Więc chcesz wiedzieć, jak przenieść się z Coinbase do GDAX? Nie ma problemu, poprowadzę Cię przez każdy krok!

Kupowanie i sprzedawanie kryptowalut to obecnie branża warta wiele miliardów dolarów, a Coinbase jest jedną z najpopularniejszych opcji wymiany dla początkujących, ponieważ umożliwia użytkownikom łatwe kupowanie monet za pomocą waluty fiducjarnej.

W moim przewodniku „Jak przenieść się z Coinbase do GDAX” najpierw pokrótce wyjaśnię, co robi każda giełda, wraz z jej głównymi funkcjami. Następnie zamierzam szybko porozmawiać o planie GDAX zmiany marki na „Coinbase Pro”.

Po uzyskaniu wymaganych podstawowych informacji pokażę Ci, jak kupować w Coinbase, jak przenieść się z Coinbase do GDAX i na koniec, jak korzystać z GDAX.!

(Jeśli więc jesteś już pewny swojej wiedzy na temat Coinbase i chcesz przejść do sedna tego przewodnika, przewiń w dół do sekcji „Jak przenieść się z Coinbase do Coinbase Pro (GDAX)”)

Zacznijmy od ustalenia, czym jest Coinbase!


Pochodzenie Coinbase

Oficjalne logo CoinbaseCoinbase to broker wymiany kryptowalut, który umożliwia kupowanie i sprzedawanie wielu różnych monet. Zostały po raz pierwszy uruchomione w 2012 roku i znajdują się w San Francisco w Stanach Zjednoczonych. Coinbase rozwinęło się tak szybko, że obecnie przetworzyło zamówienia dla ponad 20 milionów użytkowników, co daje łącznie 150 miliardów dolarów transakcji! Nie tylko to, ale mają też ponad 535 osób pracujących w ich siedzibie w USA!

Ostatni znaleziony kupon Coinbase:

Głównym punktem sprzedaży Coinbase jest to, że pozwalają użytkownikom kupować kryptowaluty przy użyciu rzeczywistych metod płatności, takich jak konto bankowe lub karta debetowa / kredytowa. Ułatwia to osobom, które chcą kupić kryptowaluty po raz pierwszy!

Platforma jest również bardzo prosta w użyciu, dzięki czemu jest idealna dla początkujących kryptowalut! W chwili pisania tego tekstu w lipcu 2018 r. Coinbase wymienia tylko cztery różne monety. Są to Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH) i Litecoin (LTC). Jednak zespół Coinbase ogłosił niedawno, że wkrótce będzie również wspierać Ethereum Classic (ETC)!

Jeśli chodzi o opłaty, Coinbase pobiera 3,99% korzystać z karty debetowej lub kredytowej. Wpłaty na konto bankowe są znacznie tańsze i mogą wynosić od 0% do 1,49%. Opłaty handlowe wynoszą 1,49%, które będą naliczane za każdym razem, gdy dokonasz zakupu.

stawki

Na przykład, jeśli chcesz kupić Ethereum o wartości 1000 USD, otrzymasz ekwiwalent ETH w wysokości 985,10 USD.

Do korzystania z Coinbase potrzebny jest dowód tożsamości!

Ważne jest, aby pamiętać, że przed zakupem kryptowalut za prawdziwe pieniądze będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość. Proces Coinbase KYC (Know Your Customer) jest prosty. Wszystko, co musisz zrobić, to podać swoje dane osobowe, poparte kopią dowodu osobistego. W większości przypadków system Coinbase może uwierzytelnić to automatycznie, co oznacza, że ​​proces zajmuje tylko kilka minut!

Teraz, gdy już wiesz, czym jest Coinbase, w kolejnej części mojego przewodnika „Jak przenieść się z Coinbase do GDAX” dowiesz się, czym jest GDAX!

Wyjaśnienie GDAX

Oficjalne logo GDAXGDAX – który jest standardem dla Global Digital Asset Exchange – to giełda kryptowalut, która została stworzona w 2016 roku przez tę samą firmę, która stworzyła Coinbase. Platforma jest podobna do większości innych giełd cyfrowych, ponieważ umożliwia kupowanie, sprzedawanie i handel kryptowalutami bezpośrednio z innymi użytkownikami. GDAX działa jako pośrednik między kupującym a sprzedającym iw zamian pobiera opłatę.

Najlepszą rzeczą w relacji Coinbase i GDAX jest to, że wystarczy otworzyć konto na jednej z dwóch giełd. Na przykład, jeśli masz konto w Coinbase, automatycznie będziesz mieć konto w GDAX!

