj tylko, że przy zakupie TRX ważne jest, aby zawsze wybierać niezawodne giełdy kryptowalut. Zdecydowanie zaleca się dokonanie wyboru Coinbase i Binance.

Upewnij się też, że masz bezpieczny portfel, taki jak Ledger Nano S i Trezor Model T. Możesz też przechowywać je w swoim Portfel Coinbase.

Mam nadzieję, że podobało Ci się moje „Jak kupić Tron Coin?” przewodnik. Chciałbym usłyszeć, co myślisz o Tron i dlaczego uważasz, że to dobra moneta do kupienia. Może wiesz coś, czego ja nie wiem !? Zostaw mi swoje komentarze i daj mi znać!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me