Jak kupować na Binance: kompleksowy przewodnik

Binance to jedna z najpopularniejszych platform wymiany kryptowalut na rynku. Jak zapewne już wiesz, oferuje użytkownikom szeroki wachlarz korzyści, i jest uważany za najwyższy, o ile reputacja i wiarygodność są zaniepokojeni. Dziś w tym samouczku omówimy jak kupować na Binance, oprócz innych rzeczy.

Nabywczy, sprzedawanie, lub handlowy kryptowaluta na Binance nie jest w rzeczywistości czymś, czego potrzebujesz, aby ukończyć kurs uniwersytecki, aby się zorientować. Mimo to Binance jest, co prawda, jedna z bardziej złożonych witryn wymiany kryptowalut – jeśli temat jest dla Ciebie zupełnie nowy, może on szybko stać się dość zagmatwany.

Jednak po krótkim wprowadzeniu, całe twoje zamieszanie powinno zostać usunięte – czy to Binance BTC, czy jakakolwiek inna kryptowaluta, po ukończeniu tego samouczka będziesz mógł zarówno kupować, jak i sprzedawać swoje monety na platformie (a także handlować nimi, jeśli chcesz).

Dlaczego warto korzystać z Binance?

Jeśli zastanawiasz się, jak kupować Binance, prawdopodobnie już o tym zdecydowałeś ta konkretna platforma wymiany kryptowalut jest dla Ciebie najlepszą opcją. Jeśli jednak nadal nie masz 100% pewności, przejrzyjmy szybko niektóre z najważniejszych funkcji platformy.

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Na początek większość ludzi, którzy zastanawiają się, jak kupić monety na Binance, robi to, ponieważ ta platforma obsługuje znaczną liczbę kryptowalut. W chwili pisania tego przewodnika przekonasz się ponad 150 różne krypty i altcoiny dostępne do handlu na stronie.

Te kryptowaluty obejmują wszystkie główne kryptowaluty świata (Bitcoin, Ethereum, Litecoin, itp.), a także szeroką gamę niektórych bardziej niszowych monet. To właściwie jeden z powodów, dla których uważa się Binance świetna giełda kryptowalut dla niektórych doświadczonych traderów którzy myślą o poszerzeniu swoich portfeli aktywów!

Jak kupować na Binance: telefon z włączonym logo Binance.

Chociaż prawdą jest, że Binance jest jedną z potencjalnie bardziej zagmatwanych giełd kryptowalut, jest to prawdą tylko z powodu różne funkcje, które zapewnia swoim użytkownikom. Widzisz, na Binance możesz zakup, mówić, Binance BTC z samej platformy, lub wymień to od innych użytkowników.

Kupując monety z platformy, napotkasz jeszcze jedną ważną zaletę Binance – można to zrobić za pomocą karty kredytowej-debetowej. To bardzo ważne! Przy wielu innych giełdach kryptowalut będziesz miał trudności ze znalezieniem takich funkcji – najbliższe, jakie możesz uzyskać, to przelewy bankowe, ale nawet te są mniej wygodne niż płacenie kartą.

Wprawdzie, Binance ma wiele do zaoferowania przeciętnemu handlowcowi kryptowalut. Chociaż projekt interfejsu i różnorodność funkcji są często uważane za uciążliwe dla większości początkujących traderów, to właśnie w tym miejscu znajduje się „Jak kupować na Binance?”Pojawia się samouczek!

Jak kupować na Binance: dwie alternatywne metody

Jak wspomniano wcześniej, podczas sprawdzania, jak kupować na Binance, dowiesz się, że tak jest dwie drogi robienia tego – kupowania kryptowalut z samej platformy lub handlu z inną osobą.

Nie martw się – omówimy obie te metody. Zacznijmy od bardziej popularnego i sprawdźmy jak kupować na Binance za pomocą karty kredytowej lub debetowej.


Metoda karty kredytowej / debetowej

Poniżej znajdziesz plik przewodnik krok po kroku o tym, jak kupić Bitcoin na Binance (choć pamiętaj, że w ten sam sposób możesz też kupić każdą inną kryptowalutę).

Krok 1. Przede wszystkim zaloguj się do Twoje konto Binance. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się w serwisie – proces rejestracji jest bardzo szybki i prosty, ale ze względu na ciągłość i prostotę zakładam, że masz już konto w serwisie (ja w końcu zastanawiasz się, jak kupować na Binance).

Krok 2. Po zalogowaniu się w witrynie przejdź do prawego górnego rogu ekranu. Tam znajdź „Kup Crypto”I umieść na nim kursor myszy. Teraz zobaczysz do 5 różnych opcji kupowania kryptowalut – depozyty bankowe, karty kredytowo-debetowe, Handel P2P, Saldo środków pieniężnych, i płatności od osób trzecich. Ponieważ skupiamy się na (prawdopodobnie) najprostszym sposobie handlu, kliknij „Karta kredytowa / debetowa” opcja.

Jak kupować na Binance: kup kartę kryptograficzną.