GDAX obsługuje taką samą ilość kryptowalut jak Coinbase, którymi są Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) i Bitcoin Cash (BCH). Oprócz tego możliwy jest również handel tymi kryptowalutami w oparciu o wartość walut fiducjarnych, takich jak USD i EUR!

W porównaniu do Coinbase, GDAX lepiej nadaje się dla traderów z wcześniejszym doświadczeniem, ponieważ musisz mieć przynajmniej podstawową wiedzę na temat tego, jak działa handel. Chociaż Coinbase pozwala tylko kupować lub sprzedawać monety, funkcje w GDAX są znacznie bardziej zaawansowane. Obejmuje to zlecenia z limitem, zlecenia stop i zlecenia rynkowe!

Jeśli chodzi o opłaty, GDAX pobiera różne ceny w zależności od rodzaju transakcji, którą wykonujesz. Jeśli jesteś „Market Maker”, co oznacza, że ​​zapewniasz platformie wymaganą płynność, opłaty transakcyjne są bezpłatne! Z drugiej strony, jeśli jesteś „Market Takerem”, co oznacza, że ​​bierzesz płynność dostarczoną przez producenta, zapłacisz od 0,10% do 0,30% w zależności od tego, ile handlujesz.

Struktura opłat GDAX

Skoro już wiesz, co robi GDAX, kontynuujmy! Zanim pokażę, jak przenieść się z Coinbase do GDAX, chciałem szybko omówić nadchodzącą rebranding GDAX!

Zmiana nazwy GDAX na Coinbase Pro

W maju 2018 roku ogłoszono, że GDAX zmienia nazwę na Coinbase Pro. Chociaż wszystkie te same funkcje będą dostępne, zostaną również dodane nowe usługi. Obejmuje to głosowanie na protokoły i obstawianie oraz obsługę dodatkowych tokenów.

Co więcej, Coinbase Pro sprawi również, że wpłaty i wypłaty środków będą jeszcze łatwiejsze, a także wprowadzi nową funkcję, która pozwala przeglądać portfel inwestycji.

Ważne jest, aby pamiętać, że chociaż GDAX zmienia nazwę na Coinbase Pro, nadal będziesz mógł przenieść się z Coinbase na GDAX (Coinbase Pro).

Oprócz rebrandingu GDAX, firma macierzysta kupiła również protokół o nazwie Paradex, który pozwoli ludziom wykonywać transfery tokenów ERC-20 z portfela do portfela na platformie Coinbase..

Uwaga: Tokeny ERC-20 to kryptowaluty zbudowane na bazie łańcucha blokowego Ethereum. ERC-20 oznacza "Prośba o komentarz Ethereum"!

Tak więc, skoro już wiesz o nadchodzącej rebrandingu, kolejna część mojego przewodnika „Jak przenieść się z Coinbase do GDAX” dotyczy kupowania kryptowalut na Coinbase.

Jak kupić kryptowalutę na Coinbase

Przed dokonaniem przelewu z Coinbase do GDAX musisz najpierw otworzyć konto w Coinbase. Gdy to zrobisz, będziesz musiał również potwierdzić swoją tożsamość, podając szereg danych osobowych (takich jak imię i nazwisko i adres), a następnie przesłać swój dowód tożsamości (np. Paszport).

Jeśli na tym etapie masz już monety na swoim koncie Coinbase, możesz przejść do następnej sekcji mojego przewodnika „Jak przenieść z Coinbase do GDAX”!

 1. Po zalogowaniu się na swoje konto kliknij Kupić sprzedać na górze strony.

  Jak przenieść z Coinbase do GDAX

 1. Teraz zobaczysz do wyboru cztery różne kryptowaluty, które możesz kupić. Kliknij ten, który chcesz kupić. W moim przewodniku „Jak przenieść się z Coinbase do GDAX” kupuję Bitcoiny.

  Jak przenieść z Coinbase do GDAX

 2. Przewiń na dół strony i wprowadź kwotę kryptowaluty, którą chcesz kupić. Po wprowadzeniu kwoty w lokalnej walucie ekwiwalent kryptowaluty zostanie automatycznie zaktualizowany. W moim przykładzie kupuję Bitcoin o wartości 750 EUR, co da mi 0,12458237 BTC.Jak przenieść z Coinbase do GDAX
 3. Teraz kliknij duży niebieski Kup Bitcoin natychmiast

  Jak przenieść z Coinbase do GDAX

 4. I to wszystko! Kupiłeś teraz monety w Coinbase!

Teraz, gdy już wiesz, jak kupować monety na Coinbase, kolejna część mojego przewodnika pokaże Ci, jak przenieść się z Coinbase do GDAX.

Jak przenieść z Coinbase do Coinbase Pro (GDAX)

Pamiętasz, jak ci powiedziałem, że kiedy otworzysz konto w Coinbase, automatycznie otworzysz dla Ciebie konto GDAX? Cóż, w chwili pisania tego tekstu w lipcu 2018 r. Coinbase Pro zastąpił GDAX! Ale nie martw się, nadal możesz zalogować się przy użyciu tych samych danych logowania, których używasz w Coinbase lub GDAX!

Jak przenieść z Coinbase do GDAX

Aby ci ułatwić, po prostu kliknij mój link aby przejść bezpośrednio do Coinbase Pro!

 1. Po zalogowaniu się do Coinbase Pro kliknij Portfele u góry ekranu.

  Jak przenieść z Coinbase do GDAX

 2. U dołu strony kliknij kaucja

  Jak przenieść z Coinbase do GDAX

 1. Teraz musisz zdecydować, którą monetę chcesz przesłać z Coinbase do GDAX. Możesz nawet przesłać saldo w walucie fiducjarnej!

  Jak przenieść z Coinbase do GDAX

 1. Ponieważ chcę handlować USD z Bitcoinem, zamierzam przenieść saldo w USD z Coinbase do GDAX (Coinbase Pro)! Nie martw się, proces jest taki sam bez względu na to, którą kryptowalutę lub walutę fiducjarną chcesz przesłać!

  Jak przenieść z Coinbase do GDAX

 2. Na koniec kliknij niebieski Kaucja przycisk, aby zakończyć transfer z Coinbase do GDAX! Twoje konto Coinbase Pro (GDAX) powinno zostać zasilone w ciągu kilku sekund!

Więc teraz, gdy wiesz, jak przenieść się z Coinbase do GDAX, kolejna część mojego przewodnika pokaże Ci, jak korzystać z Coinbase Pro!

Jak korzystać z Coinbase Pro

 1. Teraz, gdy Twoje konto Coinbase Pro jest zasilone, kliknij Wybierz Market aby rozpocząć handel.

  Jak przenieść z Coinbase do GDAX

 1. Możesz teraz wybrać główną walutę, którą chcesz handlować. Ponieważ chcę handlować USD / BTC, klikam USD.

  Jak przenieść z Coinbase do GDAX

 1. Następnie kliknij parę, którą chcesz handlować.

  Jak przenieść z Coinbase do GDAX

 1. Będziesz teraz na głównym ekranie handlowym dla pary, którą chcesz handlować! Zobaczysz wiele statystyk, takich jak aktualne zlecenia rynkowe, a także wykres, który pozwala analizować ruchy cen.

  Jak przenieść z Coinbase do GDAX - Dashboard

 2. Po lewej stronie zobaczysz formularz zamówienia. Wpisz w polu kwotę kryptowaluty, którą chcesz kupić lub sprzedać.

  Jak przenieść z Coinbase do GDAX

 1. Jeśli dopiero zaczynasz, prawdopodobnie najlepiej jest użyć rozszerzenia Rynek opcja zamówienia. Spowoduje to przetworzenie transakcji po aktualnej cenie rynkowej!

  Jak przenieść z Coinbase do GDAX

 1. Aby zakończyć transakcję, kliknij MIEJSCE KUP ZAMÓWIENIE (lub ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE, jeśli sprzedajesz). I to wszystko! Właśnie zakończyłeś swoją pierwszą transakcję w Coinbase Pro!

Jak przenieść się z Coinbase do GDAX: Wniosek

I to już koniec mojego przewodnika „Jak przenieść się z Coinbase do GDAX”! Jeśli przeczytałeś go do końca, teraz wiesz, jak przesyłać środki z Coinbase do Coinbase Pro (GDAX). Jak już wiesz, proces jest naprawdę prosty!

Chociaż Coinbase Pro (GDAX) jest przeznaczony dla bardziej doświadczonych traderów, platforma jest łatwa w użyciu. Podoba mi się to, że możesz łatwo zdeponować prawdziwe pieniądze bezpośrednio na swoje konto Coinbase Pro za pomocą konta bankowego!

Jeśli mój przewodnik „Jak przenieść się z Coinbase do GDAX” okazał się przydatny lub masz jakieś pytania, daj mi znać w sekcji komentarzy poniżej.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me