Krok 3. Teraz, jeśli próbujesz dowiedzieć się, jak kupować na Binance, ponieważ słyszałeś, że jest to złożony proces, możesz mieć pewność – zrobienie tego za pomocą karty kredytowej / debetowej jest bardzo proste. Jest to widoczne na ekranie, który wyskakuje po wybraniu wyżej wymienionej opcji – zostaniesz przekierowany na stronę, na której powinieneś wtedy wybierz kwotę, którą chcesz wydać na zakup Binance BTC.

Jak kupować na Binance:

Krok 4. Po wybraniu kwoty, którą chcesz wydać, naciśnij „Kup”- na tym etapie procesu zakupu zostaniesz poproszony o zweryfikowanie swojego konta (jeśli nie zrobiłeś tego przed podjęciem decyzji o zakupie Bitcoin na Binance). Naciśnij “Sprawdź teraz”.

Jak kupować na Binance: weryfikacja tożsamości.

Krok 5. Gdy nastąpi przekierowanie na stronę weryfikacji, zobaczysz, że musisz zweryfikuj swoją tożsamość w Binance aby dokonać pierwszej transakcji. Wiąże podając swoje oficjalne imię i nazwisko, Data urodzenia, adres zamieszkania, oprócz przesłanie zdjęcia swojego dowodu osobistego i zrobienie sobie zdjęcia. Wszystko to jest standardową procedurą.

Jak kupować na Binance: wybór regionu i weryfikacja Twojej tożsamości.

Krok 6. Po zweryfikowaniu konta będziesz musiał potwierdź szczegóły płatności. Jedną z ważnych rzeczy, o których każdy, kto zastanawia się, jak kupować na Binance, powinien w tym momencie wiedzieć, jest fakt, że możesz kup BTC bezpośrednio za pomocą karty kredytowej / debetowej, lub przez Simplex.

Teraz wybór jednej z tych metod przynosi różne korzyści. Większość z nich ma do czynienia z opłaty i szybkość transakcji – w zależności od ceny BTC, kupowanie Bitcoinów na Binance za pośrednictwem Simplex może być mądrą rzeczą.

Bez względu na to, którą metodę wybierzesz, i tak skończysz zakup kryptowalut za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Pamiętaj jednak, że jeśli wybierzesz trasę Simplex, będziesz musiał przejść weryfikację na tej platformie, także.

Krok 7. Gdy to wszystko jest zrobione i oboje wybrałeś kwoty Binance BTC, które chcesz kupić, i zweryfikowałeś swoje konto, wszystko, co pozostaje, to sprawdzić podsumowanie zamówienia i dokończyć je!

A więc – tak właśnie kupujesz na Binance, używając karty kredytowej lub debetowej. Prosty, szybki, i bez wysiłku. To powiedziawszy, jest też inny sposób rozwiązania tego problemu – handel z innym posiadaczem kryptowalut.

Porównaj giełdy kryptowalut obok innych

Czy wiedziałeś?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które giełdy kryptowalut są najlepsze dla Twoich celów handlowych??

Widzieć & porównaj obok siebie giełdy kryptowalut TOP3

Metoda handlowa

Wcześniej wspomniałem, że są do 5 różnych sposobów kupowania monet na Binance. Jednak tylko dwa lub trzy warte są dokładnego wyjaśnienia – metoda karty kredytowej / debetowej jest bardzo popularny, podczas gdy metoda handlu prawdopodobnie okaże się najbardziej złożona, jeśli jesteś początkującym inwestorem.

Reszta metod jest w rzeczywistości dość oczywiste, i będzie postępować według podobnego schematu, jak przy zakupie kryptowalut na platformie za pomocą karty kredytowej lub debetowej.

Wracając więc do tematu – jak kupować na Binance podczas handlu z innymi użytkownikami?

Krok 1. Od strona główna serwisu (lub panelu, jeśli jesteś zalogowany), przejdź do górnej części okna i najedź kursorem na „Handel”.

Jak kupować na Binance: handluj na Binance.

Krok 2. Tutaj zobaczysz wiele różnych opcji. Wszystkie te odnoszą się do określonego rodzaju handlu, który możesz wykonać. To naprawdę świetna funkcja, ponieważ jeśli jesteś początkującym, możesz to zrobić używaj podstawowych lub klasycznych interfejsów, podczas gdy niektórzy bardziej doświadczeni traderzy będą mieli na to szansę korzystać z zaawansowanej wersji platformy.

Zakładając, że dopiero zaczynasz, śmiało wybierz „Klasyczny” opcja. „Podstawowy”Jeden jest… bardzo prosty.

Krok 3. Trzeba przyznać, że interfejs ekranu, do którego zostaniesz przekierowany, może na początku wydawać się nieco onieśmielający. To powiedziawszy, jestem tutaj, aby ci powiedzieć – nie martw się! To wszystko znacznie prostsze niż się wydaje.

Jak kupować na Binance: klasyczny układ Binance.

Po lewej masz stale zmieniające się ceny BTC. U góry znajdziesz 24-godzinne wzloty, niskie, wolumeny, i kilka ogólnych zmian. Ty też będziesz mógł zobaczyć wykresy świecowe, transakcje rynkowe, i kilka podobnych informacji. Należy jednak skupić się na dole strony.

Krok 4. Tutaj zobaczysz Twój ekran handlu. Możesz wybrać opcję „Limit”,„Rynek”Lub„Limit zatrzymania”Opcje handlowe. „Limit” i “Limit zatrzymania”Może okazać się nieco skomplikowane, jeśli dopiero zaczynasz zastanawiać się, jak kupować na Binance – zamiast tego zwróć uwagę na„Rynek”.

Jak kupować na Binance: kupowanie rynkowe na Binance.

Z „Rynek”, Będziesz w stanie zakup BTC po dokładnej cenie, jaką posiada w danym momencie. Pozwala to uniknąć wszelkich kłopotów i skomplikowanych obliczeń, jeśli chcesz.

Tutaj też będziesz w stanie ustawić określoną kwotę USDT które chcesz wydać na swoje Bitcoiny. Możesz wybrać wydać ¼, pół, ¾, lub nawet wszystko Twojego USDT na BTC. Proces jest tak prosty – wybierz odpowiednią kwotę i naciśnij „Kup BTC”!

Usługa Binance P2P

Na koniec nasz przewodnik, jak kupować Binance, warto wspomnieć o jednej, ostatniej rzeczy – the P2P usługi świadczone przez Binance.

Binance na to pozwala handlować bezpośrednio z innym użytkownikiem – ty zapłać w lokalnej walucie, za pośrednictwem uzgodnionej metody płatności. Najczęściej ta metoda byłaby Brzeg rzeki transfer.

Tutaj Binance działa jako usługa depozytowa – w ten sposób możesz być tego pewien transakcje będą legalne, i że nie zostaniesz oszukany ze wszystkich swoich pieniędzy.

Jak kupować na Binance: giełdy P2P.

Odwiedzając część platformy P2P, będziesz w stanie wybierz, czy chcesz kupić, czy sprzedać. Gdy to zrobisz, będziesz w stanie to zrobić wpisz konkretną kwotę, jaką chcesz przeznaczyć na wybrany zasób.

Szczerze mówiąc, opcja handlu P2P może być jedną z najbardziej odpowiednich opcji dla tych, którzy chcą zachowaj prostotę, i wykorzystać niektóre specyficzne, niszowa metoda płatności. Co więcej, może się również okazać świetną alternatywą dla tych traderów, którzy próbują zdobyć jak najwięcej BTC (lub innej kryptowaluty, takiej jak ETH, EOS, albo) za swoje pieniądze.

Oczywiście to wymaga dużo analiz rynkowych, i będziesz musiał stale wypatruj wahań cen, wiadomości kryptograficzne, poważne zmiany, i tak dalej. Mimo to może okazać się dość opłacalny – dlatego jest to ważny czynnik, o którym należy pamiętać, próbując dowiedzieć się, jak kupować na Binance.

Podsumowanie & Wnioski

W tym momencie powinieneś być nieco bardziej zorientowany w kwestiach, takich jak „jak kupić Binance BTC, ETH itp.”..

Jak zapewne zauważyłeś w tym przewodniku, Binance naprawdę nie jest aż tak onieśmielające, nawet jeśli dopiero zaczynasz. Nie zrozum mnie źle – może to być dość skomplikowane, zwłaszcza jeśli nie masz wcześniejszego doświadczenia w handlu lub inwestowaniu w aktywa i natkniesz się na „zaawansowane”Okna handlowe.

Powiedziawszy to, Binance to wciąż niesamowita platforma wymiany kryptowalut w tym sensie, że daje Ci to szansę wpłacić środki za pomocą karty kredytowej / debetowej, przelew bankowy, i wiele innych metod.

Jak kupować na Binance: strona Binance.

Prawdę mówiąc, to wielka sprawa! Po raz kolejny jest to szczególnie ważne dla każdego, kto dopiero zaczyna przygodę z kryptowalutą. Prawdopodobnie nie chciałbyś wykonywać niektórych ręcznych procesów, które wymagają mnóstwa mylącej terminologii, instalacji oprogramowania i tak dalej. Binance pozwala Ci to wszystko ominąć i robić rzeczy w prosty sposób!

Mimo to zawsze powinieneś się nad tym zastanowić przechowywanie środków z kryptowaluty w bezpiecznym portfeluTrezor i Księga główna to dwaj główni gracze na tym rynku, którzy zapewniają najlepsze funkcje bezpieczeństwa. Chociaż nauka kupowania na Binance jest świetna, lekcje na tym się nie kończą – pamiętaj, aby zawsze być na bieżąco z tym, co dzieje się w tej branży!

To powiedziawszy – dziękuję za przeczytanie! Życzę powodzenia we wszystkich przyszłych przedsięwzięciach kryptowalutowych!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map